Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

QUOTE(Archideja @ 2010 07 28, 09:38)
O su Grand Canyon buvo taip: kadangi mes tingejome vaziuoti apie 6 val. iki Grand Canyon South Rim (normalaus kanjono ir nac. parko), mes pasirinkome jo West Rim, kur yra pasagos tiltas.

Gaila, kad pries kelione nepaminejai, jog planuojate butent ten vaziuoti - buciau perspejus, kad neverta, nes geru atsiliepimu dar nesu girdejusi cool.gif Musu draugai ten buvo, kai tik atsidare tas reikalas, tai sake, kad net fotografuoti neleidziama (ta prasme, savo fotiko negali nestis ant to tilto), ir paskui galima nusipirkti atviruku uz baisiai ispusta kaina. Gal dabar jau pasikeite tvarka?

O keliones fotoreportazas bus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 07 28, 12:09)
Gaila, kad pries kelione nepaminejai, jog planuojate butent ten vaziuoti - buciau perspejus, kad neverta, nes geru atsiliepimu dar nesu girdejusi  cool.gif  Musu draugai ten buvo, kai tik atsidare tas reikalas, tai sake, kad net fotografuoti neleidziama (ta prasme, savo fotiko negali nestis ant to tilto), ir paskui galima nusipirkti atviruku uz baisiai ispusta kaina. Gal dabar jau pasikeite tvarka?

O keliones fotoreportazas bus?  mirksiukas.gif


Taip, ir dabar neleidzia fotografuoti, o ju daryta foto kainuoja $29 blink.gif Mes jos net nedarem. As kadangi labai bijojau zingsni zengt ant tilto stiklo, tai greit nuejau nuo jo. Pafotkinau ir pafilmavau vyra ant tilto, pati stovejau apacioje sone. Taip, gaila, kad tiek sumokejom ir visa diena ten sugaisom, ir susigadinom nuomone apie Grand Canyon verysad.gif Gaila, kad nepaklausiau Jusu, bet jau buvau bilieto dali (tik ejima ant tilto) nusipirkusi is anksto internetu. Norejome pamatyti ta super objekta! Jis ir butu super, jeigu ne indenu neprieziura, visiskas apsileidimas ir objekto spartus niokojimas verysad.gif
Ai, dar kazkoks apdulkejes mums Grand Canyon ten pasirode. Ryskiu spalvu nesamate. idomu, tai del smogo, ar del dulkiu, kurios gal nusedo ant kanjono dar irengiant tilta?
O kaip Grand Canyon South Rim? Zymiai geriau nei west? Man kazkodel atrodo, kad jis yra tik didingas, tikras Grand smile.gif , bet jis nera toks grazus kaip Arches arba toks grakstus ir spalvingas kaip Bryce Canyon. Ar as teisi?

Bus fotoreportazas, tik kiek veliau. Dabar daug darbu susikaupe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Archideja: 28 liepos 2010 - 11:53
QUOTE(Archideja @ 2010 07 28, 11:51)
O kaip Grand Canyon South Rim? Zymiai geriau nei west? Man kazkodel atrodo, kad jis yra tik didingas, tikras Grand smile.gif , bet jis nera toks grazus kaip Arches arba toks grakstus ir spalvingas kaip Bryce Canyon. Ar as teisi?

Nezinau, ar matei mano minireportaza is JAV Vakaru pakrantes - ten jau rasiau, kad man Didysis Kanjonas labai labai patiko, nors pirmasis ispudis buvo labai vidutiniskas (mazdaug - na grazu, na ir kas, maciau ir grazesniu...). Arches ir Bryce esu tik nuotraukose maciusi - taip, jie visai kitokie, bet Grand Canyon tikrai turi savo nepakartojamo zavesio. Mes ten praleidom pusantros dienos, matem kanjona ir saulelydyje, ir sauletekyje, ir is virsaus, ir is apacios, ir nuo pakrascio (ejom pesciom gal 8 km). Kai skridom virs jo malunsparniu, isvis buvau zado netekusi nuo atsiverusios didybes ir grozio... Mano nuomone tokia - Didysis Kanjonas yra nepaprastas gamtos stebuklas, bet jo groziui ivertinti reikia daugiau laiko negu pora valandu, pravaziuojant pro sali. Visus ten vaziuojancius raginu nepagaileti laiko ir pabuti ilgiau - tie, kas paklause sio patarimo, paskui dekojo... ax.gif biggrin.gif

Aisku, kai vaziuoji kur nors, visada norisi pamatyti kuo daugiau - bet mes su vyru sia liga jau persirgom ir dabar keliaujam pagal principa "less is more". Ir turiu pasakyti, kad malonumo, taip palyginus neskubiai keliaujant, gaunam daugiau... tiksliau, jis gilesnis.

QUOTE(Archideja @ 2010 07 28, 11:51)
Ai, dar kazkoks apdulkejes mums Grand Canyon ten pasirode. Ryskiu spalvu nesamate. idomu, tai del smogo, ar del dulkiu, kurios gal nusedo ant kanjono dar irengiant tilta?

Greiciausiai del apsvietimo. Man Didysis Kanjonas buvo graziausias ryte ir vakare, kai nuolat keiciasi spalvos, ilgeja ir trumpeja seseliai, kanjono uolos mirguliuoja ir spindi sauleje... O vidurdieni tai is tiesu gali pasirodyti kiek apdulkejes tas kanjonas... mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 28 liepos 2010 - 12:17
Mane biski neramina, kad nematem Beverly Hills ir Rodeo Drive LA. Ar tai verti demesio objektai? Ar panasus i Hollywood? ax.gif
Atsakyti
ARCHIDEJA, Grand Canyon Wets Rim beveik 1 mln akru zemes priklauso indenams, o ne NP. Todel ten indenu tvarka ir kainos:)smile.gif
As taip labai nusivylusi nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(zose61 @ 2010 07 28, 15:19)
ARCHIDEJA, Grand Canyon Wets Rim beveik 1 mln akru zemes priklauso indenams, o ne NP. Todel ten indenu tvarka ir kainos:)smile.gif
As taip labai nusivylusi nebuvau.

As zinau, kad ten indenu zeme, ir kad ne NP. Bet ... tokiu ziauriu tinginiu ir apsileideliu kaip jie dar nemaciau doh.gif Toki objekta taip niokot

Kaip supratau, jus irgi ten buvote? Kada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 07 28, 08:28)
As zinau, kad ten indenu zeme, ir kad ne NP. Bet ... tokiu ziauriu tinginiu ir apsileideliu kaip jie dar nemaciau doh.gif Toki objekta taip niokot

Kaip supratau, jus irgi ten buvote? Kada? ax.gif


Ten ne vienintele indenu zeme, kur yra teke buti, tai gal buvau pasiruosusi mirksiukas.gif

Mes buvom kelias dienas Las Vegas pries pora metu, tai vienai dienai nusipirkom kelione i West Rim.
Skywalk'u nesusizavejom, tik pasivaiksciojom aplink:)smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 07 28, 03:38)

LA mums pasirode visiskai negrazus, neidomus turistui ir net netvarkingas miestas. Mes nebuvome Beverly Hills (gal ten graziau), bet Hollywood'o mums uzteko - visiskai nieko gero, tie garsieji papludimiai (Long Beach, Venice ir kt) - visiskai eiliniai, nieko ypatingai grazaus, o visas taip vadinamas LA idomybes galima per nepilna diena apvaziuoti.


kaip ir sakiau - uzterstas siukslynas pilnas bomzu ir tiek. plius dar trgishkas eismas, negaliu to miesto pakesti. Kartais tik iki jo oro uosto pavaziuoti tereikia, o mane jau nervs ima nuo ju eismo ir purvo doh.gif

QUOTE(Jurzole @ 2010 07 28, 06:15)

Greiciausiai del apsvietimo. Man Didysis Kanjonas buvo graziausias ryte ir vakare, kai nuolat keiciasi spalvos, ilgeja ir trumpeja seseliai, kanjono uolos mirguliuoja ir spindi sauleje... O vidurdieni tai is tiesu gali pasirodyti kiek apdulkejes tas kanjonas...  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif



tikra tiesa, ryte kanjono as nemaciau, bet vakare saulei leidziantis ai kas minute keiciasi jo spalvos buvo daug graziau negu diena. O diena atrodo dulketa, del temperaturu skirtumo paciam kanjone ir jo pavirsiui ir t.t.

QUOTE(Archideja @ 2010 07 28, 07:07)
Mane biski neramina, kad nematem Beverly Hills ir Rodeo Drive LA. Ar tai verti demesio objektai? Ar panasus i Hollywood? ax.gif


ui ne, vienas ir tas pats, brangios parduotuves ir palmes, salia ju bomziukai vaikstinejantys. Tikrai nieko nepraradot.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 28, 20:03)
ui ne, vienas ir tas pats, brangios parduotuves ir palmes, salia ju bomziukai vaikstinejantys. Tikrai nieko nepraradot.


Aciu, kad nuraminai 4u.gif Vis galvoju: kaip ten visos "zvaigzdes" gyvena tokiame "fui" mieste? Ka jie jame gero izvelgia ko nematem mes? Ar jiems tai mados reikalas? g.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau apie parkus ir panasius dalykus, norim ir mes dar karta i JAV , tik labiau i vakarine puse/pakrante/. Floridos ir NY maza buvo smile.gif

Archideja, tu gal is Vilniaus?
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 07 29, 02:48)
Aciu, kad nuraminai 4u.gif Vis galvoju: kaip ten visos "zvaigzdes" gyvena tokiame "fui" mieste? Ka jie jame gero izvelgia ko nematem mes? Ar jiems tai mados reikalas? g.gif


na jie gyvena ten kur ju "darbas" smile.gif be to kai gyveni praktishkai rumuose pertekes visko tai jiems jokio skirtumo koks ten miesto centras siukslinas ar ne turbut .
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2010 07 29, 10:00)
Pasiskaiciau apie parkus ir panasius dalykus, norim ir mes dar karta i JAV , tik labiau i vakarine puse/pakrante/. Floridos ir NY maza buvo smile.gif

Archideja, tu gal is Vilniaus?


Ne, is Kauno smile.gif Bet jei kas idomu - kluskite smile.gif Nac. parkai ten nuostabus wub.gif Dar nepaminejau, kad Mesa Verde NP (CO) labai idomus.
O mes kaip tik nebuvom rytinej pakrantej. Sakau, kad kita karta skirsim laiko susipazinimui su ja biggrin.gif nors su mielu noru pakartociau musu marsruta nuo Pietu Dakotos iki California ax.gif
Atsakyti