Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos patiekalai

QUOTE(*ramunė* @ 2006 12 29, 00:51)
Noriu receptuko vištienos krūtinėlės (file)kepsniui .Kažką esu girdėjusi,kad marinuojama 1 parą po to kepama,bet tai ne kaip karbonadas g.gif Vienu žodžiu noriu kažko skanaus,bet neturiu tikslaus recepto.Man jo reikia labai greitai,tad jei kas žinot ax.gif PRAŠAU.Laukiu. mirksiukas.gif



čia turi omeny apie vištienos kepsniukus kaip kotletukus?
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 04, 13:20)
gal kas galetu parasyti, kaip paruosti vista kepimui senovisku budu? ne tuo, kur maximoj daro, t.y. be vistienos prieskoniu, o su kmynais, cesnakais ir t.t. ? man kazkaip nesigauna, vista neisigeria tais prieskoniais, gal as ko nedadedu?

Aš dedu tokius prieskonius: druska, cukrus (man patinka nemažai jo), kmynai, česnakas(šiais metais naudojau miltelius) ir/galima ir nedėt vegeta bei juodi pipirai. Visada pavyksta. Laikau kaip kada, kartais parą, kartais kelias valandas.

QUOTE(Giselle @ 2006 09 05, 12:10)
ir as taip darau, bet man niekaip neisigeria tie prieskoniai  g.gif  as net para saldytuve laikau, o tu tik kelias valandas...mistika kazkokia  g.gif

Pabandyk vištoj įpjauti skylutes ir į jas prikišti česnako, apvolioto prieskonių mišinyje. Anksčiau darydavau daug tokių ,,skylučių", dabar tingiu žaisti.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 12 29, 09:01)
čia turi omeny apie vištienos kepsniukus kaip kotletukus?

Ne aš ne kotletukų noriu.Noriu kepsnio iš pamuštos krūtinėlės.
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 12 29, 21:52)
Ne aš ne kotletukų noriu.Noriu kepsnio iš pamuštos krūtinėlės.


tai paprastai gaminasi : pamuši krūtinėlę ,pavilgai į plaktą kiaušinį ir į miltus.Paprieskoniuoji ir apkepi .Labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2006 12 28, 16:36)
Sugalvojau paruošti ką nors iš vištienos, nes šaldytuve turėjau vištos file. Nueinu į mūsų parduotuvę, o ten iš daržovių - tik porai! Aišku nusiminiau. Nusipirkau porą, šaldytų daržovių ir namo.

300-400 g vištienos vidinės file
1 didelis poras
1 pakelis šaldytų daržovių
200-300 g fermantinio sūrio
2-3 v. šaukštai majonezo
druskos
prieskonių

Supjausčiau kubeliais vitieną, apibarsčaiu prieskoniais, druska ir įdėjau apkepti į keptuvę, susipjausčiau griežinėliais porą, tada ir jį sudėjau ant bebaigiančios kepti vištienos. Viską pakepinau, tada sudėjau šaldytas daržoves, (ten buvo daug įvairių daržovių), jei reikia - druskos ir uždengiau dangtį. Palikau ant lengvos ugnies, kad daržovės atšiltų (kartkartėm pamaišydavau, kad nepridegtų). Susitarkavau fermentinį sūrį ir sumaišiau su majonezu. Kai daržovės atšilo (pasidarė minkštos), sudėjau sūrį su majonezu ir vėl uždengiau dangtį. Troškinosi, kol išsilydė sūris (maišyti nereikia).

Labai greitai paruošiau. O tada valgėm. Žinokit, buvo taip skanu, kad pati stebėjausi, nes visada buvau nusiteikusi prieš šaldytas daržoves.

Jei kas pabandysit, parašykit, ar skanu buvo blush2.gif

aš taip darydavau su šviežiom daržovėm thumbup.gif kadangi dabar žiema -tai pabandžiau su šaldytom ,gavosi labai skaniai drinks_cheers.gif poro neturėjau ,bet įpjausčiau svogūną ir labai liuks .
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 12 29, 22:52)
Ne aš ne kotletukų noriu.Noriu kepsnio iš pamuštos krūtinėlės.

Pamuši mėsą, tik ne įkošę - švelniai, po to įdedi trakuoto sūrio maišyto su česnakais, smulkiai pjaustytom petražolėm, truputi majonez - išmaišai, ant mėsos padarai vokelį. į miltus, kiaušinio plakinį ir džiuvėsėlius ir kepi.
Atsakyti
QUOTE(saulitta @ 2006 11 23, 23:59)
Visokiausiu skanybiu prisiskaiciau cia pas jus. Nezinau, gal jau kas buvo  minejes toki varianta, bet mano megstamiausias vistienos gaminimo budas yra kepimas obuoliu sultyse.
Tiesiog vistienos krutinele reikia supjaustyti smulkiais klubeliais, ikaitinti kelis lasus aliejaus, suberti vista ir apipilti obuoliu sultimis (o geriausia tai jau si vakaro juos obuoliu sultyse pamarinuoti, bet kepant reik marinata nupilti ir nauju sulciu uzpilt). sulciu i kepuve pilti nemazai, bent koki puodeli, kad apsemtu viska bent iki puses. kepti kol sultys isgaruos ir dar siek tiek apkepinti.
dar prieskoniu, tiesa reiktu i vista, siek tiek druskytes, astriuju raudonuju pipiriuku, dar tinka saldzioji paprika, petrazoles, mairunas.
tai vat toks receptukas butu  ax.gif


thumbup.gif Pasakiškas skonis, tiesą sakant, skanesnės vištienos nesu valgiusi rolleyes.gif Tik aš ne tik obuolių sultyse kepiau, bet dar ir baigiant joms išgaruoti, įmečiau pjaustytų obuolių skiltelių ir palaukiau, kol jie pasitroškins, suminkštės (seniau taip vištieną su obuoliais vandeny troškindavau, bet su sultim nepalyginamai skaniau schmoll.gif) ax.gif Ir niamninau su obuolių salotikėm su natūraliu jogurtu..
Ačiū už recepčiuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2006 12 31, 02:20)
aš taip darydavau su šviežiom daržovėm thumbup.gif kadangi dabar žiema -tai pabandžiau su šaldytom ,gavosi labai skaniai  drinks_cheers.gif poro neturėjau ,bet įpjausčiau svogūną ir labai liuks .

Padariau vakar tik su kiaulienos kumpiu. Skanu.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 12 29, 20:37)
Aš dedu tokius prieskonius: druska, cukrus (man patinka nemažai jo), kmynai, česnakas(šiais metais naudojau miltelius) ir/galima ir nedėt vegeta bei juodi pipirai. Visada pavyksta. Laikau kaip kada, kartais parą, kartais kelias valandas.
Pabandyk vištoj įpjauti skylutes ir į jas prikišti česnako, apvolioto prieskonių mišinyje. Anksčiau darydavau daug tokių ,,skylučių", dabar tingiu žaisti.

O aš kiekvieną karetą ekspermentuoju biggrin.gif
Dabar apsistojau ties Santa Marios universaliais prieskoniais, česnakais, kmynais, juodaisiais pipirais , šiek tiek kvapiųjų pipirų lotuliukas.gif .Įtrinusi kartais dar įtrinu ir Daumantų majonezu thumbup.gif Laikau kelteą val. ar parą, kaip jau išeina blush2.gif
Atsakyti
siandien norejau pasigaminti toki receptuka is zurnalo-nu zinau, kad daznai ne i tema tie receptai buna, bet pasirode toks normalus...tiksliau gaminau is dvieju atskiru receptu-is vieno garnyra, is kito vistos sparnelius....bet nesekmingai...

norejau pasigamint morku su medum: morkas griezineliais pakepint ant sviesto, idet sauksta medaus, dar siek tiek pakepus ipilt 100g obuoliu sulciu ir kept kol sutirstes-galutinis rezultatas buvo plaukiojancios sultyse morkos(o dar kai as nemegstu keptu morku naturalaus skonio doh.gif )-aisku nesupratau as nuo to medaus ten tipo turejo tirstet, bet padeti gali pataisyt krakmolas ir prieskoniai....

dar norejau issikepti vistos sparnelius ant keptuves-nieko sudetingo: isprieskoniuotus sparnelius pamarinuot, po to kiausini sumaisyt su dziuveseliais, tam plakiny apvoliot sparnelius ir kept ant keptuves----->kepiau apvoliojus tik dziuveseliuose, nes kiausinis su dziuveseliais tik i kose susokdavo, aisku sparneliai negulejo graziai keptuvej

tai nutariau nesinervuot ir sudejau viska i puoda,ipyliau obuoliu sulciu,vandens,ananasu sulciu, sudejau tas morkas,ananasu vekuotu ir patroskinau...gavosi skaniai, nors pradzia ir nekokia buvo thumbup.gif

Atsakyti
Meilės kepsnys
2 pusės vištos krūtinėlės
1 kiaušinis
0,5 stiklinės kokoso drožlių
vištienos prieskoniai
aliejus
2 šaukštai kečupo
salotų lapai

Vištos krūtinėlės puses išmušame mėsos plaktuku, įtriname vištienos prieskoniais ir paliekame 2 val. Tada krūtinėles apvoliojame kiaušinio plakinyje ir kokoso drožlėse (ir taip du kartus). Kepame aliejuje. Patiekiame salotų lapais išklotoje lėkštėje su bulvių koše ir žirneliais. Iš kečupo ant vištienos kepsnio padarome širdelę
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 01 03, 14:18)
Pamuši mėsą, tik ne įkošę - švelniai, po to įdedi trakuoto sūrio maišyto su česnakais, smulkiai pjaustytom petražolėm, truputi majonez - išmaišai, ant mėsos padarai vokelį. į miltus, kiaušinio plakinį ir džiuvėsėlius ir kepi.

Ačiū,kažko panašaus ir norėjau.Būtinai pabandysiu.
Atsakyti