Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos patiekalai

QUOTE(eja @ 2007 08 27, 21:43)
As darau tokia apkepele:
i kepimo inda sudedu sluoksniais: virtas griezineliais pjaustytas bulves, virta vistiena, virtas morkytes, zalius svogunus, uzpilu grietinele ir uzbarstau surio, uzdengiu ir i orkaite kokiom 20 minuciu, nu man laaabai skanu, gal patiks ir jums

Skaniai skamba biggrin.gif Kaip tik turiu vistienos, gal ir man reikes isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos!! Norejau paklausti ar kas kada kepete vistiena tokiame specialiame plastikiniame maise, lyg ir kepimo kojine vadinama, kuri dedama i orkaite ir kepama. Gal galetumete aprasyti visa procedura. Na sestadieni vyras prisikviete draugu vakarienei,o man kaip tik ryte dirbti, tai norisi greito patiekalo, tai galvojau, kad prideciau i ta maiseli vistienos marinuotos medaus ir garstyciu padaze, bulviu, morku, paprikos, svoguno ir vienu metu viskas iskeptu, nes kai siaip ant skardos kepu, tai siek tiek man viskas sausoka gaunasi. ax.gif
Atsakyti
nepamenu ar čia jau buvo rašyta, bet tu gali pabandyti tokį variantą, nes kas darė visiems patiko.
vištą dar žalią sutrupink gabaliukais ir į marinuok su prieskoniais dar iš vakaro. O kaip kepsi ant kepimo formos pilk plautų ryžių, įpilk pieno arba vandens tiek, kad apsemtų ryžius ir ant viršiaus sudėk paukštieną. Ir greita ir labai skanūs ryžiai gaunasi nuo paukštienos. Jei matysi kad pabaigoj dar ryžiai kietoki tai dapilt reikia vandens.
Atsakyti
kaip darosivirta vista su baltu padazu kas gali patrti kaip skanau
Atsakyti
Man skaniausia virta vistiena pakepinta su morkom ir svogunais, jei dar patinka paprika. İdedu druskos bei pipiru, sauksta miltu, pamaisau. Poto pilu grietineles arba pieno, bet imetu sultinio kubeli, kad butu aromatingiau! Pabaigai pabarstau zalumynais! Labai skanu!

Dar skanu paprasciausiai pakepinta vistiena su pievagrybiais, kartais uzdedu paprikos, pipiru, druskos, grybu bulijono kubeli, bei ipilu grietineles, pakepinu, kol grietinele sutirsteja ir valgom! Labai skanu!!!
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2007 10 04, 12:01)
Man skaniausia virta vistiena pakepinta su morkom ir svogunais, jei dar patinka paprika. İdedu druskos bei pipiru, sauksta miltu, pamaisau. Poto pilu grietineles arba pieno, bet imetu sultinio kubeli, kad butu aromatingiau! Pabaigai pabarstau zalumynais! Labai skanu!

Dar skanu paprasciausiai pakepinta vistiena su pievagrybiais, kartais uzdedu paprikos, pipiru, druskos, grybu bulijono kubeli, bei ipilu grietineles, pakepinu, kol grietinele sutirsteja ir valgom! Labai skanu!!!

aciu labai

Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2007 10 04, 08:53)
Sveikos!! Norejau paklausti ar kas kada kepete vistiena tokiame specialiame plastikiniame maise, lyg ir kepimo kojine vadinama, kuri dedama i orkaite ir kepama. Gal galetumete aprasyti visa procedura. Na sestadieni vyras prisikviete draugu vakarienei,o man kaip tik ryte dirbti, tai norisi greito patiekalo, tai galvojau, kad prideciau i ta maiseli vistienos marinuotos medaus ir garstyciu padaze, bulviu, morku, paprikos, svoguno ir vienu metu viskas iskeptu, nes kai siaip ant skardos kepu, tai siek tiek man viskas sausoka gaunasi.  ax.gif


Na as kepu vista "rankoveje", bet ten nedeciau jokiu darzoviu, nes paprasciausiai netilptu, jei kepsi vista nesmulkinta, nebent pasmulkinti viska, ka isvardijai, bet cis jau butu eksperimentinis gaminys:))) O rankoveje geria iskepa, skarda lieka svari, nesitasko nieksa, viskas uzdara, neblogai, parasyk jei kepsi su darzovemis, kas iseis smile.gif
Ai procedura: vista ismarinuoju, po to pagal vistos dydi nukerpu rankove, uzrisu viena gala, idedu ten vista, palieku ten siek tiek vietos, kad vista nebutu apspausta tuo "celofanu", tada uzrisu kita gal ir dedu i orkaite ant skardos, tada rankove issipucia ir kepa viskas graziai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eja: 04 spalio 2007 - 16:43
Aciu!!! 4u.gif

Bandysiu kepti rytoj, siandien vakare pamarinuosiu, o rytoj kepsiu. As va skaiciau vienoj receptu knygoje kaip dare plova su vistiena toje rankoveje, tai suzedjo zalius ryzius, kelis puodelius sultinio ir marinuota vistiena, tai galvoju, kad reiks pabandyti su darzovem. Parasysiu kaip sekesi!
Atsakyti
Gal kas zino kaip paruosti delano siuloma "amerikietiska kepsni" is vistienos?buciau labai dekinga jei kas parasytu 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2007 10 04, 18:41)
Na as kepu vista "rankoveje", bet ten nedeciau jokiu darzoviu, nes paprasciausiai netilptu, jei kepsi vista nesmulkinta, nebent pasmulkinti viska, ka isvardijai, bet cis jau butu eksperimentinis gaminys:))) O rankoveje geria iskepa, skarda lieka svari, nesitasko nieksa, viskas uzdara, neblogai, parasyk jei kepsi su darzovemis, kas iseis smile.gif
Ai procedura: vista ismarinuoju, po to pagal vistos dydi nukerpu rankove, uzrisu viena gala, idedu ten vista, palieku ten siek tiek vietos, kad vista nebutu apspausta tuo "celofanu", tada uzrisu kita gal ir dedu i orkaite ant skardos, tada rankove issipucia ir kepa viskas graziai ax.gif


Na pagaminau vistienos gabaliukus rankoveje, tai gavosi puse bedos, bet perdaug skystimo gavosi nuo marinato, tai kaikurie gabaliukai atrode lyg virti butu! Bet siaip skanu! Pirma karta vista marinavau su medumi ir garstyciomis bei citrinos sultimis, tai tikrai labai skanu! Darzoves irgi gerai iskepe, bet kita karta nedesiu brokoliu su kalafijorais, nes jie per minksti gavosi, tai ju net nepateikiau, tik bulves su morkomis. Kepiau dviejose 'rankovese' tai visko uzteko! Buvo skanu ir daug pagyru sulaukiau!
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2007 10 08, 12:01)
Na pagaminau vistienos gabaliukus rankoveje, tai gavosi puse bedos, bet perdaug skystimo gavosi nuo marinato, tai kaikurie gabaliukai atrode lyg virti butu! Bet siaip skanu! Pirma karta vista marinavau su medumi ir garstyciomis bei citrinos sultimis, tai tikrai labai skanu! Darzoves irgi gerai iskepe, bet kita karta nedesiu brokoliu su kalafijorais, nes jie per minksti gavosi, tai ju net nepateikiau, tik bulves su morkomis. Kepiau dviejose 'rankovese' tai visko uzteko! Buvo skanu ir daug pagyru sulaukiau!


Aš pačioj pabaigoj likus kokioms 10 min. prekerpu tą rankovę ir įjungus grilio funkciją, dar pakepu, kad viskas apskrustų gražiai. Galima dar ir tarkuoto surio pabarstyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudeninė: 14 spalio 2007 - 14:53
help.gif help.gif help.gif Kas gali pasufleruoti koki gera receptuka kaip paruosti vistienos ar kalakutienos krutinele grietineles padaze,kad tiktu svediskam stalui t.y.,kad butu patogu valgyti tiesiog laikant lekste rankoje.
Esu ne viename fursete ragavusi skaniai paruostos vistenos,bet kaip ja pagaminti? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti