Įkraunama...
Įkraunama...

Akies miežis

Sveikos mamytes ir nemamytes 4u.gif
turiu problema ir nemaza, viskas prasidejo pries kokius 10 metu,, dar mokykloje,, pradejo dygt mieziai tai ant apatinio, tai virsutinio voko, vienas dingsta, kitoj vietoj atsiranda, ir taip be galo be perstojo,,, cry.gif vaiksciojau pas okulistus, tai nieko normaliai negali patart,, lasiukai, sildymas padeda kelioms dienoms cry.gif o po sildymo net, sakyciau, pablogeja, nes akis raudona, vokas istines,, schmoll.gif
neseniai tyriausi del erkuciu, ir ju rado tarp blakstienu, na kaip ir paaiskejo bedu priezastis, tik stai gydytoja patare netepliot jokiu tepalu, o tik vaikisku sampunu paemus ausu krapstuka vokus isplaut,,, deja, ir tai nepadeda cry.gif
maniau, kad mieziai dygsta tik vaikams, kurie ranku neplauna, na bet gi nebesu vaikas blush2.gif
gal kas is Jusu susidurete su panasia problema? ax.gif
jau praradau vilti issigydyti, o ekstrasensais kaip ir nepasitikiu,,,
Atsakyti
man rodos viena priezasciu-imuniteto nusilpimas. Pasidomek medicininej literatuuroj ar per google, gal rasio ka tikrai naudinga. Sekmes tau!
Atsakyti
nusipirk vaistineje tokiu lasiuku,mazose tutelese,kaina keli litai, ir jei yra galimybe pasviesk bioptrono lempa, man taip isnyksta mieziai jau po 2 dienu!!! nereikia kankintis savaite ar dar daugiau 4u.gif
Atsakyti
Žinau labai gerą būdą. Tai tikrai dėl imuniteto nusilpimo. Zinok nubėk į vaistinę ir nupirk mielių tablečių.
Atsakyti
Kai buvau kokių 11m. man ir buvo tokios problemos. Miežių suskaičiavau virš dešimt, kol nepradėjau vartoti mielių tabletes saujomis (tikrąja to žodžio prasme). Bet ir žinok padėjo
Atsakyti
Na nesakau, kad reikia gerti saujomis, bet kokias tris per dieną. Ir dar atsižvelgiant į vaiko amžių. Nes nuo per didelio vitaminų kiekio gali gautis vitaminozė.
Atsakyti
Jau kelios savaites kaip nuo akiu miezis nedingsta - tai ant vienos, tai ant kitos, vienas dingsta, kitas isauga. O dabar tai isvis ant abieju. Kai merkiuosi, skauda. Nezinau kas yra. Siaip daznai man vokus niezti, tai patrinu pirstais neretai, gal del to? O gal ten net ne miezis, o kazkoks gumbelis? Gal kas gali ka pasakyt gero ir paguodziancio? smile.gif Ar koki patarima duoti... ax.gif
Atsakyti
miezis atsiranda del organizmo bendro nusilpimo, tada ten akutej susidaro liaukutes uzdegimas, nueik i vaistine ir paprasyk antibiotiku, tokie lasiukai maziukai, tinka deti sausi karsti kompresai,bet tik ne dregni... 4u.gif na ir vitaminu pagerki...
Atsakyti
Pasitikrink gliukozės koncentraciją kraujyje. Miežis gali būti pirmasis diabeto požymis unsure.gif .
Kita versija - trūksta vitaminų g.gif
Antibiotikų lašiukų į akis be recepto neparduos, nebent tik albucidą tongue.gif Ir geriau ne lašiukai, o tepaliukai akims (su antibiotiku).
O šiaip, ūkiškai, miežis gydomas taip - kai tik pajunti pačius pirmuosius požymius, vos vos skausmą, niežulį, iš karto pradedi tą vietą tept spiritu kelis kartus per dieną - neiškyla mirksiukas.gif (nors ir atrodo kraupokai vokus tepti spiritu, bet padeda. O ir okulistai dažnai tą patį siūlo tongue.gif )
Atsakyti
Miežiai keliasi nusilpus organizmui. Taip pasireikškia B vitaminų trūkumas dažniausiai. Galima vartot B vit. kompleksą, mielių tabletes, daugiau juodos duonos valgyt.
Atsakyti
O ar nesciosioms galima tepti tuos antibjotikinius tepaliukus ant akies?
Atsakyti
Aciu visom uz patarimus. Siaip nieko nedariau, jie jau patys praejo smile.gif Tikiuosi ilgam! tongue.gif
Atsakyti