Įkraunama...
Įkraunama...

Akies miežis

kai buvau paaugle ir mane kankindavo mieziai.tai nusipjaudavau alijosiaus lapa.ji perskirdavau ir tuo minkstimu dedavau tiesiai ant miezio.po poros valandu jis jau budavo pilnas[nereikedavo laukti poros dienu kol iskils],taip as ji isspausdavau.taip ir auksiniu ziedu trindavau,kai tik pajausdavau. bigsmile.gif
Atsakyti
Jeigu miezis nepraeina, tai gali buti jog tai yra blefaritas.
Atsakyti
QUOTE(AugusteC @ 2007 09 20, 13:22)
Jeigu miezis nepraeina, tai gali buti jog tai yra blefaritas.

Kas tas yra ir su kuo anas valgomas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 09 20, 13:32)
Kas tas yra ir su kuo anas valgomas?  g.gif

Blefaritas – tai akies vokų krašto uždegimas, kuris gali būti įvairios kilmės. Lėtinį blėfaritą sukelia bloga higiena. Dažniausiai pasitaiko abipus.
Blefaritas pasireiškia simptomais: niežėjimu, deginimo jausmu, nukasymu, svetimkūnio pojučiu akyje, gausiu ašarojimu, apnašomis apie blakstienas.
Matomi požymiai: vokų paburkimas, blakstienos padengtos fibrinu, madoroze ( blakstienų nebuvimu), trichiaze, konjunktivos infekcija.
Atsakyti
paskutiniu metu vis keldavosi mieziai, tai b grupes vitaminus geriau ir padejo. Jauciu, kad imunine sistema nusilpusi, nes jei ne miezis, tai pusleline, jei ne tai, tai sloga ar gerkle. Vienu zodziu ligos kabinasi. Tai dabar stengiuosi stiprinti imuniteta.
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir supratau, kad visi rašę šioje temoje turėjo reikalų taip vadinamu karštuoju miežiu, kuris išskyla ir po kiek laiko pradingsta. Tačiau kaip panaikinti šaltąjį miežį, kuris iškilo kaip karštas, o pasidarė šaltasis(čia tas sąvokas man gydytoja pasakė rolleyes.gif ) ir nepraeina... Skaudėt neskauda, bet kai pačiupinėji voką jaučiasi tas miežis. Gydytoja pasakojo, kad šaltieji miežiai naikinami tik operacija. Ar kas nors susidūrėte būtent su tokia problema?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 09 20, 19:10)
Perskaičiau visą temą ir supratau, kad visi rašę šioje temoje turėjo reikalų taip vadinamu karštuoju miežiu, kuris išskyla ir po kiek laiko pradingsta. Tačiau kaip panaikinti šaltąjį miežį, kuris iškilo kaip karštas, o pasidarė šaltasis(čia tas sąvokas man gydytoja pasakė rolleyes.gif ) ir nepraeina... Skaudėt neskauda, bet kai pačiupinėji voką jaučiasi tas miežis. Gydytoja pasakojo, kad šaltieji miežiai naikinami tik operacija. Ar kas nors susidūrėte būtent su tokia problema?



taip taip man pries metelius buvo tokia situacija.miezi turejau kokius 3 menesius!buvo baisu.nepadejo nei vaistai nei sildymai.niekas.tik operacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyyte @ 2007 09 24, 09:42)
taip taip man pries metelius buvo tokia situacija.miezi turejau kokius 3 menesius!buvo baisu.nepadejo  nei vaistai nei sildymai.niekas.tik operacija unsure.gif



As taip pat, kas met turiu po mieziuka..ir butinai vienas buna saltas...tai dabar leksiu vel daryti operacija.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyyte @ 2007 09 24, 08:42)
taip taip man pries metelius buvo tokia situacija.miezi turejau kokius 3 menesius!buvo baisu.nepadejo  nei vaistai nei sildymai.niekas.tik operacija unsure.gif



QUOTE(Rucius @ 2007 09 25, 12:03)
As taip pat, kas met turiu po mieziuka..ir butinai vienas buna saltas...tai dabar leksiu vel daryti operacija.. doh.gif

Gal galite papasakoti kas ten per operacija?Kaip ji daroma, su narkoze ar be? O ligoninėje ar reikia gulėt? Pas mane tas šaltas miežis jau porą metų yra, bet kažkaip apie operaciją nesusimąsčiau unsure.gif Kai neskauda, tai ir nemaišo. Bet gal jums daktarai liepė šalinti? Gal negalima jo taip palikti? g.gif
Atsakyti
as susidurus buvau su sia baisia liga. ant virsutinio akies voko jau daug metu augo miezis, bet nieko nedariau, neturejau info ir kazkaip man nekliude. bet kai pastojau, 5 nestumo men pradejo dygt ant apatinio voko tai jau sunerimavau. ju daugejo ir daugejo ir kas svarbiausia jokie tepaliukai nepadejo verysad.gif . pasigimdziau, maitinau sunu 3 men. nekenciau saves, nes patikekit ziauriai atrodziau. gyd israse siuntima y klinikas operuotis. operacija truko puse val, matesi tik 3 mieziai o rado net 5, vienas dar mezgesi ir visi buvo 1 aky. dabar geriu vitamina B. po operacijos praejo 2 men, mieziai nebeauga. tai buvo saltieji mieziai. kam yra saltieji mieziai patarciau operuotis, nes jie kitaip neisnyks...
isoperavo ir po 2 val paleido namo su apibintuota akim ir puse galvos, kentejau skausmus bet su mintim kad as ju daugiau nematysiu ir negadins jie man gyvenimo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mantuke: 08 spalio 2007 - 09:48
Keista... Turbūt viskas priklauso nuo miežio dydžio ir nuo organizmo unsure.gif ... Man pranyko savaime tie šaltieji miežiai. Be jokių operacijų. Tiesa, gal alaus mielės padėjo, kurias tikrai sąžiningai ilgą laiką vartojau g.gif
Atsakyti
Ka tik apturejau pirma karta gyvenime miezi.... Vaistineje dave tepaliuko su antibiotiku Maxitrol, dar patare deti silta kiausini, kad skatintu puliu isejima, plauti daznai su ramunelem. 5 dienas prasikankinau, labai nenorejo praeiti, bet pamazu istekejo.... Pirksiu dabar B vitaminu susileisti, nes akivaizdziai nusilpes organziams, per pastaruosisu kelis menesius visokios rusies pulingu dariniu ant kuno turejau. verysad.gif
Atsakyti