Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Akies miežis
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3
Belatrikse
Sveikos mamytes ir nemamytes 4u.gif
turiu problema ir nemaza, viskas prasidejo pries kokius 10 metu,, dar mokykloje,, pradejo dygt mieziai tai ant apatinio, tai virsutinio voko, vienas dingsta, kitoj vietoj atsiranda, ir taip be galo be perstojo,,, cry.gif vaiksciojau pas okulistus, tai nieko normaliai negali patart,, lasiukai, sildymas padeda kelioms dienoms cry.gif o po sildymo net, sakyciau, pablogeja, nes akis raudona, vokas istines,, schmoll.gif
neseniai tyriausi del erkuciu, ir ju rado tarp blakstienu, na kaip ir paaiskejo bedu priezastis, tik stai gydytoja patare netepliot jokiu tepalu, o tik vaikisku sampunu paemus ausu krapstuka vokus isplaut,,, deja, ir tai nepadeda cry.gif
maniau, kad mieziai dygsta tik vaikams, kurie ranku neplauna, na bet gi nebesu vaikas blush2.gif
gal kas is Jusu susidurete su panasia problema? ax.gif
jau praradau vilti issigydyti, o ekstrasensais kaip ir nepasitikiu,,,
cherry coke
man rodos viena priezasciu-imuniteto nusilpimas. Pasidomek medicininej literatuuroj ar per google, gal rasio ka tikrai naudinga. Sekmes tau!
SiVidz
nusipirk vaistineje tokiu lasiuku,mazose tutelese,kaina keli litai, ir jei yra galimybe pasviesk bioptrono lempa, man taip isnyksta mieziai jau po 2 dienu!!! nereikia kankintis savaite ar dar daugiau 4u.gif
winterlady
Žinau labai gerą būdą. Tai tikrai dėl imuniteto nusilpimo. Zinok nubėk į vaistinę ir nupirk mielių tablečių.
winterlady
Kai buvau kokių 11m. man ir buvo tokios problemos. Miežių suskaičiavau virš dešimt, kol nepradėjau vartoti mielių tabletes saujomis (tikrąja to žodžio prasme). Bet ir žinok padėjo
winterlady
Na nesakau, kad reikia gerti saujomis, bet kokias tris per dieną. Ir dar atsižvelgiant į vaiko amžių. Nes nuo per didelio vitaminų kiekio gali gautis vitaminozė.
slyva
Jau kelios savaites kaip nuo akiu miezis nedingsta - tai ant vienos, tai ant kitos, vienas dingsta, kitas isauga. O dabar tai isvis ant abieju. Kai merkiuosi, skauda. Nezinau kas yra. Siaip daznai man vokus niezti, tai patrinu pirstais neretai, gal del to? O gal ten net ne miezis, o kazkoks gumbelis? Gal kas gali ka pasakyt gero ir paguodziancio? smile.gif Ar koki patarima duoti... ax.gif
SiVidz
miezis atsiranda del organizmo bendro nusilpimo, tada ten akutej susidaro liaukutes uzdegimas, nueik i vaistine ir paprasyk antibiotiku, tokie lasiukai maziukai, tinka deti sausi karsti kompresai,bet tik ne dregni... 4u.gif na ir vitaminu pagerki...
Motina
Pasitikrink gliukozės koncentraciją kraujyje. Miežis gali būti pirmasis diabeto požymis unsure.gif .
Kita versija - trūksta vitaminų g.gif
Antibiotikų lašiukų į akis be recepto neparduos, nebent tik albucidą tongue.gif Ir geriau ne lašiukai, o tepaliukai akims (su antibiotiku).
O šiaip, ūkiškai, miežis gydomas taip - kai tik pajunti pačius pirmuosius požymius, vos vos skausmą, niežulį, iš karto pradedi tą vietą tept spiritu kelis kartus per dieną - neiškyla mirksiukas.gif (nors ir atrodo kraupokai vokus tepti spiritu, bet padeda. O ir okulistai dažnai tą patį siūlo tongue.gif )
liepsnele
Miežiai keliasi nusilpus organizmui. Taip pasireikškia B vitaminų trūkumas dažniausiai. Galima vartot B vit. kompleksą, mielių tabletes, daugiau juodos duonos valgyt.
sanda
O ar nesciosioms galima tepti tuos antibjotikinius tepaliukus ant akies?
slyva
Aciu visom uz patarimus. Siaip nieko nedariau, jie jau patys praejo smile.gif Tikiuosi ilgam! tongue.gif
Motina
QUOTE(sanda @ 2005 08 10, 21:45)
O ar nesciosioms galima tepti tuos antibjotikinius tepaliukus ant akies?
*

Taip, galima.
Liorka
nzn kiek tiesos, bet pas mus kaime yra burtai kad reik auxu patrint smile.gif kazhkada galwojsu kad man kyla, tai tryneu smile.gif smile.gif smile.gif nzn ar miezhis tikrai buvo, ar auxas taip padejo, bet niekas neishkil biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sanda
O gal kas zinot ar alaus mieliu tabletes glima vartoti nestukei? Niekaip nepraeina mieziai, jau nebezinau ka daryti. Help!
sanda
Jau gavau is ginekologes atsakyma, kad galima vartoti alaus mieliu tabletes , esant nesciai.
Slapukė
Daug efektyviau skystos alaus mielės tiesiai iš alaus daryklos ir netaip kenskmingos.
Alinva
Kažkada mano mamą šita problema kamavo, susitvarke su Eritromicin tepaliuku, tik jis būna 2 rūšių - akims ir ne.
flakita
Dar zinau viena gera buda, boro milteliai, tik zinau kad jie isimti is apyvartos, nu kokiose senesnese vaistinese dar gal galima nusipirkti,tai reikia poro milteliu ir i karsta vandeni, sumaisai ir su vatyte vis laikyt kol tas vandenukas siltas. Man tai padejo thumbup.gif Bet tokia procedura reikia atlikti tik pajutus,kad jis auga ax.gif
Miss_Lumholdt
Gal žinote kokių nors naujų priemonių kovoti su šiais nenaudėliais? unsure.gif

Alaus mielių vartojimas tikrai padeda, bet tik tuo metu, kol geri tabletes, na ir dar porą savaičių po to. Vėliau vėl tas pats. frusty.gif cray.gif O nuolat gerti tabletes irgi nesinori cray.gif
So Lucky
g.gif as tai nuo vaikystes liaudisku budu gydydavau miezius : is ausies sieros issikrapstydavau ir ta vieta kur persti uztepdavau. Bet ai veiksminga jei retai keliasi ir tik kai iskart pastebi. Mano vyrui paauglysteje irgi mieziai keldavosi, tai mieliu tabletes gere.
O imuniteto stiprinimui yra daug visokiu priemoniu. Ryklio tauku tabletes bene geriausias. As tai imunosan geriu ( eziuoles tinktura) profilaktiskai ar kai tik jauciu pirmuosius ligu simptomus bigsmile.gif
Saldainė

Geriausias budas nuo akies miezio yra slapimas tongue.gif
patepi ta vieta ir kt diena jo nebelieka thumbup.gif

senas, bet labai geras patarimas drinks_cheers.gif
JUODA_KAVA
QUOTE(liepsnele @ 2005 08 01, 11:22)
Miežiai keliasi nusilpus organizmui. Taip pasireikškia B vitaminų trūkumas dažniausiai. Galima vartot B vit. kompleksą, mielių tabletes, daugiau juodos duonos valgyt.
*

as ir ta pati esu girdejus is vaistininkes,kad truksta vit B. ,bet kaip paaiskinti tai ,kad man mieziai pradejo augt bevartojant B vit. kompleksa ,bei katik buvau sugerus dezute mieliu tableciu g.gif ..nu net nezinau ,dabar vel turiu i anglija isvaziuot tai jei vel prades augt tai net nezinau ten man vaistinike pasiule lasiuku i akis ,tai lasinaus kas 2 valandas ,o tas miezis kaip augo taip ,augo kokia savaite laiko vaiksciojau su juo kol neispuliavo ,o po keliu dienu ant kitos akies tas pats ,jau buvau pradejus galvot kad cia mane kazkas prakeike doh.gif blush2.gif kaip manot gal galeciau kokiu be recepto is vaistines nusipirkti vaistuku ?kokie efektyviausi? aciu 4u.gif
Papildyta:
o del burtu tai zinau paciu ivairiausiu ,nes kai man tik pradejo tie mieziai augt visi puole savo patirti ir mociuciu isminti dalinti: kai tik pradeda skaudeti ,ta vieta kaldros kampu pabagsnot biggrin.gif ,virta kiausini deti ant akies, auksu patrinti ir tipo po dienos praeina doh.gif ,slapimas irgi istos pacios serijos, isbandziau tik tarkuota bulve ,bet ji padeda tada kai jau yra virsunele, issivalyti puliams! tai va galit ir paraganaut gal gi macis biggrin.gif
ClockWork
Dar vienas budas yra savo seilem patept. Kita diena nebelieka miezhio...
Saldainė
QUOTE(ClockWork @ 2006 12 31, 00:14)
*

sito tai nezinojau, visad gydziausi slapimu biggrin.gif
Miss_Lumholdt
QUOTE(ClockWork @ 2006 12 31, 00:14)
*

Patikrintas metodas?

Pabandysiu kitąkart, nėra ko prarasti ax.gif
d.a.d.u
Siltu virtu kiausiniu sildziau aki- taip ir neiskilo...patikrintas budas thumbup.gif ir ne toks slykstus kaip pvz.: siera is ausies ar slapimas... blink.gif doh.gif tongue.gif
So Lucky
As esu skaiciusi, kad kai miezis keliasi negalima jokiu budu jo sildyti, kad tai klaidinga deti silta kiausini prie jo, nes kaip tik mieziui bresti padeda. Na bet cia tik kazkieno nuomone unsure.gif
Papildyta:
ir seiles man nepadedavo, tik siera is ausies
Palemonas
QUOTE(daržovytė @ 2006 12 31, 05:11)
sito tai nezinojau, visad gydziausi slapimu  biggrin.gif
*

Alų gerk - padės garantuotai. Mielių tabletės irgi gerai. Apie šlapimą, ausų sierą (tai kiek laiko jų reik neplauti, kad reikiamas kiekis susikauptų?) ... (skonio reikalas) man alus geriau patinka, o be to ir veiksmingas.
BOZZENA
Paauglysteje ir man akyse sekmingai mieziai laiks nuo laiko uzderedavo. O gydziau mamos auksiniu vestuviniu ziedeliu: tik pajutus perstejima ir rausva kalneli patrindavau ziedu ir tuoj nurimdavo taip ir neisauges iki didelio pulinio. Ir kas graziausia, kad sesers vestuvinis nepadedavo. Patrindavau mamos ir miezio kaip nebuta biggrin.gif
Palemonas
QUOTE(BOZZENA @ 2007 01 10, 17:20)
Paauglysteje ir man akyse sekmingai mieziai laiks nuo laiko uzderedavo. O gydziau mamos auksiniu vestuviniu ziedeliu: tik pajutus perstejima ir rausva kalneli patrindavau ziedu ir tuoj nurimdavo taip ir neisauges iki didelio pulinio. Ir kas graziausia, kad sesers vestuvinis nepadedavo. Patrindavau mamos ir miezio kaip nebuta biggrin.gif
*

Mat kaip. Paisrodo esama ir stebūklų. blink.gif
juli@
turėjau ir aš sykį tokią bėdą. Kadangi aš netikiu visokiom liaudiškom medicinom( ausų siera, karštas kiaušinis , šlapimas....) tai paprasčiausiai nusipirkau tepaliuko su antibiotiku spec akim TOBREX ir po 2 kaip ranka nuėmė. tiesa, reikia tepti tada kai dar tik kalasi tas miežys nes paskui tai jau šaukštai po pietų. aišku kiekvienam savaip, as pasakiau tik savo nuomonę.
Miss_Lumholdt
QUOTE(juodcke @ 2007 01 22, 18:02)
tai paprasčiausiai nusipirkau tepaliuko su antibiotiku spec akim TOBREX ir po 2 kaip ranka nuėmė.
*

Ar seniai pirkai šį preparatą? Lapkričio mėnesį klausiau vaistinėje ko nors, tai nieko pasiūlyt negalėjau verysad.gif
juli@
Visai neseniai gal pries 1-2 men. Mano mama vaistininkė, tai dėl įdomumo paskambinau ir paklausiau gal jau nebėra, bet sake yra bent jau eorovaistinėse. Matai tas tepaliukas su antibiotiku taj turbut ir neparduoda tau, nes reikalingas receptas.Jei esi is Kauno, galiu atiduoti, nereiks pirkti. Man jo vistiek nebereikia. smile.gif
Miss_Lumholdt
QUOTE(juodcke @ 2007 01 22, 22:01)
Visai neseniai gal pries 1-2 men. Mano mama vaistininkė, tai dėl įdomumo paskambinau ir paklausiau gal jau nebėra, bet sake yra bent jau eorovaistinėse. Matai tas tepaliukas su antibiotiku taj turbut ir neparduoda tau, nes reikalingas receptas.Jei esi is Kauno, galiu atiduoti, nereiks pirkti. Man jo vistiek nebereikia. smile.gif
*

Dėkui už pasiūlymą, bet nesu iš Kauno ir neturiu tokios blogos situacijos (tfu tfu tfu), kad gydyčiaus antibiotikais smile.gif
Na, matyt, dėl to vaistininkė apie šį tepaliuką man ir nepasakė.
wiliuxe
ir as ta beda turejau,dabar jau nepamenu kas buvo patares ,leidziama pencilina atskiesti virintu vandeniu(buteliuka pripilti iki pilnumo) ir plauti aki kelis kartus per diena,nueme kaip ranka ir daug metu nebekilo bjaurybe,po gimdymo buvau nusilpus ,matyt vitaminu trukumas,tai mama isspaude alijosiaus lapa ir atskiedus virintu vandenuku liepe aki plaut ,tai poveikis buvo toks pat..
rjolancikas
kai buvau paaugle ir mane kankindavo mieziai.tai nusipjaudavau alijosiaus lapa.ji perskirdavau ir tuo minkstimu dedavau tiesiai ant miezio.po poros valandu jis jau budavo pilnas[nereikedavo laukti poros dienu kol iskils],taip as ji isspausdavau.taip ir auksiniu ziedu trindavau,kai tik pajausdavau. bigsmile.gif
AugusteC
Jeigu miezis nepraeina, tai gali buti jog tai yra blefaritas.
Utiuitiutė
QUOTE(AugusteC @ 2007 09 20, 13:22)
Jeigu miezis nepraeina, tai gali buti jog tai yra blefaritas.
*

Kas tas yra ir su kuo anas valgomas? g.gif
Palemonas
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 09 20, 13:32)
Kas tas yra ir su kuo anas valgomas?  g.gif
*

Blefaritas – tai akies vokų krašto uždegimas, kuris gali būti įvairios kilmės. Lėtinį blėfaritą sukelia bloga higiena. Dažniausiai pasitaiko abipus.
Blefaritas pasireiškia simptomais: niežėjimu, deginimo jausmu, nukasymu, svetimkūnio pojučiu akyje, gausiu ašarojimu, apnašomis apie blakstienas.
Matomi požymiai: vokų paburkimas, blakstienos padengtos fibrinu, madoroze ( blakstienų nebuvimu), trichiaze, konjunktivos infekcija.
So Lucky
paskutiniu metu vis keldavosi mieziai, tai b grupes vitaminus geriau ir padejo. Jauciu, kad imunine sistema nusilpusi, nes jei ne miezis, tai pusleline, jei ne tai, tai sloga ar gerkle. Vienu zodziu ligos kabinasi. Tai dabar stengiuosi stiprinti imuniteta.
tuktuk
Perskaičiau visą temą ir supratau, kad visi rašę šioje temoje turėjo reikalų taip vadinamu karštuoju miežiu, kuris išskyla ir po kiek laiko pradingsta. Tačiau kaip panaikinti šaltąjį miežį, kuris iškilo kaip karštas, o pasidarė šaltasis(čia tas sąvokas man gydytoja pasakė rolleyes.gif ) ir nepraeina... Skaudėt neskauda, bet kai pačiupinėji voką jaučiasi tas miežis. Gydytoja pasakojo, kad šaltieji miežiai naikinami tik operacija. Ar kas nors susidūrėte būtent su tokia problema?
Agnyyte
QUOTE(tuktuk @ 2007 09 20, 19:10)
Perskaičiau visą temą ir supratau, kad visi rašę šioje temoje turėjo reikalų taip vadinamu karštuoju miežiu, kuris išskyla ir po kiek laiko pradingsta. Tačiau kaip panaikinti šaltąjį miežį, kuris iškilo kaip karštas, o pasidarė šaltasis(čia tas sąvokas man gydytoja pasakė rolleyes.gif ) ir nepraeina... Skaudėt neskauda, bet kai pačiupinėji voką jaučiasi tas miežis. Gydytoja pasakojo, kad šaltieji miežiai naikinami tik operacija. Ar kas nors susidūrėte būtent su tokia problema?
*

taip taip man pries metelius buvo tokia situacija.miezi turejau kokius 3 menesius!buvo baisu.nepadejo nei vaistai nei sildymai.niekas.tik operacija unsure.gif
Rucius
QUOTE(Agnyyte @ 2007 09 24, 09:42)
taip taip man pries metelius buvo tokia situacija.miezi turejau kokius 3 menesius!buvo baisu.nepadejo  nei vaistai nei sildymai.niekas.tik operacija unsure.gif
*

As taip pat, kas met turiu po mieziuka..ir butinai vienas buna saltas...tai dabar leksiu vel daryti operacija.. doh.gif
tuktuk
QUOTE(Agnyyte @ 2007 09 24, 08:42)
taip taip man pries metelius buvo tokia situacija.miezi turejau kokius 3 menesius!buvo baisu.nepadejo  nei vaistai nei sildymai.niekas.tik operacija unsure.gif
*

QUOTE(Rucius @ 2007 09 25, 12:03)
As taip pat, kas met turiu po mieziuka..ir butinai vienas buna saltas...tai dabar leksiu vel daryti operacija.. doh.gif
*

Gal galite papasakoti kas ten per operacija?Kaip ji daroma, su narkoze ar be? O ligoninėje ar reikia gulėt? Pas mane tas šaltas miežis jau porą metų yra, bet kažkaip apie operaciją nesusimąsčiau unsure.gif Kai neskauda, tai ir nemaišo. Bet gal jums daktarai liepė šalinti? Gal negalima jo taip palikti? g.gif
mantuke
as susidurus buvau su sia baisia liga. ant virsutinio akies voko jau daug metu augo miezis, bet nieko nedariau, neturejau info ir kazkaip man nekliude. bet kai pastojau, 5 nestumo men pradejo dygt ant apatinio voko tai jau sunerimavau. ju daugejo ir daugejo ir kas svarbiausia jokie tepaliukai nepadejo verysad.gif . pasigimdziau, maitinau sunu 3 men. nekenciau saves, nes patikekit ziauriai atrodziau. gyd israse siuntima y klinikas operuotis. operacija truko puse val, matesi tik 3 mieziai o rado net 5, vienas dar mezgesi ir visi buvo 1 aky. dabar geriu vitamina B. po operacijos praejo 2 men, mieziai nebeauga. tai buvo saltieji mieziai. kam yra saltieji mieziai patarciau operuotis, nes jie kitaip neisnyks...
isoperavo ir po 2 val paleido namo su apibintuota akim ir puse galvos, kentejau skausmus bet su mintim kad as ju daugiau nematysiu ir negadins jie man gyvenimo....
pukeliux
Keista... Turbūt viskas priklauso nuo miežio dydžio ir nuo organizmo unsure.gif ... Man pranyko savaime tie šaltieji miežiai. Be jokių operacijų. Tiesa, gal alaus mielės padėjo, kurias tikrai sąžiningai ilgą laiką vartojau g.gif
Sirana
Ka tik apturejau pirma karta gyvenime miezi.... Vaistineje dave tepaliuko su antibiotiku Maxitrol, dar patare deti silta kiausini, kad skatintu puliu isejima, plauti daznai su ramunelem. 5 dienas prasikankinau, labai nenorejo praeiti, bet pamazu istekejo.... Pirksiu dabar B vitaminu susileisti, nes akivaizdziai nusilpes organziams, per pastaruosisu kelis menesius visokios rusies pulingu dariniu ant kuno turejau. verysad.gif
9daivule
Skaitau ir stebiuosi, kad saltas miezis neapseina be operacijos doh.gif , mano drauges sunui, jau daugiau nei puse metu jis gyvent neduoda, tik lyg jau ir ispuliuoja ir vel kabo blink.gif , ir mieles gere, ir kiausinius dejo, bet deja jis nedingsta verysad.gif
haifa
Nezinau,ar cia kas nors rase,bet pagerk alaus mieliu tableciu..man labai padejo,o taip augdavo po du miezius ant vienos akies ... blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.