Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

Tema naudinga ir labai reikalinga smile.gif bendraujame toliau!
Atsakyti
Aciu Meri ceri uz nauja temute drinks_cheers.gif
Praeitoj temoj kalbejot apie higienini valyma. Man nieks nieko nesake, nerekomendavo, bet as iprastine tvarka - 2 kart per metus nuejau ir pasidariau.
O kaip is tiesu reikia nezinau g.gif
Logiska, kad su breketai reiktu dazniau, bet...
Atsakyti
sveikos smile.gif dar klausimas, o apatinio žandikaulio breketams irgi koks mechanizmas yra? ta prasme,kad paveržt ir tt? Nes sakau, vakar draugės breketus apžiūrinėjau, tai pas ją nei žiedų, nei jokio mechanizmo, tiesiog suklijuoti breketai ir vsio g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 31, 15:48)
sveikos smile.gif dar klausimas, o apatinio žandikaulio breketams irgi koks mechanizmas yra? ta prasme,kad paveržt ir tt? Nes sakau, vakar draugės breketus apžiūrinėjau, tai pas ją nei žiedų, nei jokio mechanizmo, tiesiog suklijuoti breketai ir vsio  g.gif


Pas mane nei ant virsutiniu, nei ant apatiniu nera jokiu ziedu. Priklijuoti breketai ir tiek. As net neisivaizduoju kaip tie ziedai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 01 31, 16:34)
Pas mane nei ant virsutiniu, nei ant apatiniu nera jokiu ziedu. Priklijuoti breketai ir tiek. As net neisivaizduoju kaip tie ziedai atrodo  ax.gif

aišku, tai aš jau buvau susirūpinus kaip man ta žiedelį uždės apačioj ant septinto danties, nes jis toks labai plombuotas ir užapvalintas... smile.gif man tik idomu nuo ko priklauso deda žiedus ar ne... nuo situacijos ar tiesiog nuo gydytojos gydymo būdo g.gif
Atsakyti
Labukas naujoj temoj, ačiū Meri_ceri aciuks.gif
Mano šiandienos vizitas pas ortodontę niūrus kaip niekad... verysad.gif

QUOTE(kabesita @ 2009 01 30, 14:51)
Gitusia, o tu ar astuntus issirovus?

O aštunti tai protniai? Jooo, ką tik paskaičiavau... Protiniai... Man išrautas vienas, o daugiau visi absoliučiai dantukai po kol kas mani burnytėj... Tuoj parašysiu apie juos...

QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 30, 20:10)
Nu man burnos higienistė sakė, kad nešiojant breketus reikia kas porą mėnesių darytis burnos higieną.. smile.gif Tai nuolat prižiūrint tikrai neturi gelsti.. smile.gif

Visų pirma - kas yra ta burnos higiena? Kur ją daro? Kiek kainuoja?

Papasakosiu apie šios dienos vizitą pas ortodontę ax.gif .
Uždegimas dėl protinio danties dar nepraėjo, nors mažiau skauda, prasižiot galiu, bet patinę iš vidaus ir skauda, kai ji paspaudė ten kažkur. Tad išėmė gumytes iš tarpdančių ir uždėjo žiedus, bet breketų neklijavo, nes sakė, skauda man ir taip, o uždėjus breketus visą vakarą nerasiu sau vietos...
Reziumė dėl protinių - peržvelgus panoraminę foto ji konstatavo, kad apačioj abu mano protiniai "guli", kad reikalinga operacija jiems pašalinti...
Toliau dar gražiau - kadangi sąkandis per daug netaisyklingas, faktas, kad teks traukt 4 dantukus... Nuėmė vielą, nuo tų dantukų nuėmė breketukus, juos įdėjo į maušiuką ir atidavė prisiminimui, o vielą uždėjo ant priekinių šešių dantukų, o likę paskutiniai dabar ne su viela. Dantis reikės išsitraukti tarp vasario 16 ir 24, kad 28 dienai nebekraujuotų ir svarbiausia, kad nebūtų kokio uždegimo.
Vasario 28 klijuos breketus apačioj, uždės vielą viršuj. Ir nuo tada reikės nešioti elastikus. Kiek sakė - reikės nešiot apie metus, per dieną keisti 2 kartus. Tiesą pasakius, net nežinau, kaip tas atrodo, bet pagyvensim, pamatysim.
Sudėtingas vasaris laukia manęs...
Dabar nuo žiedų jau nubraižyti žandai, o kai ką tik valgiau, įsisikandau į abu žandus ir sugebėjau nukasti odelę doh.gif Skauda nerealiai visą burnos ertmę, nenoriu valgyti, išsižiot, kalbėt...
Žodžiu, jaučiuos be galo nekaip...
O dar laukia net penkių dantų pašalinimas... Pradžiai 4 dantukus, o vėliau operacijos būdu likusius protinius...
Šiandien pamasčiau - kodėl negalėjau gimti su gražiais, tiesiais dantukais? rolleyes.gif Nereikėtų viso to kęsti...
Bet yra žodis BET...

Išsipasakojau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 31, 16:57)
Šiandien pamasčiau - kodėl negalėjau gimti su gražiais, tiesiais dantukais?  rolleyes.gif Nereikėtų viso to kęsti...
Bet yra žodis BET...

Išsipasakojau... ax.gif

Toks gyvenimas, vieni gimsta su gražiais dantimis, o kai kuriem tenka patiem tvarkyt...kadanors ir aš turėsiu gražius, tiesius dantis, kaip ir visos kitos merginos kurios turi kreivus dantis... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 31 sausio 2009 - 17:14
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 31, 16:57)
Mano šiandienos vizitas pas ortodontę niūrus kaip niekad... verysad.gif


doh.gif Na tikrai pas tave situacija nepavydetina... Niu belieka tave paguosti. Visi isgyvena - isgyvensi ir tu rolleyes.gif O kai jau matysis rezultatas, turetum buti dar laimingesne, kad vis del to tau tai pavyko!
Atsakyti
Sveikos merginos.Turiu klausimuka jusms.Gal zinosit.smile.gif
Pas mane situacija tokia ,kad labai vis noriu breketu ir vis nedrystu artai pinigu gaila ir t.t.t. (beje as ne LT. gyvenu)...ir dabar pas mane problema su sestu dantuku.Reikia kanala tvarkyt ir aplamai ant tokios ribos,kad galima ji ir raut butu....As vis prisidirbu su tais dantimis,nes bijau dantistu kaip velnias kryziaus doh.gif.Ir butu toks klausimas ar buna taip ,kad traukia sestus dantis del dejimo breketams?Ir dar as vieno sesto jau nebeturiu virsuje ir kito sesto apacioje.Beliko dilema su sestu dar vienu sugedusiu sestuku apacioje.Vien zodziu del konsultacijos niekaip nespeju nueiti nes cia jie visia neskuba dirbt ir manes laukia jau viszitas pas dantista antradieni(kur turiu apsisprest ar raut danti ta sesta ar dar gelbet) ir nebezinau ka daryt su tuo sestu.Gaila bus pinigu jei susitaisysiu as ta danti ir paskui jei reiks man ji traukt del breketu. unsure.gif Biski gaila pinigu, nes man uz to danties isgelbejima kaskur 600$ kainuos schmoll.gif
Tikiuosi aiskiai parasiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukūška @ 2009 01 31, 17:30)
Ir butu toks klausimas ar buna taip ,kad traukia sestus dantis  del dejimo breketams?

Manau būna, žiūrint koks atvejis... pvz man abu šeštus rovė,bet ne dėl to, kad breketus dės, o dėl to, kad jau jiem buvo šakės... Bet kai nuėjau pas ortodonte sužinojau jog būtų tekę taip ar anaip juos raut, nes reikia tvarkyti sąkandį... bet jauču būtų rovę septintus jei būčiau turėjus šeštus, na, bet dabar septintus sustums i šeštų vietas... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 31 sausio 2009 - 17:38
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 31, 09:37)
Manau būna, žiūrint koks atvejis... pvz man abu šeštus rovė,bet ne dėl to, kad breketus dės, o dėl to, kad jau jiem buvo šakės... Bet kai nuėjau pas ortodonte sužinojau jog būtų tekę taip ar anaip juos raut, nes reikia tvarkyti sąkandį... bet jauču būtų rovę septintus jei būčiau turėjus šeštus, na, bet dabar septintus sustums i šeštų vietas... smile.gif

Ooo, tu mane nudziuginai,o tai as cia grauziu save ir nerandu sau vietos kaip elgtis,kadangi negaliu pasitart su ortodontu,nes laikas spaudzia, o jie per telefona net nesneka.
Tai teks tikriausiai rauti doh.gif
O gal ne?Velneva,issilupsiu visus dantis ir nebus ant ko net breketu kabint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukūška: 31 sausio 2009 - 17:58
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 31, 17:57)
Išsipasakojau... ax.gif


doh.gif uzjauciu 4u.gif tik neliudek 4u.gif zinok kuo sunkiau ka nors pasieki, tuo labiau vertini 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Kukūška @ 2009 01 31, 18:58)
Ooo, tu mane nudziuginai,o tai as cia grauziu save ir nerandu sau vietos kaip elgtis,kadangi negaliu pasitart su ortodontu,nes laikas spaudzia, o jie per telefona net nesneka.
Tai teks tikriausiai rauti doh.gif
O gal ne?Velneva,issilupsiu visus dantis ir nebus ant ko net breketu kabint biggrin.gif


na labai sunku kazka patarti..na breketams kazbinti uzteks tikrai dantu smile.gif o jei patys gydytojai siulo traukti ji, tai as tavo vietoje traukciau..jei jis jau toks ant ribos, pagedes, tai gal neverta kisti pinigeliu i ji?? juo labiau 6 dantukas, jo net nesimato kai sneki..na bet rinktis tau
Atsakyti