Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

Prisibūrė koraluose, dabar kitam kieme kortas mėto biggrin.gif
Papildyta:
Chiromante, kurią tu galėtum parekomenduoti?? turiu vienintelį klausimą dėl vaiko ateities. Daugiau nieko nenoriu žinoti.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 04 01, 19:25)
Prisibūrė koraluose, dabar kitam kieme kortas mėto biggrin.gif
Papildyta:
Chiromante, kurią tu galėtum parekomenduoti?? turiu vienintelį klausimą dėl vaiko ateities. Daugiau nieko nenoriu žinoti.

As galiu rekomenduoti tik Galina,nes zinau,kad ji nepucia miglos ant smegenu ir dirba be jokiu papildomu fejerverku....Tarologe yra tiesiog puiki,o taip pat labai siltas zmogus.....Nenoriu nieko izeisti,bet siek tiek zinau Vilniuje, ir ne tik,- praktikuojanciu taro zinovu uzkulisius......Tikiu,kad yra ir kitu puikiu tarologu,bet jei klausiate butent manes-mano nuomone tokia.O del vaiko ateities,tai visgi labiau siulyciau kreiptis ne i tarologa,o i astrologa (pas Galina taip pat galima,tik eile turbut bus nemaza)
Atsakyti
o kur randasi Judita ? ir kiek jinai ima uz burimo seanso ?smile.gif siaip idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryteL. @ 2009 03 31, 12:32)
...O prieš kelias savaites buvau pas Juditą Dvarčionių gatv.Sakė išlaikysiu egzaminą biggrin.gif  išlaikiau thumbup.gif , gausiu laišką labai svarbų, gavau rolleyes.gif daugiaus neisiu kitur,kitų įrodymų man nereikia.Dabar Judita mūsų šeimos ir giminaičiū būrėja  ax.gif
Juditos adresas yra Vilnius , Dvarčioniu g.16 ir mob.8 64586422 galite sakyti, kad rekomendavo Simona




Selena 4u.gif adresas anam puslapy buvo smile.gif O pasiskambinus del laiko pasakytu ir kiek kainuoja.
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 04 02, 13:18)
o kur randasi Judita ? ir kiek jinai ima uz burimo seanso ?smile.gif siaip idomu smile.gif

Burimas iki 50lt
buvau as irgi pas ja,na nzn labai daug kas atitiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutele @ 2009 04 02, 13:20)
Burimas iki 50lt
buvau as irgi pas ja,na nzn labai daug kas atitiko ax.gif

O ar galima butu suzinoti,ka reiskia daznai girdimas apibudinimas "Daug kas atitiko" ??? O kas neatitiko???
Atsakyti
LABA, O GAL KAS GALI PARASYTI ATSILIEPIMU APIE GALINA IS JERUZALES BEROTS...
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2009 04 02, 15:32)
LABA, O GAL KAS GALI PARASYTI ATSILIEPIMU APIE GALINA IS JERUZALES BEROTS...

Netingėkit temą paskaityti. cool.gif
Atsakyti
Na gal ne sioj temoj tiktu siandien sovus galvon mintis, bet visgi

EZOTERINKIT MANE, EZOTERINKIT!

Siuo sukiu, ziuriu, dag kas naudojasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 04 02, 15:04)
Netingėkit temą paskaityti. cool.gif


SKAITAU 4u.gif
JAU ANTRA POPIETE IS EILES SKAITINEJU VISAS BUVUSIAS TEMAS blush2.gif ALE IR NAUJESNIU ZINIU NORIU smile.gif IR SIIAP IDOMU KOKIA KAINA PAS JA BURIMAS DABAR smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 04 02, 15:27)
O ar galima butu suzinoti,ka reiskia daznai girdimas apibudinimas "Daug kas atitiko" ??? O kas neatitiko???

praeitis ir dabartis visiskai atitiko,o ateitis kaip ir pagyvensim pamatysim ax.gif
Atsakyti