Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(mamalopes @ 2009 04 11, 10:57)
Norejau taves paklausiti gal pazysti ar esi susidures su Vladimiru is Konstitucijos prospekto,ir ka tu manai apie parapsichologus,ar gali jie padeti zmogui bedoje


Atsakiau i butent sita klausima ir tiek.....Ir blogi man tikrai nevisi (tiesa,tie kurie man geri-jie ne Lietuvoje).O kur ka pasmerkiau-nepamenu....Ir apie visus nejo kalba-rasiau,kad "cia minimi vardai...neverti tu pinigu...." Kiekvienas laisvas savo pasirinkime-kur nori ten ir eina,neklausydamas jokiu nuomoniu.Na ir kas,kad as kategoriskai issakau savo nuomone-argi butina i ja atsizvelgti...? (jeigu zinau sio darbo ne tik parodine puse,bet ir uzkulisius,tai kodel galeciau bent jau pusiau taktiskai neperspeti,besiruosianciu moketi nemazus pinigus uz ora????)
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 04 13, 10:03)
Atsakiau i butent sita klausima ir tiek.....Ir blogi man tikrai nevisi (tiesa,tie kurie man geri-jie ne Lietuvoje).O kur ka pasmerkiau-nepamenu....Ir apie visus nejo kalba-rasiau,kad "cia minimi vardai...neverti tu pinigu...." Kiekvienas laisvas savo pasirinkime-kur nori ten ir eina,neklausydamas jokiu nuomoniu.Na ir kas,kad as kategoriskai issakau savo nuomone-argi butina i ja atsizvelgti...? (jeigu zinau sio darbo ne tik parodine puse,bet ir uzkulisius,tai kodel galeciau bent jau pusiau taktiskai neperspeti,besiruosianciu moketi nemazus pinigus uz ora????)

Na seip jai kalbame apie pinigus tai visi mazdaug vienodau ima,aisku as nekalbu apie Liaupolda ir Vaiva,na dar yra Jolanta is Panevezio kuri ima 70lt.
Na bet man labai idomu kodel tu nusiteikus pries kitus,nes apejus visas burejas jos visos mazdaug pasako vienodai.Na o tai gal tu esi visazine(antra Vanga) ir gali teikti paslaugas atsakyti i visus klausimus.Ir sakaityti visa zmogaus aura ,ateiti ir praeiti.Tai tikrai tada uzsirasau pas tave i eile.
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 04 13, 10:12)
Na seip jai kalbame apie pinigus tai visi mazdaug vienodau ima,aisku as nekalbu apie Liaupolda ir Vaiva,na dar yra Jolanta is Panevezio kuri ima 70lt.
Na bet man labai idomu kodel tu nusiteikus pries kitus,nes apejus visas burejas jos visos mazdaug pasako vienodai.Na o tai gal tu esi visazine(antra Vanga) ir gali teikti paslaugas atsakyti i visus klausimus.Ir sakaityti visa zmogaus aura ,ateiti ir praeiti.Tai tikrai tada uzsirasau pas tave i eile.

Klausima uzdavei apie parapsichologus,apie juos ir pasakiau...Nei Vaiva,nei Leopoldas nera parapsichologai.....O kas esu as ir ka sugebu-tai tik mano reikalai biggrin.gif Uzsirasyti pas mane nepavyks,nes su klijentais uz pinigus nedirbu (su isskirtinai retom isimtim).Sekmes 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif dažnai paskaitau šitą jūsų skyrelį, tačiau visada buvau tokios nuomonės, kad kol aš laiminga ir viskas gerai į burėjas kreiptis nereikia. Bet vat atėjo turbūt tas laikas kai reikia, nes nebežinau ką daryti. Kažkaip juodas tarpsnis turbūt ptasidėjo gyvenime, nors nėra viskas taip jau blogai, bet labiausiai mane neramina netikėta mano mamos ir mano vyro mamos liga. Esu pasimetusi tokioje situacijoje ir nežinau kaip galėčiau joms padėti, gal kažką galėčiau padaryti kol dar nepervėlu ir t.t. unsure.gif Gal galėtumėte man parekomenduoti pas ka nueiti su tokiu klausimu, kas galėtų kalbėti būtent tokiomis temomis kaip šeimyninė gerovė, santarvė ir t.t.?
Atsakyti
unsure.gif Labai rimta problema su mamomis, net nežinau pas ką kreiptis reikėtų,o pas daktarus buvo? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(moteris09 @ 2009 04 11, 17:02)
Tai vis tik ar atsiras kas zino Vaivos kontaktus??? rolleyes.gif

rolleyes.gif Ar žiūrėjai temą "Būrėjų adresai"? ten turi rasti Vaivos kontaktus. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gražka> @ 2009 04 13, 07:38)
Daugiau nei keista, jum visi blogi,tai iš kur tas žinojimas apie visus parapsichologus?  g.gif negerai taip smerkti kitus schmoll.gif  sutinku su [COLOR=red]mamalopes 4u.gif

g.gif Gal chiromantei didybės manija,atseit viską žino ?
Atsakyti
[quote=daktaryteL.,2009 04 14, 15:19]
unsure.gif Labai rimta problema su mamomis, net nežinau pas ką kreiptis reikėtų,o pas daktarus buvo? unsure.gif

taip pas daktarus buvo, ir dabar eis reguliariai, nes rado rimtų problemų sad.gif bet aš labai bijau kad ko nors nepražiopsotų, arba gal tiria vieną dalyką, o reikėtų pažiūrėti kažką kitą. Pas ka galima būtų kreiptis, kad išburtų ne apie meiles visokias ir vaikų kiekį, o būtent dėl tokių problemų?
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 04 12, 23:18)
Man tai labai idomu butu suzinoti kodel butent Liudmila Litviniene yra geriausia.Kodel taip manai gal pazysti visus Vilniaus parapsichologus g.gif


Mokausi pas Liudmilą, bet nedrįsčiau teigti, kad ji yra pati geriausia LT. Yra ir daugiau, kurie niekur nesiskelbia ir nesireklamuoja. O pas Liudmilą ir nepigu...
Atsakyti
ketviradienį pirmąkart eisiu pas būrėją, užsirašiau pas Svetlaną iš Pašilaičių... gal yra kokių nuomonių ?
Atsakyti
QUOTE(daktaryteL. @ 2009 04 14, 14:19)
g.gif Gal chiromantei didybės manija,atseit viską žino ?

Nesnekek nuvalkiotom frazem....ypac kai nepazysti zmogaus.Atvirksciai-jauciuosi zinanti iskirtinai mazai ir gailiuosi,kad per velai pradejau....Mokausi is visu,is ko jauciu kad galiu pasimokyt.Bet kai matau,kai zinau daugiau(mokausi jau ilgus metus ir ne tik pas LT okultistus)-pasakau tai ka zinau-kiekvieno reikalas-priimti ar ne....Kiekviena mano nuomone yra ne siaip sau,kad as taip sugalvojau....(oficialus kursai kad ir pas ta pacia Litviniene lygus pradines mokyklos pirmai klasei).....
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Chiromante @ 2009 04 14, 23:54)
Nesnekek nuvalkiotom frazem....ypac kai nepazysti zmogaus.Atvirksciai-jauciuosi zinanti iskirtinai mazai ir gailiuosi,kad per velai pradejau....Mokausi is visu,is ko jauciu kad galiu pasimokyt.Bet kai matau,kai zinau daugiau(mokausi jau ilgus metus ir ne tik pas LT okultistus)-pasakau tai ka zinau-kiekvieno reikalas-priimti ar ne....Kiekviena mano nuomone yra ne siaip sau,kad as taip sugalvojau....(oficialus kursai kad ir pas ta pacia Litviniene lygus pradines mokyklos pirmai klasei).....

4u.gif na va ir vėl giriesi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryteL. @ 2009 04 15, 07:40)
4u.gif
4u.gif na va ir vėl giriesi bigsmile.gif

Bet juk nesigiriu,kad graziai moku megzti ar siuvineti (o ziauriai noreciau....bet nemoku).......
Atsakyti
Merginos vilnietės, ar žinot tokią Kristiną iš Justiniškių. Girdėjau, kad ji nuiminėja nužiūrėjimus ir labai tiksliai nusako įvykius. Gal kuri buvote?


Atsakyti