Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(tolima @ 2009 05 02, 11:23)
868775188, Silvija
jei nepasikeitė

kiek ima? ar teisybe pasako?
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 05 06, 12:33)
Na as tai tikrai galeciau parekomenduoti Vida.Na lyginant su kitoms tai man ji pasirode geriausia.Man labai butu suzinoti nuomone kaip kitoms.

jau apsilankei? smile.gif na man ji ir ispudi gera palikus thumbup.gif
Atsakyti
Siaip as skeptiskai ziuriu i visus tuos burtus ar panasiai, bet pries pora metu pazistama vaziavo pas bureja (kazkur netoli sirvintu tiksliai net nepamenu) na tai sakau ir mane paimk,ai galvoju paziuresiu ka sakys ir nuvariau taip sakant "ant durniaus" hihihi.gif ir ka as galiu pasakyt - ji metams bure ir ka snekejo viskas issipilde, kazkaip net keista man, negi cia sutapimai smile.gif mano mama sako, kad ne viduramziai dabar, kad pas raganas lankytis biggrin.gif Cia mano buvo pirmas ir tikiuosi paskutinis apsilankymas, ai kam cia reikia zinot ateiti, geriau gyvent ramiai... kaip bus taip bus smile.gif Nors prisipazinsiu gal butu visai idomu dar apsilankyt, bet gal geriau neuzsikabliuot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(carmella666 @ 2009 05 07, 14:08)
Siaip as skeptiskai ziuriu i visus tuos burtus ar panasiai, bet pries pora metu pazistama vaziavo pas bureja (kazkur netoli sirvintu tiksliai net nepamenu) na tai sakau ir mane paimk,ai galvoju paziuresiu ka sakys ir nuvariau taip sakant "ant durniaus" hihihi.gif ir ka as galiu pasakyt - ji metams bure ir ka snekejo viskas issipilde, kazkaip net keista man, negi cia sutapimai smile.gif mano mama sako, kad ne viduramziai dabar, kad pas raganas lankytis biggrin.gif Cia mano buvo pirmas ir tikiuosi paskutinis apsilankymas, ai kam cia reikia zinot ateiti, geriau gyvent ramiai... kaip bus taip bus smile.gif Nors prisipazinsiu gal butu visai idomu dar apsilankyt, bet gal geriau neuzsikabliuot wink.gif

Na zinai as tau tikrai pritariu geriau pas tas burejas nesilankyti,bet zinai zmogus toks smalsus sutverimas nori viska zinoti.Na labai gerai suprantu kad geriau nezinoti,gerai kai esi stiprus savo galvelej o jai ne tai imi gilei i sirdy ir paseta programa tavyje pradeda 100%veikti. O istikruju tai visa esme musu smegenelese.Kaip sako pasikeisk pirma pats,pries kesdamas kitus,pakeisi savo mastyma pagal Dieva ir viskas aplink tave pasikeis ateis ir laime ir viskas ko tu troksti,net ir blogi nuziurejimai nuleks bumerangu nuo taves atgal seimininkui.
tongue.gif
Atsakyti
Viena karta, po 0,5 l., as vienam savo draugezui ant durniau isburiau ateiti ir nepatikesit viskas pasitvirtino.
Atsakyti
Sveikos merginos, zinau kad cia daug visi uzduoda klausymus ir jusu teiraujasi kokia geriausia bureja ir panasiai, bet man tikrai reikia pagalbos, mano gyvenimas tiesiok plaukioja ir nezino ka daryti. visai esu susimaisiusi.stoviu vietoj ir nematau savo ateities. verysad.gif man reikia pastumimo nedidelio. labai noreciau apsilankyti pas bureja, nes lankiausi pas kelias pries kelerius metus, bet vis man niekaip neissipildo, tai gal merginos galyte pagelbeti ir patarti gera bureja Vilniuje? kuria jus jau pasitikite? merginos maldauju nepraeikite pro sali pro mano laiskai, pasiulykite nors kazkoki varianta, unsure.gif ir jei nesunku siek tiek apie ta zmogu papasakokite ir kaip ji galima rasti
aciu jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Siaip info labai daug,tiesiog nepatingek ir pasiskaityk,o jau tada pati spresk,nes patarti yra viena....o jau rezultatu nezinau kokiu noretum tiketis,nes kiekviena bureja savaip gera... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatanka @ 2009 05 10, 21:38)
...tai gal merginos galyte pagelbeti ir patarti gera bureja Vilniuje?

Vienintelė būrėja, kurią galiu rekomenduot, - Galina.
Atsakyti
o gal kas pazysta bureja Susana, praktikuojasi ji naugarduko gatvei
gal turite kazkokiu atsiliepimu apie ja?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 04 23, 20:18)
Labai aciu uz nuoroda-ziuriu jau kelinta diena ta Siuzan ir vis kaifuoju....



QUOTE(daktaryteL. @ 2009 04 24, 07:31)
Jo, puikiai dainuoja Suzan thumbup.gif ačiū biggrin.gif

ner uz ka, as kai pirma karta ziurejau, tai toks virpulys per kuna ejo ir asaros upeliais, toks tyras moters balsas, sakes thumbup.gif

mergaites, labai prasau, reikia eiti man pagalbos, kiek skaiciau temu, tai is visu daugiausia pagyru sulauke Galina is zaliuju, ar galit kas kontaktukus i az imest? ir kiek ima?
liabai reikia, nes pirmadieni su vaiku gulames i vrc, noriu suzinoti kas ir kaip vaikui, noriu daug maz suprasti kodel mano gyvenime vienoki ivykiai vyksta, esu pasimetusi labai, siaip jei tiesa kalbant, mano mamos mociute, mano promociute is kazoku zemes buvo gan zymi savo zemese uzkalbetoja, zolininke, nuimdavo mikciojima, roze, gyde rankomis ir moekjo per nuojauta burti, na nemoku apsakyt, nes nelabai ja pamenu, man buvo 9m kai ji mire. ir visi sako kad turiu jos akis (zvilgsni) , siaip iki nestumo ir as mokejau bent nuimt vyrui galvos skausma rankomis ir sapnus sapnuodavau issipildancius, ir nuojauta tookia turejau ,kad...bet va pastojau ir kazkur kazkaip susibalamutino mano tie regejimai...dabar paciai reikia pagalbos, siaip sau niekada negaledavau isburti, tik draugem. niekada nesimokiau, viskas pas mane iseina is dusios, na nemoku apibudinti sito. t.y. iseidavo, dabar kaip minejau po gimdymo turbut dar neatsigavau. siaip svetimu galiu neatimu ir energijos nesiurbiu, kaip tik esu donore, niekada man burejai neatsisakydavo paburti...labai prasau, jei nenorit i bendra , tai galit bent i az, nes vietos sau nerandu kuri laika, jauciu kad kazkas nutiks, o ivardinti to negaliu.
zinau kad turiu dovana pati, bet kaip sakoma ragana sau niekada neisburs, o be to, nepretenduoju i profesionales ir pan, nes to meno niekada nesimokiau, o zinau kad mokytis reikia daug. man tiesiog paprastai moterelei reikia profesionalo pagalbos susivokti kas dabar vyksta.
aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, jei galima turiu prasyma, nes pas jus mamytes uzsiregistravau, kad telefoniukus bureju dvieju gauciau smile.gif Vidos ir Galinos, nes kaip supratau is jusu atsiliepimu jos pacios geriausios. Jei galit parasykit labai labai aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Užsirašiau pas Juditą. Parašysiu, ar patiko. Šiaip balsas tai malonus visai smile.gif
Atsakyti