Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

Labas rytas,

Kristi, nuostabus darbelis. Toks, kur nieko netrūksta, nieko ne per daug. Man labai labai wub.gif O nuotraukos gražumas... Į tokius darbelius žiūrint net pavydu (baltai), norisi ir pačiai kuo greičiau tokių aukštumų pasiekti blush2.gif

Lawrute, nerealus atvirukas. Matosi, kiek daug darbo įdėta. Super thumbup.gif

Rodausi ir aš. Dar vieną darbelį sukurpiau. Ale tokia keista nuojauta. Lyg kažkas panašaus man jau kažkur matyta. Pirma padariau, po to susimąsčiau. Vakar net bandžiau peržiūrėti konkursinius darbelius ir porą temų atgal. Lyg ir nieko panašaus neradau. Ale jei netyčia, nuojautos vedina, scrapliftinau kažkurios darbelį, tai pasiruošusi prisipažinti. Tik šnipštelkit... biggrin.gif

user posted image
user posted imageuser posted image


Dar galvoju dėl ranka užrašyto tekso. Jis pakankamai intymus, lyg ir nesinori ryškesnio, ale... g.gif Gal reik spausdinti kaip nors rudai ir klijuot nat viršaus žodžius iškarpius, net nežinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 08 vasario 2009 - 12:03
Na man tai jis labai gražus wub.gif Koloritas labai mielas, raminantis... Gėlytės, raitūzas iš veltinio, vž, man jis labai labai mielas smile.gif
O dėl užrašo, tai baltas pats tas, tik gal tada dar reiktų paryškinti, kad tikrai balta būtų.... Mano galvoje tiek minčių, laukiam ką kitos pasakys biggrin.gif
Atsakyti
Man si savaite truputy uzimta buvo, internetas dabar labiausiai dirba nekilnojamo turto ir darbo paieskose 4u.gif Bet kiek darbu blink.gif wub.gif

Agneja - man patiko toks LO pilkumas. Aplamai fantastiskas darbas. O kisenuke kokia nuotrauka? Del celofano efekto wub.gif
Lauramama - labai grazu wub.gif Ispjaustyti kringeliai (kaip noreciau taip moketi) ir issiuvinetos varpos wub.gif
Linutuke - puiki kopija thumbup.gif O ta remely aplink nuotraukytes juk su teptuku legvai galima paversti baltu. Arba kokia balta vaikiska vaskine kreidele.
Isida - puiki pradzia 4u.gif Jei raideles issikerpa nelabai graziai, apzulink su nagu dilde. Man tai padeda paslepti skubota karpyma.
Agneja - dar vienas puikus LO. Man patinka ruzava lotuliukas.gif O tie melyni akcentai labai pagyvina LO thumbup.gif
Daivuke76- lux thumbup.gif Norvegaites megsta taip susukti laikrastukus ar knygu lapukus thumbup.gif
Kristi13 - grazu wub.gif Puikios spalvos. O nuotraukoje kas? Na suprantu, kad mazyle tai tavo dukryte.
Lawrute - kooooks atvirukas blink.gif wub.gif Ir kaip tu tuos nerinukus taip ytaisei ir islankstei blink.gif
Isida - sakyciau labai rimtai darbuojies, kaip pradedancioji 4u.gif Is kur tas veltinis kringelis? Man jis patiko.

Jenny labai gerai tave suprantu del fotoparato 4u.gif Jei tavo tikslas fotografija, tikrai nematau reikalo metyti pinigus muilinems. Zmones, juk labai skirtingi. Turiu is veidrodinuka, ir maza muilinuka. As visada rasiu vietos veidrodinukui. O muilinukas beviltiskai guli... Nemegstu as jo blush2.gif

Na atrodo nieko nepamirsau karsta.gif
Atsakyti
Isida, labai mielas darbelis, grazus zodziai wub.gif
Atsakyti
Kristi ir Isida labai grazus darbukai, mano akim, kaip nepradedanciuju, o patyrusiu thumbup.gif
O atvirukas Lawrutes -tai fantastinis, labai grazu, nuosirdu ir as toki noreciau gauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 02 08, 12:22)
Na man tai jis labai gražus  wub.gif  Koloritas labai mielas, raminantis... Gėlytės, raitūzas iš veltinio, vž, man jis labai labai mielas  smile.gif
O dėl užrašo, tai baltas pats tas, tik gal tada dar reiktų paryškinti, kad tikrai balta būtų.... Mano galvoje tiek minčių, laukiam ką kitos pasakys  biggrin.gif

Ačiū. 4u.gif Man šis darbelis kol kas pats mieliausias, artimiausias širdžiai. Gi apie brangiausią mano turtą. wub.gif
O tą baltą ryškinau kelis kartus, kažkaip ryškiau nesigauna. unsure.gif Gal reiks dar vėliau pabandyti pavedžioti dar kartą.
Kokios dar mintys tavo galvoj? ax.gif

QUOTE(Tosk @ 2009 02 08, 13:16)
Isida - puiki pradzia 4u.gif Jei raideles issikerpa nelabai graziai, apzulink su nagu dilde. Man tai padeda paslepti skubota karpyma.
sakyciau labai rimtai darbuojies, kaip pradedancioji 4u.gif Is kur tas veltinis kringelis? Man jis patiko.

Ačiū už patarimą. 4u.gif Dabar dar suku galvą, kaip tą pirmą darbelį pataisyti. Pati jaučiu, kad jis man nelimpa. Kai nuotaika bus tinkama, sėsiu dar prie jo padirbėti.
Veltinio detales pirkau iš senasnaujas. va ji Dar buvau sugalvojusi nuotraukos viršuje vieną užkabinti, bet pasirodė, kad bus per daug.

QUOTE(Miglota @ 2009 02 08, 13:23)
Isida, labai mielas darbelis, grazus zodziai  wub.gif

Ačiū ačiu. wub.gif Su tais žodžiais irgi "vargau". Norėjosi išsakyti viską, ką jaučiu, o vietos tiek nedaug... ax.gif

Lauramama, ačiū už tokį komplimentą wub.gif Kuo daugiau darbelių darau, tuo drąsiau jaučiuosi. Jau nebedvejoju tiek, kiek su pirmuoju. Dabar guli dar du LO pradėti. Laukiu siuntinuko iš joann.com, kad galėčiau įgyvendinti, ką sugalvojau.
Dar ir relijos sugalvotam namų darbui nuotraukas atsispausdinau. Taip noriu prie jo prisėsti, rankos niežti, ale šiandien svečių laukiu. Reik eit pietus ruošt, o aš aplink savo kūrybinį bardaką sukuosi... doh.gif Norisi užsidaryt ir atsijungti.
Atsakyti
QUOTE(Lawrute @ 2009 02 07, 23:29)
rodausi su vestuviniu atviruku



jau koks atvirukas wub.gif labai labai thumbup.gif mano akimis ziurint jis pats geriausias iki tol tavo padarytu thumbup.gif

QUOTE(Isida @ 2009 02 08, 11:59)

Rodausi ir aš. Dar vieną darbelį sukurpiau.



puikus darbelis, viskas labai dera, ir tekstas baltai rasytas thumbup.gif viskas puiku thumbup.gif

QUOTE(Tosk @ 2009 02 08, 13:16)
Agneja - man patiko toks LO pilkumas. Aplamai fantastiskas darbas. O kisenuke kokia nuotrauka? Del celofano efekto wub.gif


Aciu 4u.gif aha, tam kisenuke paslepiau nuotrauka dar viena, kurios niekaip bendrai prie to LO neikomponavau, bet ji butinai ten turejo but biggrin.gif
Atsakyti
Isida,jungiuos prie bendru pagyru thumbup.gif ir nuotraukyte grazi ir koloritas wub.gif
Atsakyti
Lawrute, taviskis atvirukas paverge mane... wub.gif wub.gif wub.gif nerinukai, spalvos... thumbup.gif

Isida, matau, ir tu sviestuko uzsipirkai ir dabar 'kepi' tokius siltus ir mielus darbelius wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms 4u.gif uz puikius atsiliepimus ir kometarus bloge 4u.gif

taip - bandysiu papasakoti kas kaip su kuo ir pagal ka
user posted image
smile.gif - vokelio instrukcija ir ideja sitam bloge - na sulankstomo atviruko instrukcija pritaikiau vokeliui, nedariau lygiai taip paciai kaip ten - improvizavau 4u.gif , viska susilanksciau pagal instrukcija ir tada pritvirtinau nerinius o paskui galutinai suklijavau viska smile.gif o ta kisenuka y kury ydetas atvirukas ir vokelis smile.gif pati sukonstravau bigsmile.gif

man labai grazu kai buna panaudota siuvimo masina ir viskas nusiuta - labai norejau tuos nerinukus prisiuti, bet mano MB niekaip neleidzia man y Minska parsivezti siuvimo masinos g.gif sako, kad paskui po triju metu reiks viska tempt atgal ax.gif nu bet as dar pabandysiu issikovot bigsmile.gif

clibord'us nudaziau baltais akriliniais dazais ir stampavau akriliniais stampukais, juos pirkau creativa.lt bet dabar jau nera (rinkinukyje buvo du kampinukai), kadangi stampavau su "vintage disstress ink" tai tie dazai sugere daug spalvos, todel tokie blankus ornamemtai smile.gif popierius K&Company - vienpusis

na gal ir viskas toliau ten viskas labai paprasta blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lawrute: 08 vasario 2009 - 15:36
Ačių visoms už pagyrimus aciuks.gif . Malonu, kad jums patiko mano darbelis. Tosk o ta antra mergaitė tai mano dukterėčia. dukrutės puseserė biggrin.gif
Isida ir man patiko tavo darbukas. Puiki nuotrauka thumbup.gif Tiesiog kausto ji žvilgsnį. Tiesiog jėga
Atsakyti
Padariau dar vieną mini albumuką
user posted image
Daugiau nuotraukų mano BLOGE, kuris yra po parašu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 08 vasario 2009 - 19:05