Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

mergaites, o tas sviestas tai cia kas? blush2.gif doh.gif tik nesijuokit a..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 02 10, 20:25)
mergaites, o tas sviestas tai cia kas? blush2.gif  doh.gif tik nesijuokit a..... blush2.gif

Cia kazkada Miglota kaip blynus viens po kito kepe LO, tai merginos jai uzpavydejo "sviesto" geriems "kepiniams" Cia tokie pas mumi frazeologizmai: sviestas - idejos, mintys ir geri norai darabuojantis prie savo scrapuku
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 02 10, 21:28)
Cia kazkada Miglota kaip blynus viens po kito kepe LO, tai merginos jai uzpavydejo "sviesto" geriems "kepiniams" Cia tokie pas mumi frazeologizmai: sviestas - idejos, mintys ir geri norai darabuojantis prie savo scrapuku

aaaa aiskuma biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet tikrai netaisysiu tu darbeliu, man jie paciai grazus tokie, kokie yra smile.gif

Merginos: Mano patarimai ne tam kad perdarytumete darbeli, bet kad padetu komentarai darant sekancius LO....as pati nieko neperdarau--juk laikas per brangus ir daug mes nuotrauku ir prisiminimu norime yamzinti kad prie to pacio LO kuistis mirksiukas.gif
QUOTE
Scrapuke, 1. Ačiū už pamokymą 4u.gif Bandysim apsieiti ateityje be šiukšlių. Tik norėjau paklaust, o jei ant vientiso raudono būčiau užklijavusi, nebūtų per ryškus tas plėmas? Ar jį reiktų vis tiek apiplėšyti? Gal gali pažerti daugiau praktinių patarimų? 4u.gif 2. Kad man rods apsižiūrėjai. Aš tokių darbelių nedariau. ax.gif Čia daivukei, man rods, skirta turėtų būti.

*** Man atrodo raidziu aplamai nereikejo klijuot ant atskiro popieriuko o tiesiogiai ant fono. Taip pat tas popieriukas mazas virs rudo teksto labai uzkliuna "siukslina"...ji nuimciau. Dar patarimu....per gausiai viskas apiplesyta: Ta pagrinda kuris iremina foto buciau neapiplesus o lygiai nukirpus mirksiukas.gif
*** Agam, cia daivukei buvo skirta, nors visas sumeciau i bendra kolektyva tu kurios per gausiai viska apipleso ir mazu popieriuku primeto biggrin.gif ax.gif
QUOTE
  ax.gif tik labai tingejau stampuot tai rasiau ranka uzrasus ax.gif

sis man labiausiai thumbup.gif
QUOTE
Cia kazkada Miglota kaip blynus viens po kito kepe LO, tai merginos jai uzpavydejo "sviesto" geriems "kepiniams" Cia tokie pas mumi frazeologizmai: sviestas - idejos, mintys ir geri norai darabuojantis prie savo scrapuku

photobuckete nera Miglotos naujausiu darbeliu....kur dingo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 11 vasario 2009 - 05:12
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 11, 04:08)
photobuckete nera Miglotos naujausiu darbeliu....kur dingo?


as saviskius sudejau i savo atskira photobucketa, kad netycia kas neilistu ir neistrintu smile.gif o naujausiu dar niekur nera, vis neprisiruosiu nufotografuot blush2.gif
Atsakyti
Daivuke76 - puiku, kad darbuojies thumbup.gif
Agneja puikus du paskutinieji LO thumbup.gif Man tas su laikrasciais patinka. Butent taip ysivaizduoju savo mazes skaityma - pilka pilka (ir tikrai nesviesiai) ir daug skiauteliu lotuliukas.gif

Atsakyti
***Mano NAUJAS BLYNAS...o gal tiksliau sakyt šviežias blynas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 12 vasario 2009 - 08:29
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 12, 09:20)
***Mano NAUJAS BLYNAS...o gal tiksliau sakyt šviežias blynas g.gif

"Paragavau" ji siandien pirmiau nei ikelei pas mus i blog'a ax.gif . SIS TV pamaciau thumbup.gif ir jau ejau ieskoti aprasymo pas tave i blog'a. Einu panagrineti smile.gif
Atsakyti
nu rodausi ir as su paskutiniu LO, nuotraukos kaip visada nesigavo, amzinai buna apsiniauke kai as pribaigiu koki darbeli doh.gif , o su blicu irgi jokios naudos lotuliukas.gif , ai ka as cia teisinuosi, paziurekit ir pakomentuokit, jai kam bus noras ax.gif
user posted image
sioks toks aprasymas cia, kad jau susikuriau tai uzsukit blush2.gif
Atsakyti
Linutuk, kaip grazu bigsmile.gif reikejo konkursui pasilikti biggrin.gif
Atsakyti
Linutuk, man šitas darbelis turbūt pačių pačiausias wub.gif Ir klostes įžiūriu, ir šiaip viskas nepaprastai gražu. O tie tagiukai - kortelės su informacija wub.gif Žodžiu, aš be žodžių 4u.gif
Atsakyti
Siandien is pat ryto teko malonumas apziureti du naujus LO - Scrap8 ir Linutukes wub.gif Nieko as daug nekomentuosiu, tik pasakysiu, kad man labai, labai, labai patiko thumbup.gif

Bet uztat as perziurejusi jau nemazai darbeliu, pribrendau scrapinancioms merginoms klausimui (cia jokiu buda ne kritika!): klausykit, pvz, visus aprasymus ir pan. rasant lietuviu kalba, ar jums nekliuna, kad visokie tagiukai, kortelytes ir kitokie uzrasiukai yra dgs. anglu kalba (pvz. beautiful, post, ir pan.)...? g.gif Ar cia tik man toks poreikis lietuviskiems? Nes as niekaip neprisiverciu nusipirkti tokiu smulkmeneliu (kurios is tiesu labai grazios ir labai puosia darbelius) is esmes del to, kad jie... anglu kalba... doh.gif Na, as suprantu, kad lietuvisku nera, bet gal jums tas niekad ir neuzkliuvo... ax.gif
Atsakyti