Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(Sanrita @ 2009 02 19, 11:57)
Temoje apie scrapo prekes buvo paminėta viena parduotuvė. Įtariu todėl buvo sudrausta abejose, kad visi žinotų  g.gif
irmulia,   supratom - daugiau nebedarysim  mirksiukas.gif


čia profilaktiškai user posted image visose temose iš eilės sudeda tokias žinutes, kad priminti nespamintiuser posted image, o ne dėl kažko konkretaus, tiesiog per rankdarbių skyrelį Irmulia visur prasinešė user posted image user posted image, nes reikia prižiūrėti savo valdas tinkamai user posted image user posted image...
Atsakyti
Lt saulele, prajuokinai mirksiukas.gif

Parodau ir aš savo paskutinį. Prisipažinsiu: sagutės ir raidžių prisiuvimas pasiskolintas. Man būtent šios detalės labai patiko. Šaunuolė ta kuri pirma apie tai sugalvojo thumbup.gif

user posted image

Kažko man šiek tiek lapai stringa g.gif
Atsakyti
But smagiau,kad irmulia pas mus gristu, uzleido, seniai jau ka ir berase. IRMULIA, kuku sunglasses2.gif
Atsakyti
grazus bigsmile.gif , man irgi truputi stringa, as gal buciau ta virsutini lapa priklijavus salia apatinio ir truputi pakreipus ji i desine g.gif , bet is tikruju tai nesu tikra, ar geriau butu blush2.gif
Atsakyti
Sanrita, tikrai sauni ideja ir kaip mat prie LO tavojo prilipo, graziai ziurisi.
O lapu nenorejai prasiukioti, ne viena kriptim delioti? MAno akim siek tiek per masyvus, bet jauciu naturoj,kai jie skeletiniai, tai taip nekrenta i akis. Saunuole.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 02 19, 12:40)
jie skeletiniai, tai taip nekrenta i akis


Skeletiniai ir labai trapūs mirksiukas.gif Turiu jų įvairių spalvų, išskyrus šiuos daugiau niekas nesiderino g.gif Gal vidurinį rimtai pasukt į dešinę g.gif
Palauksiu scrapukės komentaro g.gif
Atsakyti
Esu "etatinė skaitinėtoja" - karts nuo karto ateinu pasigrožėti darbais - thumbup.gif
Bet patenkinkit, prašau, mano smalsumą - kas tas LO? biggrin.gif lyg ir suprantu, kad pats darbelis, bet gal šifruojasi kaip nors? Negaliu nurimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuxaz @ 2009 02 19, 13:53)
Esu "etatinė skaitinėtoja" - karts nuo karto ateinu pasigrožėti darbais - thumbup.gif
Bet patenkinkit, prašau, mano smalsumą - kas tas LO?  biggrin.gif lyg ir suprantu, kad pats darbelis, bet gal šifruojasi kaip nors? Negaliu nurimti g.gif

Nurimk jau tada, atsakysiu - LO - trumpinys Layout
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 02 19, 15:22)
Nurimk jau tada, atsakysiu - LO - trumpinys Layout

AAAAA...supratau.
Visų Jūsų LO labai gražūs. Taip ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sanrita, darbelis thumbup.gif Gal jeigu lapai nebūtų taip simetriškai išdėlioti būtų dar geriau. 4u.gif Bet šiaip tai l.gražu. thumbup.gif
Atsakyti
Miglota, super darbelis..labai GYVAS thumbup.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 19, 07:08)
***Tikiuosi ir aš neatsibodau su savo blynais

super, kaip visada..man tas medis begalo grazus thumbup.gif

QUOTE(Sanrita @ 2009 02 19, 11:37)
Lt saulele, prajuokinai  mirksiukas.gif

Parodau ir aš savo paskutinį. Prisipažinsiu: sagutės ir raidžių prisiuvimas pasiskolintas.

nu nerealiai tos prisiutos sagutes atrodo..man super.. thumbup.gif niu kliuna tie lapai..bet siaip puikiai ziurisi, sauniai labai 4u.gif

o as kotais neprisedu vel daryti.. blush2.gif sviesto nerandu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sanrita, thumbup.gif LO graziai tos sagutes atrodo,ojau spalvine gama man labai miela wub.gif Lapai man irgi siek tiek masyvokai atrodo blush2.gif bet visumoje man labai wub.gif
Atsakyti