Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

Didžiulis dėkui už pagyrimus blush2.gif
Daug maloniau taip laimėt, nei kaip tada ... be konkurencijos hihihi.gif
Labai džiaugiuosi kad ir jums patiko mano LO...

Gal kas kepa kokį darbelį ... Rodykitės greičiau mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 03 kovo 2009 - 21:22
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 03, 14:19)
Didžiulis dėkui už pagyrimus  blush2.gif
Daug maloniau taip laimėt, nei kaip tada ... be konkurencijos hihihi.gif
Labai džiaugiuosi kad ir jums patiko mano LO...

Gal kas kepa kokį darbelį ... Rodykitės greičiau  mirksiukas.gif

turiu iškeptą, bet...tingiu įkelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 04, 02:05)
turiu iškeptą, bet...tingiu įkelti ax.gif

g.gif kas cia dabar per tinginystes?
Atsakyti
Na gerai, kol Scrapukė tingi, aš įkelsiu savąjį šviežiausią... ax.gif

user posted image

"Visi mes esame angelai, tik su vienu sparnu.
Norėdami skristi, turime apsikabinti."


LO padariau per porą val., kol dukriukas miegojo, tiesiog užėjo įkvėpimas pascrapinti. smile.gif Minimaliai darbo, nes pats popierius labai gražus. wub.gif
Pagrindą po nuotrauka patepliojau baltais akriliniais dažais, po to iškirpau ir pridėjau "raidelių" popierių. Tik jo originali spalva man netiko, tai aš pirma pablukinau ją baltais akriliniais dažais, o po to kraštus paryškinau aliejine kreidele ir apvedžiojau rudu rašikliu.
Nuotrauką papuošiau rubonais. Pavadinimas ir laikrodukas - rubonai. wub.gif Sparneliai irgi rubonai. biggrin.gif
Aprašymą - kelias eilutes - taip pat patepliojau akriliniais dažais ir pabraukiau su juoda aliejine kreidute.

Scrapindama patyriau kūrybos džiaugsmą, bet jei kam nors kažkas bado akis, būtinai parašykite, kas. Nes aš teigiamai vertinu konstruktyvią kritiką (ir mokausi). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 04, 08:40)
Scrapindama patyriau kūrybos džiaugsmą, bet jei kam nors kažkas bado akis, būtinai parašykite, kas. Nes aš teigiamai vertinu konstruktyvią kritiką (ir mokausi).  ax.gif

Nebado visai, labai idomus LO, as gal tik parasyma kitaip buciau dariusi, gal net ne ten sone ir ne ant patepliojimo baltai. NUotrauka thumbup.gif
Atsakyti
a Lua, man irgi niekas nekliūva. L.gražus darbas wub.gif Nuotrauka iš tikrųjų nepaprastai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 04, 07:40)
Na gerai, kol Scrapukė tingi, aš įkelsiu savąjį šviežiausią...  ax.gif
nu gi saunuole bigsmile.gif , koks fainuoliskas, man tai tie sparniukai wub.gif wub.gif wub.gif , ir aplamai pati mintis labai labai thumbup.gif
Atsakyti
a Lua, man labai patinka raidelės po nuotrauka. Tarsi močiutės skrynioje ilgai pragulėjusios ... Man niekas nekliūva g.gif Darbelis puikus thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazus darbelis, mielas ir siltas smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif Tikrai malonu, kad ir jums patiko. Man nepaprastai svarbi jūsų nuomonė. ax.gif

lauramama, o kaip būtent tu būtum dariusi aprašymą? Nes būtent jis man sukėlė abejonių, stumdžiau tai ten, tai šen, ne iš karto sugalvojau iškirpt eilutes.

aasta, dėkui, ši nuotrauka buvo iš tų, kurios neišprovokuoja gilesnių aprašymų, tiesiog graži ir tiek, tad ir norėjau scrapinti ką nors paprasto ir gražaus... ax.gif

Linutuk, nu gi užsiauginom sparnus ir paskraidėm nuo Gedimino kalno biggrin.gif
O, beje, Linutukas turi patobulinusi viena LO ir nerodo tongue.gif (Iš 1-gubo padarė 2-gubą). O aš negaliu neišduot, nes labai labai wub.gif


Sanrita, Miglota, dėkui, raidelės ir rubonai iš Miglotos, be to, kai padariau šį LO, prisiminiau vieną žydrą Miglotos LO - irgi su raidelėm ir su rubonais. wub.gif Kažkada jis man taip patiko, taip giliai įstrigo į atmintį, kad vis laukiau, kada ir aš galėsiu tas raideles panaudoti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 04, 14:27)
O, beje, Linutukas turi patobulinusi viena LO ir nerodo  tongue.gif  (Iš 1-gubo padarė 2-gubą). O aš negaliu neišduot, nes labai labai  wub.gif



Na kas čia darosi? Scrapukė tingi savo naują grožį įkelti, Linutukė irgi užsislaptinusi doh.gif
Atsakyti
Sanrita, labai sveikinu su pirma vieta 4u.gif thumbup.gif Labai grazus ziemiskas darbelis wub.gif

a Lua, man labai patiko tavas darbelis... thumbup.gif Jis toks siltas ir mielas wub.gif Ir kartu savitas (bent jau man) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiurbutis: 04 kovo 2009 - 15:32