Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Scrapbooking - 14 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Skrebuke Irma
Mano Naujas blynas (nevisiškai...naujas ax.gif ...jau ne karštas lotuliukas.gif )
Liutuka
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 04, 22:05)
Mano Naujas blynas (nevisiškai...naujas ax.gif ...jau ne karštas lotuliukas.gif )
*

Zavuuuuuu. Ir aprasymas puikus. Man narcizas taip asocijuojasi su geltona spalva blush2.gif
Skrebuke Irma
QUOTE(Liutuka @ 2009 03 04, 14:35)
Zavuuuuuu. Ir aprasymas puikus. Man narcizas taip asocijuojasi su geltona spalva  blush2.gif
*

Dekui 4u.gif ,
ir man Narcizai asocijuojasi su geltona spalva, bet cia LO ne apie narciza=gele, o apie Narciza=Mitologijos narcisista- heroju mirksiukas.gif ...geltona ar geles cia panaudoti butu ziauriai ne i tema. Spalvas taikiau pagal sunelio apranga ir tokias kad tiktu zoo-sodo/gyvunu temai.
Žiurbutis
Scrap8: wow!!! didis.gif thumbup.gif wub.gif
Lawrute
thumbup.gif superine ideja scrapuke tavo LO thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Skrebuke Irma
dėkoju visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aasta
Scrapuke, puikus LO. Man patinka ne tik pati mintis (tu tikrai nepaprastų minčių turi), bet ir atlikimo technika. thumbup.gif wub.gif
Sanrita
Pirmiausiai labai noriu padėkoti Scrapukei už puikų a Lua darbelio komentarą. Man kaip besimokančiai tokia pastaba neįkainuojama wub.gif
ir pagirti už paskutinį LO.
Man jis labai labai wub.gif wub.gif
Skrebuke Irma
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 05, 01:36)
Pirmiausiai labai noriu padėkoti Scrapukei už puikų a Lua darbelio komentarą. Man kaip besimokančiai tokia pastaba neįkainuojama wub.gif
ir pagirti už paskutinį LO.
Man jis labai labai  wub.gif  wub.gif
*

Dėkui aasta ir Sanrita 4u.gif 4u.gif
*** aaaa, jei tokius konkursinius ir toliau išlauši, tai nepaliksi vietos pastabom mirksiukas.gif thumbup.gif
Josephin
aLua super Lo thumbup.gif niu jau kaip miela ir silta..o tie sparneliai wub.gif sauniai viskas gavosi:)

Scrapuke superinis tavo komentaras..gera pamokele aciu 4u.gif ir tavo Lo super smile.gif labai nereali ideja ir visa tokia isbaigta..likau suzaveta thumbup.gif
relija
Vaje vaje, kiek darbų gražių, kiek Scrapukė pamokų gerų parašė doh.gif nebespėju nieko stebėti, įsiminti doh.gif Jau pradėjau po truputį ką reikia užsirašinėti iš patarimų, nes po to niekaip nesugebu atsimint ....

Visos šaunuolės, gerai kad dar ta žiema tokia, tai dirbam, bet nujaučiu kai ateis pavasaris - lėksim į laukus biggrin.gif
Mėnulio duktė
Jums leidus aš dar kartelį sugrįšiu prie savo LO. Dėkui už patarimus. thumb_yello.gif Man kilo įtarimas, kad neteisingai supratote LO pavadinimą. Pavadinimas: "A moment in Time". O užrašas "Dare to Dream" jau buvo ant lapo. doh.gif Ko gero, būtų pakakę vien jo. biggrin.gif

lauramama, jei netingi, patikslink dar, please, gelsvas juosteles su tekstu patarei dėti horizantaliai ar vertikaliai?

Scrapuke, ir tu, jei netingi, patikslink, kokį užrašą turėjai omeny patardama apmainyti jį vietom su aprašymu? Apatinį, a ne?
Ir dar norėjau tavęs klausti dėl "trikampio" - bandžiau jį padaryt 3 širdučių pagalba - nepavyko, a ne?

Josephin, dėkui 4u.gif

O Scrapukės darbelio jau nebegirsiu, nes jau 2 kartus asmeniškai pagyriau. wub.gif Pasakysiu tik, kad jis man atrodo nepriekaištingas, Vienas Geriausių jos darbelių. wub.gif Sužavėjo netradicinis spalvinis sprendimas ir šiltas humoras. thumb_yello.gif

Loriete
O ho ho kiek darbeliu uzderejo bigsmile.gif Kol perskaiciau viska per kelias dienas, tai net pamirsau ka norejau cituoti doh.gif As esu padarius keleta darbeliu ir mazuti albumeli mazylei, taciau... negaliu afisuoti unsure.gif Vyras paprase neviesinti albumelio, nes ten ir tekstai ir veidai labai asmeniski, o LO buvo dovaneles, taigi... Tik norejau pasakyti, kad nesedziu nieko nedarydama, scrapas uzkariavo i mintis ir visas laisvas minutes (isskyrus sias dvi savaites kai esu LT biggrin.gif ). Gryzusi prisesiu prie mazes LO, tuomet bus ir ka parodyti 4u.gif

Relija, kaip visuomet tavo darbeliai fantastiski wub.gif

Alua, pakerejo tavo darbelis wub.gif

Liutuka, sveika pagaliau islindus i dienos sviesa - saunuole 4u.gif Ir dar su tiek darbeliu bigsmile.gif Norvegijos scraperiu gretos plateja biggrin.gif Darbeliai tikrai grazus wub.gif

Agneja, palikau komentara blogge 4u.gif

Scrap8, kaip visuomet profesionalu ir grazu wub.gif

Sanrita, darbelis labai grazus wub.gif Tikrai buvo vertas pirmosios vietos 4u.gif Linkiu ir toliau taip darbuotis 4u.gif

Atsiprasau jei ka pamirsau, bet tikrai perziurejus visus darbelius kyla silti ir grazus jausmai, nes i juos ideta tiek meiles, darbo ir laiko, kad neimanoma negirti. Sekmes ir toliau darbuojantis visoms mergaiciukems 4u.gif
Liutuka
QUOTE(Loriete @ 2009 03 06, 12:22)
O ho ho kiek darbeliu uzderejo  bigsmile.gif
Liutuka, sveika pagaliau islindus i dienos sviesa - saunuole 4u.gif Ir dar su tiek darbeliu  bigsmile.gif Norvegijos scraperiu gretos plateja  biggrin.gif Darbeliai tikrai grazus  wub.gif
*

Sveika sugrizus namo 4u.gif Ir dar uz silta priemima 4u.gif
Taip noriu ka nors dienos metu sukurt... Bet be sansu kol kas schmoll.gif Vakar bandziau kazka deliotis, ale per pusvalandi tesugebejau tik nuotraukas apipjaustyt... Maze labai susidomejo ax.gif

Labai laukiu nauju jusu darbeliu drinks_cheers.gif
Mėnulio duktė
QUOTE(Loriete @ 2009 03 06, 11:22)
Alua, pakerejo tavo darbelis  wub.gif

Geriausias komplimentas, ačiū blush2.gif Dabar gali prašyt ko nori, už tokį komplimentą viską padarysiu. lotuliukas.gif

Pamiršau dar padėkot Scrapukei už gerą patarimą ateičiai, kaip reikėjo pasielgti su mažais sparneliais. Aš juk ir pati mačiau, kad juos bus sunku įžiūrėt, bet kad ruboną galima pervesti ant kartono, iškirpti ir tada priklijuot prie nuotraukos jau solidesnius sparnelius pati nesugalvojau doh.gif Dėkui už auksinius patarimus 4u.gif

Liutuka, susigriebiau, kad nepagyriau tavojo krikštynų LO... blush2.gif Man jis laaaaaaaaaabai patiko wub.gif Norėčiau pamatyti daugiau tavo darbelių. 4u.gif

Sanrita, o kaipgi tavo LO apie tave? wink.gif Minėjai, kad scrapini. Gal kuriam laikui atidėjai? Aš neužmiršau ir laukiu....
lauramama
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 12:02)
lauramama, jei netingi, patikslink dar, please, gelsvas juosteles su tekstu patarei dėti horizantaliai ar vertikaliai?

Ziurek AZ
Liutuka
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 14:19)
Liutuka, susigriebiau, kad nepagyriau tavojo krikštynų LO...  blush2.gif  Man jis laaaaaaaaaabai patiko  wub.gif  Norėčiau pamatyti daugiau tavo darbelių.  4u.gif
*

Aciuuu 4u.gif tikiuosi po savaitgalio turesiu ka parodyt ax.gif
Skrebuke Irma
kokį užrašą turėjai omeny patardama apmainyti jį vietom su aprašymu? Apatinį, a ne?

apmainyti vietas aprasymo/tavo rasyto teksto, ir Pavadinimo "Moment in Time".

Su sirdutem...gerai--trikampi is kart pastebejau mirksiukas.gif
Sanrita
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 13:19)
Sanrita, o kaipgi tavo LO apie tave? wink.gif Minėjai, kad scrapini. Gal kuriam laikui atidėjai? Aš neužmiršau ir laukiu....
*

Bręstu morališkai. Ryt pradėsiu darbuotis thumbup.gif
Šiandien MB tėvai labai paprašė dukrytę padabot 2 dienas. Sako pasiilgo anūkės. Turėsiu dvi scrapo dienas thumbup.gif
Skrebuke Irma
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 06, 14:46)
Bręstu morališkai. Ryt pradėsiu darbuotis  thumbup.gif
Šiandien MB tėvai labai paprašė dukrytę padabot 2 dienas. Sako pasiilgo anūkės. Turėsiu dvi scrapo dienas  thumbup.gif
*

pavydziu 4u.gif ...kad man kas vaikus priziuretu 2 dienas is eiles...daugiau kaip 3 val. niekad nuo vaiku nebuvom atsiskyre per ....jau eina 4 metai (!)
Mano scrapinimas buna su peledom tarp 23 val --3 ryto blink.gif
lauramama
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 06, 23:05)
pavydziu 4u.gif ...kad man kas vaikus priziuretu 2 dienas is eiles...daugiau kaip 3 val. niekad nuo vaiku nebuvom atsiskyre per ....jau eina 4 metai (!)
Mano scrapinimas buna su peledom tarp 23 val --3 ryto blink.gif
*

Oho, bet tavo darbuose neatsispindi, kad darai pavargusi nuo dienos rutinos, taip velai, nakti. Matyt gerai atsipalaiduoji. As jau pasiruosiau daugeli nuotrauku - turesiu marias darbo su SB ax.gif
Gal kuri matete popieriu, rub-on ar dar ko nors su lektuvais, kelionem lektuvu ir pan.?
Loriete
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 14:19)
Geriausias komplimentas, ačiū  blush2.gif  Dabar gali prašyt ko nori, už tokį komplimentą viską padarysiu.  lotuliukas.gif
*

O tu atsargiai su tokiais posmais lotuliukas.gif Dar tikrai kazko uzsiprasysiu lotuliukas.gif

Siandien tiek gerybiu nusipirkau, kad jau taip nekantrauju vel scrapinti bigsmile.gif rolleyes.gif O dar per sita viesejima LT tokiu nuotraukyciu fainu pridariau, kad minciu lobynai galoje sukasi lotuliukas.gif
Tosk
QUOTE(Loriete @ 2009 03 06, 10:22)
Liutuka, sveika pagaliau islindus i dienos sviesa - saunuole 4u.gif Ir dar su tiek darbeliu  bigsmile.gif Norvegijos scraperiu gretos plateja  biggrin.gif Darbeliai tikrai grazus  wub.gif
*

Kadangi as labai reta viesnia norvegaiciu plepaluose, tai net nesusigriebiau, kad Liutuka sedi Norgej doh.gif Dziugu, kad musu daugeja ir Norgej thumbup.gif Bus linksma irgi meetus daryti thumbup.gif Jei nepaslaptis kuriam Norges karste sedi?

Loriete nu kaip ydomu, ka tu tokio prisipirkai Lietuvoj? Oi, meetinsimes sekancia savaite lotuliukas.gif
Liutuka
QUOTE(Tosk @ 2009 03 06, 23:49)
Kadangi as labai reta viesnia norvegaiciu plepaluose, tai net nesusigriebiau, kad Liutuka sedi Norgej doh.gif Dziugu, kad musu daugeja ir Norgej thumbup.gif  Bus linksma irgi meetus daryti thumbup.gif Jei nepaslaptis kuriam Norges karste sedi?
*

4u.gif Esu Rogalande, Haugesunde. Iki Oslo net visi 400 km rolleyes.gif Toloka. Kartais pagalvoju, kad pas jus priemoniu mainai vyksta. Faina butu kuo nors pasikeisti ax.gif
As, Loriete, dar laukiu siuntinuko is hoby Panduro. Turejo atsiusti per savaite, o pasirodo tik po 3 gausiu... doh.gif Irgi savaim kaily netelpu, nes laukiu issvajotojos abeceles thumbup.gif ir kitu niekuciu.
Tosk
Ooooo... Haugesundas... Tolokai verysad.gif Bet kelias iki jo grazus wub.gif Esu buvusi viena karta, dar tada aplankiau sala Karmøy. Bet, gal kada y Oslo puse traukiat mirksiukas.gif
Liutuka
QUOTE(Tosk @ 2009 03 07, 00:08)
Ooooo... Haugesundas... Tolokai verysad.gif Bet kelias iki jo grazus wub.gif Esu buvusi viena karta, dar tada aplankiau sala Karmøy. Bet, gal kada y Oslo puse traukiat mirksiukas.gif
*

Tikrai grazus kelias smile.gif Ir Karmoy man labai prie sirdies wub.gif O i Osla, tiksliau per ji esam prasuke, kai su auto grizinejom i Haugesunda.
Oi nezinau kada dabar teks i ji uzsukt ir kokiais keliais. Nebent koki nebrangu B&B uzrodytumet savaitgaliui, tai gal ir susigundyciau atskrist bigsmile.gif

Einu scrabint wub.gif
Liutuka
Kaip tylu cia... Kur nauji darbeliai? ax.gif
Manau, kad man reikia jusu patarimo. Jau pora paru kankinuosi su siuo nebaigtu darbeliu... Kuo uzpildyti ta rausva plota??? g.gif Kazka rasyti? klijuoti? nu neisivaizduoju net... Atrodo viska buvau uzdejus, bet niekas netiko... Gal kita akis ka patars? biggrin.gif
user posted image
user posted image

Cia naujas darbelis. Laukiu kritikos 4u.gif
http://picasaweb.google.lt/Dukriukas/SB3?a...840957570366834
Miglota
QUOTE(Liutuka @ 2009 03 08, 16:30)
Kaip tylu cia... Kur nauji darbeliai?  ax.gif
Manau, kad man reikia jusu patarimo. Jau pora paru kankinuosi su siuo nebaigtu darbeliu... Kuo uzpildyti ta rausva plota???  g.gif Kazka rasyti? klijuoti? nu neisivaizduoju net... Atrodo viska buvau uzdejus, bet niekas netiko... Gal kita akis ka patars?  biggrin.gif
*

gal kils kokiu minciu smile.gif

user posted image
Liutuka
QUOTE(Miglota @ 2009 03 08, 19:21)
gal kils kokiu minciu  smile.gif
*

Dekoju, kaip visad mane gelbeji 4u.gif wub.gif Einu datos ieskot ax.gif
relija
Miglota, puikiai parodei ką kaip darytum drinks_cheers.gif Aš jau esu kažkada galvojusi, kad visai norėčiau taip padaryti, norėdama konkrečiai parodyti ką patart noriu, bet galvodavau, kad nepatiks merginom... O šiaip jau taip padarius kiekvienai po variantą ant kažkurios nebaigto darbo, galima prisirinkti kalną idėjų mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Sanrita
Miglota, kaip patarimą duot sugalvojai thumbup.gif Viskas aišku ir paprasta mirksiukas.gif
lauramama
Miglota - saunu, puikiai parodei
Liutuke - man tai foto noretusi didesnes ir ne tokio pagrindo fone didelio. LO pagrindo spalva palyginus intensyvi ir nuobodi - ta pati spalva ir jos atspalviai.Gal detale kitokiu spalvu dek (kur Miglota uzpaise) g.gif
Liutuka
Aciu uz patarimus. Tikrai "migla" issisklaide thumbup.gif Galesiu baigti darbeli.
O rozine su ruda nedera turbut? blush2.gif
Miglota
as labai nemoku aiskint, man parodyt lengviau blush2.gif

QUOTE(Liutuka @ 2009 03 08, 22:36)
Aciu uz patarimus. Tikrai "migla" issisklaide  thumbup.gif  Galesiu baigti darbeli.
O rozine su ruda nedera turbut?  blush2.gif
*

pasiskaityk apie spalvas scrapukes bloge, ji neseniai visai nebloga straipsniuka ten ikele mirksiukas.gif
Skrebuke Irma
O rozine su ruda nedera turbut? blush2.gif

labai net derinasi 4u.gif Sokolada netgi labai daznai ypakuojami su ruzava spalva (ir viena sokoladu parduotuve musu valstijoj-- Malley's, visas interjeras yra ruda ir rozine spalvom thumbup.gif derinasi.
gavai geru patarimu, nesikartosiu drinks_cheers.gif
relija
QUOTE(Liutuka @ 2009 03 08, 23:36)
O rozine su ruda nedera turbut?  blush2.gif
*

Aš nesu rožinės gerbėja, tačiau rudos ir teisingos rožinės derinys labai gražus mirksiukas.gif

Agneja
Atvirukas

user posted image

user posted image
remini
Agnėja atvirukas tiesiog nuostabus wub.gif tokios ramios spalvos
lauramama
QUOTE(remini @ 2009 03 09, 14:06)
Agnėja atvirukas tiesiog nuostabus  wub.gif tokios ramios spalvos
*

atvirukas isteis labai mielas thumbup.gif
Loriete
Agneja, atvirukas labai mielas wub.gif

As vakar gryzus sumeciau stai toki LO ax.gif Kadangi man jis labai mielas, o ir nekeisiu jau nieko, tai kritikos nepageidauju 4u.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
LINUTUKĖ
QUOTE(Agneja @ 2009 03 09, 12:22)
Atvirukas
*
thumbup.gif labai grazuti atviruka sumeistravai wub.gif
QUOTE(Loriete @ 2009 03 09, 14:39)
As vakar gryzus sumeciau stai toki LO  ax.gif Kadangi man jis labai mielas, o ir nekeisiu jau nieko, tai kritikos nepageidauju  4u.gif lotuliukas.gif
*
, tai sakai kritikos nepageidauji smile.gif , nu ir nereikia lotuliukas.gif as ir taip niekada nekritikuoju mirksiukas.gif , o pagirti tikiuosi laidi unsure.gif biggrin.gif , nu gerai jau gerai, nesikabinesiu, prie zodziu hihihi.gif, labai simpatiskas LO susideliojo, labai popierius su tup arkliuku liuksiskas thumbup.gif ir sakyciau man sil darbelis labai labai patinka mirksiukas.gif , o jau panelyte wub.gif .... tai sunku akis atitraukti wub.gif
Tosk
Agneja labai siltas atvirukas 4u.gif
Loriete o tavajy grozy tikiuosi greitai gyvai apciupineti wub.gif wub.gif wub.gif mirksiukas.gif Puikiai suzaidei su popierium thumbup.gif Geles as myliu wub.gif Ir dziugu, kad tu LT radai tiek grozybiu scrapui, tie medukai man naujiena 4u.gif
Arminux
AGNEJA, nu atvirukas tikrai labai pavykes, tas spalvinis derinys - thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif saunuole....... 4u.gif
Loriete
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 09, 17:55)
tai sakai kritikos nepageidauji , nu ir nereikia as ir taip niekada nekritikuoju, o pagirti tikiuosi laidi , nu gerai jau gerai, nesikabinesiu, prie zodziu, labai simpatiskas LO susideliojo, labai popierius su tup arkliuku liuksiskas ir sakyciau man sil darbelis labai labai patinka, o jau panelyte .... tai sunku akis atitraukti
*

lotuliukas.gif Girti visuomet ne tik galima, bet ir butina flirt.gif lotuliukas.gif Aciu 4u.gif Nors mano darbelis toli grazu nera toks kruopstus kaip tavieji darbeliai, dar yra ko mokytis blush2.gif

Aciu wub.gif Mano visus darbelius puosia si panelyte wub.gif Jei ne panelyte, tai kazi kaip ten su darbelio groziu butu lotuliukas.gif

QUOTE(Tosk @ 2009 03 09, 18:15)
Loriete o tavajy grozy tikiuosi greitai gyvai apciupineti Puikiai suzaidei su popierium Geles as myliu  Ir dziugu, kad tu LT radai tiek grozybiu scrapui, tie medukai man naujiena
*

Aciu 4u.gif Smagu, kad nors kazka naujo galiu parodyti bigsmile.gif Beje, medukai is Senuku mirksiukas.gif
relija
Niu, puikiai puikiai, Agnėja paprastas, konkretus atvirukas, šaunuolė thumbup.gif O jis turi savo savininką? Kam nors dovanosi?

Loriete, puiku, kad pasakai jog nori tik pasidžiaugti kartu savo naujuoju darbeliu thumbup.gif Man jis mielas, nors ir rožinis, bet vis vien mielas biggrin.gif Kaip ir sakei, ta mergužėlė centre tai be konkurencijos wub.gif
Skrebuke Irma
Agneja: thumbup.gif atvirukas...spalvos labai raminanciai veikia.

Loriete:
thumbup.gif LO, nors ir būtum ykėlus be įspėjimo, nekritikuočiau ir nerašyčiau patarimų, kadangi žinau kurios jų pageidauja nuo manes ir nujaučiu yra tų kuriom kritika daugiau nepageidautina ax.gif

Bendrai visom: *Atvirai pasakius, man truputį nesmagu kad kai kurios čia varžosi keldamos LO, ir kad vyksta toks padalinimas tarp šios SB temos (kur tikimės patarimų), ir SB pezalų tema (kur įkeliu "ant greitųjų, be kritikos).... ax.gif Tam ir atskyrėme SB temą nuo pezalų...kad rodytume LO čia, o kalbėtume apie viską kitką tenai. Jei kritika nepageidaujama, reik tik tai parašyt kaip Lorietė šį kart mirksiukas.gif
Tai dar draugiškai priminsiu ax.gif Kad į SB temą (čia) drąsiai keliami atvirukai, SB LO, mini albumai ir VISA KITKĄ KAS DARYTA SU SB PRIEMONĖM.
Daug skaitytojų, forumiečių, ir SB naujokų ateina į šią temą pamatyti mūsų darbelius...Aš "SB pezaluose" nesilankau tiek kiek SB temoj čia...man laiko deficitas kadangi šiais metais bandau tobulėt SB srity ir išmokt daug ko dar nžn.
Josephin
QUOTE(Miglota @ 2009 03 08, 17:21)
gal kils kokiu minciu  smile.gif

puikiai pateikei patarima thumbup.gif

agneja, kox miela sir ramus atvirukas..toks siltas ir svelnus..labai mielas 4u.gif

QUOTE(Loriete @ 2009 03 09, 13:39)

As vakar gryzus sumeciau stai toki LO 

niu labai patinka..net nerasciau ko kritikuot..o ir nekritikuoju as ax.gif
o jau mergytes mielybe wub.gif nerealu..labai viska spatinka ir popierius kox fainas ir tie medukai kaip idomiai thumbup.gif
Loriete
QUOTE(relija @ 2009 03 09, 20:18)
Loriete, puiku, kad pasakai jog nori tik pasidžiaugti kartu savo naujuoju darbeliu  thumbup.gif  Man jis mielas, nors ir rožinis, bet vis vien mielas  biggrin.gif  Kaip ir sakei, ta mergužėlė centre tai be konkurencijos  wub.gif
*

Aciu uz siltus zodelius 4u.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 09, 21:33)
Loriete:[/color]  thumbup.gif LO, nors ir būtum ykėlus be įspėjimo, nekritikuočiau ir nerašyčiau patarimų, kadangi žinau kurios jų pageidauja nuo manes ir nujaučiu yra tų kuriom kritika daugiau nepageidautina
*

4u.gif Na as asmeniskai supratau, kad noriu daryti LO ne placiam vartotoju ratui, o tiesiog paciai sau, savo seimai, savo dukriukui, vardan pacio proceso rolleyes.gif Todel kritika yra toks dalykas, kurio nelaukiu, nors zinau, kad kiekvienas rastu ka pakomentuoti lotuliukas.gif . Kadangi neturiu jokio meninio ar dizaininio, ar panasaus issilavinimo, todel neturiu jokio supratimo apie isdestyma, daiktu ar spalvu derinima, kompozicijas ir pan. Daug apie tai skaiciau pradzioje, nerimavau kad man nesigauna... bet dabar tiesiog sudelioju,kapi man grazu biggrin.gif O techniku ir nauju dalykeliu ismokstu tiesiog pacio proceso metu, isbandydama ka pamatau pavyzdziuose 4u.gif

QUOTE(Josephin @ 2009 03 09, 21:58)
niu labai patinka..net nerasciau ko kritikuot..o ir nekritikuoju as ax.gif
o jau mergytes mielybe wub.gif  nerealu..labai viska spatinka ir popierius kox fainas ir tie medukai kaip idomiai thumbup.gif
*

Aciu 4u.gif Aciu 4u.gif
Žiurbutis
Na, as atsizvelgiu i Scrapukes pastebejima 4u.gif ir kad jau retai rodaus, tai patalpinu jums jau matyta savo ekspromtini atviruka is pliurpalu i cia... 4u.gif Mazu dar kas nemate biggrin.gif

user posted image

user posted image

Aciu Lawrutei uz nuoroda kaip islankstyti vokeli 4u.gif
Skrebuke Irma
Daug apie tai skaiciau pradzioje, nerimavau kad man nesigauna... bet dabar tiesiog sudelioju,kapi man grazu

Būtent pataikei apie tai ką bandžiau pasakyt drinks_cheers.gif ...kalbu bendrai apie forumo SB temos kryptį ir manau dėl to ir vyksta toks padalinimas tarp šios temos (kurioj naujokai, ir ne tik, nejaukiai jaučiasi kad dedamos savo darbus sulauks nepageidautinos kritikos) ir pezaluose kur viskas laupsinama ir esa "tik tarp mūsų mergaičių". Natūralu visom norėt komplimentų...mane kitų komplimentai pamalonina ir skatina toliau darbuotis (asmeniškai aš priimu ir patarimus ir konstruktyvią kritiką mirksiukas.gif )
Suvokiu kad kritika ne visas gerai nuteikia ir tai labai gerbiu kad pasisakote. Dar SB yra toks asmeniškas hobis kadangi mes dalinamės savo gyvenimu, šeimos/vaikų nuotraukom, tai kaip kas kritikuoja, kartais kritika asmenizuojama verysad.gif
Kiekviena mes sau randame tinkamą SB kelią: per patį scrap'o procesą, ar per kitų pastabas....gerbiu visas ir noriu kad kuo daugiau SB darbų čia būtų rodoma.
Pastebėjau jau seniai, kad SB ykelti darbai po truputį iš čia išnyksta, naujokės pasirodo vienu LO ir dingsta. SB darbai rodomi {kitur} kur viskas "draugiškiau" ir ymetama tik pasigrožėti.

Anksčiau apie tai užsiminiau, kad SM mūsų bendravimas yra unikalus tuo kad tiktai vienintelis forumas kuriame kritikuojami darbai. Daugumoj (neskaitant tautybės) žmonių nepageidauja kritikos, tai labai prašau jūsų....
NUO ŠIOL NEKRITIKUOJAME DARBŲ, ...nebent autorė ykėlus pasiprašo konstruktyvios kritikos ar patarimų. Laikomes tokio pačio etiketo kai visos kitos SB galerijos: "jei nieko gero negalime pasakyti apie LO, nesakome nieko, arba bent pagiriame tai kas mum patiko"...kas su manim?
Dėkui kad leidote išsilieti...jau seniai kaupiasi...aš noriu kad ši tema būtų visom jauki, be kritikos ir niekas nevaržytų darbų kelti čia kur jie priklauso mirksiukas.gif 4u.gif

Žiurbuti:
spalvoooos man mielos thumbup.gif užsimaniau latte išgerti biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.