Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

Aciu uz patarimus. Tikrai "migla" issisklaide thumbup.gif Galesiu baigti darbeli.
O rozine su ruda nedera turbut? blush2.gif
Atsakyti
as labai nemoku aiskint, man parodyt lengviau blush2.gif

QUOTE(Liutuka @ 2009 03 08, 22:36)
Aciu uz patarimus. Tikrai "migla" issisklaide  thumbup.gif  Galesiu baigti darbeli.
O rozine su ruda nedera turbut?  blush2.gif


pasiskaityk apie spalvas scrapukes bloge, ji neseniai visai nebloga straipsniuka ten ikele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
O rozine su ruda nedera turbut? blush2.gif

labai net derinasi 4u.gif Sokolada netgi labai daznai ypakuojami su ruzava spalva (ir viena sokoladu parduotuve musu valstijoj-- Malley's, visas interjeras yra ruda ir rozine spalvom thumbup.gif derinasi.
gavai geru patarimu, nesikartosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutuka @ 2009 03 08, 23:36)
O rozine su ruda nedera turbut?  blush2.gif


Aš nesu rožinės gerbėja, tačiau rudos ir teisingos rožinės derinys labai gražus mirksiukas.gif

Atsakyti
Atvirukas

user posted image

user posted image
Atsakyti
Agnėja atvirukas tiesiog nuostabus wub.gif tokios ramios spalvos
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2009 03 09, 14:06)
Agnėja atvirukas tiesiog nuostabus  wub.gif tokios ramios spalvos

atvirukas isteis labai mielas thumbup.gif
Atsakyti
Agneja, atvirukas labai mielas wub.gif

As vakar gryzus sumeciau stai toki LO ax.gif Kadangi man jis labai mielas, o ir nekeisiu jau nieko, tai kritikos nepageidauju 4u.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agneja @ 2009 03 09, 12:22)
thumbup.gif labai grazuti atviruka sumeistravai wub.gif
QUOTE(Loriete @ 2009 03 09, 14:39)
As vakar gryzus sumeciau stai toki LO  ax.gif Kadangi man jis labai mielas, o ir nekeisiu jau nieko, tai kritikos nepageidauju  4u.gif lotuliukas.gif
, tai sakai kritikos nepageidauji smile.gif , nu ir nereikia lotuliukas.gif as ir taip niekada nekritikuoju mirksiukas.gif , o pagirti tikiuosi laidi unsure.gif biggrin.gif , nu gerai jau gerai, nesikabinesiu, prie zodziu hihihi.gif, labai simpatiskas LO susideliojo, labai popierius su tup arkliuku liuksiskas thumbup.gif ir sakyciau man sil darbelis labai labai patinka mirksiukas.gif , o jau panelyte wub.gif .... tai sunku akis atitraukti wub.gif
Atsakyti
Agneja labai siltas atvirukas 4u.gif
Loriete o tavajy grozy tikiuosi greitai gyvai apciupineti wub.gif wub.gif wub.gif mirksiukas.gif Puikiai suzaidei su popierium thumbup.gif Geles as myliu wub.gif Ir dziugu, kad tu LT radai tiek grozybiu scrapui, tie medukai man naujiena 4u.gif
Atsakyti
AGNEJA, nu atvirukas tikrai labai pavykes, tas spalvinis derinys - thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif saunuole....... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 09, 17:55)
tai sakai kritikos nepageidauji , nu ir nereikia as ir taip niekada nekritikuoju, o pagirti tikiuosi laidi , nu gerai jau gerai, nesikabinesiu, prie zodziu, labai simpatiskas LO susideliojo, labai popierius su tup arkliuku liuksiskas ir sakyciau man sil darbelis labai labai patinka, o jau panelyte .... tai sunku akis atitraukti

lotuliukas.gif Girti visuomet ne tik galima, bet ir butina flirt.gif lotuliukas.gif Aciu 4u.gif Nors mano darbelis toli grazu nera toks kruopstus kaip tavieji darbeliai, dar yra ko mokytis blush2.gif

Aciu wub.gif Mano visus darbelius puosia si panelyte wub.gif Jei ne panelyte, tai kazi kaip ten su darbelio groziu butu lotuliukas.gif

QUOTE(Tosk @ 2009 03 09, 18:15)
Loriete o tavajy grozy tikiuosi greitai gyvai apciupineti Puikiai suzaidei su popierium Geles as myliu  Ir dziugu, kad tu LT radai tiek grozybiu scrapui, tie medukai man naujiena

Aciu 4u.gif Smagu, kad nors kazka naujo galiu parodyti bigsmile.gif Beje, medukai is Senuku mirksiukas.gif
Atsakyti