Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(Agneja @ 2009 02 05, 10:57)
labai nepaprastas LO mirksiukas.gif tie pasiuvinejimai labai geri atrodo, ir drugelis labai grazus...o su kokiu aparaciuku iskirstas drugelis?

Drugelis iskirstas su APARACIUKU ir paterliotas su rasalo pagalvele
Atsakyti
tikrai grazus LO thumbup.gif mane eilini syki pakerejo spalvu gama ir... ranka darytas uzrasas... wub.gif man pasirode, kad jis siam darbui labai tinka ir suteikia silumos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 02 05, 10:22)
Aciu Scrapukei, sveik.
O cia mano vakar vakaro rezultatas

svelnus ir siltas LO wub.gif
Atsakyti
Mano paskutinis darbas, na "mano" jį sunku pavadinti, nes šis LO beveik tiksli kopija sio darbelio , skrepinti buvo didelis noras, o galva tuscia lotuliukas.gif , stai kas gavosi man ax.gif , nevykusiai nufotkinau, o ir krastai kaskaip nusikarpe, nesimato kad truputi pasendinti juoda spalva doh.gif
user posted image

user posted image

dabar kai ziuriu jau i nufotkinta LO, dar labiau matosi kaip netikusiai spalvas parinkau doh.gif , bet jau tiek to, laikas kitam Lo rolleyes.gif

jai kas turite kokiu pastebejimu mielai pasisakykit,

tikiuosi dabar matysis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 05 vasario 2009 - 11:33
nerodo nuotraukyciu unsure.gif
Atsakyti
Lauramama, net širdis apsalo wub.gif Sakai, kad tavasis LO paprastas, bet koks tobulas užtai! Nuostabu wub.gif

Linutuke, man irgi nerodo nuotraukėlių 4u.gif
Papildyta:
Dabar jau kažkaip rodo. Atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
LINUTUK o ka reiskia "parinkau netikusiai spalvas" ?blush2.gif ax.gif

kadangi as nekompetetinga isdestymo ir panasiais klausimais,tai kai ziuriu i LO tai ji vertinu....na kaip cia pasakyt g.gif ....is pajautimo....cia kai ziuri i darba,ir "nematai" kad vat kazkoks ten kaspinelis auksciau galetu but,ar kokia juostele ne toj vietoj......zodziu,arba grazu arba ne biggrin.gif kai ziuriu i tavaji LO man grazu wub.gif tik gal siek tiek riuzavos,man asmeniskai daugoka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 05 vasario 2009 - 11:47
tai ir as panasiai doh.gif ziuriu ziuriu ir ne visada matau, o kai i sita darbeli ziuriu, tai man tos abi ruzavos spalvos nesiderina, ten kaskas ne taip su jomis, dar pati nesuprantu, tik matau kad kas kas ne taip ir viskas

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu ir paaiskinau doh.gif pati nesuprantu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 05 vasario 2009 - 11:49
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 05, 13:48)
tai ir as panasiai  doh.gif  ziuriu ziuriu ir ne visada matau, o kai i sita darbeli ziuriu, tai man tos abi ruzavos spalvos nesiderina, ten kaskas ne taip su jomis, dar pati nesuprantu, tik matau kad kas kas ne taip ir viskas

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu ir paaiskinau doh.gif  pati nesuprantu lotuliukas.gif

labai gerai paaiskinai biggrin.gif kazi o kaip butu atrode,jei tas ruzavas pagrindas po nuotraukyte,butu kitos spalvos mastau.gif ax.gif
Atsakyti
Linutuk, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Na, man tai fainuoliskas darbukas... thumbup.gif
Na, aisku, kai pati pasakei apie tas abi ruzavas spalvas... g.gif Tai sutinku su tavim, "kazkas ne taip" lotuliukas.gif O jei, pvz, tarp tu dvieju skirtingu ruzavu spalvu - fono ir tos a la foto juosteles - atsirastu dar viena kokia nors kita spalva... g.gif Nezinau kokia - gal juoda, gal melsva, gal kokia kita... Gal tada pasidarytu "viskas taip, kaip reik" biggrin.gif

Ai, bet geriau palaukim merginu su islavintomis akimis komentaru... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiurbutis: 05 vasario 2009 - 12:00
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 02 05, 11:55)
labai gerai paaiskinai biggrin.gif kazi o kaip butu atrode,jei tas ruzavas pagrindas po nuotraukyte,butu kitos spalvos mastau.gif  ax.gif
matai, didziausia mano klaida buvo, kad aklai isikibau i ta kopojuojama LO, tai kaskaip apie kitas spalvas ir nepagalvojau, taip sakant, kita karta reiks kopijuot nors kiek galvojant lotuliukas.gif
QUOTE(Žiurbutis @ 2009 02 05, 11:58)
Ai, bet geriau palaukim merginu su islavintomis akimis komentaru... 4u.gif  biggrin.gif
drinks_cheers.gif , palauksim, gal kas prasviesins mums galveles lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 05 vasario 2009 - 12:09
Linutuke, man tai visumoje gražu. Juk tokia akimirka įamžinta. wub.gif Gal kai pasakei ir užkliuvo tos spalvos šiek tiek. O kaip taip gražiai užrašei "mažuose"?
Atsakyti