Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 10, 14:41)
oranžinė-mėlyna viena iš mano mėgiamiausių spalvų derinių  thumbup.gif
Patiko kad pavadinimas toks "banguotas" žaismingas, atrodo kad juda ir apsivers lyg kaip vaikiukas...

Ačiū 4u.gif

QUOTE(relija @ 2009 03 10, 16:03)
Pora paskutinių darbų, čia įrišu MB statybų eigą, bo jam labai patinka kitiems rodyt, o man patinka scarpint  biggrin.gif

bigsmile.gif Ai, aš tai apie tavo darbelius nieko nesakysiu. Kiekvieną kartą pavydas apima blush2.gif Bo baisiausiai taip mokėti norėčiau, ale nemoku. doh.gif Ir dar turiu tokią slaptą viltį, kad gausiu kada ką nors iš tavo darbelių pačiupinėti... Ar net pašnipinėti tave darbo procese... biggrin.gif
Norėčiau pati tokio stiliaus albumuką turėti. blush2.gif

QUOTE(relija @ 2009 03 10, 17:39)
Isida, niu man tavo šitas labai mielas, nes mėlynas  ax.gif  ir lelius gražus, tai aš kaip ir Miglota, pabandžiau papaišyti, ką kaip padaryčiau aš  biggrin.gif
Aš arba paišyčiau ant darbo arba paišyčiau ir siuvinėčiau  g.gif O ten kur apačioje dviejų kringelių juostos - tai textas atseit  lotuliukas.gif

blink.gif Nu čia tai geras. Ačiū labai. Super. wub.gif

Vat man kai gaunu kritikos visai gintis nesinori, ale norisi priskresti prie kritikuojančio ar patariančio ir dar labiau iškamantinėti. Užtat ir kimbu prie scrapukės vis - kaip, o kaip, o pati kaip darytum ir pan. blush2.gif
Va dabar, kai relija naujovišką "patarimo" būdą išbandė, tai tikrai super. Tada jau nėra kaip prikibti ir klausinėti. Aiškiai matau, ką būtų mano vietoje dariusi ir ką dar galiu pati padaryti. Ačiū dar kartą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 10 kovo 2009 - 18:03
relija kaip visad thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalvos ir detales wub.gif pavydziu tau baltai tokio mokejimo biggrin.gif

Isida tavo leliukas koks fajnas wub.gif wub.gif wub.gif spalvu derinukas man labai grazu smile.gif ir geles thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 10 kovo 2009 - 18:25
QUOTE(Isida @ 2009 03 10, 17:58)
bigsmile.gif Ai, aš tai apie tavo darbelius nieko nesakysiu. Kiekvieną kartą pavydas apima blush2.gif Bo baisiausiai taip mokėti norėčiau, ale nemoku.  doh.gif Ir dar turiu tokią slaptą viltį, kad gausiu kada ką nors iš tavo darbelių pačiupinėti... Ar net pašnipinėti tave darbo procese... biggrin.gif

Va dabar, kai relija naujovišką "patarimo" būdą išbandė, tai tikrai super. Tada jau nėra kaip prikibti ir klausinėti. Aiškiai matau, ką būtų mano vietoje dariusi ir ką dar galiu pati padaryti.


Žinok, aš jau kelis kartus buvau pradėjus fotografuot kokio darbo procesą, bet paskui taip sugebu "susitvarkyti" laiką, kad tenka paskubom baiginėt doh.gif tai ir nebe pabaigiu fotografuot ..... Bet tikrai tokį padarysiu ax.gif

O tas būdas, pasiūlytas Miglotos, man labai tinka thumbup.gif Jei tik kuri padariusi darbą, norite tokio plauko patarimo - visada mielai papaišynėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 10, 14:41)

kaip tu gali nescrapinti kad sėdi ant SB priemonių lobyno g.gif ...nors visiškai atitinki statistiką kad SB parduotuvių savininkės nescrapina  lotuliukas.gif  tongue.gif



Tai kad ir tokį atviruką bedarydama išsipakavau kelis skylamušius.. biggrin.gif Aišku, dar prisigalvojau, kaip man nerealiai reikalingas CuttleBug, Cricut ir kiti biesai biggrin.gif Svarbiausia, labai daug laiko užima darbas, ypač neįgudusioms rankoms smile.gif

Dėl kraštelio galiu pasiteisinti tomis pačiomis neįgudusiomis rankomis ir akimis. Naudojau CorolCore carstock'a, o jis toks rašuotas gijomis. Ne pagal tas gijas išpjoviau, todėl nelygiai ir lūžo. Galvojau ten kokių juostelių uždėsiu ir nesimatys, bet gamybos procese viskas nutolo nuo pradinio varianto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2009 03 10, 18:40)

Dėl kraštelio galiu pasiteisinti tomis pačiomis neįgudusiomis rankomis ir akimis. Naudojau CorolCore carstock'a, o jis toks rašuotas gijomis. Ne pagal tas gijas išpjoviau, todėl nelygiai ir lūžo. Galvojau ten kokių juostelių uždėsiu ir nesimatys, bet gamybos procese viskas nutolo nuo pradinio varianto smile.gif


del to paties krastelio, as tai naudojuosi Relijos kazkada duotu patarimu, perbraukti per blogaja puse su peiliuku, arba astriuouju zirkliu galiuku pridejus liniuote, tada labai graziai persilenkia ax.gif
Atsakyti
nu nevisada padeda tas budas doh.gif , jai popiuriu ne ta kryptimi iskerpi, ir tas gerasis budas nepadeda, as nezinau kaip ten tiksliai vadinasi tas reiskinis, bet kadangi popierius ira gaminamas is medienos, tai ten yra triukas, viena kryptim jis graziai lenkesi, o kita kryptim luzineja, gali pabandyti pati, pasiimk popieriaus, bet kokio storesnio, su juo geriau pasimatys, ir perlenk viena karta horihontaliai , o kita karta vertikaliai, viena kryptim, luzines nugarele ir sunkiai lenksis, kita kryptimi, neluzines, arba bant jau ne taip smarkiai, gaila jau vakaras ir per tamsu, padaryciu tau foto pavyzduka, bet gal rytoj, dienos sviesoje, jai seima ant ausu uzlipusi nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir aš norėčiau išsakyti savo nuomonę apie kritiką. Įkėlus savo darbelį ne visada rašau, kad laukiu jos, bet geranoriškų patarimų daryti taip o gal anaip laukiu visada. Juk kėkviena mokomės iš savo klaidų. Dažniausiai savo darbukų aš netaisau, tačiau buvusių klaidų stengiuosi nekartoti kituose. Prašau manę kritikuokit mokinkit ir dar mokinkit. Juk aš ne profesionalė ir apie dizainą mažai suprantu, tad visi pamokymai man labai svarbūs.
Atsakyti
Per tokia diena pamirsau net darbelius doh.gif

Ziurbuti, yspudingas atvirukas, ypac vokelis 4u.gif
Linutukai, tavasis LO tikra atgaiva akims pasiilgusioms zalumos 4u.gif Puiki istorija su pavadinimu. Bet istiesu tai pavydziu tavo grazaus srifto blush2.gif Pagrindine nuotrauka puiki thumbup.gif
Liorka, jau velykinem nuotaikom gyvena lotuliukas.gif 4u.gif O ta banguota juostele barchatine? Man atvirukas patiko 4u.gif
Remini, sakyciau riomantiskas atvirukas 4u.gif Kaip tas geles padarei: piesiai ar stampukau. Spalvos tinkancios tokiam jubiliejui 4u.gif
Isida, pirmiausia kokios geles thumbup.gif Puikiai tinkancios berniukiskam LO 4u.gif Ir spalvu derinys grazus 4u.gif
Relija, tavo darbai tai aukstasis pilotazas 4u.gif Tu turi toky savita stiliu thumbup.gif Noreciau kada realiai jy paciupineti 4u.gif

Atrodo nieko nepamirsau tongue.gif
Atsakyti
Relija, is kur gavai tas liniuotes ant albumo? Nu as pamisusi ant liniuociu - juosteliu.
Isida, man tavo sitas pats paciausias, tikrai.As pasiuvineciau dar ant darbo su siuvimo masina.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 03 10, 20:31)
Relija, is kur gavai tas liniuotes ant albumo? Nu as pamisusi ant liniuociu - juosteliu.
Isida, man tavo sitas pats paciausias, tikrai.As pasiuvineciau dar ant darbo su siuvimo masina.


man panasus i sita K&Company popieriu
user posted image
as bikubene pirkau
Atsakyti
Na, su darbukais rodausi retai...tai čia mano antras darbas formatu 12"x12" su nuotraukom ax.gif Šitas darbukas buvo darytas konkursui, kur scrapinom ne savo nuotraukas, bet aš nespėjau baigti, o finale kardinaliai perdariau šį darbuką. Nufotografavus jau matau kelis trūkumus, bet norėčiau ir iš jūsų išgirsti kritikos bei patarimų 4u.gif

user posted image

user posted image

dar kelios foto iš arčiau čia...

Ačiū relijai už nuotraukėles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2009 03 10, 20:47)
Na, su darbukais rodausi retai...tai čia mano antras darbas formatu 12"x12" su nuotraukom ax.gif Šitas darbukas buvo darytas konkursui, kur scrapinom ne savo nuotraukas, bet aš nespėjau baigti, o finale kardinaliai perdariau šį darbuką. Nufotografavus jau matau kelis trūkumus, bet norėčiau ir iš jūsų išgirsti kritikos bei patarimų 4u.gif


kokios spalvos wub.gif biski plesta, biski kirpta, atrodo, kad iki galo neapsisprendus buvai ka norejai padaryt.. cia as apie pavadinimo raides ir balta popieriu po apacia.. tiesa sakant is pradziu pakerejo spalvos, po to suabejojau del formu, bet galu gale tai manau, kad gal visai ir idomiai ziurisi smile.gif nezinau ar suprasi ka cia priveliau biggrin.gif
Atsakyti