Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

[quote=Scrap8,2009 03 12, 21:59]
o man keli iš jų labai labai thumbup.gif ...netobuli dizaino atžvilgiu, bet spalvos, parinktos detalės, perteiktos emocijos man labai... 4u.gif 4u.gif ...gera pradžia
pirmas
antras





Taip taip - menotechnika.lt smile.gif Galvojau, kad šio forumo asėms tai nebus naujiena, gal net viena iš Jūsų organizuos šiuos kursus... rolleyes.gif

Dabar šiek tiek susibalamutinau dėl jų.. g.gif Pasirinkau kursus dėl laiko - norisi greičiau pramokti ax.gif Dar pabandysiu rytoj aplankyti visas įmanomas parduotuves Kaune (mačiau trys yra senamiestyje), jei ten akyse prašviesės ir gims kokia idėja - gal ir surizikuosiu būti savarankiška g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bangaa: 12 kovo 2009 - 22:54
[quote=Bangaa,2009 03 12, 23:52]
[quote=Scrap8,2009 03 12, 21:59]
o man keli iš jų labai labai thumbup.gif ...netobuli dizaino atžvilgiu, bet spalvos, parinktos detalės, perteiktos emocijos man labai... 4u.gif 4u.gif ...gera pradžia
pirmas
antras

Taip taip - menotechnika.lt smile.gif Galvojau, kad šio forumo asėms tai nebus naujiena, gal net viena iš Jūsų organizuos šiuos kursus... rolleyes.gif

Dabar šiek tiek susibalamutinau dėl jų.. g.gif Pasirinkau kursus dėl laiko - norisi greičiau pramokti ax.gif Dar pabandysiu rytoj aplankyti visas įmanomas parduotuves Kaune (mačiau trys yra senamiestyje), jei ten akyse prašviesės ir gims kokia idėja - gal ir surizikuosiu būti savarankiška g.gif
[/quote]
O kas Kaune oraganizuoja kursus?
Nemanau,kad kazkuri is musu su menotechnika kursus rengia smile.gif
Nebent galetu savarankiskai tuo uzsiimti.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 03 12, 23:55)
O kas Kaune oraganizuoja kursus?
Nemanau,kad kazkuri is musu su menotechnika kursus rengia  smile.gif
Nebent galetu savarankiskai tuo uzsiimti.




Tai kad Kaune nieko neradau.... schmoll.gif
As cia pasisovusi vaziuoti i Vilniu, kartu pasiimti savo vyriski su dukrele (tikiuosi tevelis uzveziotu ja trim valandom bigsmile.gif )
Atsakyti
http://images47.fotk...100_0753-vi.jpg oi nezinau ar kas cia man gavosi su ikelimu ar ne.Jei nesigavo tai labai atsiprasau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(relija @ 2009 03 12, 21:47)
rama, paskaityk čia ir viską sužinosi apie nuotarukų įkėlimą forume  mirksiukas.gif
Papildyta:
čia dar rasi atsakymų

Aciu uz nuoroda , zemai lenkiu galva aciuks.gif Na nuotraukos kokybe gal i nelabai gera, bet noreciau suzinoti jusu senu vilku nuomone 4u.gif Beja cia mano pirmas darbelis ax.gif
Atsakyti
rama0883, gera pradžia thumbup.gif
Sveika prisijungus ... ir užuojauta dėl ligos hihihi.gif
Darbuokis ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rama0883 @ 2009 03 13, 01:59)
Beja cia mano pirmas darbelis  ax.gif


rama, gera pradžia - pusė darbo biggrin.gif Pradėjai nuo gana didelio objekto, gal gali papasakoti kaip ką darei, kaip sugalvojai. Ar šis albumas jau pilnas nuotraukų, ar dovana? Ten matosi, kad viršuje kišo daug juostelių, tai matyt jau su fofo...
Papasakok, visada labai įdomu sužinoti žmogaus mintis apie tai kaip ir ką jis daro bigsmile.gif
Atsakyti
Na as ten vestuvem sveciu knyga bandziau padaryti, kadangi vestuvese bus violetine ir balta spalvos tai ir as tokias pasirinkau.O viduj albumo nuotrauku nera dar as tik padariau apipavidalinimus puslapiu kad sveciai galetu palinkejimus parasyti, o su laiku ir nuotraukas ten sudeti.Na o virseli tai keiciau net kelis kartus , kol gavosi kas mano akiai grazu, pradzioj norejau sudeti tik vardus, bet veliau dar sugalvojau kad butu grazu ir koks uzrasas, bet kadangi ant rasymo turiu vistos rankas biggrin.gif tai klijavau lipdukus raidziu, na tai va taip ir gime sis albumukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rama0883 @ 2009 03 13, 14:04)
virseli tai keiciau net kelis kartus , kol gavosi kas mano akiai grazu


svarbu, kad azarto nepritrūkai pabaigt drinks_cheers.gif

Sveika prisijungusi į SB gretas 4u.gif


....................................................

O aš noriu tokį klausimą užduot ax.gif : kai darot darbelio aprašymą, jei jis apie vaiką, tai kaip dažniau aprašot, ar tekstas skirtas jam, ar neutraliai rašot? T.y. į ką orientuotas kreipinys ax.gif ... Tikiuosi, aiškiai čia parašiau, kas mane domina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 03 13, 14:25)


O aš noriu tokį klausimą užduot  ax.gif : kai darot darbelio aprašymą, jei jis apie vaiką, tai kaip dažniau aprašot, ar tekstas skirtas jam, ar neutraliai rašot? T.y. į ką orientuotas kreipinys  ax.gif ... Tikiuosi, aiškiai čia parašiau, kas mane domina  doh.gif


as visada neutraliai, kaip "pasakotojas" parasau, gal tik vienam darbely kreipiausi Tu...na man lengviau taip ax.gif
Atsakyti
LT saulele, aš visad aprašyme kreipiuosi į vaiką "Tu", bet pastebėjau, kad pvz., Scrapukė kreipiasi netgi vaikų vardais, tai pagalvojau, gal ir man verta pradėt taip daryt. g.gif
Atsakyti
QUOTE
Na nuotraukos kokybe gal i nelabai gera, bet noreciau suzinoti jusu senu vilku nuomone  Beja cia mano pirmas darbelis 

man rodo tamsiai melyna o ne violetini, bet neskaitant to.... thumbup.gif pirmas darbelis; I daug ysikibai pirmam darbui bet pasiseke thumbup.gif
QUOTE
O aš noriu tokį klausimą užduot  : kai darot darbelio aprašymą, jei jis apie vaiką, tai kaip dažniau aprašot, ar tekstas skirtas jam, ar neutraliai rašot? T.y. į ką orientuotas kreipinys  ...

As parasau vaiko varda-- pradedu lyg laiska jam, todel kad turiu 2 berniukus, ir jauniausias vartoja vyresnio isaugtus rubus. Nors as juos lengvai atskiriu, kada jie isaugs i vyrus, gali buti jiem daug sunkiau atskirti vienas kita (kiti sako kad jie panasus, nors man nelabai), ypac kudykystes foto. Tai jei nores pasidalinti LO is bendro musu seimos albumo, noreciau jiem palengvinti atskirti kokios LO priklauso jiem.

*daznai uzsirasau i uzrasu knygute vyresniojo juokingus pasakojimus ar issireiskimus, ir darydama LO rasau lyg citata, arba...dialoga tarp mamos/tecio ir vaiko.
* zadu dar padaryt LO vyresniojo lyg interviu jam uzduodant klausimus: koks tavo megiamiausias maistas? filmukas? zaislas.
Atsakyti
...smagu matyti vis nauju veidu - scraperiu gretose smile.gif sveikos prisijungusios... sauniai darbuojates smile.gif

...scrap 8 - tavo idejos visada nerealios smile.gif
P.S. labai aciu uz 101patarima biggrin.gif nesenaii jy gavau ir iskarto pradejau daryti viena LO naudodamasi scraperiu patarimais,,, kai baigsiu - pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti