Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

Sveikos merginos,norejau paklausti gal esat kas susidure su tokia problemele,as gyvenu ne Lietuvoj,dabar issikraustem i nauja nama,ir ten yra odiniai juodi baldai ir turi toki lyg senienos kvapa,kaip butu imanoma ji isvalyti ar yra kokiu priemoniu.buciau dekinga uz atsakyma. g.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2010 06 29, 23:15)
Vanduo, feiris ir kempinele.

feiris sako negerai odai,(o ir nieko jis man nevale kai pabandziau) taigi vietoj jo ukiskas arba paprastas kietasis muilas.
Atsakyti
Tai nekokybiška oda, jeigu dažo ir garantinis už tai atsako. Kreipkitės ten, kur pirkot.
Atsakyti
Na ir mes dairomės baldų ir būtent eko odos, bet dabar prisiskaičiau, kad ji nekaip dėvisi, tai net pasimečiau. Kažin kokie yra atsiliepimai apie ELBOS baldus eko odos
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2010 07 31, 18:47)
Na ir mes dairomės baldų ir būtent eko odos, bet dabar prisiskaičiau, kad ji nekaip dėvisi, tai net pasimečiau. Kažin kokie yra atsiliepimai apie ELBOS baldus eko odos


Turiu svetaines eko odos baldus su reglaineriais. Rudeni bus jau du metai. Galiu pasakyti, kad antra karta tokiu jau nepirkciau. Taip, patogus sedeti, grazus, bet labai jau reikia saugoti. (O gal cia nuo gamintojo priklauso?) Nugarelese, jau yra ibrezimu (nes stovi vidury patalpos), gal praeinant buvo netycia uzkabinta.
Privalumas tas, kad nera dulkiu. Pavalai dregu skudureliu ir viskas.
Kazkaip man atrodo, kad medziaginiai minksti baldai patvaresni...
Atsakyti
Prisiduodu, kad jau pries menesi gavom savo mini Avanta, tamsiai rudos spalvos, su sviesiom siulem. Kol kas esu labai patenkinta, jau kliuvo ir pieno ir alaus ir raudono vyno smile.gif nekalbant apie visus vaiko priterliojimus... Pavalau dregnu skudureliu ir vel viskas svaru. Sezlongas pastoviai mano okupuotas, labai patogus. Miegojimo mechanizmas labai lengvai issiskleidzia (neisbandem, kaip miegoti, bet reiktu turbut kazka pasitiesti, nes jausis atskiru daliu sudurimai), pakankamai talpi patalynes deze.
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 08 02, 13:12)
Prisiduodu, kad jau pries menesi gavom savo mini Avanta, tamsiai rudos spalvos, su sviesiom siulem. Kol kas esu labai patenkinta, jau kliuvo ir pieno ir alaus ir raudono vyno smile.gif nekalbant apie visus vaiko priterliojimus... Pavalau dregnu skudureliu ir vel viskas svaru. Sezlongas pastoviai mano okupuotas, labai patogus. Miegojimo mechanizmas labai lengvai issiskleidzia (neisbandem, kaip miegoti, bet reiktu turbut kazka pasitiesti, nes jausis atskiru daliu sudurimai), pakankamai talpi patalynes deze.


o kaip malonu girdeti tokius atsiliepimus thumbup.gif
dabar jau drasiau is ju bus uzsisakineti kampa ir miegamojo lova thumbup.gif
o kokia oda dejot? nes kai buvau, tai turejo daug pavyzduku, bet rinktis buvo galima tik is poros pundeliu.... verysad.gif cia kazkas is mergaiciu rase,kad bloga kazkokia ta ju oda yra kur tik 20% odos blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 08 02, 22:26)
o kaip malonu girdeti tokius atsiliepimus  thumbup.gif
dabar jau drasiau is ju bus uzsisakineti kampa ir miegamojo lova  thumbup.gif
o kokia oda dejot? nes kai buvau, tai turejo daug pavyzduku, bet rinktis buvo galima tik is poros pundeliu....  verysad.gif cia kazkas is mergaiciu rase,kad bloga kazkokia ta ju oda yra kur tik 20% odos  blink.gif  g.gif

oda emem tokia, kaip buvo pavyzdys salone... naturali, bet malta, presuota, nezinau, kiek ten to naturalumo.... man atrodo graziai, ne kaip dirbtine, bet ir matosi, kad ne is vieno gabalo, na, nera istisiam odos gabalui budingu nelygumu, randeliu ir pan.
Atsakyti
Gal kas galite patarti kaip butu galima "uzmaskuoti" pasibraizymus ant odiniu baldu. Nesuziurejom, pasirodo ant vaiko batuku esancios sagteles siek tiek isbraize sedimas dalis.
Galvoju, gal kazkaip tokius nezymius ibrezimus galima paslepti? Gal yra kokios priemones atgaivinancios spalva (pati oda beveik nepazeista, tik spalvyte nubrezta)??
Labai lauksiu patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orange @ 2010 06 29, 16:01)
Sveikos mergaitės,

norėčiau jūsų patarimų. Ar kas nors susiduria su problema, kad ant šviesios odos baldų lieka rūbų žymės, t.y. oda nusidažo nuo rūbų. Dar tik mėnuo kaip naudojamės baldais, o jau trijose vietose tokios neblogos linijos nuo džinsų ir nuo treninginių kelnių...  verysad.gif Baisu net sėstis dabar... Gal žinote su kuo galima tokias dėmes išvalyti?

Puikiai valo L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner su kempinele.
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 04, 19:49)
Gal kas galite patarti kaip butu galima "uzmaskuoti" pasibraizymus ant odiniu baldu. Nesuziurejom, pasirodo ant vaiko batuku esancios sagteles siek tiek isbraize sedimas dalis.
Galvoju, gal kazkaip tokius nezymius ibrezimus galima paslepti? Gal yra kokios priemones atgaivinancios spalva (pati oda beveik nepazeista, tik spalvyte nubrezta)??
Labai lauksiu patarimu  ax.gif


Hmm, belaukdama patarimu sumasciau, kad gal galima tokius nezymius spalvos ibrezimus su flomasteriu uzmaskuoti? Jei spalva atitaikius gal nieko, tik turbut neilgam? Ar cia nesamone sugalvojau g.gif ?
Vis ruosiuos i koki salona odiniais baldais prekiaujanti nuvykt pasiteirauti, gal vis tik yra priemones su spalva, kurios uzmaskuotu ibrezimus. Jei kas zinot pasidalinkit patirtim, labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
aš tik už odinius baldus thumbup.gif
dabar turim gobeleninę sofutę, viskas ok, bet vaikas uždrėbė ką, pavalai ir ta vieta kaip nauja - lotuliukas.gif lotuliukas.gif - šviečia, bo kita likusi sofa juk murzinesnė lotuliukas.gif
laukiu nesulaukiu kada pirksim odinį komplektą, tik aš ieškau slyvos ar baklažano spalvos, mano sienos bus šviesios. Nuo rudos spalvos bloga, labai jau ji įprasta, norisi kažko nauja. kai ši nusibos - parduosim, pirksim kitą wink.gif
Atsakyti