Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

QUOTE(esis @ 2011 07 16, 20:18)
Ju kainos kosmines ir nelabai atitinka savo vertes.


Nesutikciau, turime Juodojo alksnio Matteo komplektuka, tai patogumas baldu ir kokybe odos, man labai patinka. Sakot kainos kosmines, bet juk visur taip, geras daiktas negali kainuoti pigiai, oda italiska ir tikrai kokybiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2011 08 05, 16:38)
Nesutikciau, turime Juodojo alksnio Matteo komplektuka, tai patogumas baldu ir kokybe odos, man labai patinka. Sakot kainos kosmines, bet juk visur taip, geras daiktas negali kainuoti pigiai, oda italiska ir tikrai kokybiska wub.gif



Kiekvienam savo. As esu jais nusivilusi.

O kas lieciant kaina, kaip jau sakiau, pries 6 m. ju sofos kaina nesieke ir 3000 lt., dabar apie 7000 kainuoja, kas pasikeite tame modelyje? Niekas. Nebent tik imones antkainis.

Panasiai maciau ir kitoj imoneje, kuri parduoda lenkiskas sofas, kaina 2600 lt, o pasiieskojusi lenkijos puslapiuose ta pacia sofa aptikau uz 2000 zlotu (litais tai bus apie 1800). Deja Lietuvoje baldams dedamas labai didelis antkainis, todel ir sunku issirinkti normalia sofa uz prieinama kaina. verysad.gif
Atsakyti
Pagaliau priejo reikalas ir iki odinio kampo. Tos kurios jau dziaugiasi savo pirkiniais, gal galite parasyti imones, kurios Lietuvoje gamina odinius baldus, taip pat kur galma uz priimtinesne kaina isigyti importuotu. Dar galite pasidalinti info., kur pigiau ax.gif

Pries pirkdamos, turbut ne viena "rinkos tyrima" atlikote. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 08 08, 08:49)
Pagaliau priejo reikalas ir iki odinio kampo. Tos kurios jau dziaugiasi savo pirkiniais, gal galite parasyti imones, kurios Lietuvoje gamina odinius baldus, taip pat kur galma uz priimtinesne kaina isigyti importuotu. Dar galite pasidalinti info., kur pigiau  ax.gif

Pries pirkdamos, turbut ne viena "rinkos tyrima" atlikote.  biggrin.gif


Magres baldai, Juodasis alksnis...
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 08 08, 09:49)
Pagaliau priejo reikalas ir iki odinio kampo. Tos kurios jau dziaugiasi savo pirkiniais, gal galite parasyti imones, kurios Lietuvoje gamina odinius baldus, taip pat kur galma uz priimtinesne kaina isigyti importuotu. Dar galite pasidalinti info., kur pigiau  ax.gif

Pries pirkdamos, turbut ne viena "rinkos tyrima" atlikote.  biggrin.gif


Mes pirkom iš Juodojo alksnio, bet ne jų gamybos. Dalis baldų jų salone yra atvežtiniai, tai pirkom tokį atvežtinį. Pas mus "kombinuotas" - sėdima dalis natūralios odos, o nugara ir šonai - dirbtinės. Naudojam neilgai, tai kol kas jokių nusiskundimų neturiu. Kainos didelės ten. Mes pirkom per išpardavimč nupingintą 50 proc. Ir tai atrodė brangu doh.gif
Atsakyti
Ruosiames pirkt odini kampuka ,tik jau ieskoti nusibodo , morim patikimo ,minksto baldo , bet kad butu negriozdiskas ,lengvai atrodytu ,daug vietos neuzimtu ... Gal netycia toki matet rolleyes.gif ?
Atsakyti
norejau paklausti, norime pirkti odini (tiklsiau ekoodos) miegamaji kampa, kur kaune arba aplink kauna, butu galima apziureti baldus ir aisku isgyti, ziurejau internetu magres baldus, tai kainos biski kandziojasi blush2.gif kazin realu isigyti apie 2000 litu normalu daikta blush2.gif gal klausimai ir kvaili, bet jau daug metu negyvenam lietuvoj ir apie kainas esu visiskai zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2011 08 17, 22:55)
Ruosiames pirkt odini kampuka ,tik jau ieskoti nusibodo , morim patikimo ,minksto baldo , bet kad butu negriozdiskas ,lengvai atrodytu ,daug vietos neuzimtu ... Gal netycia toki matet  rolleyes.gif ?


Labiausiai patiko www.balduparkas.lt Ju bent kainos priimtinos, ir keli modelikai man visai patiko. Be to, man juos rekomendavo zmogus, kuris pats baldu prekyba uzsiima.









Atsakyti
Sveikos mamytes...Na as irgi buvau sumasciusi pirkti odinius baldus - sofa, mazesne sofute ir kresla, toki kaip komplektuka, jau buvau ir issirinkusi galima sakyti, bet mama ir sesuo atkalbejo pirkti juos, visu pirma, kadangi tikri odiniai baldai tiek nekainuoja, tai dazniausiai pasitaiko dirbtine oda - dermatinas, kuris mazdaug po 10 ar 15 metu apsitrina, nusitrina ir tada jau reikia atnaujinti, o tai irgi kainuoja gan nemazai schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 18, 23:28)
Sveikos mamytes...Na as irgi buvau sumasciusi pirkti odinius baldus  - sofa, mazesne sofute ir kresla, toki kaip komplektuka, jau buvau ir issirinkusi galima sakyti, bet mama ir sesuo atkalbejo pirkti juos, visu pirma, kadangi tikri odiniai baldai tiek nekainuoja, tai dazniausiai pasitaiko dirbtine oda - dermatinas, kuris mazdaug po 10 ar 15 metu apsitrina, nusitrina ir tada jau reikia atnaujinti, o tai irgi kainuoja gan nemazai  schmoll.gif  g.gif


Po 15 metų schmoll.gif ,aš jau norėsiu naujų baldų.
Bet gerbiu Jūsų nuomonę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 18, 23:28)
Sveikos mamytes...Na as irgi buvau sumasciusi pirkti odinius baldus  - sofa, mazesne sofute ir kresla, toki kaip komplektuka, jau buvau ir issirinkusi galima sakyti, bet mama ir sesuo atkalbejo pirkti juos, visu pirma, kadangi tikri odiniai baldai tiek nekainuoja, tai dazniausiai pasitaiko dirbtine oda - dermatinas, kuris mazdaug po 10 ar 15 metu apsitrina, nusitrina ir tada jau reikia atnaujinti, o tai irgi kainuoja gan nemazai  schmoll.gif  g.gif


Drisciau priestarauti. Oda apsitrins po 7-10 metu, dermantinas po 5-7 metu. 10-15 metu atlaykys tik gobelenas, ir tai kokybiskas. Be to as nemenau, kad kas 15 m. keistui baldus yra per daznai, ypac su ju siuolaikine kokybe.

"kadangi tikri odiniai baldai tiek nekainuoja, tai dazniausiai pasitaiko dirbtine oda - dermatinas" Sito pasakymo nesupratau. Kai perki baldus matai, ar cia oda ar ne, be to visada paklausti gali.
Atsakyti
QUOTE(dzukija @ 2011 08 19, 07:57)
Po 15 metų  schmoll.gif ,aš jau norėsiu naujų baldų.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti