Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2


user posted image

vakar teko sedet ant tokios sofos patolelit nenorejosi ir atsistoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spegle @ 2009 02 15, 10:08)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Sutinku 100%,labai norejau sviesiu baldu,o dabar baigiu prasikeikt  doh.gif Padejo laikrasti liko demes,atejo sveciu kokiais dazanciais dzinsais vel murzina,vienzo istisai turi lakstyti su kempine aplink baldus kad butu svaru,cia ne man  schmoll.gif ne as o man turi baldai tarnaut  rolleyes.gif Beje tamsus irgi negerai,nes labai matosi dulkes,taip pat turi keleta kartu per diena valyt.Jei pirkciau dabar baldus,tai tamsesnes balintos kakavos spalva imciau  thumbup.gif Labai optimalus variantas,netamsus,nesviesus ir nieko ant ju nesimato  thumbup.gif


Sveikutės. Na, neperskaičiau visos temos, bet radau likimo draugų tai iš kart ir klausiu... o su kuo dėmes valote? Man neišsivalo nei su kuo verysad.gif . Yra matyt nuo džinsų tamsios dėmės, dar kažkokios, ūkinis muilas neima verysad.gif . Patarkit ką nors iš praktikos 4u.gif būsiu laaaaabia dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarux: 11 kovo 2009 - 12:59
QUOTE(barbarux @ 2009 03 11, 12:58)
Sveikutės. Na, neperskaičiau visos temos, bet radau likimo draugų tai iš kart ir klausiu... o su kuo dėmes valote? Man neišsivalo nei su kuo  verysad.gif . Yra matyt nuo džinsų tamsios dėmės, dar kažkokios, ūkinis muilas neima verysad.gif . Patarkit ką nors iš praktikos  4u.gif būsiu laaaaabia dėkinga  4u.gif

NA TAI SU FEIRI PABANDYK PAVALYTI TOKIAS DEMES...iaku paskui su spec odai pieneliu padengt reikia ,kad neiisausetu oda labai...

siaip man vienam salone pasiule odinius baldus priziureti taip kaip savo oda mirksiukas.gif prausti su duso aliejum ,paskui tepti kremuku...
ir istikro jis buvo teisus... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimikė: 11 kovo 2009 - 15:31
QUOTE(laimikė @ 2009 03 11, 15:28)
NA TAI SU FEIRI PABANDYK PAVALYTI TOKIAS DEMES...iaku paskui su spec odai pieneliu padengt reikia ,kad neiisausetu oda labai...
siaip man vienam salone pasiule odinius baldus priziureti taip kaip savo oda  mirksiukas.gif prausti su duso aliejum  ,paskui tepti kremuku...
ir istikro jis buvo teisus... smile.gif

Na taip, logiška, kad prižiūrėti kaip savo odą... tik ar su Fairy išsiplauna rūbų dažų dėmės? man nepavyko verysad.gif ką daryt? Taip ir liks? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarux: 11 kovo 2009 - 20:13
QUOTE(barbarux @ 2009 03 11, 20:05)
verysad.gif

Na taip, logiška, kad prižiūrėti kaip savo odą... tik ar su Fairy išsiplauna rūbų dažų dėmės? man nepavyko verysad.gif ką daryt? Taip ir liks? verysad.gif

na man nuodzinsu buvo uzmelynave,tai isivale..o ir tusinuka isvaliau su fairiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 03 11, 20:10)
na man nuodzinsu buvo uzmelynave,tai isivale..o ir tusinuka isvaliau su  fairiu smile.gif


gal ilgiau reikia palaikyti g.gif . Dėkui, pabandysiu dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune78 @ 2009 02 08, 20:15)
Čia kažkas klausė apie miegojimą ant odinių baldų. Na, miegojimui aš niekada nesirinkčiau.  Kiek teko miegot, na vasarą ir ne tik, man labai karšta, o jau prakaituoju siaubingai  blush2.gif .

Na mes turime odinius ir dar miegam ant ju,bet man viskas thumbup.gif . Kaip miegam. issiima pagalves ir issilanksto ,gaunasi normali lova juk miegi ant ciuzinio,o ne ant odos.
Atsakyti
mes ir turim odinius baldus svetainej mirksiukas.gif

is pradziu labai neneorejau, nes buvau prisiklausius, kad vasara prilimpi, o ziema salat. is dalies tiesa, bet viska atperka prieziura. turim dvi mazges namie, tai gobeleniniai baldai seniai butu demeti, o odinius pavalom ir vel super. tiesa dziaugiuosi, kad nepirkom sviesiu, nes jie jau ekspozicijoj stovi murzini dazniausiai ax.gif
turim raudonus, tai pajuosta tolygiai, bet nuvalom, ir vel liuks biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai va tokį pirkau:
user posted image

Kol kas labai patenkinta. Parsivežėm, pastatėm, tai atrodo, kaip čia ir buvęs. O vyras tai išvis dabar nesikelia nuo tos plačiosios dalies biggrin.gif

P.s. pirkau Arbalde, mokėjau tik 3000 lt. Kaip už natūralią odą, manau, kad labai pigiai prasisukom (o jei dar tikėt pardavėjom, kad vokiškas tongue.gif )
Atsakyti
labas

o ar patogus toks atlosas?
siaip manpatinka su tom placiom dalim sonuose,bet va atlosas negundo toks...nu nepaogu man nors tu ka pusiau gulimoj padeti sedeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 02 08, 20:08)
labas

mes i svetaine planuojam  prikti odinius baldus ...nes turjome bute ir mums labai pasiteisino ,ypac kaip namie mazi vaikai .... thumbup.gif

vyrs nusiziurejo kazka tokio 3-1-1 dalis statytu smile.gif
user posted image
o as noreciau kampo.... ir fotelio  ax.gif

user posted image

kazin kuris varijantas geresnis  g.gif


Labukas
Ir mes po remonto dabar labai intensyviai si klausima sprendziam ar imti 2+3 ar kampa. Man kazkaip ir tas ir tas grazu. Gal tik kampas praktiskiau. nors nuo dizaino labai priklauso.
Buvom susidomeje labai Eliziejaus baldais, bet labai nekokiu komentaru prisikaiciau, na bet vis tiek sakom patys isitikinsim. tai paskambinau pasiteirauti ar galima apziureti baldus ir t.t. vakar, tai kazkokia moteriske atsiliepe, tipo as niek onezinau, vadybininkai bus tik po velyku. Kazkai pp[raejo noras visai jais dometis. Geriau jau kokiu 1000 brangiau bet is patikimu gamintoju.
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 03 24, 11:57)
labas

o ar patogus toks atlosas?
siaip manpatinka su tom placiom dalim sonuose,bet va atlosas negundo toks...nu nepaogu man nors tu ka  pusiau gulimoj padeti sedeti  smile.gif



laba,

man atlošas tai tikrai ir labai patogus smile.gif Nėra jis toks nuožulnus, kad pusiau gulimoj padėty sėdėtum. Tiesiog natūrali ir patogi sėdėsena.
Kai dar buvau paieškų stadijoj, pastebėjau, kad nepatogūs yra žemi atlošai, ten tikrai vos ne pusiau gulom atsiremti išeina doh.gif O šio atlošas nėra jau toks žemas, pilna nugara atsiremi. Taigi, tikrai patogu.
Atsakyti