Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

Va va....Prieš gerą mėnesį užėjusi į šią temą( netyčiomis) nustebau, kad blusos puola ne tik gyvūnus, bet ir žmogų blink.gif Nu ir ką jūs manot!!!!!!!!!!Vakar pasiimu nuo sofos maikutę ir ogi žiūriu kažkas lyg ir juda doh.gif Čiupau tą judantį padarėlį traiškyt ir kad OP ji man blink.gif Nu žinokit netekau amo...Pagavau aš tą ,,daiktą''.Su nagu sutariškiau, pradėjau vartyt, žiūrinėt ir mane ištiko šokas ohmy.gif Tikrų tikriausia juoda BLUSA blink.gif blink.gif blink.gif Dar kad įsitikint per google įvedžiau žodį blusa, kad išmestų konkretų to padaro paveiksliuką...Nu ir ką šokas neveltui.Niu va ir dabar pradedu suprast( čia visko prisiskaičius) iš kur pas vaiką mažiukai spuogiukai ant pilvelio ir nugaros, o pas mane tokie pat taškiukai su siaubingu niežuliu tik ant rankų fear.gif
Lauksiu su didžiausia baime pirmadienio ir lėksiu į vet. vaistinę purškalų ir dar visokių visokiausių nuodų formų pirkt cool.gif Ale viskas dabar į galvą lenda iš kur tas brudas sugalvojo pas mus atsikraustyt...Nei gyvūnų, nei bomžų kaimynų neturim...belieka tik tai kad kažkas užnešė iš svečių( dažnai jų turim), arba patys parsinešėm verysad.gif
O va dabar sėdint tai rodos viską niežti, rodos visur replioja fear.gif
Atsakyti
QUOTE(angora @ 2008 08 30, 20:57)
Šiandien didžioji diena- paskelbiau karą blusoms  ax.gif  Prisipirkau anadien veterinarijos vaistinėje įvairių nuodų skirtų "nepageidaujamoms viešnioms". Šiandien nuo pat ankstaus ryto darbavaus- išpurškiau butą, po viskas išsiurbliavau ir drėgnai išvaliau, laiptinę ir rūsį irgi išpurškiau. Dabar lauksiu rezultatų. Bijau ką ir sakyti. Man jau matyt paranoja- vis einu ir ieškau ar kur nėra blusos  g.gif Negi iš tiesų jos dings ir nebereikės kas rytą skaičiuoti naujus įkandimus verysad.gif
Turėtų jau išsinaikint nuo šitiekos pastangų 4u.gif Pas mane išsinaikino, tik visdar bijau, kad gali kiaušinėliai išsirist po kurio laiko doh.gif


QUOTE(Mega13 @ 2008 08 30, 21:51)
Va va....Prieš gerą mėnesį užėjusi į šią temą( netyčiomis) nustebau, kad blusos puola ne tik gyvūnus, bet ir žmogų blink.gif Nu ir ką jūs manot!!!!!!!!!!Vakar pasiimu nuo sofos maikutę ir ogi žiūriu kažkas lyg ir juda doh.gif Čiupau tą judantį padarėlį traiškyt ir kad OP ji man blink.gif Nu žinokit netekau amo...Pagavau aš tą ,,daiktą''.Su nagu sutariškiau, pradėjau vartyt, žiūrinėt ir mane ištiko šokas ohmy.gif Tikrų tikriausia juoda BLUSA blink.gif  blink.gif  blink.gif Dar kad įsitikint per google įvedžiau žodį blusa, kad išmestų konkretų to padaro paveiksliuką...Nu ir ką šokas neveltui.Niu va ir dabar pradedu suprast( čia visko prisiskaičius) iš kur pas vaiką mažiukai spuogiukai ant pilvelio ir nugaros, o pas mane tokie pat taškiukai su siaubingu niežuliu tik ant rankų fear.gif
Lauksiu su didžiausia baime pirmadienio ir lėksiu į vet. vaistinę purškalų ir dar visokių visokiausių nuodų formų pirkt cool.gif Ale viskas dabar į galvą lenda iš kur tas brudas sugalvojo pas mus atsikraustyt...Nei gyvūnų, nei bomžų kaimynų neturim...belieka tik tai kad kažkas užnešė iš svečių( dažnai jų turim), arba patys parsinešėm verysad.gif
O va dabar sėdint tai rodos viską niežti, rodos visur replioja fear.gif
Šiais laikais galima iš betkur tų blusų parsinešt-kad ir nuėjus į mišką doh.gif Taip kad nebūtinai svečiai blusų parnešė žinokit schmoll.gif Sėkmės naikinant tas bjaurybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
pas mus vis vis atsiranda, vaikai parnesa is lauko, lo dabar ir is mokyklos, as jas isnaikinu ir ziurek vel jos parazites atsiranda, pavargau su joms kovoti, jos kazkokios mutantes doh.gif kas is tyo jei atrodo tik tik viska isnaikini isplaunu isdezinfekuoju, ir ziurek parnesa kokia grazuolike is lauko fear.gif as radau select zurnale tokia priemone neva naikina grauzikus (cia man neaktualu) ir blusas (Va kas aktualu) imetu nuoruoda http://www.select.no...903301009154052 jei neatidarys tuomet www.select.lt susirasti ta preke "ATAC ULTRASONIC" tai va gal kas isbandete ar veike?? Aisku brangoka bet del tu brudziu negaila, dar maciau senukuose irgi bet pigiau berods apie 30lt ir veikia panasiu principu skleidzia ultragarsus ir visos blusos islaksto ten kazkokiu spinduliu nepamenu, tai jei ta priemone veiksminga tai nusiperku ir naudoju visame name kad tos rupkes aplenktu musu namucius is toli, jei kas bandete sia priemone pasidalinkite savo patirtimi lauksiu group.gif
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2008 09 03, 09:54)
pas mus vis vis atsiranda, vaikai parnesa is lauko, lo dabar ir is mokyklos, as jas isnaikinu ir ziurek vel jos parazites atsiranda, pavargau su joms kovoti, jos kazkokios mutantes  doh.gif  kas is tyo jei atrodo tik tik viska isnaikini isplaunu isdezinfekuoju, ir ziurek parnesa kokia grazuolike is lauko  fear.gif as radau select zurnale tokia priemone neva naikina grauzikus (cia man neaktualu) ir blusas (Va kas aktualu) imetu nuoruoda http://www.select.no...903301009154052 jei neatidarys tuomet www.select.lt susirasti ta preke "ATAC ULTRASONIC"  tai va gal kas isbandete ar veike?? Aisku brangoka bet del tu brudziu negaila, dar maciau senukuose irgi bet pigiau berods apie 30lt ir veikia panasiu principu skleidzia ultragarsus ir visos blusos islaksto ten kazkokiu spinduliu nepamenu, tai jei ta priemone veiksminga tai nusiperku ir naudoju visame name kad tos rupkes aplenktu musu namucius is toli, jei kas bandete sia priemone pasidalinkite savo patirtimi lauksiu  group.gif
o, geras, ir kaina normali, pažėkit, kiek išleidžiam pinigų kad dezinfekuoti namus, o dar vaistai kad sukandimų niežulį palengvintų doh.gif jei pas mane dar atsiras, tfu tfu tfu, reiks rimtai apgalvot, ar neverta nusipirkti smile.gif ir kas svarbiausia-jei jos iš kaimynų ateina tai išnaikinsiu ir pas kaimynus biggrin.gif aišku, tada pas kitus kaimynus nueitų jos... nu bet reik imtis priemonių kažkokių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 09 03, 15:28)
o, geras, ir kaina normali, pažėkit, kiek išleidžiam pinigų kad dezinfekuoti namus, o dar vaistai kad sukandimų niežulį palengvintų doh.gif jei pas mane dar atsiras, tfu tfu tfu, reiks rimtai apgalvot, ar neverta nusipirkti smile.gif ir kas svarbiausia-jei jos iš kaimynų ateina tai išnaikinsiu ir pas kaimynus biggrin.gif aišku, tada pas kitus kaimynus nueitų jos... nu bet reik imtis priemonių kažkokių doh.gif

Ir kiek isleidziam pinigu ir kas svarbiausia kiek to truco prisiuostai, isigeria tas kvapas i baldus ir kambarius blush2.gif bet vis dar laukiu gal atsiras kas nors kas bande si "aparata ar priemone" kaip cia ja pavadinti blush2.gif ar ji tikrai verta demesio ar nieko gero, nors ten raso jei preke netiks galima grazinit per 30 dienu, na jei nesulauksiu pasisakanciu tada surizikuosiu, nors kolkas isnaikinau tas rupkes, bet nezinia kad vel parnes is lauko fear.gif
Atsakyti

Na as dar karta pasikartoju, kad man geriausiai suveike "Indorex Spray", ispirskiau kaip nurode veterinerijos vaistineje, ir beje kvapas to purskalo visai geras rolleyes.gif Bet svarbiausia, kad jis veiksmingas (nes iki tol bandziau ir arbatmedzio aliejais, ir visokiais plovikliais valyt - nieko ).
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
sveiki, noreciau pasikonsultuoti su jumis del blusu
pas mus atsirado siu bjaurybiu. sia savaite imsimes aktyvaus ispurskimo indorex spray'umi. Spejam, kad jas is rusio parsinesam, nes kai tik i rusi nueinam, taip ir prasideda aktyvus kandimai. Kazi, kaip su rusiu daryti? juk jo neispurksi?...

keletas klausimeliu:
pas mus 3 kambariai, vyras viena blusa pagavo svetaineje, o spejame, kad ju yra miegamajame, nes po nakties pasimato ikandimai.

Ar pursket drabuzius, spintu vidu, ar tik pavirsinius dalykus?
Net nezinau, kiek ir kaip daug purksti - ar pvz ciuzini purksti"? stalcius po miegamojo lova? drabuzius, spintas, vonia, virtuve, kilima?...
pirksim 2 flakonus, kazi ar uzteks jei visame bute viska saziningai ispurksti?
Kazkas rase, kad su kazkokiu flakonu grindis plove - kas per flakonas, kur pirkot, kokios ~ kainos? gal verta kombinuoti - Indorexa baldams, kilimui, o flakona grindims?

dekui labai , jei pasidalinsite savo vertinga patirtimi.
Atsakyti
Dekui uz patarimus.Rankos is pradziu nusviro is nevilties.Tiesiog nezinau,nuo ko pradet ta kara.ir ar tas karas bus veiksmingas,kai uz sienos gyvena bomzai,aplipe visuo kuo tik imanoma unsure.gif .vaiku kojos ir pilvukai sukandzioti-verkt norisi.argi turesim parduot savo buta ir krausytis kur nors kitur vien del situ parazitu?nezinau net ka daryt...
Atsakyti
Ir dar noreciau patarimo-ka daryt su pagalvem ir su antklodem?juk neikisi i skalbimo masina skalbt?ar ir patalus reiktu ispurkst su tais brudais?o su minkstais baldais svetainej,vaiku kambary?tiesiog is proto varo!!!!!!!! swoon.gif cry.gif
Atsakyti
As jau atrodo tas brudes isnaikinau ir je sendien lovoj pagavau wacko.gif jau varo i nevilti konkreciai, cia pries keleta dienu is senuku nusipirkau ta elektrini prietaisa kur rasiau jog select parduoda, tai cia principas panasus tik kad kaina per pus pigiau nei selecte tai nuspirkau ir isijungiau, ir se vistiek rupkes praejo (lova antram aukste) prietaisas pirmam aukste ijunktas o gal per lubas nepermusa, ten raso kad 90 kvadr. metru apima umn.gif nu nezinau nei kaip kovoti, cia kazkuri klausia ar viska purksti as tai patalyne nuvelku, ir pasidariusi is ampules to skysti isipilu i buteli, uzdedu purkstuva kur geles purskiu ir visur nupirskiu ant baldu grindu ant patalynes ir iseinu palieku keletai valandu,poto viska praplaunu siltu vandeniu (antklodes, pagalves isnesu i balkona isnesu po keletos valandu ju i skalbenka nekisu nes netilptu, tai buna ramu iki vel ju rupkiu neparnesa bash.gif ka daryti kaip kovoti neismastau va tau 21 amzius swoon.gif kas belieka tai purksti bet laikina kolkas nieko geriau nerandu, o tie elektrinius prietaisus bandysiu miegamajame pas save ijungti gal tada bent jau busiu rami kad jos neatkeliaus nes dabar as buvau ijungusi koridoriuje prie laukiniu duru, bet deja nieko gero unsure.gif
Atsakyti
Jau rankos suskirdo nuo grindu skuduro,jokiu priemoniu dar nenusipirkau,tai varau visur su Domestos skiediniu,visus baldus atstumdziau,istampiau visas spintas,ir,regis,tik kelios dulkes ten,siaip svariai gyvenam,neleidziu sau apsileist,bet asaros savaime rieda is nevilties-o jei taip bus visada?taip iseina,kad 21 amziuj apeisim visi blusom,uteles tuoj pasipils(nebesistebiu),o bomzai gretimam bute ne galvos sau del to nesuka.ir kaip juos isrukyt,neisivaizduoju.Jau dukros parejusios is mokyklos skundzias,kad skauda galvas joms nuo to Domestos tvaiko,liepiau eit i lauka fart.gif grynu oru kvepuot,o kai pasakiau priezasti-nusipurte abi,lygiai tokia pat reakcija kaip ir man buvo.
Gal kas bandet tas slykstynes kokiom liaudiskom priemonem naikint?Gal kas zinot koki smugini varianta(neskaitant smuginio varianto kaimynui bomzui i nosi gun_rifle.gif )
KOVOSIM.
Atsakyti
QUOTE(sagamama @ 2008 09 12, 15:49)
Jau rankos suskirdo nuo grindu skuduro,jokiu priemoniu dar nenusipirkau,tai varau visur su Domestos skiediniu,visus baldus atstumdziau,istampiau visas spintas,ir,regis,tik kelios dulkes ten,siaip svariai gyvenam,neleidziu sau apsileist,bet asaros savaime rieda is nevilties-o jei taip bus visada?taip iseina,kad 21 amziuj apeisim visi blusom,uteles tuoj pasipils(nebesistebiu),o bomzai gretimam bute ne galvos sau del to nesuka.ir kaip juos isrukyt,neisivaizduoju.Jau dukros parejusios is mokyklos skundzias,kad skauda galvas joms nuo to Domestos tvaiko,liepiau eit i lauka fart.gif grynu oru kvepuot,o kai pasakiau priezasti-nusipurte abi,lygiai tokia pat reakcija kaip ir man buvo.
Gal kas bandet tas slykstynes kokiom liaudiskom priemonem naikint?Gal kas zinot koki smugini varianta(neskaitant smuginio varianto kaimynui bomzui i nosi gun_rifle.gif )
KOVOSIM.

Domestos tai rimtai smirdi mastau.gif tai pas mane irgi tvarka, plaunu ir plaunu as visur jau ciut ne kaip procedurianiam lotuliukas.gif bet sakt ir parnesa kokia grazuolike ir vel ciupt uz vadziu vel is pradziu bash.gif seniau tarybiniais laikais tai purksdavo laukus visokiais hemikalais tai ju ir paplitimas buvo nulinis, o dabar niekas nieko nepurskia ju ir priviso, cia kas is to kad pas save namie isnaikini o kaimynai aplink gyvena smirdziai apsileide, o dabar aplinkoje ant zoles ir ziurek vel pareina as nezinau man cia kova atrodo su vejo malunais, man net nosis jau bijo to skyscio nuo blusu kvapo, net nezinau kaip kovoti bet dar nenuleidziu ranku vis tikiu kad kaip nors pavyks jas isnaikinti su visu gun_rifle.gif
Atsakyti