Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo šunų, kačių ir... kiškių!

Išbandžiau kažkokius miltelius BROS, tačiau kai tik lietus prašniokščia tai jų veikimas ir baigiasi, ir vėl tarp gėlių randu katinų iškapstytus kupstelius cry.gif
Bet va čia radau info apie kažkokį augalą, kuris esą nubaido visus nereikalingus gyvius. Jis vadinasi šuninis margenis
gal kas žinot ką nors apie šitą augalą, gal auginat? O gal matėt kur yra sėklų? Visai būtų įdomu kitam sezonui išbandyti.
Įtariu, kad ir tie milteliai bei granulės kur būna pirkti padaryti iš šito augalo, nes parašyta, kad natūralios sudėties, bet kvapelis tai labai toks aštrus unsure.gif
Atsakyti
tai kaip suprantu teks būti pioniere šiuo klausimu g.gif taip atrodo kad niekas nieko nežino. Aš va truputuką užsispyriau ir paieškojau kažkokių žinių. Radu internete, kad iš užsienio parduoda sodinukus, bet nesu gyvenime nieko internetu pirkusi ir šitame reikale jaučiuosi diletante verysad.gif
Va čia apie tą augalą yra info iš www
Tačiau vilties suteikė lauko gėlininkystės bandymų stotis, kur pasakė, kad yra Punioje vienas ūkininkas, kuris lyg augina šitą augalą, tik dabar jau sezono pabaiga... Susiradau jo kontaktus, gal pavasariop reikės teirautis kur jis parduoda, gal per prekybos centrus kartais unsure.gif
o vienoj sėklų parduotuvėj irgi patarė žiemą-pavasarį kaip pradeda prekiauti sėklomis ieškoti, nes sakė tarp tų angliškų Johnson sėklų tai gal ir gali būti toks augalas, tik aišku dabar jo neturi
Na va, pasikalbėjau su savim biggrin.gif
O dar sako čia forumas, forumas.... Na pirmas jis mano gyvenime, gal klausimą neteisingai suformulavau, kad niekas nebedrauja blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 03 rugpjūčio 2005 - 16:15
Ačiū, įdomi informacija. Reiks ir man išbandyti tokiu būdu gėlynus ir vaikų smėlį pasaugoti. Laukiu pavasario ir bėgsiu į parduotuves sėklų ieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2005 08 04, 13:11)
Ačiū, įdomi informacija. Reiks ir man išbandyti tokiu būdu gėlynus ir vaikų smėlį pasaugoti. Laukiu pavasario ir bėgsiu į parduotuves sėklų ieškoti  smile.gif

na va, pagaliau clap.gif nors viena pašnekovė atsirado, o tai maniau, kad aš čia pasiklydau ir blaškausi vieniša biggrin.gif
laukiam pavasario, ar taip? drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Aš kažkokiame žurnale g.gif liepos mėn. skaičiau, kad reikia iš faneros išpjauti katiną, nupiešti jam ūsus, akis ir pastatyti į gėlyną. Atėję į gėlyną katinai pagalvos, kad atsirado konkurentas ir skuos iš jo. Aš irgi turiu tokią problemą. Mano Ūsas jau baigia perkasti man visą gėlyną schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(murkle @ 2005 08 04, 13:34)
4u.gif Aš kažkokiame žurnale  g.gif liepos mėn. skaičiau, kad reikia iš faneros išpjauti katiną, nupiešti jam ūsus, akis ir pastatyti į gėlyną. Atėję į gėlyną katinai pagalvos, kad atsirado konkurentas ir skuos iš jo. Aš irgi turiu tokią problemą. Mano Ūsas jau baigia perkasti man visą gėlyną schmoll.gif .

va čia tai sprendimas biggrin.gif tik mano pieštas katinas gali priminti ne katiną, o nežinau ką... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murkle @ 2005 08 04, 11:34)
4u.gif Aš kažkokiame žurnale  g.gif liepos mėn. skaičiau, kad reikia iš faneros išpjauti katiną, nupiešti jam ūsus, akis ir pastatyti į gėlyną. Atėję į gėlyną katinai pagalvos, kad atsirado konkurentas ir skuos iš jo. Aš irgi turiu tokią problemą. Mano Ūsas jau baigia perkasti man visą gėlyną schmoll.gif .

O jeigu piešiant išeis ne katinas o katė? Na tai tada viso rajono katinai susirinks į tavo gėlyną . smileysex.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Braške @ 2005 08 04, 13:48)
O jeigu piešiant išeis ne katinas o katė? Na tai tada viso rajono katinai susirinks į tavo gėlyną .  smileysex.gif  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif

thumbup.gif prie bajerio mergina thumbup.gif
Atsakyti
Mano gelynas, o ypac spygliuociai, labai kentejo nuo kaimynu sunu. mano tetis man patare pasisodinti pakrasciais rutu, nes tie padarai, kai ima ant ju sisioti apsidegina ir daugiau nebeina. Kol kas tai padeda:)
Atsakyti
Ziemai medelius apdedu plasmasiniais buteliais kad kiskiai nesuzalotu.Na o dede pasakojo kad senais laikais medelius tepdavo rukytu lasiniu taukais ir ju kvapo bijodavo grauzikai,sake kad pagal pedsakus paliktus sniege matydavo kad jie keliais metrais apeidavo tokius medelius thumbup.gif
Atsakyti
O sakykit, kaip apsaugote namines geles nuo katinu ir sunu? Mano katinas Mexas taip pamego mano juka, kad jau nezinau ir ko griebtis - neleidziu i ta kambari, bet vistiek nesuziuriu - ateinu ir randu lapus apgrauztus unsure.gif Gal yra kokio purskalo, kurio kvapas nemalonus gyvunams? Ar kokiu naminiu geliu atbaidanciu kates?
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 10 24, 18:02)
O sakykit, kaip apsaugote namines geles nuo katinu ir sunu? Mano katinas Mexas taip pamego mano juka, kad jau nezinau ir ko griebtis - neleidziu i ta kambari, bet vistiek nesuziuriu - ateinu ir randu lapus apgrauztus unsure.gif Gal yra kokio purskalo, kurio kvapas nemalonus gyvunams? Ar kokiu naminiu geliu atbaidanciu kates?

neprisimenu kur, tačiau teko skaityt, kad galima eteriniais aliejais bandyti patepti vazonus. Sakyčiau eukaliptas buvo paminėtas. Būna pirkti jų įvairių kvapų buteliukų prie pirtims skirtų reikmenų. Aišku ilgainiui nugaruoja, tačiau retkarčiais procedūrą pakartojant gal ir išsigelbėtum. Tie patys šioje temoje minėti milteliai BROS padeda, aš juos bandžiau lauke, bet jų kvapas iš tiesų gana intensyvus, lauke einant pro lysvę kvepia, tai kambaryje bus oj oj oj g.gif nebet labai nedidelį kiekį paberti blink.gif
BROS nebrangūs - apie 10 Lt, gali pabandyti mirksiukas.gif Yra sodo reikmenų parduotuvėse, "Žaliajam centre" tikrai rasi.
Atsakyti