Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo šunų, kačių ir... kiškių!

QUOTE(karrinta @ 2010 05 22, 14:53)
Labutis  smile.gif
Vat sitaip kovoju su katinais  doh.gif Bet juk viso darzelio bruzgynu nepaversi  verysad.gif
user posted image


Tai jau tikrai nenorėčiau taip kovoti unsure.gif .
Mano liūdesiui vėl katinėlis po mano žolę slampinėja, tai pribarsčiau vėl tų miltelių. Gal vis tik pasodinsiu ir to augaliuko "strateginėse" katino vaikštynių vietose. Tik pradedu galvoti, gal tas vargšelis be uoslės??? blink.gif
O mano sesuo, pastebėjus pievutę, padarė išvadą, kad kaimynų dažnas stoviniavimas visai jaunoje pievutėje yra daug rimtesnė priežastis. Kai aš žiūriu, niekas ant pievutės nestoviniuoja, gal nuo manęs slapstosi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(serdis @ 2010 05 23, 22:04)
Tai jau tikrai nenorėčiau taip kovoti  unsure.gif .


drinks_cheers.gif Net nežinau ar čia sutapimas, bet kai pasodinau gėlę ir dar išbarsčiau nulūžusius lapelius - nemačiau nei vieno katino bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu,serdis,uz augaliuka 4u.gif
Isvyniojau ir tuoj mano katinai prisistate paziureti,ka parnesiau. Tai gal ir manieji be uosles g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Neleisiu katinam uostyti kiek nori biggrin.gif Teks nuo ju ginti,bo taip nieko neliks lauko katinam blush2.gif Na o tada,uz mano gera juo rupesti,gal jis ir atsilygins mirksiukas.gif Zodziu - bendradarbiausime drinks_cheers.gif
Rasykite ar padeda kitoms kovoti ? Cili milteliai netikiu,kad pades. Joms perses nosytes,liezuvius,bet nesupras nuo ko blink.gif Gal ir klystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karrinta @ 2010 05 25, 20:07)
Isvyniojau ir tuoj mano katinai prisistate paziureti,ka parnesiau. Tai gal ir manieji be


Taaaip.... reikalai ne kokie doh.gif gal augaliukas nubaido tik šunis? Gal kuri galit išbandyti ant savo šunelio?

augalėliai tokie gerokai "pasilamdę", tikiuosi atsigaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serdis: 25 gegužės 2010 - 18:46
QUOTE(serdis @ 2010 05 25, 20:36)
Taaaip.... reikalai ne kokie  doh.gif gal augaliukas nubaido tik šunis? Gal kuri galit išbandyti ant savo šunelio?

augalėliai tokie gerokai "pasilamdę", tikiuosi atsigaus

Mano tai puikiai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 25, 23:45)
Mano tai puikiai auga  thumbup.gif


Tai puikumėlis drinks_cheers.gif , jei kam nudžius rašykit, kol dar atostogų neišlėkiau, siųsiu naujus.
Atsakyti
QUOTE(serdis @ 2010 05 26, 11:18)
Tai puikumėlis drinks_cheers.gif , jei kam nudžius rašykit, kol dar atostogų neišlėkiau, siųsiu naujus.

Tikriausiai labai didelį krūmą turi, kad nemažėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 26, 12:49)
Tikriausiai labai didelį krūmą turi, kad nemažėja  biggrin.gif


nea, kaip tik jau visai mažas. "Veislinius" šiaip turiu du. Kadangi esu isteriškai jų pridauginus, tai vis dar keletą turiu ką tik pridaiginų mirksiukas.gif gi visą žiemą juos veisiau lotuliukas.gif (kad mažai nepasirodytų). Pirmą partiją šalnos surijo, keletas mirė išdžiūdami lauke, o kiti prigijo, tai netyčia ir gavosi daugoka.
Atsakyti
QUOTE(serdis @ 2010 05 26, 10:18)
Tai puikumėlis drinks_cheers.gif , jei kam nudžius rašykit, kol dar atostogų neišlėkiau, siųsiu naujus.

Mno numiriau................. doh.gif Neaišku ko................Gal kad nesumokėjau dar, gal katė apuostė, gal nemokėjau pasodinti g.gif Jei gali, pakartok............ blush2.gif
Atsakyti
Man irgi reiketu to augaliuko, bet as toli randuosi... doh.gif
Reiks ziuretis pirkti internetu...
Sis augaliukas lotyniskai vadinasi Plectranthus Caninus, o dar kitaip - Coleus Canina - Ebay nusipirkti radau!!! 4u.gif Pigiausiai = 6 daigeliai=5 svarai. bigsmile.gif Meginsiu saugot agurkus ir tujas. cool.gif
DEKUI labai uzrodziusiajai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O nuo sunu zinau priemone. biggrin.gif
Pas mus buvo praejimas po pastoge, kurio stulpa sunys pamego laistyti. doh.gif
Uzvarvindavau gryna Fairy ir nuplikydavau visa tai su virintu karstu vandeniu. Po triju tokiu seansu - pusmeciui budavo ramu - pro sali sunys nubegdavo. biggrin.gif Kaimynai maciau tik su karstu vandeniu ta stulpa prie savo iejimo nuplikydavo, bet ilgai jie vargo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 26 gegužės 2010 - 15:31
QUOTE(zmirzlina @ 2010 05 26, 17:02)
Mno numiriau................. doh.gif  Neaišku ko................Gal kad nesumokėjau dar, gal katė apuostė, gal nemokėjau pasodinti g.gif Jei gali, pakartok............ blush2.gif



Anokia čia bėda, iškasiu tau kokią didesnę, gal šį kartą atlaikys 4u.gif . Gal išdžiūvo, nes jos mėgsta drėgmę. Tik jau tikrai ne dėl to, kad nesumokėjai, o dėl to, kad būtinai užsimanei sumokėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serdis: 26 gegužės 2010 - 15:52
user posted imagenesėkminga mano kova... migdoliuko pora šakelių lapeliai apvytę. Apžiūrėjau, ne kas kita, kaip šunų nusisiota user posted image
Atsakyti