Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo šunų, kačių ir... kiškių!

O tu kaimynei po langais valerijonu pripilk biggrin.gif gals dziaugtis ne tik savo bet ir kitu katinais
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 11 18, 12:45)
O tu kaimynei po langais valerijonu pripilk biggrin.gif gals dziaugtis ne tik savo bet ir kitu katinais

Turbut baigsis mano kantrybe tikrai ir pabandusiu si varianta.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2011 11 18, 16:24)
Turbut baigsis mano kantrybe tikrai  ir pabandusiu si varianta.

laba,bandysiu patart mirksiukas.gif

Isigykit savo katina ar suni,geriau kuo daugiau lotuliukas.gif baigsis kaimynu katinu ir sunu terotas (isbandyta),tik va dabar ant manes danti kaimynai griezia,nes kartais pabega is kiemo (kai jau labai uznervina tai atsakau,dar kokius 5 metus mano gyviai eis,nes jus mano zodziu negirdedavot,kai man ant laiptu jusiskiai sikdavo,i namus neileizdavo stovi ant musu laiptu gi ir urzgia i kelnes kanda,langus katinai apdergdavo....(savo akimis maciau priejo katinas is lauko,atsuko savo rura ir fau ant terasos duru ir taip ne viena ir ne du kartus,manoji katyte (sterilizuota jai katinu nereikia) su juo nesusitvarkydavo nors gindavo is visu jegu,tai uzsiundziau suni,baige smirdet terasoje thumbup.gif )

o JEI rimtai tai vet. vaistineje yra tokia priemone (panasus i keciupo buteliuka ir zalios zalatininiai gabaliukai,tai ju pabarstykit prie augaliuku i gelynus,neina nei mano nei kaimynu gyviai thumbup.gif .Nes jie ilgo veikimo mirksiukas.gif
pagooglinau,va sitaip atrodo user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 21 lapkričio 2011 - 09:36
Ir kiek kainuoja tas ilgo veikimo daiktas ir ar lietus jo neistirpina?
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2011 11 21, 20:57)
Ir kiek kainuoja tas ilgo veikimo daiktas ir ar lietus jo neistirpina?

http://www.hiperzoo....vunams atbaidyt
padal kieki priklauso,man apie metus islaike lauke,po to ,, iskvepejo,, ligo permatoma zalatina
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 11 21, 11:14)


o JEI rimtai tai vet. vaistineje yra tokia priemone (panasus i keciupo buteliuka ir zalios zalatininiai gabaliukai,tai ju pabarstykit prie augaliuku i gelynus,neina nei mano nei kaimynu gyviai  thumbup.gif .Nes jie ilgo veikimo mirksiukas.gif


Vauuu bigsmile.gif , pavasarį reikės paieškoti, nes jau pavargau nuo kaimynų kačių ir šunų mad.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 11 21, 22:47)
Vauuu bigsmile.gif , pavasarį reikės paieškoti, nes jau pavargau nuo kaimynų kačių ir šunų mad.gif

Jurbarke vet. vaistineje vyduno gatveje kazkada buvo mirksiukas.gif .Man si chemija pati efektyviausia,nors yra ir kitokiu bet si didziausia poveiki gyviams dare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 11 22, 10:21)
Jurbarke vet. vaistineje vyduno gatveje kazkada buvo mirksiukas.gif .Man si chemija pati efektyviausia,nors yra ir kitokiu bet si didziausia poveiki gyviams dare blush2.gif

Toli gyvendama geriau žinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 11 21, 22:36)
http://www.hiperzoo....vunams atbaidyt
padal kieki priklauso,man apie metus islaike lauke,po to ,, iskvepejo,, ligo permatoma zalatina

Ar jums to 0,5l butelio uzteko metams ar vieno padeliojimo?Vistik virs 30lt nemazai svetimus katinus baidyt,nes jie niekur nedings ir toliau siks ir kapstys.Bet vistiek aciu jums uz informacija,bandysiu jau dabar pradet ieskot.
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 11 21, 10:14)
laba,bandysiu patart mirksiukas.gif

Isigykit savo katina ar suni,geriau kuo daugiau  lotuliukas.gif baigsis kaimynu katinu ir sunu terotas (isbandyta),tik va dabar ant manes danti kaimynai griezia,nes kartais pabega is kiemo (kai jau labai uznervina tai atsakau,dar kokius 5 metus mano gyviai eis,nes jus mano zodziu negirdedavot,kai man ant laiptu jusiskiai sikdavo,i namus neileizdavo stovi ant musu laiptu gi ir urzgia i kelnes kanda,langus katinai apdergdavo....(savo akimis maciau priejo katinas is lauko,atsuko savo rura ir fau ant terasos duru ir taip ne viena ir ne du kartus,manoji katyte (sterilizuota jai katinu nereikia) su juo nesusitvarkydavo nors gindavo is visu jegu,tai uzsiundziau suni,baige smirdet terasoje thumbup.gif  )

o JEI rimtai tai vet. vaistineje yra tokia priemone (panasus i keciupo buteliuka ir zalios zalatininiai gabaliukai,tai ju pabarstykit prie augaliuku i gelynus,neina nei mano nei kaimynu gyviai  thumbup.gif .Nes jie ilgo veikimo mirksiukas.gif


thumbup.gif kad radau si puslapi, nes jau pavargau nuo kaimynu kaciu, savo neturime tai vargstame nuo svetimu doh.gif jau namo duris reikia keisti, nes atsoko dazai ir pradejo rudyti doh.gif , nieko nepadeda, smarve prie duru stovi, jokiais priemonemis nepavyksta isplauti. O viena karta palikau atidarytas duris, tai issivaizduojate, iejo i nama katinas ir pazimejo kazkur ant sienos doh.gif . Tujos prie terasos visos pazimieto, pradejo rudyti, jau apristos su tinkleliu, vaizdas baisus blink.gif Viskas, butinai nupirksiu sia priemone ir dar maciau kad yra purskalas, prie duru papurkssiu. Kaip suprantu is sio puslapio daromas uzsakymas ir pristato uz papildoma mokesti iki namu thumbup.gif
Aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2011 11 22, 18:46)
Ar jums to 0,5l butelio uzteko metams ar vieno padeliojimo?Vistik  virs 30lt nemazai svetimus katinus baidyt,nes jie niekur nedings ir toliau siks ir kapstys.Bet vistiek aciu jums uz informacija,bandysiu jau dabar pradet ieskot.

Tikrai neuzteNka.Juos reikia ratuku apie augaliuka pabarstyt,o augaliuku tai dauuuuuuuuuug.As ju nereklamuoju ir neliepiu pirkt tik pasidalinau savo patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 11 24, 15:36)
Tikrai neuzteNka.Juos reikia ratuku apie augaliuka pabarstyt,o augaliuku tai dauuuuuuuuuug.As ju nereklamuoju ir neliepiu pirkt tik pasidalinau savo patirtim mirksiukas.gif

Supratau,man aktualiausia darzoves,apie kiekviena morka ar salota pabarstant ojojoooooooj kiek reiketu ir 10 l neuzteks.As galvojau kad lysviu galuose ar pan.
Atsakyti