Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo šunų, kačių ir... kiškių!

Ex tikrai labai įdomu,man svarbu kad skruzdėlėms ji nepatinka,o tai sklype jų nors vežimais vežk,nieko nebūtų jei pati ir dukra nebūtumėm alergiškos skruzdžių įkandimams
Atsakyti
Sveikos merginos ir ne tik,
Gal kas zino kaip kiskius atbaidyt,rause pievelej urvelius baisu ziuret, tvoros dideles nesinori tvert schmoll.gif
Atsakyti
Ex, o tu pirkai flenca, nes kazkaip man atrodo seklu neparduoda?
Atsakyti
QUOTE(ledi_x @ 2013 05 26, 08:39)
Ex,gal galite išduoti kur įsigijote šią gėlę  ax.gif


QUOTE(Venta9 @ 2013 05 29, 16:21)
Ex, o tu pirkai flenca, nes  kazkaip man atrodo seklu neparduoda?

Maždaug prieš dvejus metus pirkau Elektrėnų šiltnamiuose nedidelį krūmiuką vazonėlyje. Kainos jau nepamenu, nes pirkau dar ten visokių augaliukų. Gal 10 ar 12 lt. mokėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 30 gegužės 2013 - 07:43
QUOTE(Ex @ 2013 05 30, 09:41)
Maždaug prieš dvejus metus pirkau Elektrėnų šiltnamiuose nedidelį krūmiuką vazonėlyje. Kainos jau nepamenu, nes pirkau dar ten visokių augaliukų. Gal 10 ar 12 lt. mokėjau.


Laba diena, man irgi aktualu nubaidyti nuo pieveles ir gelynu kates kaimynu smile.gif. Domėjausi prieš metus ta "šunine cimžiede" ir netyčia užmačiau pirkti vazone Ermitaže. Taip pat pastebėjau, akd tokią gėlę senais laikais daug kas augindavo darbovietėse, svirdavo gražiai, pajudinus smirdėdavo neblogai. Tokia ir mes kažkada turėjom namie, bet išmetėm, dėl kvapo, beje ji labai gerai dauginasi šakelėmis. Neteko matyti jos augant lauke.
Atsakyti
QUOTE(rasaraseles @ 2013 05 30, 11:36)
Domėjausi prieš metus ta "šunine cimžiede" ir netyčia užmačiau pirkti vazone Ermitaže. Taip pat pastebėjau, akd tokią gėlę senais laikais daug kas augindavo darbovietėse, svirdavo gražiai..

Cimžiedės lapai panašūs, bet tai tikrai ne ta gėlė kur nuo šunų ir kačių jei ji svyra. Coleus Canina nesvyra, krūmelis tvirtas, stačiom šakelėm. Lapai stori, lipnūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 30 gegužės 2013 - 10:48
Cimziede pernai buvau isigijus, cviro labai, bet nepasakyciau kad smirdejo, o sitos reikia i Elektrenus vaziuot ar kur nors kitur ieskot, bet kaip ja daugina jei seklu nera.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
http://www.vitaflora...-9o-17cm-detail
Užsisakiau, pabandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visadaten @ 2014 04 12, 00:19)

O kada atsius?
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2014 04 13, 17:36)
O kada atsius?

Aš jiems pasiskambinau, tai sakė kad dar nedideli augalėliai. Bet susitariau ir atsiunė, pati pasiauginsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visadaten: 13 balandžio 2014 - 19:11
QUOTE(visadaten @ 2014 04 13, 18:59)
Aš jiems pasiskambinau, tai sakė kad dar nedideli augalėliai. Bet susitariau ir atsiunė,  pati pasiauginsiu smile.gif

as tai noriu Vilniuje į justiniskes užsisakyti (gal dar kas nors nori į kompaniją prisijungti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 13 balandžio 2014 - 20:19
QUOTE(saulyte525 @ 2014 04 13, 20:19)
as tai noriu Vilniuje į justiniskes užsisakyti (gal dar  kas nors nori į kompaniją prisijungti)

o kaip jie, pastu sius?
Atsakyti