Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuo šunų, kačių ir... kiškių!
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4
jolaxus
Išbandžiau kažkokius miltelius BROS, tačiau kai tik lietus prašniokščia tai jų veikimas ir baigiasi, ir vėl tarp gėlių randu katinų iškapstytus kupstelius cry.gif
Bet va čia radau info apie kažkokį augalą, kuris esą nubaido visus nereikalingus gyvius. Jis vadinasi šuninis margenis
gal kas žinot ką nors apie šitą augalą, gal auginat? O gal matėt kur yra sėklų? Visai būtų įdomu kitam sezonui išbandyti.
Įtariu, kad ir tie milteliai bei granulės kur būna pirkti padaryti iš šito augalo, nes parašyta, kad natūralios sudėties, bet kvapelis tai labai toks aštrus unsure.gif
jolaxus
tai kaip suprantu teks būti pioniere šiuo klausimu g.gif taip atrodo kad niekas nieko nežino. Aš va truputuką užsispyriau ir paieškojau kažkokių žinių. Radu internete, kad iš užsienio parduoda sodinukus, bet nesu gyvenime nieko internetu pirkusi ir šitame reikale jaučiuosi diletante verysad.gif
Va čia apie tą augalą yra info iš www
Tačiau vilties suteikė lauko gėlininkystės bandymų stotis, kur pasakė, kad yra Punioje vienas ūkininkas, kuris lyg augina šitą augalą, tik dabar jau sezono pabaiga... Susiradau jo kontaktus, gal pavasariop reikės teirautis kur jis parduoda, gal per prekybos centrus kartais unsure.gif
o vienoj sėklų parduotuvėj irgi patarė žiemą-pavasarį kaip pradeda prekiauti sėklomis ieškoti, nes sakė tarp tų angliškų Johnson sėklų tai gal ir gali būti toks augalas, tik aišku dabar jo neturi
Na va, pasikalbėjau su savim biggrin.gif
O dar sako čia forumas, forumas.... Na pirmas jis mano gyvenime, gal klausimą neteisingai suformulavau, kad niekas nebedrauja blush2.gif biggrin.gif
aifa
Ačiū, įdomi informacija. Reiks ir man išbandyti tokiu būdu gėlynus ir vaikų smėlį pasaugoti. Laukiu pavasario ir bėgsiu į parduotuves sėklų ieškoti smile.gif
jolaxus
QUOTE(aifa @ 2005 08 04, 13:11)
Ačiū, įdomi informacija. Reiks ir man išbandyti tokiu būdu gėlynus ir vaikų smėlį pasaugoti. Laukiu pavasario ir bėgsiu į parduotuves sėklų ieškoti  smile.gif
*

na va, pagaliau clap.gif nors viena pašnekovė atsirado, o tai maniau, kad aš čia pasiklydau ir blaškausi vieniša biggrin.gif
laukiam pavasario, ar taip? drinks_cheers.gif
murkle
4u.gif Aš kažkokiame žurnale g.gif liepos mėn. skaičiau, kad reikia iš faneros išpjauti katiną, nupiešti jam ūsus, akis ir pastatyti į gėlyną. Atėję į gėlyną katinai pagalvos, kad atsirado konkurentas ir skuos iš jo. Aš irgi turiu tokią problemą. Mano Ūsas jau baigia perkasti man visą gėlyną schmoll.gif .
jolaxus
QUOTE(murkle @ 2005 08 04, 13:34)
4u.gif Aš kažkokiame žurnale  g.gif liepos mėn. skaičiau, kad reikia iš faneros išpjauti katiną, nupiešti jam ūsus, akis ir pastatyti į gėlyną. Atėję į gėlyną katinai pagalvos, kad atsirado konkurentas ir skuos iš jo. Aš irgi turiu tokią problemą. Mano Ūsas jau baigia perkasti man visą gėlyną schmoll.gif .
*

va čia tai sprendimas biggrin.gif tik mano pieštas katinas gali priminti ne katiną, o nežinau ką... blink.gif
Braške
QUOTE(murkle @ 2005 08 04, 11:34)
4u.gif Aš kažkokiame žurnale  g.gif liepos mėn. skaičiau, kad reikia iš faneros išpjauti katiną, nupiešti jam ūsus, akis ir pastatyti į gėlyną. Atėję į gėlyną katinai pagalvos, kad atsirado konkurentas ir skuos iš jo. Aš irgi turiu tokią problemą. Mano Ūsas jau baigia perkasti man visą gėlyną schmoll.gif .
*

O jeigu piešiant išeis ne katinas o katė? Na tai tada viso rajono katinai susirinks į tavo gėlyną . smileysex.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
jolaxus
QUOTE(Braške @ 2005 08 04, 13:48)
O jeigu piešiant išeis ne katinas o katė? Na tai tada viso rajono katinai susirinks į tavo gėlyną .  smileysex.gif  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif
*

thumbup.gif prie bajerio mergina thumbup.gif
Alchemie
Mano gelynas, o ypac spygliuociai, labai kentejo nuo kaimynu sunu. mano tetis man patare pasisodinti pakrasciais rutu, nes tie padarai, kai ima ant ju sisioti apsidegina ir daugiau nebeina. Kol kas tai padeda:)
saolinis
Ziemai medelius apdedu plasmasiniais buteliais kad kiskiai nesuzalotu.Na o dede pasakojo kad senais laikais medelius tepdavo rukytu lasiniu taukais ir ju kvapo bijodavo grauzikai,sake kad pagal pedsakus paliktus sniege matydavo kad jie keliais metrais apeidavo tokius medelius thumbup.gif
Lape Snape
O sakykit, kaip apsaugote namines geles nuo katinu ir sunu? Mano katinas Mexas taip pamego mano juka, kad jau nezinau ir ko griebtis - neleidziu i ta kambari, bet vistiek nesuziuriu - ateinu ir randu lapus apgrauztus unsure.gif Gal yra kokio purskalo, kurio kvapas nemalonus gyvunams? Ar kokiu naminiu geliu atbaidanciu kates?
jolaxus
QUOTE(Lape Snape @ 2005 10 24, 18:02)
O sakykit, kaip apsaugote namines geles nuo katinu ir sunu? Mano katinas Mexas taip pamego mano juka, kad jau nezinau ir ko griebtis - neleidziu i ta kambari, bet vistiek nesuziuriu - ateinu ir randu lapus apgrauztus unsure.gif Gal yra kokio purskalo, kurio kvapas nemalonus gyvunams? Ar kokiu naminiu geliu atbaidanciu kates?
*

neprisimenu kur, tačiau teko skaityt, kad galima eteriniais aliejais bandyti patepti vazonus. Sakyčiau eukaliptas buvo paminėtas. Būna pirkti jų įvairių kvapų buteliukų prie pirtims skirtų reikmenų. Aišku ilgainiui nugaruoja, tačiau retkarčiais procedūrą pakartojant gal ir išsigelbėtum. Tie patys šioje temoje minėti milteliai BROS padeda, aš juos bandžiau lauke, bet jų kvapas iš tiesų gana intensyvus, lauke einant pro lysvę kvepia, tai kambaryje bus oj oj oj g.gif nebet labai nedidelį kiekį paberti blink.gif
BROS nebrangūs - apie 10 Lt, gali pabandyti mirksiukas.gif Yra sodo reikmenų parduotuvėse, "Žaliajam centre" tikrai rasi.
Romeo
QUOTE(saolinis @ 2005 09 16, 09:12)
Ziemai medelius  apdedu plasmasiniais buteliais kad kiskiai nesuzalotu.
*

Cia tai mintis - reiks ir man siemet taip padaryti.
O tu Jolaxus informuok mus kai rasi tu seklu. Nes maniskis irgi mano alpinariume tupinet pradejo, reiks kazka daryt g.gif
Lape Snape
QUOTE(jolaxus @ 2005 10 25, 08:33)
neprisimenu kur, tačiau teko skaityt, kad galima eteriniais aliejais bandyti patepti vazonus. Sakyčiau eukaliptas buvo paminėtas. Būna pirkti jų įvairių kvapų buteliukų prie pirtims skirtų reikmenų. Aišku ilgainiui nugaruoja, tačiau retkarčiais procedūrą pakartojant gal ir išsigelbėtum. Tie patys šioje temoje minėti milteliai BROS  padeda, aš juos bandžiau lauke, bet jų kvapas iš tiesų gana intensyvus, lauke einant pro lysvę kvepia, tai kambaryje bus oj oj oj g.gif nebet labai nedidelį kiekį paberti blink.gif
BROS nebrangūs - apie 10 Lt, gali pabandyti mirksiukas.gif Yra sodo reikmenų parduotuvėse, "Žaliajam centre" tikrai rasi.
*

Jolaxus, aciu labai uz patarimus 4u.gif
bandysiu pirmiausia su tuo eteriniu aliejumi baidyti katina ax.gif
Ramus
QUOTE(jolaxus @ 2005 08 02, 16:44)
Išbandžiau kažkokius miltelius BROS, tačiau kai tik lietus prašniokščia tai jų veikimas ir baigiasi, ir vėl tarp gėlių randu katinų iškapstytus kupstelius cry.gif
Bet va čia radau info apie kažkokį augalą, kuris esą nubaido visus nereikalingus gyvius. Jis vadinasi šuninis margenis
gal kas žinot ką nors apie šitą augalą, gal auginat? O gal matėt kur yra sėklų? Visai būtų įdomu kitam sezonui išbandyti.
Įtariu, kad ir tie milteliai bei granulės kur būna pirkti padaryti iš šito augalo, nes parašyta, kad natūralios sudėties, bet kvapelis tai labai toks aštrus unsure.gif
*

Turiu si augala. Pas Zemaiti (ukininka is Punios) jo nera. Dauginais lengvai, kvepia stipriai. Vokietijoje jis vadinamas kaciu siaubu.
Jei kam reikia, rasykit arba uzsokit i Schetelig parduotuve Zirmunu 66 Vilniuje. Uzteks visiems.

Ramunas
jolaxus
QUOTE(Ramus @ 2006 03 04, 19:34)
Turiu si augala. Pas Zemaiti (ukininka is Punios) jo nera. Dauginais lengvai, kvepia stipriai. Vokietijoje jis vadinamas kaciu siaubu.
Jei kam reikia, rasykit arba uzsokit i Schetelig parduotuve Zirmunu 66 Vilniuje. Uzteks visiems.

Ramunas
*

Ramus, dėkui už informaciją, būtinai lėksiu į Žirmūnus 4u.gif Ūkininką aš pati jau ištardžiau ir nusivyliau verysad.gif Buvau nusiteikusi ieškoti kas turi užsakymo iš interneto patirties, o čia pasirodo ir paprastesnis kelias yra. Bet rudenį tai ir Schetelig'e teiravausi ir nieko apie tą augalą negalėjo pasakyti, gal pavasariop užsivežė blink.gif O jei kartais ten resursai jau būtų išsekę, tai neišvengsi antpuolio mirksiukas.gif
marakeš
mamutės, padėkit. turim namuose tokį augalą, didelį tokį, iki lubų - vadinam jį tiesiog palme. prieš kurį laiką mūsų šunelė šaunuolė jį sugebėjo išversti, ir nuo to laiko jis pradėjo džiūti - lapai geltonuoja ir nuvysta. ką daryt? :/
jolaxus
QUOTE(marakeš @ 2006 03 06, 10:34)
mamutės, padėkit. turim namuose tokį augalą, didelį tokį, iki lubų - vadinam jį tiesiog palme. prieš kurį laiką mūsų šunelė šaunuolė jį sugebėjo išversti, ir nuo to laiko jis pradėjo džiūti - lapai geltonuoja ir nuvysta. ką daryt? :/
*

Nu ką čia ypatingo bepadarysi - parink tinkamą žemę ir persodink. Jei nežinai kas per augalas, parduotuvėse kur prekiauja gėlėmis paieškok tokio paties, ten ir pakonsultuos kokia žemė tinka. Tarp kitko gėlių parduotuvėse kai kur net persodinimo paslaugas teikia. O kad gelsta, tai čia kol vėl įsikabins ir gali šiek tiek pavargti, ypač didesni, senesni augalai sunkiau perneša persodinimus, juk tokiems paprastai rekomenduoja jau nebepersodinti o nusemti ir pakeisti viršutinį žemės sluoksnį. sekmės atgaivinant 4u.gif
jolaxus
QUOTE(Ramus @ 2006 03 04, 19:34)

Ramunas
*

Na, Ramus, skaityk až - užsisaukau to kačių siaubo daigelį cool.gif
jolaxus
taigi situacija tokia - jau užsiveisiau tą augalėlį, šuninį margenį. Tai bent atkaklumas - nuo rugpjūčio mėnesio kankinausi ir pagaliau tai įvyko yahoo.gif
Kurį laiką dar tylėjau, stebėjau kaip prigyja, atrodo viskas ok, taigi jei yra norinčių link pavasario kai iškeros galėsiu pasidalinti 4u.gif
dabar tai dar jaunas dar nelabai yra ką dauginti, bet iš to kokį mačiau visą augalą ir kaip jis kabinasi į gyvenimą, tai panašu, kad iki vasaros pradžios bus galima jau ir apgnaibyti. smile.gif
jei atsiras norinčių - rašykit, statysiu į eilę mirksiukas.gif
zigzag
QUOTE(jolaxus @ 2006 03 24, 08:32)
taigi situacija tokia - jau užsiveisiau tą augalėlį, šuninį margenį. Tai bent atkaklumas - nuo rugpjūčio mėnesio kankinausi ir pagaliau tai įvyko yahoo.gif
Kurį laiką dar tylėjau, stebėjau kaip prigyja, atrodo viskas ok, taigi jei yra norinčių link pavasario kai iškeros galėsiu pasidalinti 4u.gif
dabar tai dar jaunas dar nelabai yra ką dauginti, bet iš to kokį mačiau visą augalą ir kaip jis kabinasi į gyvenimą, tai panašu, kad iki vasaros pradžios bus galima jau ir apgnaibyti. smile.gif
jei atsiras norinčių - rašykit, statysiu į eilę mirksiukas.gif
*

Nu labai aš norėčiau ax.gif
electrica
Sveiki,
labai gera tema. Turiu problema - kaimynu kate(bjaurybe) isitaise savo reikalus atlikti prie mano duru -ant gelyno ir kadagiu. Kvapas tai per kelis metrus. Bjauriausia, kad viso rajono kavalieriai katinai ten pat traukia... verysad.gif jeigu pasodinsiu sita sunini margeni, tai su gelynu problema isspresta (bandysiu laime Schetelige), bet ka daryti, kai dergia ant betoninio takelio ir duru? gal kam teko susidurti su tokia problema...niekada neturejau kates ir visai nezinau kuo jas baidyti....
jolaxus
QUOTE(electrica @ 2006 03 24, 12:02)
Sveiki,
labai gera tema.
...bandysiu laime Schetelige), bet ka daryti, kai dergia ant betoninio takelio ir duru? ...
*

jei bandysi laimę Schetelige tai išduosiu paslaptį kaip aš bandžiau - pačioje parduotuvėje to augalo nei jo sėklų nėra, jį augina savo oranžerijoje antrame aukšte ir Ramus iš ten ir nugnybo man ūgliuką, kurį dabr ir aš ketinu gnaibyti smile.gif
Taigi jei eisi į Scheteligą, tai arba susisiek per až su Ramūnu (aukščiau gi šitoje temoje jis yra), arba Schetelige nukeliavus klausk Ramūno ir tave nusiųs į antrą aukštą. 4u.gif
o kas pageidaus vėliau iš manęs tai kai turėsiu tai pranešiu
electrica
QUOTE(jolaxus @ 2006 03 24, 13:18)
jei bandysi laimę Schetelige tai  išduosiu paslaptį kaip aš bandžiau - pačioje parduotuvėje to augalo nei jo sėklų nėra, jį augina savo oranžerijoje antrame aukšte ir Ramus iš ten ir nugnybo man ūgliuką, kurį dabr ir aš ketinu gnaibyti smile.gif
Taigi jei eisi į Scheteligą, tai arba susisiek per až su Ramūnu (aukščiau gi šitoje temoje jis yra), arba Schetelige nukeliavus klausk Ramūno ir tave nusiųs į antrą aukštą. 4u.gif
o kas pageidaus vėliau iš manęs tai kai turėsiu tai pranešiu
*

Labai aciu uz paaiskinimus 4u.gif
jeigu man nepavyktu pagauti Ramuno, gal galeciau tada is taves augaliuko gabaliuka gauti...zinoma veliau ax.gif
Daivaa
QUOTE(electrica @ 2006 03 24, 13:02)
Sveiki,
labai gera tema. Turiu problema - kaimynu kate(bjaurybe) isitaise savo reikalus atlikti prie mano duru -ant gelyno ir kadagiu. Kvapas tai per kelis metrus. Bjauriausia, kad viso rajono kavalieriai katinai ten pat traukia... verysad.gif jeigu pasodinsiu sita sunini margeni, tai su gelynu problema isspresta (bandysiu laime Schetelige), bet ka daryti, kai dergia ant betoninio takelio ir duru? gal kam teko susidurti su tokia problema...niekada neturejau kates ir visai nezinau kuo jas baidyti....
*

Ar pavyko išspręsti problemą?
Man panaši bėda - svetimas katinas įniko nakvoti mano balkone ir, aišku, ėmė žymėti jį. Tas balkonas didelis, į kitą jo galą retai nueinu, bet šian nuėjau - o jau kvapelis sad.gif Pripurškiau kol kas acto, užbarikadsavau patekima (balkonas visai palei žemę), bet tai čia laikina. Stiklinti nenoriu, tai kaip tą katiną išgrūsti?

Gal tą "kačių siaubą" pasodinti į lovelį?
jolaxus
na pakaišiojau aš to "siaubo" gėlyne, nes vienoj vietoj katės jau takelį buvo pasidarę lotuliukas.gif nežinau ar čia tas augalas padėjo ar įpročiai pasikeitė, bet katinukų maršrutai pasisuko aplenkdami mano gėlyną thumbup.gif ir paslėptų katinų "siurprizų" taip pat tarp gėlių nerandu smile.gif
Manyčiau balkone tikrai gali pabandyti pasodint tokią apsaugą, kadangi turi įpratusį lankytis katiną, tai tikrai labai greitai turėtum pastebėti ar tas augalas veiksmingas.
jei reikėtų ūgliuko rašyk, pasidalinsiu 4u.gif
Daivaa
QUOTE(jolaxus @ 2006 07 20, 08:04)
na pakaišiojau aš to "siaubo" gėlyne, nes vienoj vietoj katės jau takelį buvo pasidarę lotuliukas.gif nežinau ar čia tas augalas padėjo ar įpročiai pasikeitė, bet katinukų maršrutai pasisuko aplenkdami mano gėlyną thumbup.gif ir paslėptų katinų "siurprizų" taip pat tarp gėlių nerandu smile.gif
Manyčiau balkone tikrai gali pabandyti pasodint tokią apsaugą, kadangi turi įpratusį lankytis katiną, tai tikrai labai greitai turėtum pastebėti ar tas augalas veiksmingas.
jei reikėtų ūgliuko rašyk, pasidalinsiu 4u.gif
*

Jolaxus, labai reikėtų daigo blush2.gif Kaip nors atsidėkočiau smile.gif
Šiandien visą naktį tą katiną vaikiau, kvapelis net actą permuša schmoll.gif
jolaxus
QUOTE(Daivaa @ 2006 07 20, 09:26)
Jolaxus, labai reikėtų daigo  blush2.gif Kaip nors atsidėkočiau smile.gif
Šiandien visą naktį tą katiną vaikiau, kvapelis net actą permuša  schmoll.gif
*

parašiau AŽ, susisieksim kai galėsi mirksiukas.gif
dėja
Mergytės,gal Kaune kas žinot kur tų augaliukų rasti,nes jau užkniso katinai.Labai pamėgo mano tujas,nuo to viešo tualeto pradėjo gelsti doh.gif
jolaxus
QUOTE(dėja @ 2006 07 21, 14:32)
Mergytės,gal Kaune kas žinot kur tų augaliukų rasti,nes jau užkniso katinai.Labai pamėgo mano tujas,nuo to viešo tualeto pradėjo gelsti doh.gif
*

Pabandyk per schetelig kreiptis, aš Vilniuje iš jų gavau, bet parduotuvėje neprekiauja, ten administracija oranžerijoj augina. Rasi šitoj temoj aukščiau Ramus, jis iš ten, bandyk susisiekti, gal prie progos atsiųs į Kauną mirksiukas.gif
dėja
QUOTE(jolaxus @ 2006 07 21, 13:42)
Pabandyk per schetelig kreiptis, aš Vilniuje iš jų gavau, bet parduotuvėje neprekiauja, ten administracija oranžerijoj augina. Rasi šitoj temoj aukščiau Ramus, jis iš ten, bandyk susisiekti, gal prie progos atsiųs į Kauną mirksiukas.gif
*

Ačiū reikės bandyt paieškoti,bet jei dar kas turėtų iš kauniečių praneškit wub.gif
Daivaa
Jolaxus, katinas atrodo dingęs thumbup.gif
Balkonas didelis, o gėlytė dar mažutė, tai dėl visa ko aš dar to BROSS brudo papilsčiau, tai katino kvapų nebėr smile.gif Bet pirmą dieną dar svarsčiau, kuri smarvė mažesnė - katino ar to BROSS cool.gif

O vėliau tą gėlytę galėsiu kaip nors padauginti? g.gif
jolaxus
QUOTE(Daivaa @ 2006 07 25, 21:11)
Jolaxus, katinas atrodo dingęs  thumbup.gif
Balkonas didelis, o gėlytė dar mažutė, tai dėl visa ko aš dar to BROSS brudo papilsčiau, tai katino kvapų nebėr smile.gif  Bet pirmą dieną dar svarsčiau, kuri smarvė mažesnė - katino ar to BROSS  cool.gif

O vėliau tą gėlytę galėsiu kaip nors padauginti?  g.gif
*

nu va kaip smagu drinks_cheers.gif
aš irgi pernai BROSS buvau išbandžius, tikrai jo kvapas įspūdingai aštrus, tik kai man reikėo lauke tai lietus nuplauna ir nelieka, o va augalas auga visą sezoną.
o tą gėlytę tikrai galėsi pasidaugint, pamatysi kai pradės augti galėsi arba viršūnę nupjauti su bent vienu nareliu ir įkišus į žemę priauginti arba kokią šoninę šakelę nugnybus. Praktiški dauginasi kaip kokia gebenė panašiai ir gana lengvai smile.gif
Simomama
laba diena,

iškeliu temą biggrin.gif
AR TAS AUGALAS NUO KAČIŲ ATLAIKĖ PERNAI KAS AUGINOTE?
Ketinu ieškoti ir aš, nes kaimynų katės trinasi palei špinatus ir kitus preiskoninius augalus, dar kokią zarazą užneš.
jolaxus
QUOTE(Simomama @ 2007 04 23, 11:00)
laba diena,

iškeliu temą biggrin.gif
AR TAS AUGALAS NUO KAČIŲ ATLAIKĖ PERNAI KAS AUGINOTE?
Ketinu ieškoti ir aš, nes kaimynų katės trinasi palei špinatus ir kitus preiskoninius augalus, dar kokią zarazą užneš.
*

išsaugojau per žiemą kelis ūgliukus, jei esi vilnietė galiu pasidalinti - rašyk až mirksiukas.gif
Oskute
4u.gif Ei kaunietės, gal turit kas šį stebuklingą augalėlį? Nervuoja kaimynų katė, kiek mačiau rai bus pridergta ir į gėlių lysvę ir prie naujai pasodintos vijoklinės rožės ir prie aktinidijos verysad.gif
kasiopeja
QUOTE(jolaxus @ 2007 04 23, 08:24)
išsaugojau per žiemą kelis ūgliukus, jei esi vilnietė galiu pasidalinti - rašyk až mirksiukas.gif

Man irgi įdomu būtų tokį turėti, bet klausimas - ar jis nenuodingas/nealergizuoja? Sodinčiau prie vaikų smėlio dėžės, tik kad paskui nelaimės neprisišaukčiau blush2.gif
jolaxus
QUOTE(kasiopeja @ 2007 04 25, 14:49)
Man irgi įdomu būtų tokį turėti, bet klausimas - ar jis nenuodingas/nealergizuoja? Sodinčiau prie vaikų smėlio dėžės sodinti, tai kad paskui nelaimės neprisišaukčiau  blush2.gif
*

tikrai nenuodingas - domėjausi prieš ieškodama. Taip ir parašyta - katėms ir šunims nepatinka, žmonėms nekenkia smile.gif
tiesa, alergija - tai jau subjektyvu g.gif juk šiaip tai ten kažkokie eteriniai aliejai ir kelia tą kvapą, o jei kas jautrus labai, tai maža ką, negalėčiau tvirtinti labai jau kategoriškai, nesu medikė... bet kad buvo aprašymuose, kad nekenkia tai tikrai
kasiopeja
QUOTE(jolaxus @ 2007 04 25, 11:52)
tikrai nenuodingas - domėjausi prieš ieškodama. Taip ir parašyta - katėms ir šunims nepatinka, žmonėms nekenkia smile.gif

nu tadu reiks išbandyti lotuliukas.gif rašau į až...
Arnyte
Sveikos, labai reikia ir man to augaliuko blush2.gif tik kaip i Siaulius parsibongint g.gif
Knifofija
QUOTE(Arnyte @ 2007 04 30, 20:53)
Sveikos, labai reikia ir man to augaliuko blush2.gif  tik kaip i Siaulius parsibongint g.gif
*

Siauliuose nezinau ar kas turi, bet Kursenuose juo prekiauja, jei susidomejai rasyk i AZ duosiu tos moters kordinates.
Audry
Ar kas iš kauniečių jau įsigijo to augaliuko atžalėlę? Labai labai ir man reikia 4u.gif Patarkit, kur jūs jo Kaune radot 4u.gif
Manyka
o ka daryt, jei nenori, kad po gelyna tusytusi svetimi katinai, bet pati augini tvarkinagi takeliais vaiksciojancia ir i savo dezute darancia katyte??? unsure.gif
jolaxus
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 14:44)
o ka daryt, jei nenori, kad po gelyna tusytusi svetimi katinai, bet pati augini tvarkinagi takeliais vaiksciojancia ir i savo dezute darancia katyte???  unsure.gif
*

Taigi augalėlis nenuodingas - neapželdinsi gi tuo smirdalium didelių plantacijų, jei katytei nepatiks aromatas ji vaikščios kitais takučiais ir tiek smile.gif
Simomama
Jolaxus aciu UZ AUGALIUKUS, sėkmingai į Alytų parvežiau, jau prigijo. laukiu kada suvešės biggrin.gif
lasisa
Kates gelynuose ne beda zvereliu parduotuvese yra purskalas toks ,kad jos neitu ,ispurskei ir ramu.
As tai kariauju su zuikiais ir voverem ,kaip jas atbaidyt,purskiau kiema kojotu slapimu (imitacinis parsiduoda) atseit bijos neis galvos kojotai gyvena cia ,nepadejo.mergaites kurios gyvena arciau misko ar parko ka jus darot ,kaip apsaugoti darza ir geles nuo laukiniu gyvuliuku.
--rita
turetu buti tikras stebuklas tas augalas. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kazin ar man padetu, g.gif mat kieme yra prudas, tai katinai virtinem ten eina. zvejoja jie ten ar ka, nesuprantu. o dar pasiskaiciau apie aktinidija , si katinu meile, pasirodo auga mano sode. vyro vis prasiau, kad parnestu to skyscio atbaidancio katinus ir kitus gyvius. bet dabar kai atsirado kudikelis, nenoriu jokios chemijos schmoll.gif .

gal kas jau siauliuose turi si augaleli. ax.gif
jolaxus
Štai aptikau dar vieną teoriją katėms ir šunims atbaidyti, gal kas išbandysit, gal veikia:
"Sumaišykite 1 smulkiai sukapotą česnako galvutę su šaukštu čili pipirų ir 1,5 litro vandens bei šaukšteliu indų ploviklio. Palaikę parą gautą mišinį iškoškite ir apipurkškite juo augalus – katės ir šunys aplenks jūsų sodą kelių metrų spinduliu."
--rita
QUOTE(jolaxus @ 2007 08 29, 10:57)
Štai aptikau dar vieną teoriją katėms ir šunims atbaidyti, gal kas išbandysit, gal veikia:
"Sumaišykite 1 smulkiai sukapotą česnako galvutę su šaukštu čili pipirų ir 1,5 litro vandens bei šaukšteliu indų ploviklio. Palaikę parą gautą mišinį iškoškite ir apipurkškite juo augalus – katės ir šunys aplenks jūsų sodą kelių metrų spinduliu."
*

jeigu veiks, tai bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik kazin kiek kibiru reikes pasidaryti, kad visa soda apipurksciau g.gif
o kazin kokie turetu buti cili pipirai? g.gif
jolaxus
QUOTE(rita-x @ 2007 08 29, 17:24)
o kazin kokie turetu buti cili pipirai? g.gif
*

manyčiau čia geriausia naudoti tuos, kur būna malti čili pipirai, tarp prieskonių jų reikia ieškoti, raudoni tokie milteliai. Nors būna ir šviežių pirkti, tokie siauri į paprikas šiek tiek panašūs pipiriukai žali būna ir raudoni, (ne saldžiosios paprikos!)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.