Įkraunama...
Įkraunama...

Vienkartinė priklijuojama liemenėlė

Prieš metus „Miglėje“ pirkau vienkartines priklijuojamas liemenėles (pakuotėje - 3 vnt.). Bet jos taip ir guli komodos stalčiuje nepanaudotos. Gal aš visai žiopla, bet... nesuprantu, kaip jas klijuoti. Juk jos nieko neprilaiko. Ir atsiklijuoja labai greitai. Gal aš tiesiog nemoku naudotis? Ar yra išbandžiusių šį produktą?
Atsakyti
Aš irgi bandžiau. Š.. kažkoks. Iš karto nukrito.
Atsakyti
Vadinasi, ne man vienai taip. Tikrai kad š...
Atsakyti
Mano mama bandė kai ėjo į kažkieno vestuves ir sakė labai liuks smile.gif
Tai nžnau, gal kokios kitokios firmos buvo nei jūsiškės..
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 02, 18:17)
Prieš metus „Miglėje“ pirkau vienkartines priklijuojamas liemenėles (pakuotėje - 3 vnt.). Bet jos taip ir guli komodos stalčiuje nepanaudotos. Gal aš visai žiopla, bet... nesuprantu, kaip jas klijuoti. Juk jos nieko neprilaiko. Ir atsiklijuoja labai greitai. Gal aš tiesiog nemoku naudotis? Ar yra išbandžiusių šį produktą?



Ir aš turėjau, nieko gero pasakyti negaliu schmoll.gif Geriau be jokios liemenėles, nei su ta priklijuojama biggrin.gif
1 vnt. daviau draugei, tai irgi pasakė Š....
Atsakyti
Man irgi nepatiko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 02, 17:17)
Prieš metus „Miglėje“ pirkau vienkartines priklijuojamas liemenėles (pakuotėje - 3 vnt.). Bet jos taip ir guli komodos stalčiuje nepanaudotos. Gal aš visai žiopla, bet... nesuprantu, kaip jas klijuoti. Juk jos nieko neprilaiko. Ir atsiklijuoja labai greitai. Gal aš tiesiog nemoku naudotis? Ar yra išbandžiusių šį produktą?



aš tai bandžiau ir man labai patiko, bet firmos nepamenu.
Atsakyti
Paaiškinkit man, žioplai, kame tų priklijuojamu "papinykų" privalumai? Ar čia kalba eina apie tuos, kurie dėvimi po rūbeliu atvira nugara? g.gif
Beje, kokios tų daikčiukų kainos?
Atsakyti
QUOTE(maman @ 2005 08 31, 11:50)
Paaiškinkit man, žioplai, kame tų priklijuojamu "papinykų" privalumai? Ar čia kalba eina apie tuos, kurie dėvimi po rūbeliu atvira nugara?  g.gif
Beje, kokios tų daikčiukų kainos?

Kaina apie 10 Lt. Bent jau prieš metus tiek kainavo. Bet, kaip matai, daug kas nusivylė, nors atrodo labai patrauklus produktas.
Atsakyti
O tai vis dėlto, kokiais atvejais tas "papinykas" dėvimas? A? wacko.gif
Atsakyti
o as vienas isbandziau ir galiu pasakyt kad visai patenkinta, aisku nera tokio efekto kaip iprasta liemenele bet prilaiko ir nera to "bangojimo" blush2.gif kaip visai be liemeneles
Atsakyti
As irgi turejau tokia priklijuojama vienkartine, tai sakyciau geriau nei nieko, bet ne stebuklas smile.gif Ir mokejau 30 Lt uz 5 vienetus, o 3 dar iki siol spintoje metosi ax.gif Bet mano drauge nusipirko gariunuose kazkokia daugkartine priklijuojama. Sake labai liux, galima rodos iki 300 kartu klijuot ir susisega priekyje, susispaudzia ten viskas kaip reikia biggrin.gif Mokejo lyg ir apie 60-70 Lt. Gal ir nieko visai doh.gif
Atsakyti