Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vienkartinė priklijuojama liemenėlė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2
M.A.M.A
Prieš metus „Miglėje“ pirkau vienkartines priklijuojamas liemenėles (pakuotėje - 3 vnt.). Bet jos taip ir guli komodos stalčiuje nepanaudotos. Gal aš visai žiopla, bet... nesuprantu, kaip jas klijuoti. Juk jos nieko neprilaiko. Ir atsiklijuoja labai greitai. Gal aš tiesiog nemoku naudotis? Ar yra išbandžiusių šį produktą?
Faina
Aš irgi bandžiau. Š.. kažkoks. Iš karto nukrito.
M.A.M.A
Vadinasi, ne man vienai taip. Tikrai kad š...
Night
Mano mama bandė kai ėjo į kažkieno vestuves ir sakė labai liuks smile.gif
Tai nžnau, gal kokios kitokios firmos buvo nei jūsiškės..
Šokoladka
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 02, 18:17)
Prieš metus „Miglėje“ pirkau vienkartines priklijuojamas liemenėles (pakuotėje - 3 vnt.). Bet jos taip ir guli komodos stalčiuje nepanaudotos. Gal aš visai žiopla, bet... nesuprantu, kaip jas klijuoti. Juk jos nieko neprilaiko. Ir atsiklijuoja labai greitai. Gal aš tiesiog nemoku naudotis? Ar yra išbandžiusių šį produktą?
*

Ir aš turėjau, nieko gero pasakyti negaliu schmoll.gif Geriau be jokios liemenėles, nei su ta priklijuojama biggrin.gif
1 vnt. daviau draugei, tai irgi pasakė Š....
Valentinka
Man irgi nepatiko... schmoll.gif
Rino
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 02, 17:17)
*

aš tai bandžiau ir man labai patiko, bet firmos nepamenu.
maman
Paaiškinkit man, žioplai, kame tų priklijuojamu "papinykų" privalumai? Ar čia kalba eina apie tuos, kurie dėvimi po rūbeliu atvira nugara? g.gif
Beje, kokios tų daikčiukų kainos?
M.A.M.A
QUOTE(maman @ 2005 08 31, 11:50)
Paaiškinkit man, žioplai, kame tų priklijuojamu "papinykų" privalumai? Ar čia kalba eina apie tuos, kurie dėvimi po rūbeliu atvira nugara?  g.gif
Beje, kokios tų daikčiukų kainos?
*

Kaina apie 10 Lt. Bent jau prieš metus tiek kainavo. Bet, kaip matai, daug kas nusivylė, nors atrodo labai patrauklus produktas.
maman
O tai vis dėlto, kokiais atvejais tas "papinykas" dėvimas? A? wacko.gif
Magas
o as vienas isbandziau ir galiu pasakyt kad visai patenkinta, aisku nera tokio efekto kaip iprasta liemenele bet prilaiko ir nera to "bangojimo" blush2.gif kaip visai be liemeneles
murze
As irgi turejau tokia priklijuojama vienkartine, tai sakyciau geriau nei nieko, bet ne stebuklas smile.gif Ir mokejau 30 Lt uz 5 vienetus, o 3 dar iki siol spintoje metosi ax.gif Bet mano drauge nusipirko gariunuose kazkokia daugkartine priklijuojama. Sake labai liux, galima rodos iki 300 kartu klijuot ir susisega priekyje, susispaudzia ten viskas kaip reikia biggrin.gif Mokejo lyg ir apie 60-70 Lt. Gal ir nieko visai doh.gif
Iloniuke
as irgi turejau mokejau apie 150lt bet ja galima nesioti apie 1000kartu ir as ja labai patenkinta buvau ir keliose vestuvese labai patobu ir gerai atrodo
skorpas+saulys
Sveikos Mamietės,
man irgi labai reikia tos priklijuojamo liemenuko, gal kas zinot, kur Kaune gauti ir ar būna D dydzio.
laumi
As irgi bandziau kazkada. Bet man atrodo, kad tos vienkartines, kur is tokio lipnaus kaip ir popieriaus/medziagos padaryti, labiau gal tinka mazai krutinei, nes jie tik siek tiek minimaliai pakelia ir forma gali kazkokia suteikt, na ir nepersispaudzia niekas... Bet as nuo ryto iki vakaro draugu vestuvese buvau, tai man labai daug puslyciu pritryne, ir siaip jausmas ne is maloniuju, kai kazkas ant krutines priklijuota.

o tos kur su forma yra, drauge sake jai patiko, tik ju forma tokia uzdaresne, labai gilios iskirptes jau neapsirengsi, ir jos tik krasteliuose apsiklijuoja, tai nezinau ar gerai laikosi...
samrasa3

Iloniuke jei 1000 kartų gali dėvėti tai nevienkartinis čia o daukartinio naudojimo.

paskaičiuok kiek metuose dienų ir pagalvok ar tu daukartinį taip pavadinkim normalų liemenuką užsidedi 1000 kartų. g.gif
addicted
As turiu sia daugkartine liemenele

http://www.figleaves.com/uk/product.asp?pr...=&size=&colour=

Esu patenkinta,gerai laiko.Rasoma pakuoteje,kad ilgiau 6 val.nepatartina nesioti.
Tik vienas minusas,kol juos uzsidedi,klijuoji,nuplesi ir el klijuoji,nes viena puse auksciau,kita zemiau.Cia vienintelis minusas.
Esu labai patenkinta,su bet kokia suknele,ar megztiniu,bliuske,visada gerai atrodo ir nera isirezusiu liemenuko sleiku,kuris ant aptemptu drabuziu,ypac gerai matosi.
Fannya
QUOTE(addicted @ 2006 03 15, 16:38)
As turiu sia daugkartine liemenele

http://www.figleaves.com/uk/product.asp?pr...=&size=&colour=

Esu patenkinta,gerai laiko.Rasoma pakuoteje,kad ilgiau 6 val.nepatartina nesioti.
Tik vienas minusas,kol juos uzsidedi,klijuoji,nuplesi ir  el klijuoji,nes viena puse auksciau,kita zemiau.Cia vienintelis minusas.
Esu labai patenkinta,su bet kokia suknele,ar megztiniu,bliuske,visada gerai atrodo ir nera isirezusiu liemenuko sleiku,kuris ant aptemptu drabuziu,ypac gerai matosi.
*

As labai panasia turiu, tik sudetis visa is silikono, nera tokio audinio - tai man ji kaip antra oda prilimpa thumbup.gif Bet vis tiek kasdienai nenoreciau tokios nesiot, pasigendu petneseliu smile.gif Bet ypaitingoms progoms po atviresniais rubais - super smile.gif
addicted
As ji tik isskirtiniais atvejais uzsidedu.Del to ir skirtos tos liemeneles.Kad ISGELBETU kai norisi ypatingai atrodyti.
Nusipirkau grazia suknele,ten liemenuko is viso uzsideti negalejau,tai ilgiausiai ieskojau,isnarsiau visas parduotuves,kol si liemenuka radau.Jauciu vien silikoninis liemenukas dar fainiau atrodo
Fannya
QUOTE(addicted @ 2006 03 15, 19:03)
Nusipirkau grazia suknele,ten liemenuko is viso uzsideti negalejau,tai ilgiausiai ieskojau,isnarsiau visas parduotuves,kol si liemenuka radau.Jauciu vien silikoninis liemenukas dar fainiau atrodo
*

Na man siuo atzvilgiu labiau pasiseke, nes as nusipirkau suknele be petneseliu ir ejau i apatiniu parduotuve permatomu petneseliu, bet pardaveja parode, kad kaip tycia vakar gavo nauju silikoniniu liemeneliu. Pataikiau smile.gif Buvo prieskaledinis metas, ir jie buvo sventems uzsake, o man darbovietej buvo vakarelis, va taip sutapo, kad pataikiau smile.gif
Female
gal žinote kur tokių galima įsigyti, kokia kaina ir atsiliepimai, ar gerai laiko ir t.t.?
Vitulka
Vakar mačiau moteriškę su suknele nuoga nugara, su liemenėle, bet šleikutės ir ta dalis, kur nugaroj permatoma, kaip kad būna šleikutės. Bet rekomenduot negaliu, nes nesu turėjus smile.gif
Papildyta:
Čia labai labai panaši tema 4u.gif
Female
atrodo viska perziurinejau, bet kazkaip sita tema prasprudo doh.gif aciu!
Germani
yra ir tokiu liemeneliu, kurioms per nugara eina permatoma juostele ir sleikutes taip pat permatomos. Susisega prieki sagute. Siandien tokia is H&M nusipirkau. Bet cia uzsienyje, LT nezinau. verysad.gif
Kozete
Sveikos 4u.gif
radau sau labai patinkančią bliuskutę po kuria neišeina dėtis liemenuko, krūtinė mano nenukarusi, bet persišviečia speneliai, gal žinote ar yra kokie nors lipdukai ar kažkas panašaus užklijuoti ant tų vietų blush2.gif
Nes matosi tik speneliai, bliuskutė balta, jei kažkas po ja ir bus užklijuota manau nesimatys. ax.gif
fuke
QUOTE(addicted @ 2006 03 15, 22:03)
As ji tik isskirtiniais atvejais uzsidedu.Del to ir skirtos tos liemeneles.Kad ISGELBETU kai norisi ypatingai atrodyti.
*

galiu pasiteiraut kokioj parduotuej pirkai?Nes as apejau aptainuku kelias ir neradau ax.gif ar rekia gal pasiteiraut..o beje,toj foto kur idejai,ten tiesiog ima ir uzsiklijuoja ant krutines ar as nemaciau tu tarkim juosteliu?
GinCherry
Kaune tai yra urmo bazej, apie 60-70 lt. klijuojamas 100 kartu, yra triju spalvu, juodos, baltos ir kuno spalvos, taip yra prie Takiosios neries ishparduotuvej irgi kaina panashi, naudot gali 100 kartu, o ne 1000, o 1000 kartu, kur devet galima tai maciau, kazkokio lietuviu trikotazo gamintojo puslapyje, gal Miglej? kainavo apie 100-110 smile.gif
Ingrė
QUOTE(Vitulka @ 2006 07 09, 18:33)
Vakar mačiau moteriškę su suknele nuoga nugara, su liemenėle, bet šleikutės ir ta dalis, kur nugaroj permatoma, kaip kad būna šleikutės.

Gal kas žino kur Klaipėdoje yra pirkti tokių liemenėlių mastau.gif ?
Ledi
man tai negraziai atrodo kur nugaroj ta liemenel permatoma, tada jau geriau isvis be liemeneles (na bent as tai vasara be liemeneles tik ir vaikstau ax.gif )
Twiggy
Bazej 100proc yra smile.gif
Ingrė
QUOTE(EgluteS @ 2006 07 20, 21:40)
Bazej 100proc yra  smile.gif
*

Gal žinai kiek kainuoja?
Katuliukas
O gal galetumete pasakyti ar Panevėžyje būtų galima kur rasti tokių liemenėlių? 4u.gif smile.gif
bride
QUOTE(Ledi @ 2006 07 20, 22:35)
man tai negraziai atrodo kur nugaroj ta liemenel permatoma, tada jau geriau isvis be liemeneles (na bent as tai vasara be liemeneles tik ir vaikstau  ax.gif )
*

Iš tiesų nelabai gražu ... bet ką daryti, jeigu krūtinė - D blink.gif ? Be liemenėlės atrodyčiau kaip k... dėl to net neperku bliuzelių visai nuoga nugara, net ir visai nuogais pečiais, nes tos liemenėlės, kurių šleikutės nusiima, man nenulaiko...
vaida_pb
O as ne taip seniai isigijau liemenele UnBra ir labai dziaugiuosi thumbup.gif Nes drasiai galiu detis sukneles atvira nugara ir be sleikuciu, nes liemenele klijuojama tik ant priekio. Vat tokia kaip nuotraukoje. Smagiausia, kad galima formuoti krutine, na pvz sukelti, kad krutu kaubureliai atsirastu.. blush2.gif Mano krutine nedidele, bet su sia liemenele tinkamai uzsidejus taip tikrai neatrodo wub.gif

user posted image
bride
QUOTE(vaida_pb @ 2006 07 21, 13:47)
O as ne taip seniai isigijau liemenele UnBra ir labai dziaugiuosi thumbup.gif Nes drasiai galiu detis sukneles atvira nugara ir be sleikuciu, nes liemenele klijuojama tik ant priekio. Vat tokia kaip nuotraukoje. Smagiausia, kad galima formuoti krutine, na pvz sukelti, kad krutu kaubureliai atsirastu..  blush2.gif Mano krutine nedidele, bet su sia liemenele tinkamai uzsidejus taip tikrai neatrodo wub.gif

*

Tokia gal ir man tiktų g.gif O kur pirkai, jei ne paslaptis 4u.gif ?

vaida_pb
QUOTE(bride @ 2006 07 21, 11:56)
Tokia gal ir man tiktų  g.gif    O kur pirkai, jei ne paslaptis  4u.gif ?
*

Manau, yra pirkti "Miglej".. g.gif O as isigijau sio tinklalapio forume is vienos mergyckos smile.gif
Papildyta:
Siaip labai gerai prisiklijuoja mirksiukas.gif Kadangi buna ivairiu dydziu, manau, rasi sau tinkama varianta.
fuke
siandien uzejau i apatiniu parduotuve,pasiteiravau,sake turi..na,ka as zn,paziurejau,kazkaip man baugiai pasirode,beto kaina 90lt g.gif o man vienam kartui..tai kazkaip nesusigundziau doh.gif blush2.gif
Laurie
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 21, 15:55)
siandien uzejau i apatiniu parduotuve,pasiteiravau,sake turi..na,ka as zn,paziurejau,kazkaip man baugiai pasirode,beto kaina 90lt  g.gif  o man vienam kartui..tai kazkaip nesusigundziau  doh.gif  blush2.gif
*

Ebay'juje mačiau pirkti liemenėles, kurios skirtos suknelėms nuoga nugara. Pati liemenėlė tokia "push-up", petnešėlės silikoninės peršviečiamos, o nugaroje taip pat tokia peršviečiama kokių 2 cm pločio silikoninė juostelė.
fuke
QUOTE(Laurie @ 2006 07 21, 17:14)
Ebay'juje mačiau pirkti liemenėles, kurios skirtos suknelėms nuoga nugara. Pati liemenėlė tokia "push-up", petnešėlės silikoninės peršviečiamos, o nugaroje taip pat tokia peršviečiama kokių 2 cm pločio silikoninė juostelė.
*

o is kokio tu miesto? ax.gif nes abejoju ar pnv,tokia parduotuve yra..kazkaip as nezinau ax.gif
bet reiktu dar ir tokiu paieskot,gal bus,nes kaip sakau klausiau tik apie priklijuojamasias.. ax.gif
Ingrė
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 21, 15:55)
siandien uzejau i apatiniu parduotuve,pasiteiravau,sake turi..na,ka as zn,paziurejau,kazkaip man baugiai pasirode,beto kaina 90lt  g.gif  o man vienam kartui..tai kazkaip nesusigundziau  doh.gif  blush2.gif
*

Tai čia dar nebrangiai. Pažiūrėjau MIGLĖS tinklapyje kainuoja 140 Lt.
O kokioj tu parduotuvėj buvai?
Laurie
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2006 07 21, 17:52)
o is kokio tu miesto?  ax.gif  nes abejoju ar pnv,tokia parduotuve yra..kazkaip as nezinau  ax.gif
bet reiktu dar ir tokiu paieskot,gal bus,nes kaip sakau klausiau tik apie priklijuojamasias..  ax.gif
*

Kalbėjau apie interneto aukcioną "Ebay". Ten tokią liemenėlę, kurią aprašiau, mačiau pirkti už ~ 6$ + siuntimas į Lietuvą dar panašiai tiek pat būtų, tad išeitų apie 12$, t.y. kokie 32 litai. 4u.gif
fuke
QUOTE(Ingrė @ 2006 07 21, 18:07)
Tai čia dar nebrangiai. Pažiūrėjau MIGLĖS tinklapyje kainuoja 140 Lt.
O kokioj tu parduotuvėj buvai?
*

uoj nežinau,kažkaip demesio neatkreipiau,tiesiog babilone vaikščiojau ir radau..tikrai nzn.. doh.gif bet tai kainos tu liemeneliu,galetu pigesnes but.. blush2.gif
vaida_pb
Grozis reikalauja auku.. ir sikart didesniu blush2.gif
fuke
tai manau,galima atrast ir krastutiniu variantu,nes as pinigais nesisvaistau tiek,kad uz vienkartine liemenele,kuria segesiu max 6val.mokeciau 90lt..nieko pries neturiu,kurios tiek moka,as sau tiek leist negaliu ir tiek.. smile.gif tongue.gif
vaida_pb
Na jei atmintis neslubuoja, tai as DAUGKARTINE isigijau uz 50lt..(forume, naujutelaite). mirksiukas.gif Uz vienkartine ir as 90lt nedrisciau moketi.. rolleyes.gif O vat saviske tikrai ne karta uzsidesiu.
GinCherry
QUOTE(vaida_pb @ 2006 07 21, 23:17)
Na jei atmintis neslubuoja, tai as DAUGKARTINE isigijau uz 50lt..(forume, naujutelaite).  mirksiukas.gif  Uz vienkartine ir as 90lt nedrisciau moketi.. rolleyes.gif  O vat saviske tikrai ne karta uzsidesiu.
*

90 lt manau irgi kainuoja daugkartine smile.gif nes bazej kainuoja apie 60 lt, tos kurias galima devet 100 kartu, o miglej, kur kainuoja 140 lt. galima devet 1000 kartu smile.gif tai neshiojant ta ish migles kasdien, ja galima butu devet beveik 3 metus smile.gif
vaida_pb
Taigi, visai apsimoka pirkti smile.gif
AZURA
Vakar ziurejau rusu laida, kur pastoviai kalba apie grozi....tai kaip tik kalbejo apie sias silikonines prilimpancias liemeneles. Tai sake, kad ju negalima pastoviai nesioti, negerai papukams smile.gif
Ingrė
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 07 22, 15:17)
Vakar ziurejau rusu laida, kur pastoviai kalba apie grozi....tai kaip tik kalbejo apie sias silikonines prilimpancias liemeneles. Tai sake, kad ju negalima pastoviai nesioti, negerai papukams smile.gif
*

Kad jos ne silikoninės. Bent jau tos, kuriomis prekiauja "Miglė". Pardavėja sakė, kad silikoninės blogiau laikosi.
Laurie
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 07 22, 15:17)
*

O kokia laida ir kada ją rodo? ax.gif 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.