Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 5

QUOTE(Seila @ 2009 04 19, 14:48)
4u.gif laba diena, o gal kuri galetumete rekomenduoti kokia lengvo turinio angliska romana ar kazka panasaus, paskaityti noretusi,praplesti zodynui... bigsmile.gif

Pažiūrėk dar SM skelbimuose, parduodamos grožinės literatūros tema yra, ten ir anglų kalba atrasi nebrangių romaniūkščių. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos savamoksles 4u.gif

gal galit padet sukombinuot 1 sakini ax.gif

the manager had the respect of everyone in the office.
ir reikia pakeisti, panaudojant zodi up

everyone in the office .................................the manager. galima panaudot 2-5 zodzius iskaitant ir up. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2009 04 23, 10:01)
Atlikau tą testuką mokėjimo lygiui nustatyti, gavosi upper-intermediate tai čia vidutiniškai ? blush2.gif



man atrodo, kad cia kazkiek daugiau nei vidutiniskai.
As irgi pasidariau testuka, pas mane pre-intermediate... o visa laika maniau, kad kalbu ir suprantu gerai angliskai. Teko truputuka savim nusivilti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2009 04 22, 10:54)
Labas rytas ,visos temos tikrai neskaičiau, todėl gal pasikartosiu su šia nuoroda,bet joje radau laaaaaaabai daug naudingų dalykų (joje rasite daugybę nuorodų į kitus anglų kalbos mokymuisi naudingus pslapius) mirksiukas.gif
Štai čia
Tikiuosi,rasite kažką sau naudingo 4u.gif

jega labai jau geras puslapiukas
aciukas
Atsakyti
QUOTE(tiktak @ 2009 04 23, 14:37)
jega labai jau geras puslapiukas
aciukas

Nėra už ką mirksiukas.gif Tikrai yra ką veikt(testai,taisyklės...),tik reikia atsirinkti ko kam reikia, netingėt užeit vis į kitą puslapį ir paieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 04 23, 11:53)
sveikos savamoksles 4u.gif

gal galit padet sukombinuot 1 sakini ax.gif

the manager had the respect of everyone in the office.
ir reikia pakeisti, panaudojant zodi up

everyone in the office .................................the manager. galima panaudot 2-5 zodzius iskaitant ir up. g.gif

Everyone in the office looked up to the manager.
Atsakyti
Sveikos,
atsiprašau, bet neturiu kada skaityt visų temų. o jūs turbūt žinosit ax.gif iš kur galima būtų parsisiųsti intermediate lygio anglų kalbos pamokas? (na kad būtų ir su vaizdine, garsine medžiaga ir pan.)?
Ačiū 4u.gif

P.S. Turiu omeny nemokamai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgitta: 24 balandžio 2009 - 08:14
QUOTE(sauliuxxx @ 2009 04 12, 13:29)
Taigis vat smile.gif

Audio irasus siunciausi is www.mininova.com

Ivedziau "english learning" ir radau nemazai tiek ebook, tiek audio book. Kol kas parejo dar tik viena audio knyga, ji ten nelabai sunki, kiek pradejau klausyt (gal tik is pradziu), dar keliu laukiu, nebaige siustis...

Siaip man labai padeda filmu ziurejimas anglu kalba. Dar gavau seses patarima - jei nori ismokti greiciau ir lengviau artikuliuoti anglu kalbos zodzius, ju "nekapodama", susirask zodzius ir dainuok angliskas dainas - ir smagu, ir naudinga smile.gif Tikrai nera lengva is pradziu suspeti kartu su dainininku, netgi zodzius po akim turint, paskui vis lengviau ir lengviau... Su laiku pastebejau, kad mano liezuvis tikrai pradejo lengviau susitvarkyti su mums neiprastais anglu kalbos garsais...

Galiu rekomenduot nebloga knyga savarankiskam gramatikos studijavimui - Raymond Murphy, "English grammar in use", Cambrige. As ja pasiemiau is bibliotekos... Jau greit reiks atiduot, tai taip nesinori smile.gif

Labas. Aš irgi bandau išmokti šią kalbą. man patiktų dainavimas, tik noriu paklausti: tu tekstą turi? Nes dažnai ne viską gerai suprantu kai dainuoja. Kai skaitai - viskas paprasciau. Jeigu turi tekstus (dainų) ar gali pasidalinti arba nurodyti kur rasti. ax.gif Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Motinėlė @ 2009 04 28, 09:35)
Labas. Aš irgi bandau išmokti šią kalbą. man patiktų dainavimas, tik noriu paklausti: tu tekstą turi? Nes dažnai ne viską gerai suprantu kai dainuoja. Kai skaitai - viskas paprasciau. Jeigu turi tekstus (dainų) ar gali pasidalinti arba nurodyti kur rasti.  ax.gif Ačiū.

Ogi imesk i google "dainu zodziai" arba "dainu tekstai" ir rasi viska ko nori tongue.gif Blogiausiu atveju pagooglink tiesiog su dainos pavadinimu... Kol kas radau visas, kuriu norejau, net italiskas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2009 04 28, 09:48)
Ogi imesk i google "dainu zodziai" arba "dainu tekstai" ir rasi viska ko nori  tongue.gif  Blogiausiu atveju pagooglink tiesiog su dainos pavadinimu... Kol kas radau visas, kuriu norejau, net italiskas  cool.gif

thumbup.gif . Labai ačiū. Pabandysiu išvesti visus iš proto savo giedojimu. biggrin.gif
Atsakyti
Galima tiesiog įrašyti į google pvz. " beyonce halo lyrics ". t.y. prie dainos atlikėjo ir pavadinimo pridedate "lyrics" biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena mergaitės 4u.gif

Gal kas kokių chatukų parekomenduoti galėtų? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fraise: 04 gegužės 2009 - 18:42