Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 5

QUOTE(intentar @ 2009 03 08, 19:53)
Taip ten daug geru dalykų galima rasti anglų mokymuisi, tačiau dar geriau jeigu esi užsiregistravusi linkomanijoje ten dar daugiau gerio. Kiek aš pastebėjau ten šiek tiek rimtesnė svetainė ir daugiau deda įvairių programų mokymuisi ( ne tik kalbų)  bigsmile.gif

Gal kas turit pakvietima linkomanijoje? arba torentuose? aciu.
Atsakyti
Labutės 4u.gif Ačiū, kad dalinatės nuorodėlėm aciuks.gif
Atėjau su prašymu. blush2.gif Gal kuri žinote kokią nuorodėlę, kur įrašius anglišką tekstą ištaisytų klaidas. Namų darbams reikia, neturiu kas patikrina schmoll.gif Gal sakau toks stebūklas yra, kad ištaiso rašybos, netaisyklingų laikų padarytas klaidas. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Jei kam reikia kvietimuko i linkomanija galiu atiduoti, el. pasto adresiuka i az.
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 03 16, 09:34)
Labutės 4u.gif Ačiū, kad dalinatės nuorodėlėm aciuks.gif
Atėjau su prašymu.  blush2.gif Gal kuri žinote kokią nuorodėlę, kur įrašius anglišką tekstą ištaisytų klaidas. Namų darbams reikia, neturiu kas patikrina schmoll.gif Gal sakau toks stebūklas yra, kad ištaiso rašybos, netaisyklingų laikų padarytas klaidas. Iš anksto dėkoju 4u.gif

na man apie toki stebukla tikrai neteko girdeti biggrin.gif internete yra puslapiu kur darant JU pratimus taiso klaidas, bet kad tavo istaisytu - nelabai... g.gif
O tu wordo nenaudoji klaidoms taisyti, bent jau jei yra gramatiniu klaidu - iskart pavinguriuos mirksiukas.gif ir siaip pataiso jei praleidi koki zodeliuka ar vel... mirksiukas.gif
Atsakyti
Fainulka gal butu galima gauti slaptazodi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2009 03 09, 12:51)
ta knyga ir as turiu tik pradedantiesiems, is pradziu maniau kad ji gera bet paskui pradejau lyginti su kitom ir sakinius ir taisykles tai labai daug kas nesutampa ir zodziu reiksmes tai numeciau ja ir bandysiu per kompa mokintis smile.gif

sorry už neteisingą informaciją blush2.gif knyga pas mane "Anglų kalba savarankiškai". trečią pamoką jau mokausi, tiksliau kartoju. tik ties cd kolkas nereikalingi biggrin.gif gilinuosi į gramatiką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(berikiux @ 2009 03 16, 13:59)
Jei kam reikia kvietimuko i linkomanija galiu atiduoti, el. pasto adresiuka i az.


Gal dar turite pakvietimu? 4u.gif
Papildyta:
Parsisiunciau english+, bet niekaip nepavyksta isirasyti... blush2.gif pasiskaitinejau buvusia tema, tai pagal tuos nurodymus bandysiu vakare kazka daryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rasa*: 18 kovo 2009 - 07:39
Sveikutes 4u.gif

sita temele vartineju darznai tik kazkaip nelabai pasiriztu pasireiksti blush2.gif
1noj is temu buvau radusi anglu kalbos puslapiuka (lietuviu - anglu, tek kazkoks anglijos universitetas ar koledzas su lietuviais bendradarbiaujant sudarinejo, daug metu tobulino anglu kalbos mokymasi ) kuriame jei gerai prisimenu buvo apie +- 30 pamoku su zodziais kuriuos reikdavo iskokt
praverciau temas ir nebeaptikau doh.gif
gal galit kuri nors dar syk pakartoti ir ikelti
buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 18 kovo 2009 - 11:44
Pagalbos reikia blush2.gif
Susiinstaliavau visus cd ir kai bandau ka nors atidaryti, ismeta lentele su uzrasu "Please insert (tarkim Basic1) in CD ROM drive"..
Gal kas pagelbes man? blush2.gif
Atsakyti
Kadangi siuo metu auginu dukryte laisvu laiku noreciau daugiau skirti anglu kalbos tobulinimui. Tiesa pasakius, jeigu noriu grizusi issaugoti darba privalau gerai ismokti anglu. Skaitinejau, kad galima daug medziagos rasti internete. Bandziau atsidaryti torrent.lt, bet ten reikalauja slaptazodzio. Gal galite padeti ir patarti kur dar galima butu paieskoti ka nors su anglu kalba? ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal žinot online chatą, kur besimokantys įvairių kalbų bendrautų? Kažkada čia pas jus buvo, bet dabar niekur neberandu blush2.gif
Atsakyti
sveiki,as galiu paklaust jusu?Niekur nerandu zodzio "avanced"ka jis reiskia?
Atsakyti