Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 5

QUOTE(Vilon @ 2010 09 09, 17:21)
sveiki 4u.gif prireike ir man anglu kalbos turiu laiko iki birzelio menesio reikia ismokti nes vaziuosiu gyventi i airija.Noriu paklausti ar uztektu man mokintis per ausines ar reiketu dar kursu kazkiek g.gif aciu uz atsakyma  mirksiukas.gif sios kalbos nemoku nieko lotuliukas.gif


daug klausymo thumbup.gif , jei visai nauja kalba, manau jei galimybės leidžia gramatikos pradžiamokslis nepakenks (akagintaras tikriausiai tam prieštarautų smile.gif ), bet iš patirties galiu pasakyt, kad kaip pradėjau visai naują kl (prancūzų) tai be gramatikos pagrindų neįsivaizdavau elementariai kaip sakinį sudėlioti, tarkim kokią lenkų įsivaizduoju be kursų pasimokint ir pradėt elementariai kalbėt.
dar vienas dalykas nesitikėk, kad nuvažiavus laisvai suprasi ką vietiniai sako, na nebent turi kalusymo tos vietovės į kurią važiuosi, bet bus labai gerai jei galėsi kalbėti thumbup.gif
sėkmės ir kantrynbės 4u.gif
Atsakyti
Kaip aš norėčiau prisiminti anglų. Na gal ne visiškai nuo A ..., bet nuo B tai jau nieko neprisimenu. Ir dabar , kai pabandau kažką angliškai pakalbėti, tai vaikai tik kikena iš mano tarimo. Dabar galvoju, ar anais laikais visai kitai mokė, ar taip visiškai neprisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2010 09 15, 20:45)
Kaip aš norėčiau prisiminti anglų. Na gal ne visiškai nuo A ..., bet nuo B tai jau nieko neprisimenu. Ir dabar , kai pabandau kažką angliškai pakalbėti, tai vaikai tik kikena iš mano tarimo. Dabar galvoju, ar  anais laikais visai kitai mokė, ar taip visiškai neprisimenu blush2.gif

nepergyvenk dėl tarimo, nes kiekviena vietovė turi savo dialektą, pvz Norfolko toks jau labai, labai doh.gif O be to visi anglai labai mėgsta trumpint žodžius, kaip žemaičiai panašiai lotuliukas.gif
Atsakyti
akagintarai,kaip suprantu tai jus kazkaip susijes su effortless english, gal paaiskinsit man , nes truputi nesuprantu, pasileidi ta programa, na audio story ir klausai, bet ,jei as is to teksto suprantu tik kelis zodzius, tai as turiu pirma ta teksta issiverst, ir paskui klausyt? g.gif
nes jei neissiverciu, tai ir nieko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galetu kas mane apsviesti del Lingq sistemos, as kaip suprantu ten galima zodyne tureti tik 100 zodziu issisaugojus, norint issaugoti daugiau zodziu reikia susimoketi, ar yra kokia galimybe tuos zodzius pratrinti, kad galeciau isivesti naujus dar nezinomus? buciau dekinga uz sia informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggata @ 2010 09 17, 21:34)
Sveiki, gal galetu kas mane apsviesti del Lingq sistemos, as kaip suprantu ten galima zodyne tureti tik 100 zodziu issisaugojus, norint issaugoti daugiau zodziu reikia susimoketi, ar yra kokia galimybe tuos zodzius pratrinti, kad galeciau isivesti naujus dar nezinomus? buciau dekinga uz sia informacija 4u.gif

yra tikrai tokia galimybe, jei gerai atsimenu, tai reikia eit i vocabulary, atsidarius zodi , paspaust delete. (visu zodziu istrint kartu neina, reikia po viena atsidarinet ir issitrint. )
Atsakyti
QUOTE(gur @ 2010 09 15, 19:43)
(akagintaras tikriausiai tam prieštarautų  smile.gif )

Tai jau taip mirksiukas.gif

QUOTE(Amiala)
tai vaikai tik kikena iš mano tarimo

Tegu sau kikena. Jie dar maži ir kvaili, bet kai mokytojai užparina vaikus dėl tarimo - tai jau rimta bėda.

QUOTE(Kasiopėja)
kažkodėl pasivyvi temukė pasidarius, prieš porą metų tik spėdavau vartyt ir informaciją rinktis, o kas dabar nutiko?

Arba visom gerai sekasi, arba visos nusispjovė į šitą reikalą smile.gif

QUOTE(kutvela)
akagintarai,kaip suprantu tai jus kazkaip susijes su effortless english, gal paaiskinsit man , nes truputi nesuprantu, pasileidi ta programa, na audio story ir klausai, bet ,jei as is to teksto suprantu tik kelis zodzius, tai as turiu pirma ta teksta issiverst, ir paskui klausyt?
nes jei neissiverciu, tai ir nieko nesuprantu

Taip. Paprasčiausias būdas:
1. Paklausyti Audio Story (jeigu yra nesuprantamų žodžių, atsispausdinti tekstą ir žiūrėti į jį klausymo metu)
2. Perklausyti Vocabulary (jeigu lieka nesuprantamų žodžių, išsiaiškinti arba išsiversti su žodynu ir virš tų žodžių pieštuku užsirašyti jų reikšmes).

Toliau pagal idėją reikia dirbti su tom dviem pamokom, kol viskas pasidaro aišku be teksto ir nelieka nežinomų žodžių. O po to pereiti prie MS ir POV. Minimalus rekomenduojamas darbo su vienu pamokų komplektu laikas - dvi savaitės, dirbant ne mažiau 2 val. per dieną (aš dirbu su vienu pamokų komplektu apie 1 val. per dieną ir prie naujo komplekto pereinu maždaug po mėnesio).

Tai taip pagal idėją. Aš pats klausau visas pamokas iš eilės ir stengiuosi kasdien viską perklausyti bent vieną kartą. Naujus žodžius perkeliu į Supermemo po 1-2 mėnesių (anksčiau perkeldavau iš karto, dabar - juo toliau - juo vėliau smile.gif).

Jeigu supranti tik kelis žodžius - reikia išsiaiškinti kuo daugiau (turi suprasti tai ką klausai) ir gal dviejų savaičių yra mažoka. Faktiškai turi suprasti viską labai lengvai ir po to dar padirbėti. Vėliau reikės pačiai papasakoti tas mini-istorijas. Pradžioj galėdavau papasakoti po 20 perklausymų (sunkiai), vėliau po 15, dabar po 10 (jau pakankamai lengvai). Pats vieną pamokų komplektą perklausau 30 kartų ir tik po to einu prie naujo.

Čia yra paties autoriaus paaiškinimas, kaip naudoti pamokas:

How To Use Lessons
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akagintaras: 18 rugsėjo 2010 - 11:29
akagintarai, skaiciau kad savo dukrytei duodate Hannah Montana ir Lion King filmukus ziureti sukarpytus epizodais, labai nedrasiai noreciau Jusu paprasyti, kad atsiustumete ir man tuos epizodus, suprantu, kad ideta ten dauk darbo, deja, pati nemoku to pasidaryti, todel labai labai prasau, jei galite atsiuskite l.buteikiene@gmail.com adresu, labai labai dekinga buciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kutvela @ 2010 09 18, 09:03)
yra tikrai tokia galimybe, jei gerai atsimenu, tai reikia eit i vocabulary, atsidarius zodi , paspaust delete. (visu zodziu istrint kartu neina, reikia po viena atsidarinet ir issitrint. )



dekoju, pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aggata @ 2010 09 18, 13:15)
akagintarai, skaiciau kad savo dukrytei duodate Hannah Montana ir Lion King filmukus ziureti sukarpytus epizodais, labai nedrasiai noreciau Jusu paprasyti, kad atsiustumete ir man tuos epizodus, suprantu, kad ideta ten dauk darbo, deja, pati nemoku to pasidaryti, todel labai labai prasau, jei galite atsiuskite l.buteikiene@gmail.com adresu, labai labai dekinga buciau 4u.gif

OK. Noriu dar tuputį pasidalinti patirtimi apie vaikiškus mokslus smile.gif

Kas man tikrai pavyko, tai pasodinti vaiką prie serialų. Kad užsilinkintų naujus žodžius, reikia sodinti prie kompo per prievartą arba mainais už saldainį ir pan. Tačiau serialus žiūri laisvanoriškai (faktiškai reikia atlupinėti nuo jų per jėgą) ir be subtitrų (nors ir daug ko nesupranta) - sako, kas subtitrai trukdo žiūrėti. Štai kur sveikas požiūris į mokslą! Vaikas mokosi natūraliai!

Šiemet buvo pageidavimas padaryti pamokėles iš ketvirto HM sezono. Maniškei greitai bus 13, HM veikėjams ketvirtame sezone - 17. Vadinasi vyresni yra įdomiau, negu bendraamžiai. Tai yra svarbu parenkant medžiagą vaikams. Sodinti per prievartą prie to, kas neįdomu nėra prasmės. Reikia parinkti, ką vaikui patiktų žiūrėti daug kartų.

Disnėjaus kompanijai priklausanti It's a Laugh Productions, Inc. yra padariusi jau pakankamai daug "sitcom'ų" (a television situation comedy):

That's So Raven su Raven-Symoné (100 epizodų po ~22 min.)
The Suite Life of Zack & Cody su Cole ir Dylan Sprouse (87 epizodai)
Hannah Montana su Miley Cyrus (97 epizodai)
Cory in the House su Kyle Massey ir Jason Dolley (34 epizodai)
Wizards of Waverly Place su Selena Gomez (77 epizodai, fimuojamas toliau)
The Suite Life on Deck su Cole ir Dylan Sprouse (57 epizodai, fimuojamas toliau)
Sonny With a Chance su Demi Lovato (51 epizodas, fimuojamas toliau)
Jonas L.A. su Jonas Brothers (34 epizodai, fimuojamas toliau)
Good Luck Charlie su Bridgit Mendler (19 epizodai, fimuojamas toliau)

Visas amerikonų paauglių pop muzikos žvaigždynas filmuojasi. Filmukai lengvi, linksmi, daug muzikos, daug paauglių problemų ir jų sprendimo būdų, žodžiu pats tas vaikams mokytis.

Lapkričio 7 bus pradėtas rodyti naujas sitcom'as - Shake It Up!

Paskui dar yra kitų studijų sitcom'ų truputį vyresniems vaikams - Victorious, Hellcats ir t.t.
Didžiausia naujiena - aš pats pradėjau iš jų mokytis smile.gif
A.J.Hoge rekomenduoja žodžių atsargos didinimui skaityti paauglių knygas iš serijos Goosebumps. Paauglių todėl, kad nebūtų pernelyg platus ir sudėtingas žodynas, o tie patys žodžiai ir frazės kartojasi dažniau. Bet knygose nesigirdi tarimo, o serialuose yra koncentruota gyva kalba.

Žodžiu medžiagos šimtus kartų daugiau, negu pakanka įvaldyti kalbą. Belieka tik išsirinkti ir - ant arklių 4u.gif
Atsakyti
Apie ką mes čia kalbame mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveiki,gal zinote is kur parsisiusti filmu anglu kalba su angliskais titrais?Perskaiciau,kaip A.J. Hoge rekomenduoja mokytis kalba ziurint filmus,kad pirmiau paziureti dali su liet. titrais,po to su angliskais ir issiversti zodzius,sakinius ,kuriu nesupranti ,velaiu jau ziureti tik originalo kalba,tai jei filma su lietuviskais titrais nesunku rasti,bet toki pati su angliskais,tai nelabai,nebent be jokiu titru g.gif
Atsakyti
linkomanijoj, torrent.lt;]
Atsakyti