Įkraunama...
Įkraunama...

Remontus darome savomis rankomis - 3

Senoji tema čia

merginos, klausimas - ar galima papildomas elektros rozetes "statyti" ant grindų apvadų, ta prasme, pravesti apvadais laidus ir pastatyti rozetes?







reikalingi įrankiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 06 vasario 2009 - 15:57
QUOTE(Karusia @ 2009 02 06, 10:53)
Senoji tema čia

merginos, klausimas - ar galima papildomas elektros rozetes "statyti" ant grindų apvadų, ta prasme, pravesti apvadais laidus ir pastatyti rozetes?

O ne patogiau būtų pravesti laidus sienoje ir dėt aukščiau grindų? rolleyes.gif


QUOTE
Patarsiu negramdyt,o nusipirkt litra betono kontakto,nes:
1.Del saves darai,nesinotes kad po kiek tai laiko tektu atsokusias priklijuoti.
2.sugisi laiko ir savu jegu,kuriu kaip suprantu dar daug prireiks kol uzbaigsi remonta.
3.istept tereikia nedaug pastangu ir islaidu,uztat busi tikra del kokybes.


Daranciu remontus savomis rankomis yra daug,sakau gal reikia pradeti organizuoti talkas lotuliukas.gif


arturiene, visai gera mintis! bigsmile.gif susikooperuojam ir varom per miestą! Taip ir praktikos įgausim, ir likučių parsinešim, pačioms pirktis nereikės lotuliukas.gif


P.s. o kas ten per betono kontaktas? ax.gif gali smulkiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(R.A. @ 2009 02 06, 13:55)
P.s. o kas ten per betono kontaktasax.gif gali smulkiau  blush2.gif


Gal čia vadinamas giluminis gruntas? g.gif pagooglinau, tai rtadau tokį parašymą:

Ant sienų dažytų vandeniuj nelaidžiais dažais nelaikys nei tapetai, nei špaklius, tam reik būtinai betono kontakto(da vadinamas giluminiu gruntu dažniausiai raudonas spalvos).


Bet kiti vis tiek siūlo pabraižyt sienoj dažus. Tai kaip iš tikrųjų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 06, 16:09)
O ne patogiau būtų pravesti laidus sienoje ir dėt aukščiau grindų?  rolleyes.gif
arturiene, visai gera mintis!  bigsmile.gif susikooperuojam ir varom per miestą! Taip ir praktikos įgausim, ir likučių parsinešim, pačioms pirktis nereikės lotuliukas.gif
P.s. o kas ten per betono kontaktasax.gif gali smulkiau  blush2.gif
Papildyta:
Gal čia vadinamas giluminis gruntas? g.gif pagooglinau, tai rtadau tokį parašymą:

Ant sienų dažytų vandeniuj nelaidžiais dažais nelaikys nei tapetai, nei špaklius, tam reik būtinai betono kontakto(da vadinamas giluminiu gruntu dažniausiai raudonas spalvos).
Bet kiti vis tiek siūlo pabraižyt sienoj dažus. Tai kaip iš tikrųjųunsure.gif

Tiek braizymai jau atgyvenes reikalas,ir lengviau ir greiciau butu su betonkontaktu biggrin.gif as tik tep liap ir uztepiau,keliu min reikalas :mirksiukas:Jis buvo raudonos spalvos,tik nezinau,ar giluminis gruntas ir betonkontaktas yra vienas ir tas pats,nes mum su giluminiu gruntu sienas vonioj gruntavo,tai visai kitaip jis atrode nei betonkontaktas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijora: 06 vasario 2009 - 14:54
Ok, nebraižysiu tongue.gif

Ir dar klausimas. Jei mano tos vonios dažytos sienos nelabai lygios, galima tiesiog ant viršaus lygint tinku, glaistu? blush2.gif Bet baisu, kad neatkibtų ten po mano tokio lyginimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 06, 18:12)
Ok, nebraižysiu tongue.gif

Ir dar klausimas. Jei mano tos vonios dažytos sienos nelabai lygios, galima tiesiog ant viršaus lygint tinku, glaistu?  blush2.gif Bet baisu, kad neatkibtų ten po mano tokio lyginimo doh.gif

musu vonios sienos buvo labai nelygios,tai dejom tinka storu sluoksniu,bet teko laukt kol jis isdzius apie savaite doh.gif na,vonia baigta jau 6men,plyteles vietoje biggrin.gif pamirsau paminet.kai isdziuvo tinkas,tada gruntavom giluminiu gruntu,bet gal butu uzteke su paprastu istept 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijora: 06 vasario 2009 - 17:32
Vijora, atsarga niekad nedaro gėdos. Tiesiog gal kiek brangiau jums išėjo smile.gif
Atsakyti
Gal kas patartu, kaip pritvirtinti duru apvadus prie sienos? Musu durys tokios, ne medines, bet... net nemoku paaiskint, as vadinu popierinemis. biggrin.gif Na zodziu kazkas ten spausta. Ir apvadai tokie patys. Vyras sako prigrezti prie sienos ir viskas. Bet man atrodo, kad suplysines ten tas popierius ir tiek. O be to pas nieka nemaciau pragreztu apvadu. Priklijuot? Bet vel gi, kita puse su grioveliais kazkokiais ar laikysis. Sakau gal tokie apvadai kazkaip specialiai tvirtinasi, kam tie grioveliai kitoj pusej? Ar cia medi taupe?
Atsakyti
Na va, jau ir savaitgalis praeina. Raportuoju, ką pasidariau tongue.gif


Pagaliau paslėpiau visus kabančius laidus clap.gif pasikviečiau pagalbos, tai man su bulgarke praėjo per sieną, lubas, padarė griovelius. Taip ir paslėpėm tongue.gif pati jau tvarkiaus, maišiau mišinius, tepliojau tongue.gif

Persikėliau lempos junginklį vaikų kambary į kitą durų pusę. T.y. jis buvo už durų, labai nepatogu buvo junginėt doh.gif O šiuo metu jis įjungiamas tik atidarius duris ir įkišus ranką smile.gif

Pagaliau baigiau lupt, skust plytelių klijus nuo sienos cool.gif Prasiėjau su kaltu hihihi.gif viskas jau nuiminėta nuo sienų, tvarkau visas skyles.

Pakabinti antram kambary karnizai tongue.gif Tokie patys, kaip mano kambary, lubiniai 2 bėgeliais. Daba tik užuolaidų teks paieškot smile.gif

Pritvirtino man naują elektros saugiklių dėžutę, mat kabėjo na ura unsure.gif tik ant laido...

Susitvarkiau lauko durų spyną, įdėjo naują metaliuką, kur sulenda spynos dantukai smile.gif Mažiau kliba užrakintos durys tongue.gif



Daba mąstau, ką daryt su virtuvės lubomis ax.gif Norisi dėt plastikines lentutes, bet va problema su med.lentučių tvirtinimu. Dažyt neišeina, mat žiauriai nelygios lubos. Lygint ne mano jėgoms ax.gif Belieka tik klijuot plokštes unsure.gif Ar būna spec.virtuvei, atsparių drėgmei? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 08 vasario 2009 - 17:44
Saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,kiek daug darbu pasidarei,as antra savaite savo ligonius slaugau ir is pavydo mirstu kaip as tave juda darbai.Atsiliuku nuo savo grafiko verysad.gif Del lubu butu gerai pakabinamas daryt,bet viena nepasidarysi,lentelemis graziau kalti,nei plokste verzti.ir atrodo paprasciau
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 02 08, 19:40)
Na va, jau ir savaitgalis praeina. Raportuoju, ką pasidariau tongue.gif
Pagaliau paslėpiau visus kabančius laidus clap.gif pasikviečiau pagalbos, tai man su bulgarke praėjo per sieną, lubas, padarė griovelius. Taip ir paslėpėm tongue.gif pati jau tvarkiaus, maišiau mišinius, tepliojau tongue.gif

Persikėliau lempos junginklį vaikų kambary į kitą durų pusę. T.y. jis buvo už durų, labai nepatogu buvo junginėt doh.gif O šiuo metu jis įjungiamas tik atidarius duris ir įkišus ranką smile.gif

Pagaliau baigiau lupt, skust plytelių klijus nuo sienos  cool.gif Prasiėjau su kaltu hihihi.gif viskas jau nuiminėta nuo sienų, tvarkau visas skyles.

Pakabinti antram kambary karnizai  tongue.gif Tokie patys, kaip mano kambary, lubiniai 2 bėgeliais. Daba tik užuolaidų teks paieškot smile.gif

Pritvirtino man naują elektros saugiklių dėžutę, mat kabėjo na ura  unsure.gif tik ant laido...

Susitvarkiau lauko durų spyną, įdėjo naują metaliuką, kur sulenda spynos dantukai smile.gif Mažiau kliba užrakintos durys tongue.gif
Daba mąstau, ką daryt su virtuvės lubomis ax.gif Norisi dėt plastikines lentutes, bet va problema su med.lentučių tvirtinimu. Dažyt neišeina, mat žiauriai nelygios lubos. Lygint ne mano jėgoms ax.gif Belieka tik klijuot plokštes  unsure.gif Ar būna spec.virtuvei, atsparių drėgmei? g.gif

Saunuole gi tu bigsmile.gif o mes jau susitvarkem lubas koridoriuj ir virtuvej,kambary lubas tik ipusejom . Beje,kas liecia lenteles,tai mes tokias lubas wc darem,nezinau,pirkom plastikines ir tiek,o pries tai patepiau medinius karkasus(kur lenteles tvirtinamos) tokiu zaliu skysciu ,kuris apsaugo tuos karkasus nuo dregmes ir pelesio . Tu karkasu buna jau "gatavu"-zaliu pirkt,bet tuo metu tokiu neradom,tai pasiule draugas dazyt patiems tuo skysciu ax.gif ir pirkom spec.halogenines lemputes su gumutem,kurios skirtos butent vonios kambario luboms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2009 02 08, 22:35)
Saunuole gi tu bigsmile.gif o mes jau susitvarkem lubas koridoriuj ir virtuvej,kambary lubas tik ipusejom . Beje,kas liecia lenteles,tai mes tokias lubas wc darem,nezinau,pirkom plastikines ir tiek,o pries tai patepiau medinius karkasus(kur lenteles tvirtinamos) tokiu zaliu skysciu ,kuris apsaugo tuos karkasus nuo dregmes ir pelesio . Tu karkasu buna jau "gatavu"-zaliu pirkt,bet tuo metu tokiu neradom,tai pasiule draugas dazyt patiems tuo skysciu ax.gif ir pirkom spec.halogenines lemputes su gumutem,kurios skirtos butent vonios kambario luboms rolleyes.gif

Ir jūs matau nemažai pasidarėt bigsmile.gif Šaunuoliai thumbup.gif
O kaip jums sekėsi taslenteles pre lubų tvirtint? Prišaudėt ar sukot n varžtukų? doh.gif

Gal ir daug pas mane darbų padaryta, bet kitą sav jie apstos ax.gif Paprastom dienom neišeina dėl laiko stokos, o savaitgaliui važiuosiu kaimukan wub.gif

P.s. buvau savaitgalį Seniuose, tai buklete radau, kad kai kuriems viniliniams tapetams ir keramikinėms plytelėms nuolaida! bigsmile.gif Bet trumpam tik užlėkiau, nespėjau apžiūrėt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 08 vasario 2009 - 22:56
QUOTE(R.A. @ 2009 02 09, 00:55)
Ir jūs matau nemažai pasidarėt  bigsmile.gif Šaunuoliai  thumbup.gif
O kaip jums sekėsi taslenteles pre lubų tvirtint? Prišaudėt ar sukot n varžtukų?  doh.gif

Gal ir daug pas mane darbų padaryta, bet kitą sav jie apstos ax.gif Paprastom dienom neišeina dėl laiko stokos, o savaitgaliui važiuosiu kaimukan  wub.gif

P.s. buvau savaitgalį Seniuose, tai buklete radau, kad kai kuriems viniliniams tapetams ir keramikinėms plytelėms nuolaidabigsmile.gif Bet trumpam tik užlėkiau, nespėjau apžiūrėt ax.gif

Lenteles prisaudem cool.gif Pas mus darbai taip pat apstoje,sunkiai susirgo anyta,tai visa diena prabunam ligoninej verysad.gif
Atsakyti