Įkraunama...
Įkraunama...

Remontus darome savomis rankomis - 3

QUOTE(Aziza @ 2012 06 11, 08:34)
visa siena ar tik tam tikras vietas? man ji tokia kaip patrinta..  g.gif


Tik ten, kur reikalingas „patrintas“ efektas.
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 06 11, 09:11)
Šiaip jei norit " pasendint sieną" gal tikrų dekoratyvinis tinkas ( nesupainiokit su struktūriniu), bet tas reikalas kainuoja.. ir , mano manymu, nemažai",....


ačiū už informacija 4u.gif nieko labai rimto nesiruošėm daryt kadangi buta nuomojamės, tenorėjom tik sienų spalva atnaujinti ir dar kokiom dekoracijom papuošt, už ta kuria nusižiūrėjau vien teks apie 400lt. paklot.. doh.gif nesinori daug i tai investuot, savam butuke ta siena būčiau dekoratyviniais akmenimis išklijavusi.. o dabar norim bent minimaliai apsitvarkyt, kad namai naujų spalvų igautu.. smile.gif


QUOTE(allberto @ 2012 06 11, 18:33)
Tik ten, kur reikalingas „patrintas“ efektas.

greičiausiai paliksim viska kaip yra, ir jau mastysim kaip gražiau padarius... vyras su remontais reikalų turėjo prieš kokia 12 metų taip sakant nesam tame patyrę, tai paskui tik bėdos prisidarysim... doh.gif smile.gif su baltom sienom trečia diena vargstam.. doh.gif tongue.gif tai jau užteks to '' džiaugsmo ''.. galvojau viskas bus kur kas paprasčiau.. ehh unsure.gif dėkoju už nora padėt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 11 birželio 2012 - 23:23
as del sendintos sienos atrodo azziza klause , tu kadangi gyveni ne lt tai pvz cia fr yra pilna tokiu kaip dekoratyviniu tinku jie jau gatavi parsiduoda nieko maisyti nereikia! nusiperki kibireli dekoratyvinio tinko nusiperki tokia spec lopetele ir su ta lopetele tinka ant sienos tepi ! gauni alia sendinta siena jos buna labai siltos ir jaukios tada yra pilna visokiu ten kt sluoksniu nori dar ko nors ant jos uztepi ir viskas paprasciau nebuna !as pvz sau dariau su tokiu http://www.maisondec...e/reliss-2-en-1
tiesa pries tepat nereikia nei slifuoti nei lyginti nei gruntuoti imi kose ir tepi !
ziurekit video gal kam pravers!

yra dar visokiu kt su smeliu sumaisytu tinku.........
pas mus tai cia labai madoje betonas turiu nusipirkusi bet dar neisbandziau vis ner kada!
Atsakyti
tiesa as pati cia sumasciau kad su tokia lopeteli galima pati paprasciausia sinini tinka taip tepti o poto reikia tokia nelabai lygia siena dazyti ir viskas ! pigiai kainuos
Atsakyti
Arba pats paprasciausias budas - nudazyti.
Ir kol neisdziuvo, su kempinele patrinti blink.gif

O va cia dare rusai:
http://www.peredelka...6180_steni.html

Siena visiskai lygi! Tik su kazkokiais dazais „ant virsaus“ efektas isgautas.
Kas rusiskai skaito, tai gerai, o kitiems i koki translate'a isideti reiktu...

P.S. Yra ir Lietuvoje dekoratyvinio tinko
Nereklama - tiesiog pas uosvius virtuveje taip padaryta - visai graziai atrodo...
Kaip minejo, spalva suteikia (paryskina) ant virsaus itrinamas vaskas (lakas) ar kaip ten...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 12 birželio 2012 - 09:42
Sveikos, gal kas galite rekomenduoti meistrą grindų šlifavimui? (parketo)? Labai būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 06 12, 09:01)
as del sendintos sienos atrodo azziza klause , tu kadangi gyveni ne lt tai pvz cia fr yra pilna tokiu kaip dekoratyviniu tinku jie jau gatavi parsiduoda nieko maisyti nereikia! nusiperki kibireli dekoratyvinio tinko nusiperki tokia spec lopetele ir su ta lopetele tinka ant sienos tepi ! gauni alia sendinta siena jos buna labai siltos ir jaukios tada yra pilna visokiu ten kt sluoksniu nori dar ko nors ant jos uztepi ir viskas paprasciau nebuna !as pvz sau dariau su tokiu  http://www.maisondec...e/reliss-2-en-1


nu va lygiai tai ko noriu.. bigsmile.gif o ant šito tinko galima ir dažus tept? nes dažus tai turim, ir kur juos reiktų dėt.. unsure.gif ir dar bėda kad mūsų sienos tapetuotos, tai ar gerai prikibtų.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2012 06 12, 14:18)
nu va lygiai tai ko noriu..  bigsmile.gif o ant šito tinko galima ir dažus tept? nes dažus tai turim, ir kur juos reiktų dėt..  unsure.gif ir dar bėda kad mūsų sienos tapetuotos, tai ar gerai prikibtų..  unsure.gif


as asm manau jei ant tapeto tepsi dazus o tapetas dazams nepritaikytas tai jis gali tau atsokti gausis efektas nei dazu nei tapetu! imesk foto kokie ten tapetai !
o del dekoratyvinio tinko kur lt parduoda tai man jau ir skaityti nusibodo ka ten ir kiek reikia masyti ir tepti ,maniski kainuoja 44eurus kibiras 15 kg -15m2. nieko nereikia nei maisyti nei tepti nei pries nei po,kibira atidarai ir varai lopetele pasiemes ! bet jei atvirai as manau kad kas nori taip pasidaryti gali susimaitysi pati eilini sienoms tinka ir ji istepti reikia tik tos lopeteles, o poto su voliuku ta siena uzdazyti ,man kai asm kai dazo su kempine nelabai patinka buna biski grubus efektas ! mano akiai patinka tai buna viskas kukliai, nelabai ryskiai matoma ... cia kiekvieno asm skonis.
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 06 12, 19:54)
o del dekoratyvinio tinko kur lt parduoda tai man jau ir skaityti nusibodo ka ten ir kiek reikia masyti ir tepti ,maniski kainuoja 44eurus kibiras 15 kg -15m2. nieko nereikia nei maisyti nei tepti nei pries nei po,kibira atidarai ir varai lopetele pasiemes ! bet jei atvirai as manau kad kas nori taip pasidaryti gali susimaitysi pati eilini sienoms tinka ir ji istepti reikia tik tos lopeteles, o poto su voliuku ta siena uzdazyti ,man kai asm kai dazo su kempine nelabai patinka buna biski grubus efektas ! mano akiai patinka tai buna viskas kukliai, nelabai ryskiai matoma ... cia kiekvieno asm skonis.


Pagal filmuka, tai reikia ant tos medziagos is kibiro skaidru sluoksni uztepti!
Aisku, apsauginio sluoksnio poreikis priklauso nuo to, kokiame kambaryje bus naudojama...
Atsakyti


Kokiais 1998 metais, gal pas mus tokių dažų, kurie duotų "išplaukusios" spalvos efektą nebuvo, tai "Mano namuose" po nuotraukomis kažkokio prancūziško interjero buvo paaiškinta, kad siena dažyta į dažus įmaišius rauginto pieno.
Skamba gal ir juokingai, bet tai tiesa.
Jei būčiau turėjusi kokią sieną pabandymui, matyt būčiau pabandžiusi.
Matyt ir dabar mėginčiau, tik vat neturiu ant ko.
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2012 06 12, 21:14)
Kokiais 1998 metais, gal pas mus tokių dažų, kurie duotų "išplaukusios" spalvos efektą nebuvo, tai "Mano namuose" po nuotraukomis kažkokio prancūziško interjero buvo paaiškinta, kad siena dažyta į dažus įmaišius rauginto pieno.
Skamba gal ir juokingai, bet tai tiesa.
Jei būčiau turėjusi kokią sieną pabandymui, matyt būčiau pabandžiusi.
Matyt ir dabar mėginčiau, tik vat neturiu ant ko.


Gal pamenate kokie dažai ir kiek to pieno? Pabandyčiau biggrin.gif
Atsakyti
alberto as apsauginio sluoksio netepiau ,turiu i dusa nupirkusi toki tepama betona ir apsaugini sluoksni kuris nepraleidizia dregmes bet dar nebandziau neturejau kada ;
o valgomajam neseinei istepiau, o pas dukra kambaryje jau 2 metai viskas liux ;
o del jogurto ar rugpienio ir sienu dazu tai negirdejau nieko panasaus kad ir francijoje gyvenu,bet seip manau nereikia bijoti eksperimentuoti!
Atsakyti