Įkraunama...
Įkraunama...

Remontus darome savomis rankomis - 3

kadangi cia teko skaityti daug neblogu patarimu, tai norejau pasiteirauti, gal kas esate susidure ir isivaizduojate, kaip pasidaryti toki zidini, nes man labai grazu toks kiaurarastis smile.gif
http://gypsettravell...09/index-3.jpeg
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 27, 13:51)
Sveiki,

užklausiu ir čia, gal kas susidūrėte.
Vonioje planuojame dėti didelį veidrodį, t.y. nuo grindų iki lubų, bet pločio - maždaug 50 cm. Pradinis pasiūlymas buvo įklijuoti vietoj plytelių, bet dabar man jau atrodo kažkaip keistai... Kaip dabar tvirtina veidrodžius? KLijuoja ant viršaus? Kabina?

Taip, susidūriau smile.gif Pati kažkada užsimaniau didoko veidrodžio ( na bet tikrai ne tokio didelio biggrin.gif ) ir sumąsčiau, kad nenoriu niekaip jo kabinti, o noriu įklijuoti tarp plytelių. Taigi, išsimatavau kokios bus plytelės, kiek užims tarpeliai ir užsisakiau būtent tokio dydžio, kad gražiai įsimontuotų. Priklijavo su plytelių klijais, ant sienos. Veidrodis buvo plonesnis nei plytelės, tai gavosi jog jis kokiu 1 mm įsigilinęs, bet tas man netrukdo/nekrenta į akis. O klijuoti ant plytelių būtų , ko gero, netvirta ( juk jos slidžios) ir gal ne taip gražu g.gif kai briauna matytųsi.
Maniškis veidrodis "kabo" jau kokius 9 metus ir man dar vis patinka šis sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 27, 13:51)
Sveiki,

užklausiu ir čia, gal kas susidūrėte.
Vonioje planuojame dėti didelį veidrodį, t.y. nuo grindų iki lubų, bet pločio - maždaug 50 cm. Pradinis pasiūlymas buvo įklijuoti vietoj plytelių, bet dabar man jau atrodo kažkaip keistai... Kaip dabar tvirtina veidrodžius? KLijuoja ant viršaus? Kabina?


Maciau pas zmones vietoje plyteliu iklijuota dideli veidrodį, na jis neaukstas bet platus, gal netoli poros metru, nes eina net per 2 seimos kriaukles. Tikrai labai graziai atrodo, kitame vonios kambaryje taip pat mazesnis iklijuotas. Jie tvarkesi pries kokius 7 metus gal daugiau, bet viskas atrodo dar ir dabar laaaabai graziai
Atsakyti
Dėkui visoms, tai ir liksiu prie pradinio varianto - įklijuoti veidrodį tarp plytelių. Tik man baisokoka iš anksto užsakinėti, nes plyteles klijuoju ne pati, o meistrai, tai gal palauksiu, kol suklijuos plyteles, ir bus aiškūs parametrai. Be to, ir aukštis kol kas nežinomas, nes dėsim pakabinamas lubas.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 28, 09:11)
Dėkui visoms, tai ir liksiu prie pradinio varianto - įklijuoti veidrodį tarp plytelių. Tik man baisokoka iš anksto užsakinėti, nes plyteles klijuoju ne pati, o meistrai, tai gal palauksiu, kol suklijuos plyteles, ir bus aiškūs parametrai. Be to, ir aukštis kol kas nežinomas, nes dėsim pakabinamas lubas.

Galit iš anksto suderinti su meistrais, kurioje vietoje ir kokio dydžio norit veidrodžio ir užsakinėkit ax.gif
Atsakyti
Is kitos puses - susiklijuokit plyteles, palikit tarpa. Parsigabenkit veidrodi, ji iklijuokit ir galiausiai uzglaistykit tarpus.

As kazkaip bijau „is anksto“ - tai po to visokiu knisliu buna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 28 birželio 2012 - 09:08
QUOTE(allberto @ 2012 06 28, 10:07)
Is kitos puses - susiklijuokit plyteles, palikit tarpa. Parsigabenkit veidrodi, ji iklijuokit ir galiausiai uzglaistykit tarpus.

As kazkaip bijau „is anksto“ - tai po to visokiu knisliu buna...

Tai taip ir darysiu, palauksiu to tarpo, tada jau matuosiu ir užsakinėsiu. Dar jei daryčiaus pati - labiau pasitikėčiau, o kai kiti dirba, kažkaip neramu... laugh.gif

Į temą, tai turbūt daugiau niekad nesamdysiu meistrų visiems darbams, grįšiu prie savitarnos, nes nafik, su tokiais apsisukimais. Aš pagrindinį darbą dirbdama, vien tik savaitgaliais ir vakarais remontuodamasi, sukausi greičiau. Tik tiek, kad vonia/wc - man kosmosas su visa santechnika, vamzdynais, ir pan., tai ir teko samdyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 06 27, 16:12)
kadangi cia teko skaityti daug neblogu patarimu, tai norejau pasiteirauti, gal kas esate susidure ir isivaizduojate, kaip pasidaryti toki zidini, nes man labai grazu toks kiaurarastis smile.gif
http://gypsettravell...09/index-3.jpeg



Laba, na cia fantazijos reikalas, bent man pirma sovusi i galva minis, tai suklijuoti 2-3 cemento-drozliu plokstes lapus, piesti ornamenta, ir siaurapjukliu pjaustyti kiaurarasti, veliau ji nuglaistyti, nuslifioti ir norima spalva nusidazyti. Zinoma priklijuoti ar prisukti i reikiama vieta. Gal kas kitu ideju turite?
Atsakyti
Sveikos,
Kadangi matau patirties turinčių visokiuose remonto darbuose tikra yra, tai grįžtant prie sienų impregnavimo temos norėčiau užklausti:
ar niekam neteko imregnuoti senų plytų? Remontuodami butą paliekame senas plytas, bet jos beprotiškai dulka, tai ieškom priemonės tam sumažinti arba dar tobuliau - visai pašalinti.. lakavimas nelabai patinka, kadangi pakeičia sienos išvaizdą, tai klausimas - ar tokio rezutlato galima pasiekti su kokiu nors imrpegnantu ar gruntu...?
Atsakyti
QUOTE(Giliukasss @ 2012 07 01, 16:36)
Laba, na cia fantazijos reikalas, bent man pirma sovusi i galva minis, tai suklijuoti 2-3 cemento-drozliu plokstes lapus, piesti ornamenta, ir siaurapjukliu pjaustyti kiaurarasti, veliau ji nuglaistyti, nuslifioti ir norima spalva nusidazyti. Zinoma priklijuoti ar prisukti i reikiama vieta. Gal kas kitu ideju turite?


Labai dekoju uz patarima, tikriausiai tokiu ir pasinaudosim, nes patiems kazkokiu geresniu minciu kaip ir neatejo i galva ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Priimkit ir mane į besiremontuojančių kompaniją.
Perskaičiau temą, bet klausimų, prieš pradedant darbus, vistiek milijonas. Gal kiek apšviesit mane...
1. Kuo reikėtų gruntuoti putplastį prieš glaistymą/dažymą ( čia viduje)? Ar tinka t.p. gruntas kaip ir sienoms?
2. Kokiu glaistu glaistyti eilines tinkuotas ir jau glaistytas sienas/lubas- akriliniu, lateksiniu ar polimeriniu? Pasimečiau...
3. Turiu didelę bėdą: svetainėje aplink plastikinius langus, angokraščiuose jau porą metų žiemomis kaupiasi drėgmė, per šalčius netgi ledukai susiformuoja doh.gif . jau ir pelėsis rodytis ėmė verysad.gif Kaip suprantu čia netgi ne dėl ventiliacijos, ar per didelės drėgmės tai vyksta, o dėl sienos peršalimo, taip vadinamų šalčio tiltų ar pan. Klausimas būtų toks: kaip galima apšiltinti tuos angokraščius? Ar čia tiesiog išsisandarino/išsidėvėjo apšiltinimas tarp lango ir sienos g.gif ir tereikia iš lauko pusės iškrapščius seną tinką/ makrofleksą vėl iš naujo pripurkšt /užtaisyt? Ar dar kaip kitaip? help.gif
4. Gal ką žinot apie tokį "cūdą"- termoizoliaciją "Korundas"? Gal teko išmėginti? Skamba nelabai realiai, bet skęstantis ir šiaudo griebiasi g.gif jei tai būtų nors dalinai tiesa, tai gal visai tiktų 3-iojo klausimo sprendimui?
4. Kuo galima užtepti senų iš tarybinių laikų likusių dažų likučius, kad jie nelystų lauk? Iš tiesų senieji dažai jau kiek įmanoma nuskusti buvo, bet ta spalva matyt tokia zarazna, kad užglaisčius, nugruntavus ir uždažius po kokių metų- kitų vėl paviršiun prasimušė kiaurai gruntą, glaistą ir dažus doh.gif Kažką lyg ir girdėjau, kad būna kažkoks a la surišėjas tokioms zarazoms rolleyes.gif
Iš anksto ačiū tiems, kam užteks kantrybės skaityt ir atsakyt į mano "paklodę" 4u.gif
Atsakyti
Įlendu dar su vienu klausimu... 4u.gif priėjome iki prieškambario dažymo, bet dabar iškilo klausimas kokiais dažais dažyt štai tokia siena:

user posted image

kad neužsipildytų dekoras, nes dažai kuriais dažėme miegamaji yra labai tiršti ir aišku kad nuo tokių užsipildys.. gal būna kažkokie spec. dažai dekoruotoms sienoms, ar gal tiesiog turi būt kuo skystesni..? o gal dažyt su tokiu aparatu:
user posted image
tuomet nusidažys tolygiai ir plonu sluoksniu.. g.gif
Atsakyti