Įkraunama...
Įkraunama...

Remontus darome savomis rankomis - 3

principas aiškus dabar, ką ir po ko daryt, skaičiuosim dabar kiek medžiagų nusipirkt...bet, deja, ta mano siena niekaip nedžiūva, kasryt drėgna būna, nei šildytuvas nepadeda...patarkit, prašau, gal reiktų tikrai pripūsti oro tarpą, gal nors šiek tiek situaciją pagerėtų ir galėtumėm imtis tolesnių veiksmų? smile.gif
man jau depresija nuo to pelėsio naikinimo ir sienų džiovinimo...
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 16, 13:43)
principas aiškus dabar, ką ir po ko daryt, skaičiuosim dabar kiek medžiagų nusipirkt...bet, deja, ta mano siena niekaip nedžiūva, kasryt drėgna būna, nei šildytuvas nepadeda...patarkit, prašau, gal reiktų tikrai pripūsti oro tarpą, gal nors šiek tiek situaciją pagerėtų ir galėtumėm imtis tolesnių veiksmų? smile.gif
man jau depresija nuo to pelėsio naikinimo ir sienų džiovinimo...


O tai prasidejus sildymo sezonui nepagereja situacija??? g.gif
Gal verta lukterti...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 10 16, 15:55)
O tai prasidejus sildymo sezonui nepagereja situacija???  g.gif
Gal verta lukterti...

nepagerėjo situacija - nepadeda nei vėdinimas, nei šildymas...pamenu, pavasarį, kai atsikėlėm čia, buvo panašiai, bet netaip baisiai...o dabar...mąstau, gal per baldus šiluma nepraeina ar kas, bet baldai nuo tos sienos nustumti kokį pusmetrį specialiai, kad nesikauptų drėgmė...sakau, man nuo to jau stogas važiuoja, o ir į sveikatą kibo -tik pavalau tuos pelėsius, ir man jau gerklę skauda, sloga prikibo... doh.gif doh.gif doh.gif
butas gautas paveldėjimo būdu, tad iškeist jį į kitą kol kas neįmanoma, reikia kažką daryt...
Atsakyti
Gal išsinuomokit drėgmės surinktuvą kokį pramoninį, kur naudoja po tinkavimo?
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2012 10 16, 16:46)
Gal išsinuomokit drėgmės surinktuvą kokį pramoninį, kur naudoja po tinkavimo?

manau, reikės, nes prieš savaitę nusipirkom tą Metylan Stop humidity, senukuose patikino, kad tikrai veikia, bet...surinko kelis lašus drėgmės ir viskas...o kad drėgmės daug, tai jaučiasi, na, gal dabar mažiau jau, kai šildo smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Ieškojau temos apie tai, ką žmonės patys pasidaro siekdami papuošti namus.. Ir Jūsų tema pasirodė arčiausiai tos thumbup.gif

Pasidalinsiu keletu nuotraukų, kaip nesunkiai galima pasidaryti kažką gražaus - smulkmenas, puošiančias interjerą.. Galbūt ir Jūs turite kažkokių panašių idėjų? 4u.gif
Nuotraukos:

http://www.facebook......;size=960,517 Veidrodis - interjero detalė

http://www.facebook......;size=250,800 Romantiškam vakarui, irgi papuošia:)

O tokią savaitgalį gavau dovanų, vienkartinė, bet taip puošianti ir gražiai atrodanti vazelė! http://www.facebook......;size=580,761

Atleiskit, suprantu, kad tokie dalykai tai ne remontas, o tik puošmenos, bet ir jos labai reikalingos.. gal pasidalinsite kažkuo panašaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maksil1 @ 2012 10 17, 13:51)
Sveiki  4u.gif

Ieškojau temos apie tai, ką žmonės patys pasidaro siekdami papuošti namus.. Ir Jūsų tema pasirodė arčiausiai tos  thumbup.gif




ka cia issidirbinejat? yra tema Detalės interjere, kurioje jus jau pasidalinot siomis idejomis, kam cia dar rasyt?
Atsakyti
QUOTE(PussBoots @ 2012 10 01, 11:15)

Ta pacia plokste jusu pasirinkta reikia tvirtinti su kuom nors, pvz. tie ankeriai, nes as klijuoti jos nerekomenduociau.
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 16, 18:06)
manau, reikės, nes prieš savaitę nusipirkom tą Metylan Stop humidity, senukuose patikino, kad tikrai veikia, bet...surinko kelis lašus drėgmės ir viskas...o kad drėgmės daug, tai jaučiasi, na, gal dabar mažiau jau, kai šildo smile.gif


jie skirti tik labai dregnose patalpose o tie pramoniniai dregmes surinkejai nuoma parai apie 50-70 lt bet veikia gerai tikrai surenka
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2012 10 17, 21:11)
jie skirti tik labai dregnose patalpose o tie pramoniniai dregmes surinkejai nuoma parai apie 50-70 lt bet veikia gerai tikrai surenka

Ihmantai, galejai pamineti, kad jeigu nuomuosis sestadieni, tai dregmes surinkeja reikes grazinti tik pirmadieni, o mokes nuoma uz 1 para, bent jau Gotas tokiom salygom nuomoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giliukasss @ 2012 10 18, 21:00)
Ihmantai, galejai pamineti, kad jeigu nuomuosis sestadieni, tai dregmes surinkeja reikes grazinti tik pirmadieni, o mokes nuoma uz 1 para, bent jau Gotas tokiom salygom nuomoja smile.gif


tas tiesa
Atsakyti
ateinu su naujienom verysad.gif viena forumietė man davė mintį, kad per tą sieną gali eiti lietvamzdis...ir jis gali būti trūkęs, užsikimšęs ar pan...ir ką, pasikonsultavau su išmanančiu žmogumi - jis patvirtino tą mega_shok.gif
ir ką gi man dabar daryt? griauti sieną, žiūrėt kas ten su tuo vamzdžiu dedasi?.. cray.gif
Atsakyti