Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gydytojai

QUOTE(sama @ 2011 04 19, 08:12)
Galiu dar papildyti del geru ginekologiu Alytuje ax.gif Gyd.Morkunaite ir Adomaitiene, jos  abi dirba Alytaus rajono PSPC, kuris randasi poliklinikos patalpose I ir III aukstuose, Morkunaite dar dirba ligonineje ir operuoja ir gimdymus priima thumbup.gif Alytaus raj.PSPC ka tik isigijo nauja echoskopa, jos abi echoskopuoja ir jokiu eiliu, tada kada jos dirba visada gali  atlikti echo tyrima, cia dirba ir seimos ir vaiku gydytojai, gyd. psichiatrai, psichologe, chirurgas-traumatologas gyd.Leketas

Esu prisiregistravusi šioje įstaigoje. Ne kartą teko kreiptis pas chirurgą ir vienintelis "pasirinkimas" pas juos - V.Maciulevičius rolleyes.gif Ir jų tinklapyje skelbiamame gydytojų sąraše kaip chirurgas minimas tik jis... GYDYTOJAI
Atsakyti
Sveikutės, dėl ginekologės mergaičiukei - bent jau anksčiau, mergaičių ginekologė buvo Maciulevičienė, tikrai maloni ir gera moteris. 4u.gif
Endokrinologas Čeponis, jaunas, iš Kauno atvažiuojantis, bet informacijos - nulis doh.gif Taip, jaunas, malonus- bet kas iš to, juk ne jį pažiūrėti eini.
Atsakyti
QUOTE(austeja001 @ 2011 04 20, 19:50)
Esu prisiregistravusi šioje įstaigoje. Ne kartą teko kreiptis pas chirurgą ir vienintelis "pasirinkimas" pas juos - V.Maciulevičius  rolleyes.gif  Ir jų tinklapyje skelbiamame gydytojų sąraše kaip chirurgas minimas tik jis... GYDYTOJAI

pasenusi info ax.gif
Atsakyti


QUOTE(sama @ 2011 05 13, 21:36)
pasenusi info ax.gif

Bet tai skelbiama oficialiame jų tinklapyje ax.gif Aišku, būtų gerai, kad nors iš kelių chirurgų būtų galima rinktis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja001: 13 gegužės 2011 - 20:40
QUOTE(sama @ 2011 04 19, 07:12)
Galiu dar papildyti del geru ginekologiu Alytuje ax.gif Gyd.Morkunaite ir Adomaitiene, jos  abi dirba Alytaus rajono PSPC, kuris randasi poliklinikos patalpose I ir III aukstuose, Morkunaite dar dirba ligonineje ir operuoja ir gimdymus priima thumbup.gif Alytaus raj.PSPC ka tik isigijo nauja echoskopa, jos abi echoskopuoja ir jokiu eiliu, tada kada jos dirba visada gali  atlikti echo tyrima, cia dirba ir seimos ir vaiku gydytojai, gyd. psichiatrai, psichologe, chirurgas-traumatologas gyd.Leketas


Sveiki. Man taip pat teks gimdyti Alytuje ir paskaiciusiu forume susidariau nebloga nuomone apie Morkunaite. Gal kas turi jos kontaktus? Buciau dekinga
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas galite rekomenduoti odos gydytoją Alytuje?
Iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu pradeti vartoti kontraceptikus, pas kokia ginekologe Alytuje patartute eiti konsultacijos? kokios proceduros atliekamos norint nustatyti tinkamus kontraceptikus? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Gyvenu ne Lietuvoje, bet planuoju grįžti atostogoms, na, o kadangi dirbu ne LT, darbo biržoje šiuo metu manęs taipogi nėra, tad norėjau paklausti, kaip dėl gydytojų? Norėčiau pasitikrinti sveikatą, apsilankyti pas ginekologę. Poliklinika jau aišku iš karto atkrenta. O kaip dėl privačių klinikų? Gal kas žino ir gali plačiau papasakoti?
Kokią ginekologę galėtumėte parekomenduoti? Ar privačioje klinikoje taip pat didelės eilės ir reikia užsiregistruoti iš anksto? Kiek kainuoja paslaugos: konsultacija ir pan.?
Būsiu labai dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eureka 7 @ 2011 09 23, 12:17)
Sveikos, merginos,
Gyvenu ne Lietuvoje, bet planuoju grįžti atostogoms, na, o kadangi dirbu ne LT, darbo biržoje šiuo metu manęs taipogi nėra, tad norėjau paklausti, kaip dėl gydytojų? Norėčiau pasitikrinti sveikatą, apsilankyti pas ginekologę. Poliklinika jau aišku iš karto atkrenta. O kaip dėl privačių klinikų? Gal kas žino ir gali plačiau papasakoti?
Kokią ginekologę galėtumėte parekomenduoti? Ar privačioje klinikoje taip pat didelės eilės ir reikia užsiregistruoti iš anksto? Kiek kainuoja paslaugos: konsultacija ir pan.?
Būsiu labai dėkinga už atsakymą  4u.gif


Galiu rekomenduoti ginekologe spuciene, ji dirba privaciai, pasiskambini ir susitari kada ateit, dazniausiai eiliu nera...as moku 60 lt uz konsultacija, kartu ir echoskopija pasiziuri jei nori...tel susirasi internete ivedus pavarde wink.gif jei rnerasi ir as galesiu paieskot wink.gif
Atsakyti
Dėkoju už atsakymą wink.gif Žiūrinėju internete, ji dirba tik pirmadieniais, antradieniais? Gal yra dar atsiliepimų apie šią gyd.? rolleyes.gif Kai lankiausi pas Stravinskienę, didelio įspūdžio nepaliko. Greitai apžiūrėjo, jei ko paklausiau- greitakalbe atsakė ir į mano klausimas nelabai reagavo. Suprantu, jog pacientų daug, bet jaučiausi labai nejaukiai, neskyrė ji laiko tiek, kiek norėjosi. Todėl dabar noriu susirasti nuoširdžią, malonią gydytoją, kuri po apžiūros nevytų lauk, o papasakotų apie tai,kas mane domina.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eureka 7 @ 2011 09 25, 12:48)
Dėkoju už atsakymą wink.gif Žiūrinėju internete, ji dirba tik pirmadieniais, antradieniais? Gal yra dar atsiliepimų apie šią gyd.?  rolleyes.gif  Kai lankiausi pas Stravinskienę, didelio įspūdžio nepaliko. Greitai apžiūrėjo, jei ko paklausiau- greitakalbe atsakė ir į mano klausimas nelabai reagavo. Suprantu, jog pacientų daug, bet jaučiausi labai nejaukiai, neskyrė ji laiko tiek, kiek norėjosi. Todėl dabar noriu susirasti nuoširdžią, malonią gydytoją, kuri po apžiūros nevytų lauk, o papasakotų apie tai,kas mane domina..  verysad.gif


Tada tikrai eik pas Spuciene, as pas ja ilgokai pabunu ir visko issiklausineju ir siaip ji dar daug papasakoja wink.gif o dirba tai ji man atrodo visa savaite smile.gif
Atsakyti
Galbūt internete klaidinga informacija. Reikės kada pasiskambinti, aš lapkričio mėn. grįžtu.
Tikiuosi nenuvils ji manes, nes pas aną gyd. tik pora kartų ir lankiausi, daugiau nebenorėjau pas ja.
O kokius tyrimus reiktų pasidaryti? Kažkaip jaučiuosi nieko nežinanti, trūksta informacijos sad.gif
Atsakyti