Įkraunama...
Įkraunama...

Kitų šalių kelionių agentūros

Sveikutės,

Esu girdėjus, kad lietuvaičiai sutaupo pinigėlių rinkdamiesi užsienio agentūrų paslaugas. Gal kas bandėt, gal galit parekomenduot?
Atsakyti
[B][U][SIZE=7][COLOR=red][FONT=Arial] Žinoma, aš pati esu vykus per Baltarusijos kelionių agentūrą, išejo pigiau, nes mano vyras kilęs iš baltarusijos, ir vizu nereikėjo, ir sutaupėm dar apie 300 litų nuo kiekvieno.

Vat...
Atsakyti
Žinoma pigiau!! Mes ieškomės kelionių per lenkus ir belgus. Manau, kad per juos ir važiuosime. Bet, apsimoka ieškotis tik paskutinės minutės, kuri pas juos iš tiesų yra paskutinė smile.gif t.y. labai pigu. Antraip neatsipirktų kelionė iki Varšuvos ar Amsterdamo ar dar ko nors.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 01, 14:37)
Žinoma pigiau!! Mes ieškomės kelionių per lenkus ir belgus. Manau, kad per juos ir važiuosime. Bet, apsimoka ieškotis tik paskutinės minutės, kuri pas juos iš tiesų yra paskutinė smile.gif  t.y. labai pigu. Antraip neatsipirktų kelionė iki Varšuvos ar Amsterdamo ar dar ko nors.


Gal galėtum pasidalinti geromis nuorodomis blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2005 06 02, 08:05)
Gal galėtum pasidalinti geromis nuorodomis blush2.gif ?

Žinoma!
olandų - galima tikrai pigiai pakeliauti
tarptautinis - vilų, namų nuoma visame pasaulyje
belgų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių portalas
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 02, 10:59)
Žinoma!
olandų - galima tikrai pigiai pakeliauti
tarptautinis - vilų, namų nuoma visame pasaulyje
belgų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių portalas


ačiū labai, o dar paaiškinkit, kaip jūs darote blush2.gif jei užsakinėjate paskutinę minutę kelionę, tai juk praktiškai be šansų lėktuvo bilietą gauti, į pvz., Amsterdamą, juos labai iš anksto užsakinėt reikia (bent jau tuos pigius) g.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, mes dar per užsienio operatorius nė karto nekeliavome, nes tokią galimybę atradome visai neseniai. Bet iki Lenkijos važiuotume arba mašina, arba autobusu, o toliau tik autobusu, nes tam ir imame kelionę per užsienio operatorių, kad sutaupytume smile.gif , o ne išleistume papildomai 2000 Lt už lėktuvo bilietus sad.gif . Nes jei nesutaupai, tai kam trenktis kažkur toliausiai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 03, 10:20)
Tiesą sakant, mes dar per užsienio operatorius nė karto nekeliavome, nes tokią galimybę atradome visai neseniai. Bet iki Lenkijos važiuotume arba mašina, arba autobusu, o toliau tik autobusu, nes tam ir imame kelionę per užsienio operatorių, kad sutaupytume smile.gif , o ne išleistume papildomai 2000 Lt už lėktuvo bilietus sad.gif . Nes jei nesutaupai, tai kam trenktis kažkur toliausiai?  mirksiukas.gif


tai tada įmanoma tik per lenkų agentūras važiuoti, nes jei su autobusu, pvz., važiuoti iki Briuselio 33 valandas.... Manau, po to jau nieko nebesinorės schmoll.gif O iki Varšuvos tai galima ir traukiniu važiuoti, gal visai nieko g.gif
Atsakyti
Čia lygtai per vokiečius galima užsisakyti. Aš tik neseniai šį puslapį radau, tai dar nespėjau išstudijuoti, bet gal kam pravers: http://www.expedia.d...eck=1&rfrr=-871
Atsakyti
Radau internete Lenkijos agentūrą Eccoholiday, kuri nerealiai pigiai organizuoja keliones. Tai va ir iškilo klausimas, gal kam teko pasinaudoti tos kelionių agentūros paslaugomis? Įdomu, ar čia patikima? g.gif
Atsakyti
Na, nėra taip nerealiai pigu..aki kur kainos be viešbučių, mokesčių..bet pigiau ne lietuivių, be to-pasirinkimas žymiai įvairesnis:)
Važiuosim su jais po 2sav., grįšim-papasakosiu ax.gif
Atsakyti
tikrai labai įdomu būtų paklausyt ax.gif
pernai kelionėj susipažinom su viena šeima, kuri pirmą kartą važiavo su lietuviška agentūra, o prieš tai visą laiką tik per "Eccoholiday" keliavo, tai jie labai tuos lenkus gyrė, sakė daugiau su lietuviais nebevažiuos. Sako ir lėktuvai geresni (iš Varšuvos jie skraidė) ir viešbučiai g.gif
Atsakyti