Įkraunama...
Įkraunama...

Kitų šalių kelionių agentūros

ar yra keliavusių per travelplanet.pl ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2012 05 22, 18:44)
As irgi atejau cia su klausimais, mielos keliauninkes prasom apsviesti mane. ax.gif  Taigi rudeni planuojam pakeliauti i graikija, kadangi vienas keliautojas yra is vokietijos tai ir skrydi su viesbuciu is vokietijos planuojam pirkti. Taigi mes planuojam is Vilniaus ir Frankfurta nuskristi, o ten jau susitikus su bendrakeleiviu pradeti kelione i graikija.(viskas vyktu viename oro uoste). Na man kazkaip viskas aisku ir suprantama. Bet Vokietijos kelioniu organizatoriai, dabar pradejo gasdinti, jus tik atsriskit anksciau, ne ta pacia diena, o tai nespesit ir t.t unsure.gif . na nerekomenduoja nei viena agentura. Kaip jus darot? papasakokit is patirties, negi tie skrydziai taip jau vieluoja ir atidedami.?
labai laukiu patirties.


Mes pries 3 m. pirkom paketa is Lastminute.de (skrydis ir viesbutis) i Maljorka. Is Rygos i Frankfurt-Hahn skridome anksti ryte, su autobusu nuvaziavome i pagrindini oro uosta (Frankfurt Main). Is agenturos ofiso oro uoste pasiemem bilietus, tai ilgai neuztrunka. Realiai pervaziavimui tarp oro uostu, bilietu atsiemimui ir pan. buvom pasilike 8 val. Viska labai ramiai be jokio streso susitvarkem ir dar liko laiko praejus check-in atsipusi, po duty free praeiti.
Siais metais vel skrendam per lastminute.de i Corfu. Bet jau su nakvyne, nes is LT i HAhn yra tik vakarinis skrydis. Nuskride permiegam viesbutyje, diena vel autiku is Hanh i Frankfurt prie Main vaziuojam, pasiimam bilietus oro uoste ir laukiam skrydzio.
Skrydziai jeigu ir veluoja tai nedaug, nebent technines kliutys arbo oro salygos nepalankios. Bet vokieciai gana tvarkingai skrydzius vykdo (bent jau mano patirtis tokia).
Del tos rekomendacijos tai daugiau formalumas. Bent jau pagal TUI taisykles, tai jie turi teise likus 1 parai iki skrydzio pakeisti skydzio laika, o tai reikia, kad skydis gali buti atkeltas pvz. 5 val anksciau. Todel ir rekomenduoja ypac uzsienieciams atvykti 1 d. anksciau.
Atsakyti
nelabai suprantu lenkų kalbos, bet su google translator bandau bookintis kelionę per ITAKA.PL...

vis bandau išsiaiškinti ar šiame puslapyje kelionės kainą rodo vienam žmogui, ar visai kelionei?
Atsakyti

Kas perkat per lenkus keliones paaiskinkit ar skiriasi kainos jei ta pacia kelione perku per Lt agentura? Isivedziau tos pacios itakos.pl kainas, na jos niekoms nesiskiria nei pirkciau per kelioniu akademija is Lietuvos g.gif Nes kiek sulyginau Bodrume pasirinkta viesbuti jis lygiai tiek pat kainuoja kiek man siulo agente is Lt. turizmo firmos, tiesa, ji dar nuolaida padaro. Tai tiesiog idomu pasidare ar jus gaunat pigiau ar kaip cia yra?
Atsakyti
QUOTE(Rijama @ 2012 06 05, 19:13)
Kas perkat per lenkus keliones paaiskinkit ar skiriasi kainos jei ta pacia kelione perku per Lt agentura? Isivedziau tos pacios itakos.pl kainas, na jos niekoms nesiskiria nei pirkciau per kelioniu akademija is Lietuvos  g.gif Nes kiek sulyginau Bodrume pasirinkta viesbuti jis lygiai tiek pat kainuoja kiek man siulo agente is Lt. turizmo firmos, tiesa, ji dar nuolaida padaro. Tai tiesiog idomu pasidare ar jus gaunat pigiau ar kaip cia yra?

viskas taip ir yra. daug lietuvisku agenturu yra pasirase sutartis su lenku organizatoriai, kaip ir su novaturu ar tezais. todel ir nuolaidas gali pritaikyti. bent jau su itaka tikrai daug kas bendradarbiauja. cia apsimoka patiems pirkti tada, kai pataikote ant kokio zavaus pasiulymo organizatoriaus, su kuriuo nedirba agentura.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 06 05, 21:05)
viskas taip ir yra. daug lietuvisku agenturu yra pasirase sutartis su lenku organizatoriai, kaip ir su novaturu ar tezais. todel ir nuolaidas gali pritaikyti. bent jau su itaka tikrai daug kas bendradarbiauja. cia apsimoka patiems pirkti tada, kai pataikote ant kokio zavaus pasiulymo organizatoriaus, su kuriuo nedirba agentura.

Aciu, tada vadinasi man paprasciau ir kiek labiau apsimokes pirktis per lietuvaiciu agentura, nei uzsisakineti paciai per lenkus viena ir ta pacia kelione biggrin.gif As jau buvau pradedanti galvoti, kad galiu rasti dar pigiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rijama: 05 birželio 2012 - 20:09
QUOTE(Rijama @ 2012 06 05, 21:09)
Aciu, tada vadinasi man paprasciau ir kiek labiau apsimokes pirktis per lietuvaiciu agentura, nei uzsisakineti paciai per lenkus viena ir ta pacia kelione  biggrin.gif As jau buvau pradedanti galvoti, kad galiu rasti dar pigiau  biggrin.gif

ech, aš irgi per anksti apsidžiaugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamiČiukas @ 2012 06 05, 20:12)
ech, aš irgi per anksti apsidžiaugiau smile.gif

nelabai supratau, tai juk kaip tik gerai, kad nereikia pacioms uzsakineti. juk vistiek per tuos pacius lenkus jei pigiau randat, tai jau ir gerai, o uzsisakyti per ka, tai koks skirtumas, kuo maziau vargo, tuo geriau juk.
Atsakyti
mes jau po keliones. pirkom is lenku tiesiai internetinis puslapis odpoczne.pl, organizatorius wezyr holidays. bendrauti teko angliskai ir tik rastu. pradzioje nemaloniai nustebino tuo, kad lauke kol ikris pinigai (buvau skaiciusi kad nelaukia), o kadangi darem paprasta tarptautini pavedima, tai geros trys dienos kaip ant adatu buvom, nes baisu buvo kad negausim patvirtinimo, bet viska gavom ir viskas buvo super. skridom is gdansko, tai kelione aisku uzkniso, bet kita vertus, tokios kainos kokia mokejom lietuvoje be sansu, o ir i ta pati viesbuti skrendant pvz is varsuvos ir is gdansko skiresi net 800 lt keturiems, tai rizikavom sutaupyti. jei kam reikes kokios info svieziausios apie gdansko oro uosta tai galit i AZ. nuvykus viesbutis neturejo laisvu kambariu, tai dave salia esanti geresni viesbuti uz ta pacia kaina ir dar galejom naudotis abieju viesbuciu paslaugomis, tai zodziu, atostogavom 4 zmones pigiausia per visa savo istorija o turejom didziausia prabanga thumbup.gif beje, keliauti per lenkus verta tiems, kas nemegsta rusu turistu. viesbutyje nebuvo nei vieno lietuvio, pora trejeta seimu rusu , koks 30 proc lenku, visi kiti vokieciai doh.gif aisku, animacija ir personalas irgi i vokiecius orientuoti, bet is esmes viskas buvo puiku. tiesa, lenkai gidai kurie veze i / is viesbuio buvo gerokai nustebe, kad jiem teko mums angliskai informacija pateikinte, akivaizdziai nelaimingi buvo (mat du kartus turejo burna ausinti ) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2012 06 06, 11:17)
mes jau po keliones. pirkom is lenku tiesiai internetinis puslapis odpoczne.pl, organizatorius wezyr holidays.  bendrauti teko angliskai ir tik rastu. pradzioje nemaloniai nustebino tuo, kad lauke kol ikris pinigai (buvau skaiciusi kad nelaukia), o kadangi darem paprasta tarptautini pavedima, tai geros trys dienos kaip ant adatu buvom

mes irgi tarptautini darem. siunteme jiems paskui kopija faksu ir jiems to uzteko. organizatorius musu kitas buvo. mums irgi pasiseke - rusu nerasta buvo biggrin.gif
o koks viesbutis buvo ir kiek kainavo? ir i koki perkele? nors gal cia turkijos temoje reiktu apie tai diskutuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 06 06, 18:44)
mes irgi tarptautini darem. siunteme jiems paskui kopija faksu ir jiems to uzteko. organizatorius musu kitas buvo. mums irgi pasiseke - rusu nerasta buvo  biggrin.gif
o koks viesbutis buvo ir kiek kainavo? ir i koki perkele? nors gal cia turkijos temoje reiktu apie tai diskutuoti  smile.gif


imesk nuorodele jei turi po ranka, aprasysiu, o tai rodos maciau net keleta turkijos temu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2012 06 06, 20:58)
imesk nuorodele jei turi po ranka, aprasysiu, o tai rodos maciau net keleta turkijos temu  blush2.gif

http://www.supermama...;#entry56110105

4u.gif
Atsakyti