Įkraunama...
Įkraunama...

Kitų šalių kelionių agentūros

Na apie keliones is Varsuvos su Itaka. Mes skridom i Dominikos Respublika, tai viskas butu buve super, jei ne bandymas iskisti kambarius su pries langus vykstanciomis statybomis. Bet pareiskus nepasitenkinima kambariu, is karto buvo pakeistas, taip kad kaip ir viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Šiemet mes rinkomes vokiečių TUI, tikrai esu 100 % patenkinta. Kaina ir aptarnavimas thumbup.gif Tik vienintelis minusas iš Lietuvos ilga kelione automobiliu iki orouosto, bet tai atperka viską. Pabandžiusi vokiečius tikrai atsisveikinu su Lietuvos agentūrom.
Atsakyti
Sveiki,
Gal yra pirkusių kelionę skrydis+viešbutis per expedia.com? Norėtume skrist iš Varšuvos. Ar patikima, kaip su apmokėjimu ir kt.? Labai laukčiau bet kokios info 4u.gif
Atsakyti
Sakykit ar gerai suprantu, kad Varsuvos oro uoste kazkur turim susirasti ITAKOS kioskeli kur atsiimsime ilaipinimo dokumentus g.gif Rekomenduojama pries para pasiteirauti ar nepasikeite skrydzio laikas, bet Alfaturas šeštadieni nedirba, bandysiu parasyti i Varsuva Itakai, gal atsakys biggrin.gif Pirma karta tokia kelione is lenku, tai truputi neramu.
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2014 10 10, 21:57)
Sakykit ar gerai suprantu, kad Varsuvos oro uoste kazkur turim susirasti ITAKOS kioskeli kur atsiimsime ilaipinimo dokumentus  g.gif Rekomenduojama pries para pasiteirauti ar nepasikeite skrydzio laikas, bet Alfaturas šeštadieni nedirba, bandysiu parasyti i Varsuva Itakai, gal atsakys  biggrin.gif  Pirma karta tokia kelione is lenku, tai truputi neramu.

Ne kioskelį,bet stalelį.Lygiai taip pat,kaip Lietuvoj aerouoste stovi Novaturas,Teztour ir pan.
Atsakyti
QUOTE(XXS @ 2014 09 25, 15:17)
Sveiki,
Gal yra pirkusių kelionę skrydis+viešbutis per expedia.com? Norėtume skrist iš Varšuvos. Ar patikima, kaip su apmokėjimu ir kt.? Labai laukčiau bet kokios info  4u.gif


expedia labai patikima
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas turi patirties uzsakant keliones internetu per vokieciu agenturas TUI.com arba lastminute.de?
Ar nebuvo nesklandumų? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radviliux: 30 kovo 2015 - 15:51
QUOTE(radviliux @ 2015 03 30, 15:50)
Sveiki,
Gal kas turi patirties uzsakant keliones internetu per vokieciu agenturas TUN arba lastminute.de?
Ar nebuvo nesklandumų? 4u.gif


Aš taip pat naudoti TUI mano atostogų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo govietnam: 02 balandžio 2015 - 16:34
QUOTE(govietnam @ 2015 04 02, 18:33)
Aš taip pat naudoti TUI mano atostogų

jas galima įsigyti ir lietuvoje be jokių problemų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 04 03, 19:47)
jas galima įsigyti ir lietuvoje be jokių problemų smile.gif



Tikrai? Nežinojau... rolleyes.gif
O kaži kaip su antkainiu, ar daug užsideda LT agentūros?
Vis dėlto, kai jos viena po kitos bankrutuoja, turbūt dabar bijočiau per LT agentūrą užsakinėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radviliux: 04 balandžio 2015 - 21:17
QUOTE(radviliux @ 2015 04 04, 23:16)
Tikrai? Nežinojau...  rolleyes.gif
O kaži kaip su antkainiu, ar daug užsideda LT agentūros?
Vis dėlto, kai jos viena po kitos bankrutuoja, turbūt dabar bijočiau per LT agentūrą užsakinėti  blush2.gif

Kaina ta pati, gal net ir nuolaida gautumete. Bankrutuoja ir vakarieciai
Atsakyti
Gal kas žinote latviu agentūrų kelionėms iš Rygos?
Atsakyti