Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kitų šalių kelionių agentūros
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4
Satina
Sveikutės,

Esu girdėjus, kad lietuvaičiai sutaupo pinigėlių rinkdamiesi užsienio agentūrų paslaugas. Gal kas bandėt, gal galit parekomenduot?
AG@TA
[B][U][SIZE=7][COLOR=red][FONT=Arial] Žinoma, aš pati esu vykus per Baltarusijos kelionių agentūrą, išejo pigiau, nes mano vyras kilęs iš baltarusijos, ir vizu nereikėjo, ir sutaupėm dar apie 300 litų nuo kiekvieno.

Vat...
Atėnė
Žinoma pigiau!! Mes ieškomės kelionių per lenkus ir belgus. Manau, kad per juos ir važiuosime. Bet, apsimoka ieškotis tik paskutinės minutės, kuri pas juos iš tiesų yra paskutinė smile.gif t.y. labai pigu. Antraip neatsipirktų kelionė iki Varšuvos ar Amsterdamo ar dar ko nors.
kava
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 01, 14:37)
Žinoma pigiau!! Mes ieškomės kelionių per lenkus ir belgus. Manau, kad per juos ir važiuosime. Bet, apsimoka ieškotis tik paskutinės minutės, kuri pas juos iš tiesų yra paskutinė smile.gif  t.y. labai pigu. Antraip neatsipirktų kelionė iki Varšuvos ar Amsterdamo ar dar ko nors.
*

Gal galėtum pasidalinti geromis nuorodomis blush2.gif ?
Atėnė
QUOTE(kava @ 2005 06 02, 08:05)
Gal galėtum pasidalinti geromis nuorodomis blush2.gif ?
*

Žinoma!
olandų - galima tikrai pigiai pakeliauti
tarptautinis - vilų, namų nuoma visame pasaulyje
belgų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių portalas
kava
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 02, 10:59)
Žinoma!
olandų - galima tikrai pigiai pakeliauti
tarptautinis - vilų, namų nuoma visame pasaulyje
belgų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių operatorius
lenkų - kelionių portalas
*

ačiū labai, o dar paaiškinkit, kaip jūs darote blush2.gif jei užsakinėjate paskutinę minutę kelionę, tai juk praktiškai be šansų lėktuvo bilietą gauti, į pvz., Amsterdamą, juos labai iš anksto užsakinėt reikia (bent jau tuos pigius) g.gif
Atėnė
Tiesą sakant, mes dar per užsienio operatorius nė karto nekeliavome, nes tokią galimybę atradome visai neseniai. Bet iki Lenkijos važiuotume arba mašina, arba autobusu, o toliau tik autobusu, nes tam ir imame kelionę per užsienio operatorių, kad sutaupytume smile.gif , o ne išleistume papildomai 2000 Lt už lėktuvo bilietus sad.gif . Nes jei nesutaupai, tai kam trenktis kažkur toliausiai? mirksiukas.gif
kava
QUOTE(Atėnė @ 2005 06 03, 10:20)
Tiesą sakant, mes dar per užsienio operatorius nė karto nekeliavome, nes tokią galimybę atradome visai neseniai. Bet iki Lenkijos važiuotume arba mašina, arba autobusu, o toliau tik autobusu, nes tam ir imame kelionę per užsienio operatorių, kad sutaupytume smile.gif , o ne išleistume papildomai 2000 Lt už lėktuvo bilietus sad.gif . Nes jei nesutaupai, tai kam trenktis kažkur toliausiai?  mirksiukas.gif
*

tai tada įmanoma tik per lenkų agentūras važiuoti, nes jei su autobusu, pvz., važiuoti iki Briuselio 33 valandas.... Manau, po to jau nieko nebesinorės schmoll.gif O iki Varšuvos tai galima ir traukiniu važiuoti, gal visai nieko g.gif
Trolėmolė
Čia lygtai per vokiečius galima užsisakyti. Aš tik neseniai šį puslapį radau, tai dar nespėjau išstudijuoti, bet gal kam pravers: http://www.expedia.de/daily/LastMinute/Def...eck=1&rfrr=-871
godive
Radau internete Lenkijos agentūrą Eccoholiday, kuri nerealiai pigiai organizuoja keliones. Tai va ir iškilo klausimas, gal kam teko pasinaudoti tos kelionių agentūros paslaugomis? Įdomu, ar čia patikima? g.gif
asah
Na, nėra taip nerealiai pigu..aki kur kainos be viešbučių, mokesčių..bet pigiau ne lietuivių, be to-pasirinkimas žymiai įvairesnis:)
Važiuosim su jais po 2sav., grįšim-papasakosiu ax.gif
Kapsė
tikrai labai įdomu būtų paklausyt ax.gif
pernai kelionėj susipažinom su viena šeima, kuri pirmą kartą važiavo su lietuviška agentūra, o prieš tai visą laiką tik per "Eccoholiday" keliavo, tai jie labai tuos lenkus gyrė, sakė daugiau su lietuviais nebevažiuos. Sako ir lėktuvai geresni (iš Varšuvos jie skraidė) ir viešbučiai g.gif
niedulis
Praeitais metais su šia agentūra keliavome į Tenerifę. 3* apartamentai su pusryčiais ir vakariene 8 dienoms kainavo 1560 Lt + 165 Lt oro uosto mokesčių. Sakyčiau, visiškai geras kainos ir komforto santykis. Nors su Tui nepalyginsi...
Karvė Supermodelis
Na mes praeitais metais skridom iš Varšuvos į Tunisą tai mokestis buvo 140Lt, o kai tuo pačiu metu iš Vilniaus į Tunisą buvo 165Lt.
niedulis
labai atsiprašau, suklydau. Nepatingėjau ir susiradau visus kelionės dokumentus. Taigi, 2004 m. kovo 20-27 kelionė į Tenerifę apartamentai Green park 3* HB 1559 Lt ir oro uosto mokesčiai 105 Lt/ žmogui. Taigi, pernai buvo taip. Kaip yra dabar aš nežinau. Kai domėjausi gegužės mėnesį, tokie baisūs mokesčiai, kaip nurodo matroskinas, nebuvo.
Pabandžiau įeiti į Eccoholiday puslapį, bet oro uosto mokesčių neradau. Radau Scanholiday puslapyje oro uosto mokesčius: Tunisas - 140 zl., Maljorka - 148 zl., Gran Canaria -180 zlotų.
asah
Na va, grįžom ir mes...
Liūdna grįžti sad.gif
Kelionė-puiki, agentūra-normali..jokių priekaištų neturiu.
Apie kelionę papasakosiu ir nuotraukas sumesiu vėliau.
Vaka
QUOTE(Karmen @ 2007 04 22, 20:58)
Gal dar kokių vokiškų puslapiukų kas žino?  bigsmile.gif
*

www.travel.de www.urlaub.de ir pan.
ten tikrai pigiau, tik va klausimas kaip pigiai iki ten su lektuvu nusikasti biggrin.gif
moony
As siendien uzbegau y viena lietuviu agentura, paklausti ar jie nepadetu perkant keliones is uzsienio operatoriu. smile.gif Tai man pasake, kad jie bendradarbiauja tik su TUI, ir kad turi savo kazkokias kainas, kad as ne neziureciau tu kainu kur yra uzsienio interneto puslapiuose yra ax.gif
Na vien zodz, kai paklausiau ar kazka butu ymanoma uz 1000euru y kokia egzotine sali, tai irgi pradejo kazka aiskinti, kad jie perka tas keliones is uzsienio agenturu... tai supratau kad tikrai negausiu uz tokia kaina , kaip kad randu internetiniuose uzsienio agenturu puslapiuose. schmoll.gif
Gal neteisingai manau, bet galvoju , kad butu pradeje siulytu keliones toli grazu ne uz 1000 euru, o tokias kuriuos puikuojasi lietuvos puslapiuose ir kai kurios virs 10.000...
Tai va, gal kas yra kazka panasaus dares, ar su lietuvos agenturu pagalbomis, ar be ju.. 4u.gif turiu omeny nusipirke kelione is uzsienio operatoriu. Kadangi noriu keliauti rugpjucio menesi, tai laiko dar turiu, sakiau pasivaiksciosiu po kitas lietuvos agenturas, gal jos pades uzsisakyti bilietus tokiomis kainomis kur internete rasomos. Jei ne bandysiu pati.. biski zalia esu tuose internetiniuose uzsakymuose bilietu.. 4u.gif
uups
QUOTE(Karmen @ 2007 04 22, 18:58)
Gal dar kokių vokiškų puslapiukų kas žino?  bigsmile.gif
*

QUOTE(Vaka @ 2007 05 08, 15:38)
www.travel.de www.urlaub.de ir pan.
ten tikrai pigiau, tik va klausimas kaip pigiai iki ten su lektuvu nusikasti  biggrin.gif
*

daug vokishku puslapiu nuorodu yra sioje temoje

pigiausiai tikriausiai skraidina Ryanair i frankfurta,- bilietai po lita (jei pasiseka) ar simta + oro uosto mokesciai apie 60lt. Tik tiek, kad ne visada patys pigiausi pasitaiko. Siaip dviem zmonems pirmyn-atgal dazniausiai perku uz 250lt pirmyn-atgal su visom bagazu kainom mirksiukas.gif

I egzotines shalis vaziuociau tik su uzsienio agenturom. Lietuviai, vistik, perdaug pleshia unsure.gif
As katik gryzau is elementarios, nuvalkiotos neegzotines keliones 'last minute' 6 naktims i egipta 4* all inclusive su vokieciu operatorium uz 319 eur (koks 1111lt g.gif ), kai tuo tarpu LT tas pats viesbutis, tik 7 naktims 'last minute' kainuoja 1855lt + 165lt oro uosto mokesciu. Skirtumelis yra...O jei dar vaziuotum porai savaiciu, tai apskritai puse kainos susitaupo.
O egzotines keliones tai perpus ir uz trecdali...jei last minute...
niedulis
Moony, gal į kokią prastą agentūrą kreipeisi. Visada TUI keliones perkam arba per Baltic Clipper, arba per West express. Ir atsiunčia daugiau pasiūlymų nei matosi internetiniam puslapy.
Udrius
QUOTE(niedulis @ 2007 05 09, 09:47)
Moony, gal į kokią prastą agentūrą kreipeisi. Visada TUI keliones perkam arba per Baltic Clipper, arba per West express. Ir atsiunčia daugiau pasiūlymų nei matosi  internetiniam puslapy.
*

Man atrodo, kad butent West experss arba Baltic clipper galejo taip ir pasakyti. Tai kas manotosi inete tas ir yra perkant lietuvoje. Tas liecia tiek TUI, tiek Eccoholiday.
moony
Ce taip man West expresse pasake. Pasakojo, kad jie ne nezino tu internetiniu kainu, kurios yra pas TUI, kad jie turi savo prisijungimo kazkokius kodus, ir prisijunge tik kazka siulo... O detaliau nieko nenorejo sakyti, kokios ten kainos ar mazesnes ar didesnes nei internete.. schmoll.gif Bandysiu nueiti y Baltic clipper kazkaip patrauklesne atrodo man agentura smile.gif O Krantas travel atrase, kad reikia eiti pas juos , sudaryti sutarti kazkokia ir tada ziureti keliones... likau nelabai supratus..
niedulis
Būtent su savo prisijungimo kodais Baltic clipperis ir prispausdindavo krūvą pasiūlymų, tokių, kur internetiniame puslapyje net nesimato paprastam vartotojui. O dėl Eccoholiday visiškai sutinku, ką matai internetiniame puslapyje, tą patį ir agentūra pasiūlys (arba visai nepasiūlys). Mane labiausiai nervuoja, kad kelionių agentūros tingi dirbti su klientais, stengiasi įsiūlyti lietuvių operatorių keliones, o taip nesinori lietuviškos kokybės.
moony
va butent, kad eini su mintim jog nori keliones is uzsienio operatoriu, o tau vistiek siulo is lietuviu, ir dar pasakoja..."juk isvykimas is lietuvos, viskas lietuviskai.." o kainos kad 3kart jei ne 4 didesnis tai kazkaip nepamini....
Inana
Bandykit ieškoti čia: www.lastminute.com
moony
tai kur tik neieskom mes smile.gif ir www.lastminute.com ir www.lastminute.de ir dar n... puslapiu
RavenBlack
[

I egzotines shalis vaziuociau tik su uzsienio agenturom. Lietuviai, vistik, perdaug pleshia unsure.gif
As katik gryzau is elementarios, nuvalkiotos neegzotines keliones 'last minute' 6 naktims i egipta 4* all inclusive su vokieciu operatorium uz 319 eur (koks 1111lt g.gif ), kai tuo tarpu LT tas pats viesbutis, tik 7 naktims 'last minute' kainuoja 1855lt + 165lt oro uosto mokesciu. Skirtumelis yra...O jei dar vaziuotum porai savaiciu, tai apskritai puse kainos susitaupo.
O egzotines keliones tai perpus ir uz trecdali...jei last minute...
*

[/quote]

As pirkau i Kenija uz 871 eurą iš www.reisetop.de, tik jiems galima pervesti iš vokiško banko tiktai.
Keliones už europos ribų tikrai labiau apsimoka is uzsienio pirkti.
geras tinklapis yra www.firstchoice.co.uk ten ta patui kenija buvo dar pigesne, tik man dienos nelabai tiko...
moony
Va butent ir as ziurineju keliones is www.firstchoice.co.uk tik nzn ar ten is lietuvos galima uzisakyti kelione, nes bandziau prisiregistruoti ju puslapyje, nera net lietuvos pasirinkti sad.gif Tai va. Seip maciau sitame puslapyje http://www.amextravel.lt/index.php?main_id=13,343 neblogu pasiulymu duoda is Tui , tik neaisku , ar nebus taip kad nueisi, o tokiu kainu ne nebuta... kaip visad lietuviai megsta gi smile.gif
Marizza
As vat radau http://www.secondcasa.com/index.html?CURR=EUR kelione kairej pusej 06.16d. 17.11 1 euras, tai cia taip is trikruju buna ar man akyse rodosi/?
uups
QUOTE(elenytele @ 2007 06 16, 16:35)
As vat radau http://www.secondcasa.com/index.html?CURR=EUR kelione kairej pusej 06.16d.  17.11  1 euras, tai cia taip is trikruju buna ar man akyse rodosi/?
*

nebuna.
paskaityk atidziau,- ten ne kelione, o apartamentu nuoma. Kainuoja eura savaitei nuo sausio iki birzelio menesio. Kaip ten nusigausi,- tavo reikalas, kaip ir ka valgysi/veiksi, etc. Ir, be abejo, teks susimoket uz elektra, patarnavimus ir pan mirksiukas.gif
doktorka
QUOTE(moony @ 2007 06 14, 14:36)
Va butent ir as ziurineju keliones is www.firstchoice.co.uk tik nzn ar ten is lietuvos galima uzisakyti kelione, nes bandziau prisiregistruoti ju puslapyje, nera net lietuvos  pasirinkti sad.gif Tai va. Seip maciau sitame puslapyje http://www.amextravel.lt/index.php?main_id=13,343 neblogu pasiulymu duoda is Tui , tik neaisku , ar nebus taip kad nueisi, o tokiu kainu ne nebuta... kaip visad lietuviai megsta gi smile.gif
*

Sveikos,

su firstchoice keliavau symet - uzsisakiau kelione is Lietuvos, viska sutvarkiau internetu ir esu labai patenkinta thumbup.gif Tik bijojau pasikliauti vietiniu pastu (pas mus pasitaiko vokai praplesti), todel nurodziau, kad bilietus biciuliui nusiustu i Londona, o pakeliui is jo ir atsiemem ax.gif
Kurmiukė
[quote=uups,2007 05 08, 23:47]
daug vokishku puslapiu nuorodu yra [url=http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=71271]sioje temoje[/ur

www.lastminute.thomascook.de 4u.gif
moony
Jau antra savaite minu kasdien takelius i lietuvos agenturas prasydama pasiulyti kokia egzotiska kelione per vokiecius. Namuose pasiziuriu kainos svyruoja 1000euru. Nuejus man net uz 1400euru negali nieko pasiulyti, tipo ce kazka per daug as noriu.. g.gif Speju gal jie uzsideda kazkokius procentus, gi nebendradarbiautu su tuo TUI jei negautu ne cento nuo to. Tai jau nebesuprantu kas tada ten per kainos vokiskuose interneto puslapiuose? smile.gif
Sakykit kas esat susidure, ar imanima tiesiog uzsisakyti kelione internetu paciai, tiesiog matai kelione uz tiek ir tiek ir pasirinkus data uzsisakai ja, sumoki? Nes kam tada tos keliones siulomos pirkti internetu. O ten tikrai ne patys prasciausi viesbuciai siulomi. patarkit gal kas tiesiai yra is interneto pirkes is vokieciu, gal kas galetu pakonsultuot, juo labiau mano specialybe anglu k, o vokieciu kazka ten aklai gaudausi, bet sunkiai... blush2.gif
lotute
QUOTE(moony @ 2007 07 24, 16:28)
Jau antra savaite minu kasdien takelius i lietuvos agenturas prasydama pasiulyti kokia egzotiska kelione per vokiecius. Namuose pasiziuriu kainos svyruoja 1000euru. Nuejus man net uz 1400euru negali nieko pasiulyti, tipo ce kazka per daug as noriu..  g.gif  Speju gal jie uzsideda kazkokius procentus, gi nebendradarbiautu su tuo TUI jei negautu ne cento nuo to. Tai jau nebesuprantu kas tada ten per kainos vokiskuose interneto puslapiuose?  smile.gif
Sakykit kas esat susidure, ar imanima tiesiog uzsisakyti kelione internetu paciai, tiesiog matai kelione uz tiek ir tiek ir pasirinkus data uzsisakai ja, sumoki? Nes kam tada tos keliones siulomos pirkti internetu. O ten tikrai ne patys prasciausi viesbuciai siulomi. patarkit gal kas tiesiai yra is interneto pirkes is vokieciu, gal kas galetu pakonsultuot, juo labiau mano specialybe anglu k, o vokieciu kazka ten aklai gaudausi, bet sunkiai... blush2.gif
*

jei ka rasi prasinesk, gal ir mudu su vyru atsisakysim keliones automobiliu ir isvyksim i kokia egzotine kelione wub.gif girdejau kad frankfurto oro uoste yra nemazai siuloma kelioniu i egzotines salis uz itin patrauklia kaina ax.gif
pumiux5
QUOTE(moony @ 2007 07 24, 16:28)
Jau antra savaite minu kasdien takelius i lietuvos agenturas prasydama pasiulyti kokia egzotiska kelione per vokiecius. Namuose pasiziuriu kainos svyruoja 1000euru. Nuejus man net uz 1400euru negali nieko pasiulyti, tipo ce kazka per daug as noriu..  g.gif  Speju gal jie uzsideda kazkokius procentus, gi nebendradarbiautu su tuo TUI jei negautu ne cento nuo to. Tai jau nebesuprantu kas tada ten per kainos vokiskuose interneto puslapiuose?  smile.gif
*

keliavau kovo men. i Mauriciju.
keliones paketa flight+hotel pirkau internetu www.lastminute.de
Viskas paprasta:
uzsiregistruoji, uzsakai issirinkta kelione, tada 15 min. begyje tau skambina is ju call centro, susitikslina duomenis, kita diena e'mail tau astiuncia duomenis mokejimui, sumoki, likus 10 darbo dienu iki numatytos keliones datos pastu atsiuncia viesbucio vauceri (lektuvo bilietai elektroniniai). nuvykus i vieta (mauriciju) viskas vyksta analogiskai kaip ir su Novaturu ir kt. musu agenturomis: nuveza i viesbuti, ateina agenturos atstove, papasakoja apie sali ir t. t.

Viskas paptrasta, Jei turi interneta ir bent kiek gaudais vokiskai - LT agentura kaip tarpininke nereikalinga. Beje pries uzsisakydama savarankiskai ir as ejau i musu agentura. Bent jau man kainas siule tas pacia kaip ir vokeiciu tinklalapyje, taciau pasirinkimas is LT agenturu yra ribotas, nes jie bendradarbiausja tik su keliomis didesnesmis vokietijos opretaoremi pvz. tui. O ju pasiulymai intrernete nera patys geriausi.

Is vokieciu gerai yra keliaut: lektvai normalus, del viesbucio gali but ramus, jie i savo katalogus netraukia visokiu apsiurusiu, kuris kazkada pries 10 metu gal ir buvo 5*, kaip ne karta yra pasitaike su LT.

del orouosto kelioniu turgaus: kova skridom per hamburga. ten irgi tas marketas yra. kainos tos pacios kaip ir internete.

Beje siam rudeniui ziurejom europines neegzotines keliones (malaga, sicilija). Kainu skirtumai pvz.: is lietuvos 11'000 is vokietijos 8'500 (cia trims zmonems). pridedi dar islaidas iki vokietijos ir atgal - tas pats iseina. o va egzotines tai jau solidziai susitaupo.

sekmes
moony
Siendien ysigijau kelione i kenija rugpjucio 12 dienai. Su lietuvos agenturos pagalba pirkau kelione is TUI. 2savaites 3,5*, AI, vienam asmeniui kainavo 1179Euru. Na gal ir buna pigiau, bet jau nebesinorejau laukti ir rizikuoti. Dabar didziausias rupestis kaip kuo pigiau y Frankfurta nusigauti. Tokia paslauga nebloga radau. Nuomuoji autobobili parai su vairuotoju uz 300lt +degalai. Na gal per stebukla koki pigu bilieta lektuvo ismes kas, nors abejoju smile.gif
Klajone
Ar esate kas lauke paskutines minutes pasiulymu oro uoste "ant cemodanu"? Butu labai idomu paskaityti jusu patirti: is kokio oro uosto skridot, kur nukeliavot, uz kiek ir t.t. Noreciau gal kitoms atostogoms tokios keliones. Vis tik avantiura rolleyes.gif
Saulytes
As keliavau i Tailanda per www.lastminute.de bilietus atsiunte pastu
gavau gera pasiulyma, iki vokietijos skirdau su lektuvu
saip gerokai pigiau gavosi
nors dabar noriu skristi i venesuela tai pigiau gaunasi per olandus skristi teks ten ieskoti
zhemaitis
Man asmeniskai teko taip keliauti keleta kartu, galvoju kurti kazka panasaus i kelioniu agentura ir padeti zmonems pigiau keliauti. Pvz. i Kuba galima iki 2sav. su visais maitinimais, viesbuciais ir skrydziais (be papildomu ekskursiju) vienam zmogui uz kokius 4500Lt - cia su visais skrydziais su mokesciais is Vilniaus per pvz. Frankfurta. Esu mates ir dar pigiau. Bandau suvokti, ar kam nors butu idomu tokia galimybe? gal net susiorganizuoti grupele, gal kas nori pvz. sausio men?
zhemaitis
Tai nejau niekam neidomu?
uItra
QUOTE(zhemaitis @ 2007 11 27, 17:13)
Man asmeniskai teko taip keliauti keleta kartu, galvoju kurti kazka panasaus i kelioniu agentura ir padeti zmonems pigiau keliauti.  Pvz. i Kuba galima iki 2sav. su visais maitinimais, viesbuciais ir skrydziais (be papildomu ekskursiju) vienam zmogui uz kokius 4500Lt - cia su visais skrydziais su mokesciais is Vilniaus per pvz. Frankfurta.  Esu mates ir dar pigiau.  Bandau suvokti, ar kam nors butu idomu tokia galimybe? gal net susiorganizuoti grupele, gal kas nori pvz. sausio men?
*

na parasyk, ka ten sumastes smile.gif
mes siemet planuojam keliauti per vokieciu agentura, skrendant is amsterdamo iki paskutinio momento laukiant pasiulymo, bet jei turi kazkokiu ideju - pasakok biggrin.gif
sindiokas
QUOTE(zhemaitis @ 2007 11 27, 18:13)
Man asmeniskai teko taip keliauti keleta kartu, galvoju kurti kazka panasaus i kelioniu agentura ir padeti zmonems pigiau keliauti.  Pvz. i Kuba galima iki 2sav. su visais maitinimais, viesbuciais ir skrydziais (be papildomu ekskursiju) vienam zmogui uz kokius 4500Lt - cia su visais skrydziais su mokesciais is Vilniaus per pvz. Frankfurta.  Esu mates ir dar pigiau.  Bandau suvokti, ar kam nors butu idomu tokia galimybe? gal net susiorganizuoti grupele, gal kas nori pvz. sausio men?
*

Norim,norim!Tik kita rudeni, smile.gif dabar sausi i Meksika isskrendam.As irgi manau,kad i egzotines salis su visai mokesciai kelione turetu iseiti iki 4500lt.Cia jau brangiausiai ir 2 savaitem
laurynaa
QUOTE(sindiokas @ 2007 12 14, 23:10)
Norim,norim!Tik kita rudeni,  smile.gif
*

taip taip, mane irgi kitas ruduo labai domina ax.gif (ypac ten kur galima susituokti wub.gif )
zhemaitis
Tai siulau i St. Lucy tada!
Stirnaitė
QUOTE(laurynaa @ 2007 12 16, 21:19)
(ypac ten kur galima susituokti  wub.gif )
*

o kur negalima susituokti? mastau.gif

sorry, ne į temą man kartais klausimai kyla... ax.gif
laurynaa
QUOTE(Stirnaitė @ 2008 01 07, 17:53)
o kur negalima susituokti? mastau.gif

sorry, ne į temą  man kartais klausimai kyla... ax.gif
*

tongue.gif galima gal ir visur, bet reiketu,kad santuoka LT galiotu

to zhemaitis:aciu uz pasiulyma, kaip tik ieskausi daugiau info apie st. lucy smile.gif
zhemaitis
QUOTE(laurynaa @ 2008 01 07, 19:46)
tongue.gif  galima gal ir visur, bet reiketu,kad santuoka LT galiotu

to zhemaitis:aciu uz pasiulyma, kaip tik ieskausi daugiau info apie st. lucy  smile.gif
*

http://www.stlucia.org/planner/weddings.asp

kelis metus is eiles laimejo "best wedding destination" rinkimus:) Bet siaip as ten vaziuociau po vestuviu:)
panther
Man irgi butu labai idomu suzinoti, kaip ten su kelionemis is pvz Frankfurto oro uosto, kai tiesiai iki ten nusigave ir, kaip kazkuri forumiete minejo, "ant cemodanu" palauke, isigyja zymiai pigesne kelione nei skrendant is Vilniaus g.gif
Visi raso, kad uzsisako internetu, o ar kas bande susisaudyti kelione vietoje paciame Frankfurto oro uoste? ax.gif
uups
QUOTE(panther @ 2008 02 25, 15:14)
Man irgi butu labai idomu suzinoti, kaip ten su kelionemis is pvz Frankfurto oro uosto, kai tiesiai iki ten nusigave ir, kaip kazkuri forumiete minejo, "ant cemodanu"  palauke, isigyja zymiai pigesne kelione nei skrendant is Vilniaus g.gif
Visi raso, kad uzsisako internetu, o ar kas bande susisaudyti kelione vietoje paciame Frankfurto oro uoste?  ax.gif
*

daro taip zmones smile.gif
yra visa tema:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry10386404
panther
QUOTE(uups @ 2008 02 25, 16:43)

Dekui uz nuoroda aciuks.gif
Lekiu skaityti smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.