Įkraunama...
Įkraunama...

Dažytų plaukų spalvos nuemėjai

Sveikos mamytes tongue.gif
gal kuri zinot su kuo butu alima nuplauti dazus ar isvis imanoma jei nepatinka spalva kokia nusidaziau verysad.gif nes net nezinau ka daryt is dvieju kartu daziau abu kartai nepasiseke saknys gavosi kazkokios bordo verysad.gif negaliu net niekur iseit, PADEKIT!
Atsakyti
QUOTE(DillyDolly @ 2009 02 06, 23:59)
Sveikos mamytes  tongue.gif 
gal kuri zinot su kuo butu alima nuplauti dazus ar isvis imanoma jei nepatinka spalva kokia nusidaziau  verysad.gif  nes net nezinau ka daryt is dvieju kartu daziau abu kartai nepasiseke saknys gavosi kazkokios bordo  verysad.gif  negaliu net niekur iseit, PADEKIT!

Eksperimentai namie..?
Atsakyti
deja butent kad abu kartai kirpykloi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DillyDolly @ 2009 02 07, 01:07)
deja butent kad abu kartai kirpykloi smile.gif


kirpeja sake imanoma 3% peroksida sumaisius su sampunu plaukus trinti po biski. tiksliai nelabai pamenu kaip ten daryt ir kokiom dalim maisyt.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DillyDolly @ 2009 02 06, 23:59)
Sveikos mamytes  tongue.gif 
gal kuri zinot su kuo butu alima nuplauti dazus ar isvis imanoma jei nepatinka spalva kokia nusidaziau  verysad.gif  nes net nezinau ka daryt is dvieju kartu daziau abu kartai nepasiseke saknys gavosi kazkokios bordo  verysad.gif  negaliu net niekur iseit, PADEKIT!


Su spalvos nuemeju mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas per spalvos nuemejas? Kaip vadinasi, kur pirkti, kokia kaina? As kirpykloj nuiminejau spalva, sumokejau apie 300Lt (2 spalvos nuemimai+dazymas). Buvau juoda, nueme spalva ir nudaze-tapau ryza, o norejau, kad plaukai butu sviasiai rudi, i pilkuma. Po menesio namie nusidaziau pilkas blondas spalva ir tapau beveik juoda verysad.gif verysad.gif !!! Kas per nesamone!!! Dabar vel spalva nuimti reikes. Nebenoriu buti tamsi doh.gif
Atsakyti
mano kirpėja buvo tokia į ryžumą ,užsimanė tapt bondine ,tai sakė per 3 kartus su tuo spalvos išėmėju blukino ,bet vistiek liko geltona ,be to oda nėrėsi gabalais ,kelias dienas pečiai buvo kaip sniegu nukloti ,nes nusilupo galvos oda blink.gif
Tai va ,aš irgi norėjau ,kad man išimtų tamsiai rudą spalvą ,bet kai ji papasakojo kaip jau buvo ,tai kažkaip išsigandau ,be to sako ir plaukų nebeturiu ,tiesiog negyvi ,šieniniai plaukai ,tik kad jos trumpi ,tai greit nukirps ir ataugs sveiki ,o va kai mano plaukai žemiau pečių ,tai ką daryt ? siaubas ,kaip dabar vėl iš naujo tapt šviesia ? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 09 vasario 2009 - 15:21
QUOTE(shpulija @ 2009 02 09, 16:01)
Kas per spalvos nuemejas? Kaip vadinasi, kur pirkti, kokia kaina? As kirpykloj nuiminejau spalva, sumokejau apie 300Lt (2 spalvos nuemimai+dazymas). Buvau juoda, nueme spalva ir nudaze-tapau ryza, o norejau, kad plaukai butu sviasiai rudi, i pilkuma. Po menesio namie nusidaziau pilkas blondas spalva ir tapau beveik juoda verysad.gif  verysad.gif !!! Kas per nesamone!!! Dabar vel spalva nuimti reikes. Nebenoriu buti tamsi doh.gif

user posted image
RESET COLOR A+B CORREZIONE
Nublukusios plaukų spalvos koregavimo priemonė. Reset Color lengvai panaikina seną nublukusią spalvą tik 1 arba 2 kartus panaudojus šią priemonę, kuri nepaveikia natūralaus pigmento (ataugusių plaukų) arba oksiduotos dalies (dažytų plaukų), o plaukai lieka minkši ir sveiki (kiekvienas priemonės panaudojimas, spalvos toną nublankina 2/3 tono). Sudėtyje nėra balinimo medžiagos, nėra amoniako, netamsina dažytų ir natūralių plaukų spalvos tono.

Gundausi, bet mano plaukučiai ir taip pažeisti labai, tai bijau ,baisu, kad visai nenuplikčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2009 02 10, 02:40)
user posted image
RESET COLOR A+B CORREZIONE
Nublukusios plaukų spalvos koregavimo priemonė. Reset Color lengvai panaikina seną nublukusią spalvą tik 1 arba 2 kartus panaudojus šią priemonę, kuri nepaveikia natūralaus pigmento (ataugusių plaukų) arba oksiduotos dalies (dažytų plaukų), o plaukai lieka minkši ir sveiki (kiekvienas priemonės panaudojimas, spalvos toną nublankina 2/3 tono). Sudėtyje nėra balinimo medžiagos, nėra amoniako, netamsina dažytų ir natūralių plaukų spalvos tono.

Gundausi, bet mano plaukučiai ir taip pažeisti labai, tai bijau ,baisu, kad visai nenuplikčiau lotuliukas.gif



tai visgi gal atsirado išbandžiusių šią priemonę? ar žino kitų būdų.. rolleyes.gif
Atsakyti
nezinau kodel jie sugalvojo sita mandra termina- spalvos nuemejas, mano supratimu tai peroksidiniai dazai. gal silpnesnes koncentracijos- bet vistiek. kirpeja vienakart demonstravo ant savo plauku sruogos, tai is tamsiu pasidare tamsiai geltona- grynai kaip po balinimo. sh....s tas spalvos nuemejas- eda plauka.
Atsakyti
QUOTE(sage master @ 2009 09 05, 21:42)
nezinau kodel jie sugalvojo sita mandra termina- spalvos nuemejas, mano supratimu tai peroksidiniai dazai. gal silpnesnes koncentracijos- bet vistiek. kirpeja vienakart demonstravo ant savo plauku sruogos, tai is tamsiu pasidare tamsiai geltona- grynai kaip po balinimo. sh....s tas spalvos nuemejas- eda plauka.



spalvos nuemejas, kuris nekenkia plaukui.
http://www.proco.lt/...id=35&detal=519
isbandytas variantas thumbup.gif
Atsakyti
As girdejau, kad norint greiciau plauku spalva nublukinti tai reikia plaukus plauti su sampunu nuo pleiskanu ir deti kuo daugiau kaukiu, nes riebalas nuima spalva 4u.gif blush2.gif
Atsakyti