Įkraunama...
Įkraunama...

Votis

nuvaziuot pas medikus.
Atsakyti
Nejuokaukit merginos su tokiais dalykais, bijot ar nebijot tų daktarų sveikata pirmoje vietoje! Pati daug iškentėjau tokių "saldainiu" tai viskas kuo gydžiausi buvo vyšnevskis ir mielinės tabletės, o tą skausmą tiesiog reikia prakentėt, kol votis truks ir pradės valytis pūliai, ir stebėt reikia labai, jei nekyla ilgai į viršų, tai rimtai kreiptis į medikus, nes mano broliui taip gavosi kraujo užkrėtimas kai nekilo į paviršių bet viduj augo ir ten trūko, sėkmės visos ir stiprybės kovojant su šitom bjaurastim smile.gif
Atsakyti
Aš iš patirties galiu pasakyt, kad voties išpjovimas yra tūkstantį kartų malonesnis, negu to nežmoniško skausmo kentėjimas. Pati apturėjau šią procedūrą lygiai prieš metus - kol kilo votis skausmas buvo nežmoniškas,ir buvo ITIN nemalonioj vietoj. Na ta "operacija" tai buvo paprasta, užšaldė tą vietą, nejaučiau absoliučiai jokio skausmo - po procedūros išrašė nuo skausmo, prisipirkau ir jau laukiau skausmų - o jų nebuvo biggrin.gif buvo tik nežmoniškas palengvėjimas. Taip kad be baimės marš pas chirurgą mirksiukas.gif
Atsakyti
mama sake virsune jau pradeda matytis,as neturiu kaip nuvaziuot,vyro nera,mama nevairuoja,o as nepasedziu sad.gif
Atsakyti
Mieliu tabletes man tikrai nepadeda, geriau gal puse metu is eile kas diena ir visvien tas pats siuo metu turiu 6 votis pazasties srity einant link krutines, dvi ant pilvo ir viena ant kojos, buvo dinge metams, kai buvau sumazinus darbo valandas nuo 40+ per savate iki 25 val kai keldavaus 8 ryte o ne 4 ryto kaip dabar. suprantu kad to priezastis gyvenimo tempas bet kiek taip galima gi del to nepradesi gyventi is pasalpu. kaskokia tragedija tos votys, jau tiesiog nebestavoju ir taip istisai pas mane po tiek daug tu vociu, daktarai nieko nesako, tiek lietuvoi kai siuntinejo po visokias ystaigas ir skirtingus miestus tiek cia anglijoi . visi tik peciais trukcioja ir tiek, del kraujo perlylimo buvo uzsimine lietuvoi bet sako tai senamadiska ir pavojinga, o tai votys jau nepavojingos , galima irgi gauti kraujo uzkretima.ir kiek streso patiri kasdien unsure.gif
Atsakyti
kaskada mano mamai, kai as dar buvau mazyte, augo vociai , vienas po kito, ant veido kaklo, kaktos, buvo ju net 16 vnt. per viena men. doh.gif
ir nieks jai nepadejo, kaskokius vaistus buvo israse, krauja perpilinejo, krauja eme is vienos ir sulesdinejo i uzpakli, visokie kompreseliai, kepti svogunai ir ttt.
kol ji pati neticia atrado, kad labai gerai padeda rusiskas kremukas TETRACIKLIN, dar tada anais laikais gyd. israse nosi tepti (nes vidui sasai pradejo augti nuo persalimo) tai ji pabande juo patepti voti kur bande formotis, tai kita diena pranyko, tai nuo tos dienos iki siol, visada kaip tik pajaucia kad dyksta kaskos spogelis skausmingas, iskart patepia sio kremuku, ir sekancia diena isnyksta, arba po keliu dienu isnyksta thumbup.gif
kremo to ieskokit pas bobutes turguje, arba prasykit kas atvestu is rusijos, ar baltarusijos, jis pigus ir visada jo yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirol @ 2010 04 20, 15:14)
o ką daryti, jei Abszess-salbe nepadeda? jau keturis kartus tepiau ir patvarsčiau. o ta votis kaip vyšnios dydžio ir neišsispaudžia.... toks jausmas,kad tas tepaliukas net nesiskverbia gilyn...
o dar votis nemalonioje vietoje.....  doh.gif  verysad.gif

o man geriau padejo ICHTIOLAS rusiskas, tai labiau isnesdavo puli i pavirsiu,aciu dievui dabar klinikose nustate kas naikina, tad iki siol neturiu tfu tfu tfu per kairi peti..(ir kad nereik rytas-vakaras risinetis, dezinfekuot ir tt)beje mano atveju isnaikino BISEPTOLIS
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2011 08 06, 20:15)
o man geriau padejo ICHTIOLAS rusiskas, tai labiau isnesdavo puli i pavirsiu,aciu dievui dabar klinikose nustate kas naikina, tad iki siol neturiu tfu tfu tfu per kairi peti..(ir kad nereik rytas-vakaras risinetis, dezinfekuot ir tt)beje mano atveju isnaikino BISEPTOLIS


O man buvo taip po pazastim nu nevisai pacioje pazastyje siek tiek vos zemiau kur jau plaukai neauga isaugo liktai paprasti du spuogeliai, o man aisku gi reikejo juos dar pamaigyt... taigi tiek prisimaigiau kad jie iskilo, pasidare skausmingi, tada man bendradarbe atnese vysnevskio prideti, tai dejau viene diene, vakare nuimu ta vysnevski su pleistru, puliai bega as dar juos paspaudziu( galvojau kuo greiciau isbegs tuo geriau) ant nakties vel dedu... bet jau antraja gydymo dien pradejo kilti temperatura iki 38, o ten jau guzas kaip kumstis pasidare, ranka nuo skausmo tik pakelus galejau laikyti, taigi galiausiai nuejau i poliklinika pas chirurga kad pziuretu galvoju gal kokiu antibiotiku israsys, o tas be kalbu sako iskart i ligonine reikia prapjauti.
kad ir kaip nenorejau teko atsigulti i ligonine, jau ta die ligoninei temperatura net iki 39 buvo pakilusi, taigi padare narkoze prapjove tai truko apie 20min ir atsigavau taciau po to dar teko guleti ligoninei nes temperatura laikesi ir antibiotikus leido, ypac skausmmingi perisimai... bet tikiuosi viskas bus gerai, pasimokiau kad jokiu spuogeliu nespaudyti, nes jau tiek prisikentejau, tikiuosi tai nepasikartos... smile.gif
Atsakyti
Vienareiksmiskai- pas gydytoja kuo skubiau. Pradurs ir po to druskiniu tirpalu ir betadyn tepaliuku tepti. Kovojam su sia bjaurybe su vaiku kas met, kai tik organizmas nusilpsta- patirties turim.. Jokie ichtiolo tepaliukai ar panasus tipo iskeliantis i pavirsiu ar istraukiantys karsti nepades tik pinigus ismesit. Griebk taksi ir pas gydytoja, kad siuntima chirurgui israsytu, o ten jau greit patvarko.

Pati ir turejau sia bjaurybe ant rankos- tiesa pries praduriant paprasyk nuskausminamuju ir viskas bus ok.

Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 12 18, 22:19)
Vienareiksmiskai- pas gydytoja kuo skubiau. Pradurs ir po to druskiniu tirpalu ir betadyn tepaliuku tepti.  Kovojam su sia bjaurybe su vaiku kas met, kai tik organizmas nusilpsta- patirties turim.. Jokie ichtiolo tepaliukai ar panasus tipo iskeliantis i pavirsiu  ar istraukiantys karsti nepades tik pinigus ismesit.  Griebk taksi ir  pas gydytoja, kad siuntima chirurgui israsytu, o ten jau greit patvarko.

Pati ir turejau sia bjaurybe ant rankos- tiesa pries praduriant paprasyk nuskausminamuju ir viskas bus ok.

nesutinku, kad nieks nepades , o tik chirurgas, aisku gyditojui lengviausiai siusti pas chirurga, jie uz kiekviena duri gauna pinigu atitinkamai biggrin.gif ,o man padejo tepaliukas ir lab dziaugiuos, aisku ne visus, kai kuriuos pjauste, bet faktas tas, kad ichtiolo as nenurasau i neveiksmingu vaistu sarasa...
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2012 01 04, 10:58)
nesutinku, kad nieks nepades , o tik chirurgas, aisku gyditojui lengviausiai siusti pas chirurga, jie uz kiekviena duri gauna pinigu atitinkamai biggrin.gif ,o man padejo tepaliukas ir lab dziaugiuos, aisku ne visus, kai kuriuos pjauste, bet faktas tas, kad ichtiolo as nenurasau i neveiksmingu vaistu sarasa...


Na situacija situacijai nelygi. Kiek turėjau pūlinių - piktvočių - jokie karšti svogūnai, višnevskiai, arbatmedžiai, indiški svogūnai, gysločiai, alijošiai nei antibiotiniai tepalai, nei ilon absces nesugebėdavo ištraukti, net viršūnėlėa nebūdavo. Ir deja, tik operacija, jeigu nori gyventi, žinoma. Bet paprastas votis, kurios paviršiuje, be abejo, paveikia ir tepalai.
Atsakyti
Man padėdavo česnakas- perpjautu česnaku patept tą vietą kur kyla votis, ir ne taip skaudžiai, ir greičiau iškyla paviršiun. Tik po kelių minučių reik nuplaut būtinai. kartot galima keliskart
Atsakyti