Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 3
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Vikucce
QUOTE(Inga654 @ 2009 02 27, 14:16)
kaip norėčiau, tik nėr namie nei sūrio nei majonezo...ką daryt? doh.gif  bash.gif
*

O aš vakar pasidariau, tik dar česnakiuko įdėjau biškutį ir duonytės nekepinau blush2.gif bet kaip man kukurūzų mėgėjai, tai pasaka buvo thumbup.gif
londonas
QUOTE(Ritandra @ 2009 02 27, 09:09)
laba ryta, sakykit ta lavasa kaip sukat jis ir jum buna toks nestangrus? ar tik man? man jis toks pabyrejes, nesusiklijaves buna sad.gif o kaip pjaustai vapse isiskecia  ax.gif  blush2.gif
*

As lavasa istepu lydytu sureliu paskui salotos lapo dedu , ar kumpio ar siaip kokios mesytes ir nelaikau saldytuve , bet iskarto plaustau to plonu dantytu duonai pjauti skirtu peiliu. smile.gif Jis kai pastovi ilgiau, tai buna minkstesnis, uztai ir supjaustau isanksto ,kad neististu. smile.gif
Joana
žinot ką, šiandien specialiai ėjau į maximą ieškot kalmaro, jokiam pavidale neradau doh.gif aš vis dar nerimstu rolleyes.gif

lavašas man skanu, bet jau atsivalgiau matyt, senokai nedariau ir netraukia unsure.gif
Ritandra
QUOTE(Vikucce @ 2009 02 27, 16:49)
O aš vakar pasidariau, tik dar česnakiuko įdėjau biškutį ir duonytės nekepinau blush2.gif  bet kaip man kukurūzų mėgėjai, tai pasaka buvo thumbup.gif
*

idejau kazkada cesnako tai vyras isdurnino kad kukuruzai (saldu) ir cesnakas nesiderina. nors man ir su cesnaku kazkiap netaip. as pikantiskas darau jei noriu su cesnaku. mirksiukas.gif
kalmaro ir as varau i rimi blush2.gif

prabangei kalmarus valgysim per krize lotuliukas.gif
Nerytė
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 27, 16:53)
žinot ką, šiandien specialiai ėjau į maximą ieškot kalmaro, jokiam pavidale neradau  doh.gif aš vis dar nerimstu  rolleyes.gif
*

neradai saldytu g.gif as kai buvau tai ziedus pirkau, maziau ir buvo cieli (na isdaryneti, tokie kur prikimst galima)
Ritandra
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

Salotos, labai gaivios ir skanios smile.gif
Dedu: pekino salota, kukuruzai, pomidoras, paprika, ir "panevezio karstai rukyta file" (rekomenduotina) viska maisom su majonezu helmans (salotu, yra foto) su kitu tikrai bus neskanu,pati isbandziau, o ant virsaus kepta duona uzdengiam smile.gif (cia tik pas mane paprika neideta, nes pamirsau nusipirkti, ir duona labai pridege nes vaikas pradejo verkti mano) doh.gif ax.gif blush2.gif
tikrai super.

P.s pirkau tu kalmaru, ale rimtai kaina juokinga, eisiu pakepint ziuresiu kaip skonis smile.gif
Nerytė
QUOTE(Ritandra @ 2009 02 27, 22:32)
Salotos, labai gaivios ir skanios smile.gif
*

thumbup.gif megstu tokias visokias salotas rolleyes.gif

tai kiek kainuoja ta kalmaru file, kad taip pigu blush2.gif
Ritandra
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 28, 01:01)
thumbup.gif megstu tokias visokias salotas rolleyes.gif
tai kiek kainuoja ta kalmaru file, kad taip pigu blush2.gif
*

400 g mokejau atrodo netoli 4 lt tik ax.gif ir atsilo visai daug ten jos, bet pakepinau ant aiejuko man tai nelabai,,, as aplamai tokia mesaede tai ,,, ax.gif kazko reikia prie to kalmaro biggrin.gif einu ieskot per temas KO g.gif
Joana
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 27, 19:22)
neradai saldytu g.gif  as kai buvau tai ziedus pirkau, maziau ir buvo cieli (na isdaryneti, tokie kur prikimst galima)
*

jokiam pavidale neradau g.gif
Ritandra
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 28, 12:06)
jokiam pavidale neradau  g.gif
*

yra yra zinai, bet ne prie saldytu zuvu, o ten kur zuvies pirsteliai, krevetes, ir t,t sudeta buvo (bent jau kaip as pirkau).
Joana
QUOTE(Ritandra @ 2009 02 28, 11:10)
yra yra zinai, bet ne prie saldytu zuvu, o ten kur zuvies pirsteliai, krevetes, ir t,t sudeta buvo (bent jau kaip as pirkau).
*

aš vakar apėjau visus šaldytuvus, ir prie šviežios žuvies ieškojau, gal šiandien į kitą reiks nueit smile.gif
Nerytė
QUOTE(Ritandra @ 2009 02 27, 23:37)
400 g mokejau atrodo netoli 4 lt tik  ax.gif  ir atsilo visai daug ten jos, bet pakepinau ant aiejuko man tai nelabai,,, as aplamai tokia mesaede tai ,,,  ax.gif  kazko reikia prie to kalmaro biggrin.gif einu ieskot per temas KO  g.gif
*

nu geras tikrai juokinga kaina uz tiek "mesos" unsure.gif itariu, kad ten netikras kalmaras g.gif o skonis kalmaro? o ilgiau kepant verdant irgi kieteja?
Joana
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 28, 14:02)
nu geras tikrai juokinga kaina uz tiek "mesos"  unsure.gif itariu, kad ten netikras kalmaras g.gif o skonis kalmaro? o ilgiau kepant verdant irgi kieteja?
*

taip, guminis darosi smile.gif ir iki buvau šiandien, kalmarų nėra, kas čia daros g.gif

Neryte, papasakok, kaip tu tuos bulvinius čipsus išpjaustei? mačiau tavo albumiuke ax.gif
Nerytė
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 28, 15:11)
Neryte, papasakok, kaip tu tuos bulvinius čipsus išpjaustei? mačiau tavo albumiuke  ax.gif
*

smile.gif tu ir ten buvai smile.gif jei ten matei tai metei ta pjaustymo iranki smile.gif bulve pjauni isilgai (horizontaliai)(plona griezineli), po to apsuki bulve (vertikaliai) ir vel pjauni plonai (kad iseitu tos skylutes), taip ir gaunasi... zodziu esme ta, kad pjaustai taip, kad iseitu tokie kvadrateliai ir juose skylutes ax.gif net nezinau kaip aiskiau paaiskinti g.gif
Joana
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 28, 15:23)
smile.gif tu ir ten buvai smile.gif jei ten matei tai metei ta pjaustymo iranki smile.gif bulve pjauni isilgai (horizontaliai)(plona griezineli), po to apsuki bulve (vertikaliai) ir vel pjauni plonai (kad iseitu tos skylutes), taip ir gaunasi... zodziu esme ta, kad pjaustai taip, kad iseitu tokie kvadrateliai ir juose skylutes  ax.gif net nezinau kaip aiskiau paaiskinti g.gif
*

aga, apsilankiau, su drauge seilėjomes abi blush2.gif bandau įsivaizduot, reikia tokį įrankį pasiimt iš mamos ir mėgint, labai patiko thumbup.gif
Shokoladka
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 28, 14:02)
nu geras tikrai juokinga kaina uz tiek "mesos"  unsure.gif itariu, kad ten netikras kalmaras g.gif o skonis kalmaro? o ilgiau kepant verdant irgi kieteja?
*

įkišiu ir aš savo trigrašį dėl tų kalmarų, nes pakankamai dažnai juos perkam ("Norfoje"). Tai nieko ten labai stebėtino, nes nėra dideli tie gabaliukai, o be to ten file, o ne čiuptuvėliai juk... ax.gif Buna tokie gabaliukai ir rūkyti (pirkau "Iki" - skanu užkandžiui su alumi). Taigi manau, kad ten padielkos nėra schmoll.gif nes kalmaro skonį turi, ilgiau kepami darosi kietesni ar guminiai.
O dėl ruošimo, tai aš juos pamarinuoju keletą valandų citrinos sultyse, pjaustytuose svogūnuose su šiek tiek druskos. Tik prieš kepant (kepu ant alyvuogių aliejaus) nusausinu, nes kitaip, kaip ir kažkas minėjo - jie spragsi. Kartais apvolioju miltuose kartu su sezamo sėklom, tada pasidengia plutele. Valgom su ryžiais ir majonezo+česnako+pomidorų pastos+krapų+baziliko padažiuku. Skanu smile.gif Sorry, kad be foto, tiesiog reagavau į jūsų diskusijas blush2.gif
Linucia
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 28, 16:11)
Neryte, papasakok, kaip tu tuos bulvinius čipsus išpjaustei? mačiau tavo albumiuke  ax.gif
*

wub.gif Kurrrrrrrrr Nerytės albumiukas??????? 4u.gif
Joana
QUOTE(Linucia @ 2009 02 28, 19:32)
*

nerytė kuria savo puslapiuką, kai turės, manau tikrai sužinosim visos, aš truputį kitaip pažiūrėjau blush2.gif nepyk, Neryt, smalsumas nugalėjo 4u.gif
mickute7
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 25, 15:36)
o as dar aptikau savo albume seniau darytus laivelius, va ten tai krapsciausi, nes emiau labai mazus svoguniukus ir purskiau krema su konditeriniu svirkstu  blush2.gif

user posted image

user posted image
*

Nors aš pati nevalgau svogūnų, bet vaizdelis vis tiek pritrenkiantis thumbup.gif thumbup.gif net seilė tysta wub.gif
Nerytė
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 28, 15:43)
aga, apsilankiau, su drauge seilėjomes abi  blush2.gif bandau įsivaizduot, reikia tokį įrankį pasiimt iš mamos ir mėgint, labai patiko  thumbup.gif
*

blush2.gif

acha, pabandyk, as ta iranki irgi is mamos nugriebiau biggrin.gif

QUOTE(Linucia @ 2009 02 28, 19:32)
*

JoanaS paziurejo ten kur niekam nerodau biggrin.gif

QUOTE(JoanaS @ 2009 02 28, 19:35)
nerytė kuria savo puslapiuką, kai turės, manau tikrai sužinosim visos, aš truputį kitaip pažiūrėjau  blush2.gif nepyk, Neryt, smalsumas nugalėjo  4u.gif
*

drinks_cheers.gif taip kuriu savo bloga, kai jau bus baigtas (sutvarkytas taip kaip noriu) - pasigirsiu biggrin.gif

QUOTE(mickute7 @ 2009 02 28, 20:43)
Nors aš pati nevalgau svogūnų, bet vaizdelis  vis tiek pritrenkiantis  thumbup.gif  thumbup.gif  net seilė tysta  wub.gif
*

wub.gif malonu
JOLKA999
user posted image
duona aptepiau su lydytu sureliu,dejau suri ir desra,gabaliuka agurko.
Papildyta:
user posted image
ant duonos uztepiau majonezo,dejau silkes gabaliuka ir melyno svoguno.
lavasa aptepiau majonezu,pridejau desros ir marinuotu agurkeliu.susukau ir supjausciau.
mickute7
Rūkyta žuvį iškaulinau, supjausčiau porą virtų kiaušinių, svogūnų ir majonezas .

user posted image
aguonele
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 01, 17:50)
Rūkyta žuvį iškaulinau, supjausčiau  porą virtų kiaušinių, svogūnų ir majonezas .
*

nuotrauka labai jau susiliejus,nieko neina iziureti blush2.gif
čikuraku
QUOTE(mickute7 @ 2009 03 01, 16:50)
Rūkyta žuvį iškaulinau, supjausčiau  porą virtų kiaušinių, svogūnų ir majonezas .

as i tokia misrainyte dedu dar ryziu ir priklausomai kokio turiu agurko, arba sviezio be odos arba is stiklainio koki... thumbup.gif
Elena
Silkė su obuoliais.Supjaustau porą,raudoną svogūną,obuolius sutarkuoju su burokinę tarką, viską sumaišau su majonezu.Man skanu blush2.gif

user posted image

O čia mano atradimas lotuliukas.gif Seniai pamiršta sumuštiniu keptuvė doh.gif Vaikams džiaugsmo buvo lotuliukas.gif
Forminė duona, sūris,dešra 4u.gif

user posted image

cūgga
Nu ką padariau vis tik tuos sumuštinukus su svogūnų, skanūs gavosi tik va kas valgė tai visi sakė jog būtų apti geriausia užkanda prie degtinės lotuliukas.gif biggrin.gif
Ir įdaryti kiaušiniai, kiaušinių virti tryniai su majonezu svogūno laiškiukais, agurku ant viršaus marinuotos alyvuogės, niam niam ax.gif
user posted image
Atsiprašau už prastą nuotraukos kokybę blush2.gif
Papildyta:
Dar sumuštinukų, vieni su ikrais kiti su lašiša, toste duona apskrudinau ir patepiuas sviestu 4u.gif
user posted image
user posted image
Nerytė
oj, kaip uzsimaniau silkes doh.gif doh.gif doh.gif
rimulia12
tatedo kaip noreciau tu kiausinuku, o seiles iki zemes istyso doh.gif
Leilla
Neryte o ten su svogūniuku sumuštinukai kur yra sakyk kokį ten kremą purškei per konditerinį švirkštą, ir beje kur gauti nusipirkti jį ?
rasixe
QUOTE(Leilla @ 2009 03 03, 09:12)
Neryte o ten su svogūniuku sumuštinukai kur yra sakyk kokį ten kremą purškei per konditerinį švirkštą, ir beje kur gauti nusipirkti jį ?
*

Gal Neryte nesupyks , jei atsakysiu, tai tepamoji varske. As tai naudojau tepamaja varske Rytas su zalumynais, darzovemis.
daivaP
Savaitgalį dariau mišrainę "ANANASAS" 4u.gif
Originalus receptas yra čia
Gal kas nesupranta rusiškai, tai parašysiu receptuką smile.gif
Mišrainei reikės: 2-3 virtų bulvių, 3 virtų kiaušinių, 100 g fermentinio sūrio, 2-3 vnt marinuotų agurkų, svogūno mėlyno( galima bet kokio) , 1 virtos vištienos šlaunelės, svogūnų laiškų puošimui, graikiškų riešutų puselių, majonezo, druskos, pipirų.
Bulves, kiaušinius, sūrį - sutarkuoti, agurkus, vištieną, svogūną - supjaustyti kubeliais.
Į pailgą lėkštę sluoksniuoti, kad gautųsi forma, panaši į ananasą:
bulvės
kiaušiniai
majonezas
druska, pipirai pagal skonį
vištiena
svogūnai
majonezas
druska, pipirai
agurkai
sūris
majonezas
graikiški riešutai
svogūnų laiškai
Leisti mišrainei pastovėti kokias 2 val ir skanauti 4u.gif
user posted image
user posted image

Nerytė
QUOTE(Leilla @ 2009 03 03, 09:12)
*

taip tai tepamas varsks surelis. Kiek zinau LT bent maximoj tikrai galima nusipirkti TUREK produkcijos, tai paskutini karta naudojau ju firmos tepama varskes sureli
user posted image
JOLKA999
QUOTE(daivaP @ 2009 03 03, 15:26)
Savaitgalį dariau mišrainę "ANANASAS"  4u.gif
Gal kas nesupranta rusiškai, tai parašysiu receptuką smile.gif
Mišrainei reikės: 2-3 virtų bulvių, 3 virtų kiaušinių, 100 g fermentinio sūrio, 2-3 vnt marinuotų agurkų, svogūno mėlyno( galima bet kokio) , 1 virtos vištienos šlaunelės, svogūnų laiškų puošimui, graikiškų riešutų puselių, majonezo, druskos, pipirų.
Bulves, kiaušinius, sūrį - sutarkuoti, agurkus, vištieną, svogūną - supjaustyti kubeliais.
Į pailgą lėkštę sluoksniuoti, kad gautųsi forma, panaši į ananasą:
                                        bulvės
                                        kiaušiniai
                                        majonezas
                                        druska, pipirai pagal skonį
                                        vištiena
                                        svogūnai
                                        majonezas
                                        druska, pipirai
                                        agurkai
                                        sūris
                                        majonezas
                                        graikiški riešutai
                                        svogūnų laiškai
Leisti mišrainei pastovėti kokias 2 val ir skanauti 4u.gif
user posted image
user posted image
*

liuks ideja,ir thumbup.gif atrodo.
justina_r
QUOTE(daivaP @ 2009 03 03, 17:26)
Savaitgalį dariau mišrainę "ANANASAS"  4u.gif
*

Liux ideja, butinai pasinaudosiu thumbup.gif
čikuraku
labai idomi ananaso ideja thumbup.gif kopijuojam i naudojamu receptu sarasa 4u.gif
brashke77
TUNO UŽKANDĖLĖ

Pekino kopūstas
Konservuotas tunas savo sultyse
Pomidorai
Virti kiaušiniai
Svogūnas
Alyvuogės
Majonezas

Pekino kopūstą išmaišyti su majonezu, druska ir pipirais, sudėti lėkštės viduryje. Ant viršaus paskleisti nuspaustą tuną. Pabarstyti svogūno žiedais ir alyvuogėmis. Aplink išdėlioti kiaušinius ir pomidorus.
Labai patogu valgyti- isideda svečiai pomidorų , kiaušinio ir po to salotelių iš viduriuko kas kiek nori. Be to laisvai galima pasiruošti ir iš anksto- ne taip pavandenyja, jei viską sumaišytume...
Skanaus 4u.gif
user posted image
Geiša
Na jus visos saunuoles 4u.gif thumbup.gif neina nei vienos isskirti, nes visu patiekaliukai yra superiniai blink.gif Turiu toki klausimeli. Kaip skaniai tesloje iskelpti kalmaru ziedus? Kelis kartus bandziau, bet ne labai kas gavosi, tesla, nusimauna nuo to kalmaro ir viskas doh.gif
semke
Labai liuks receptukai thumbup.gif
as kalmaru ziedelius volioju miltuose gerai ir kepu karstam aliejuj- labai gerai gaunasi, man skanu..
ir labai dar man patinka juru gerybiu kokteiliuka saldyta taip pakept- atsildai, uzbarstai truputi druskytes ir miltuose gabaliukus apvilioju ir i karsta alieju paskrudinti thumbup.gif kaip traskuciai tokie gaunasi, prie vyno labai man skanu thumbup.gif
*rami*
QUOTE(semke @ 2009 03 05, 12:32)
..
ir labai dar man patinka juru gerybiu kokteiliuka saldyta ...
*

ar cia tas kokteiliukas kur daug ir ivairiu gerybiu prideta, toks nelabai isvaizdus? ax.gif

O siaip tai labai aciu visoms SM 4u.gif ... Labai daug prisirinkau paprastu ir greitai gaminamu receptuku... Rytoj ruosiu stala...
Nerytė
Merginos kam idomu cia mano kulinarinis blogas
BLOGAS
lauksiu pastabu 4u.gif
oike
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 05, 13:52)
Merginos kam idomu cia mano kulinarinis blogas
BLOGAS
lauksiu pastabu  4u.gif
*

thumbup.gif 4u.gif
dabar belieka tik kaskart papildyt ax.gif
prisiziurejau, uzsimaniau valgyt ir nusprendziau ka nors is tavo patiekaliuku pasigamint (jei turesiu jegu po darbo grizus doh.gif )
siaip tikrai fainiai thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(oike @ 2009 03 05, 15:17)
thumbup.gif  4u.gif
dabar belieka tik kaskart papildyt ax.gif
prisiziurejau, uzsimaniau valgyt ir nusprendziau ka nors is tavo patiekaliuku pasigamint (jei turesiu jegu po darbo grizus doh.gif )
siaip tikrai fainiai thumbup.gif
*

dekui, o papildyti tai reikia tik laiko ir noro tureti, nes receptu dar nemazai turiu doh.gif
Nerytė
QUOTE(Gintarėja @ 2009 03 05, 18:09)
Neryte sveikinu su blogu  4u.gif  4u.gif  Adresyne ji pas mane,nereikės ilgai ieškoti  bigsmile.gif
*

4u.gif aciu

QUOTE(vilimena @ 2009 03 05, 18:35)
Neryte, jau ne karta isitikinau, esate auksiniu ranku meistre. Viskas nuostabiai atrodo thumbup.gif  Jei nepyksite, jusu blogas taip pat mano Favorites:)
Aciu uz puikius receptukus 4u.gif
*

blush2.gif privertei mane raudonuoti, aciu uz toki ivertinima 4u.gif

QUOTE(ew_a @ 2009 03 05, 18:43)
idomu o sitie laiveliai su juoda ikra tiktu? yra kas bandziusiu? su kuria skaniau su juoda ar raudona, o gal cia tie ikrai tik del papuosimo dedasi  g.gif
*

tiktu, nes as man rodos net prie tu laiveliu buvau ikelus kitas nuotraukas su juodais ikrais. cia jau skonio reikalas su kuriais skaniau, man baigesi raudoni, sudejau su juodais ir taip pat staigiai dingo biggrin.gif
kvepia liepos
įdedu man patikusį bei gal jums praversiantį receptuką

čia ne spurgos lotuliukas.gif , tai

Įdarytos figos

Dvylika džiovintų figų pusę val. stiprioje mirkyti juodoje arbatoje. Nusausinti, perpjauti. Įdaryti kremu iš 50 gr. mėlynojo sūrio, 50 gr. tepamo varškės sūrio ir 25 gr. Maskarponės sūrio. Papuošti susmulkintais riešutais ar karamele.

maskarponės nedėjau. nuotraukoje papuošta su karamele, gal skaniau su riešutais, bent jau man.

user posted image
Nerytė
QUOTE(irutinka @ 2009 03 06, 17:33)
Sveikos, noriu ikelt foto, bet nemoku, pagelbekit. Kur ka spaust iseiles
*

jei nori ikelti tiesiai per kompa tai visu pirma nuotrauka turi susimazinti, po to paspausti atsakyti ir beveik paciam gale lango rasi prisegti faila langeli, ji paspaudus prisegsi norima nuotrauka ir paspausi ikelti si prieda 4u.gif

CIA VISKAS AISKIAU BUS PARODYTA
Babetta
kazkur internete aptikau labai smagia uzkndele, bisskuka pavarijavus gavos:

lydytas surelis / lasisa /cesnakas/ raugintas agurkas.
(viska smulkiai supjauschius sumaisyt su sureliu)

arba

varskes kremas / lasisa / cesnakas / zalumynai

pjaustyta bulka mazias gabaliukais susiverti i bliuda, aliejas, prieskoniu ivairiu (mano mylimi meksikietishki ir sverienos) - ismaisius ant kepimo skardos- ir pakepint.

iskepus bulkai deti ant virsaus ale uztepele.

user posted image

4u.gif
aguonele
Paskutiniu metu prie vyno valgom mes baklazana smile.gif o ji pasidarau taip:
supjauscius apkepu ant rapsu aliejaus,tada sluoksniuoju ir pabarstau druska ,cesnaku ir dedu sviezio salavijo,uzpilu likusiu aliejum .uzdengiu plevele ir i saldytuva parai.
user posted image
o valgom uzsidedami ant ciabatos duonos..nu man labai skanu,ypac reikia cesnako nepagaileti mirksiukas.gif
user posted image
Nome
Gimtadieniui dariau keletą užkandėlių:
Lavašas išteptas Panemunių lydytu sūreliu, bei apibarstytas juodais ir raudonais ikrais
user posted image
Iš arčiau:
user posted image
Ant krekerių užteptas parduotuvinis vištienos skonio užtepas
user posted image
Į didelius čipsus pridėta pirktinės mišrainės:
user posted image
Masiania*
Pradejau cituot, bet net pasimeciau biggrin.gif
Tiek grozybiu, tiek skanumynu thumbup.gif
Aguoneles baklazancikai tai isvis wub.gif Nome uzkandziai superiniai, ypac lavasas ispudingai atrodo, lasissa essen.gif Sorry, jei ko nepaminejau blush2.gif
Koruklu
Na sis dalykelis manau tikrai tinka vakareliams, nors nebutinai turi buti saltas! Man skanu ir katik issimtas is orkaites, vietoj filo teslos galite naudoti kinietiskus WONTON arba plonai iskociota sluoksniuota tesla ( isbandziau smile.gif ):

Grybu ir kreminio surio uzkepele

Filo tesla supjaustyti skvadrateliais ir suteti 2-3 sluoksnius i keksiuku forma. Supjaustyti kelis sampinjonus, sumaisyti su kreminiu suriu arba tinka ir varske arba fetos suris ir kiausiniu, ciobreliu ir rozmarinu. Sudeti i teslos puodelius, apibarstyti tarkuotu fermentiniu suriu ir kepti apie 25-30 min 180C orkaiteje. Skanaus! Ai, dar nepamirskit druskos ir pipiru ir daug meiles! wub.gif

user posted image

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.