Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų kėlimas iš fotiko į kompą

smile.gif+2007 01 04, 19:15-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 04, 19:15)
Ne, netrink jų. Atsisiųsk Everest programą ir ten susirasi motininės modelį. Everest programa turi ir lietuviškąją sąsają.


Aš labai atsiprašau, bet man kompiuteris - ne draugas, o darbo priemonė blush2.gif Susiradau per google - Everest dictionary, www.files.lt rado visą kalną visokių everest.exe doh.gif Kurį iš jų siųstis? blink.gif Ir kaip paskui joje susirasti tą modelį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2007 01 04, 20:34)
Aš labai atsiprašau, bet man kompiuteris - ne draugas, o darbo priemonė blush2.gif  Susiradau per google - Everest dictionary, www.files.lt rado visą kalną visokių everest.exe  doh.gif  Kurį iš jų siųstis?  blink.gif  Ir kaip paskui joje susirasti tą modelį?  g.gif


Prašom
Atsakyti
smile.gif+2007 01 04, 19:50-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 04, 19:50)


Ačiū, jau parsisiunčiau drinks_cheers.gif Jei teisingai suprantu, motininė plokštė = pagrindinė plokštė (prašom nesijuokti, jeigu ką lotuliukas.gif ), o jeigu taip, tada pagrindinės plokštės pavadinimas, anot EVERST'o yra A-Trend ATC-7400M.
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2007 01 04, 22:24)
Ačiū, jau parsisiunčiau  drinks_cheers.gif  Jei teisingai suprantu, motininė plokštė = pagrindinė plokštė (prašom nesijuokti, jeigu ką  lotuliukas.gif ), o jeigu taip, tada pagrindinės plokštės pavadinimas, anot EVERST'o yra A-Trend ATC-7400M.


Problema rasti Jūsų motininės plokštės draiverius. A-Trend gamintojas pasitraukė iš gamybos 2001 metais. Bandžiau ieškoti -- tačiau bergždžiai. Gal namuose turite instaliacinį motininės plokštės tvarkyklių diską?
Atsakyti
smile.gif+2007 01 04, 21:56-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 04, 21:56)
Problema rasti Jūsų motininės plokštės draiverius. A-Trend gamintojas pasitraukė iš gamybos 2001 metais. Bandžiau ieškoti -- tačiau bergždžiai. Gal namuose turite instaliacinį motininės plokštės tvarkyklių diską?


Reiks ieškoti...
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2007 01 04, 23:57)
Reiks ieškoti...


Ar Service Pack 2 yra instaliuotas? Jei nežinote, galite pažiūrėti paspaudę dešinį pelės mygtuką ant My Computer, tada Properties. Pasirinkę skiltį General, pažiūrėkite kas parašyta prie "System:"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 04 sausio 2007 - 23:12
smile.gif+2007 01 04, 23:10-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 04, 23:10)
Ar Service Pack 2 yra instaliuotas? Jei nežinote, galite pažiūrėti paspaudę dešinį pelės mygtuką ant My Computer, tada Properties. Pasirinkę skiltį General, pažiūrėkite kas parašyta prie "System:"


Cituoju:
System:
Microsoft Windows XP
Version 2002
Service Pack 2

O fotoaparatų modelius jau minėjau kažkur aukščiau: Canon G6 ir FUJIFILM FinePix A345.
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2007 01 05, 00:16)
Cituoju:
System:
Microsoft Windows XP
Version 2002
Service Pack 2

O fotoaparatų modelius jau minėjau kažkur aukščiau: Canon G6 ir FUJIFILM FinePix A345.


Hmm, aš kaltinčiau arba motininės plokštės USB kontrolerį (tačiau neįtikėtina kaip modemas veikia) arba operacinę sistemą.
Norint įsitikinti, kad ne motininė plokštė kalta -- teks perinstaliuoti Windows`us.
Atsakyti
smile.gif+2007 01 04, 23:36-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 04, 23:36)
Hmm, aš kaltinčiau arba motininės plokštės USB kontrolerį (tačiau neįtikėtina kaip modemas veikia) arba operacinę sistemą.
Norint įsitikinti, kad ne motininė plokštė kalta -- teks perinstaliuoti Windows`us.


O tai kas nors sudegę negali būti? g.gif Kaip minėjau, problema atsirado po didžiojo rudeninio žaibo... Na, pastebėjom ne iš karto po jo, bet gan greitai po to...
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2007 01 05, 00:39)
O tai kas nors sudegę negali būti?  g.gif  Kaip minėjau, problema atsirado po didžiojo rudeninio žaibo... Na, pastebėjom ne iš karto po jo, bet gan greitai po to...


Visko gali būti. Juo labiau, kai kompiuteris -- jau senukas.
Atsakyti
smile.gif+2007 01 04, 23:42-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 04, 23:42)
Visko gali būti. Juo labiau, kai kompiuteris -- jau senukas.


Aha, užtat laimėtas loterijoj, tad kol nekėlė problemų, naudojomės ir "į dantis" per daug nežiūrėjom lotuliukas.gif
Didžiulis ačiū už norą pagelbėti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2007 01 05, 00:50)
Aha, užtat laimėtas loterijoj, tad kol nekėlė problemų, naudojomės ir "į dantis" per daug nežiūrėjom  lotuliukas.gif
Didžiulis ačiū už norą pagelbėti  aciuks.gif


Visada prašom.
Atsakyti