Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų kėlimas iš fotiko į kompą

QUOTE(edita81 @ 2007 10 12, 19:31)
4u.gif  ačiū

bet dabar dar viena problema,dabar iš vis rašo FOLDER NOT FOUND ,tai ka dabar daryt  verysad.gif

Susikurk naują papkę, arba perkelk į kitą vietą.
Atsakyti
Gal kas gali padeti, naudoju windows 98 ir kazkodel negaliu perkelti foto is fotoaparato. Kiek teko naudotis anksciau, su usb laidu iskart issokdavo kuri nors programa, kad ir laikinas failas. O va per mano kompiuteri tas nevyksta verysad.gif Bandziau atsisiusti fotoshop'a - pasirodo windows98 jo nepalaiko, bandziau siustis winrar palaikancius failus (nes radau, kad pas mane nera ir kaip ir reikalinga) - velgi nieko. Bandziau palikti fotoaparata prijungta ir kurtis internetini albuma - bet kur tai pavykdavo, o va mano kompiuteryje to prijungimo neranda ir viskas verysad.gif Dabar, kai reikia foto, tenka keliauti darytis cd, bet tai baisiai nepatogu. Gal kas galit pasakyti, kaip pasikrauti nuotraukas i mano senuka kompiuteri neisejus is namu? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,gal ir man kas nors pagelbes.. 4u.gif .Is fotiko i kompiuteri nuotraukas ikeliu,bet kai susikuriu internetini albuma,ten negaliu ju ikelti, raso,kad neteisingas failas,arba fail error,kiek bandziau,vis nesigauna,ir mazinau nuotraukas,ir lig failas jpg,bet kodel nekelia,o i supermamos galerija kelia,tai kame problema,gal as kazkaip neteisingai is fotoaparato isikeliu nuotraukas,arba reikalinga kokia programa....ir dar kai siunciu kam nors i pasto dezute nuotraukas,ju irgi nerodo.... verysad.gif ...
Atsakyti
O aš įsigyjau naują fotoaparatą Samsung Digimax i50, ir niekaip negaliu įkelti nuotraukų į kompą. Aišku, ir anksčiau to niekada nesu dariusi. Programą iš disko, kur buvo kartu su fotoaparatu, instaliavau, tačiau prijungus fotoaparatą prie kompo USB jungtimi, visiškai nieko neatsiranda, ir atidarius "My computer" tokio dalyko kaip "removable disc" nėra. Tiesiog kompas visiškai nereaguoja į fotiko prijungimą. Tiesa, kartais prijungus USB jungtimi, kompas tiesiog užlūžta. Ar tai reiškia, kad mano kompe kažkas blogai su USB jungtimi, ar čia gali būti dar kokia priežastis? Pas mane Windows XP.
Būsiu dėkinga už patarimus, nes su savo bandymais jau daug vertingų nuotraukų iš fotoaparato ištryniau blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2007 12 25, 19:50)
O aš įsigyjau naują fotoaparatą Samsung Digimax i50, ir niekaip negaliu įkelti nuotraukų į kompą. Aišku, ir anksčiau to niekada nesu dariusi. Programą iš disko, kur buvo kartu su fotoaparatu, instaliavau, tačiau prijungus fotoaparatą prie kompo USB jungtimi, visiškai nieko neatsiranda, ir atidarius "My computer" tokio dalyko kaip "removable disc" nėra. Tiesiog kompas visiškai nereaguoja į fotiko prijungimą. Tiesa, kartais prijungus USB jungtimi, kompas tiesiog užlūžta. Ar tai reiškia, kad mano kompe kažkas blogai su USB jungtimi, ar čia gali būti dar kokia priežastis? Pas mane Windows XP.
Būsiu dėkinga už patarimus, nes su savo bandymais jau daug vertingų nuotraukų iš fotoaparato ištryniau blush2.gif  verysad.gif


Ir mano tokia pat situacija sad.gif o kas juokingiausia pasiskolinau draugės fotiką, ir iš jos fotiko sėkmingai perkėliau nuotraukas į kompą, o iš savo fotiko nė pro kur. USB jungtis visiškai nereaguoja, arba parašo kad rastas naujas objektas ir tuo viskas pasibaigia... o ką daryt nžn sad.gif tai gal kas susiprotės pagelbėt dviem žioplėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiciokas @ 2008 01 04, 14:37)
Ir mano tokia pat situacija sad.gif o kas juokingiausia pasiskolinau draugės fotiką, ir iš jos fotiko sėkmingai perkėliau nuotraukas į kompą, o iš savo fotiko nė pro kur. USB jungtis visiškai nereaguoja, arba parašo kad rastas naujas objektas ir tuo viskas pasibaigia... o ką daryt nžn sad.gif tai gal kas susiprotės pagelbėt dviem žioplėm  g.gif

Atsidarai My computer, susirandi fotiko inicialus, paspragsi, nusikopini ir persikeli kur reikia.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 04, 14:51)
Atsidarai My computer, susirandi fotiko inicialus, paspragsi, nusikopini ir persikeli kur reikia.


Va tame ir esmė kad ten nieko neužsirašo, ir išvis kai sujungiu fotiką su kompu, fotikas išsijungia ir išvisneįsijungia ir nereaguoja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiciokas @ 2008 01 04, 15:16)
Va tame ir esmė kad ten nieko neužsirašo, ir išvis kai sujungiu fotiką su kompu, fotikas išsijungia ir išvisneįsijungia ir nereaguoja sad.gif

CD nebuvo prie fotiko ?
Atsakyti
Gal as cia truputi ne i tema bet noriu jusu paklausti ,pasidariau nuotraukytes su fotoshopo programeli ,dariausi nuotraukas i remelius na viskas ok kompe jos visos tos nuotraukytes yra ,dabar perkeliu as jas i fotiko atminties kortele ,dabar turim namie spauzdintuva ikisu as ta kortele i spausdintuva kad pasidaryti tas nuotraukytes o ten ju NERA NEI VIENOS doh.gif doh.gif ir taip ir nesuprantu iki siol kodel man ju rodo kad nera ,o ikisu atminties kortele i kompa man rodo kad jos visos ten yra tai taip ir nesuprantu KODEL taip cia. Gal kurinors ir buvo susidurus su tokia pacia situacija g.gif gal galetumet paaiskint kodel cia taip yra ???? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 04, 23:59)
Gal as cia truputi ne i tema bet noriu jusu paklausti ,pasidariau nuotraukytes su fotoshopo programeli ,dariausi nuotraukas i remelius na viskas ok kompe jos visos tos nuotraukytes yra ,dabar perkeliu as jas i fotiko atminties kortele ,dabar turim namie spauzdintuva ikisu as ta kortele i spausdintuva kad pasidaryti tas nuotraukytes o ten ju NERA NEI VIENOS  doh.gif  doh.gif  ir taip ir nesuprantu iki siol kodel man ju rodo kad nera ,o ikisu atminties kortele i kompa man rodo kad jos visos ten yra tai taip ir nesuprantu KODEL taip cia. Gal kurinors ir buvo susidurus su tokia pacia situacija  g.gif  gal galetumet paaiskint kodel cia taip yra ???? rolleyes.gif

Greičiausiai ikėliai tik projektus. Kvailas klausimas, kam kelti foto į foto aparatą ir iš jo spausdinti? O iš kompo nepaprasčiau?
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 01 05, 11:31)
Greičiausiai ikėliai tik projektus.  Kvailas klausimas, kam kelti foto į foto aparatą ir iš jo spausdinti? O iš kompo nepaprasčiau?

as niekur negaunu laido kuris jungiasi is spauzdintuvo i kompa verysad.gif o keliu i atminties kortele kuria idedu i spauzdintuva ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristulka25: 05 sausio 2008 - 15:22
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 05, 16:21)
as niekur negaunu laido kuris jungiasi is spauzdintuvo i kompa  verysad.gif o keliu i atminties kortele kuria idedu i spauzdintuva  ax.gif

Tai koks tas ypatingas laidas? Visi nauji spausdintuvai jungiasi per usb. Na nebent senas spausdintuvas ir jame tėra lpt jungtis.
O laidas buna komplekte prie spausdintuvo, tiesa nevisuomet. O ir kainuoja jis kelis litus.
Atsakyti