Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotraukų kėlimas iš fotiko į kompą
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4
SuperBaba
Atsitiko taip, kad teko pakeist kompa ir dabar negaliu is fotiko i kompa fotkes permest. Kaip supratau nera kazko jame, kad galima butu daryti doh.gif Kazkokio E doh.gif anksciau kai pajungdavau fotika i laida-atsidarydavo langelis, o daba nieko sad.gif
Ka patartumete? g.gif
Skorpione
Zinai, pas mane ta pati problema. Noredama isidet nuotraukas i kompa, eidavau pas draugus , isirasydavau i CD ir tik tuomet galedavau jas persimest i kompa.
O problema turbut tame, kad gal seni Windows'ai tokiu dalyku neatpazysta, ar truksta kokiu tai draiveriu...
Vat ir apsisprendziau pirkt nauja kompa, nes maniskiui jau 7 metai eina...ir jis jau daug ko siuolaikisko nepavelka...
SuperBaba
Skorpione, pas mane zindows zp, logtopas ir tikrai nesenas g.gif
SuperBaba
Skorpione, pas mane windows xp, logtopas ir tikrai nesenas g.gif
Julius3
QUOTE(SuperBaba @ 2005 08 04, 15:29)
Skorpione, pas mane windows xp, logtopas ir tikrai nesenas g.gif
*

Su Windows XP turetu veikt.
O i ta sena kompa papildomai niekas nebuvo instaliuota?
Kitas variantas gal USB lizdai neveikia? Kokie nors kiti irenginiai buvo jungiami per USB?
Ten jie paprastai buna 2 vienas greta kito pabandyk i shalia esanti fotoaparata ijungt.
SuperBaba
QUOTE(Julius3 @ 2005 08 04, 15:51)
Su Windows XP turetu veikt.
O i ta sena kompa papildomai niekas nebuvo instaliuota?
Kitas variantas gal USB lizdai neveikia? Kokie nors kiti irenginiai buvo jungiami per USB?
Ten jie paprastai buna 2 vienas greta kito pabandyk i shalia esanti fotoaparata ijungt.
*

ACIU, viSKAS PAS MANE VEIKIA, TIESIOG CIA AS PATI ZIOPLA doh.gif
Fėja-Būrėja
000189.gif Prašau pagalbos 000189.gif . Nusipirkau parduotuvėj naują Sony 512MB atminties kortelę, tačiau negaliu perkelti į kompą nuotraukų help.gif . Iššoka: "The disk in drive E iš not formatted. Do you want to format it now?". Tada aš paspaudžiu "yes" ir iššoka - "The disk in drive E cannot be formatted". Kas negerai? Padėkit
OP - Windows XP
Fėja-Būrėja
Tai negi niekas nepadės? cry.gif cry.gif cry.gif
Anandita
kaip perkelti iš telefono nokia į kompiuterį nuotraukas? nusipirkau ir kabelį, įdiegiau viską taip kaip parašyta ir nieko neišeina. gal kaip nors per infrared galima, bet kaip tai padaryti. Na padėkite o tai jau bebandydama visai nusiplūkau doh.gif
Bighead
Buna sunku parinkti kabeli jungianti kompa su telefonu jai jis ne firminis (~100 Lt.)
Del IR: ar Jusu kompe yra IR portas? Daugumoi notebook`u jis yra. Jai kompas stacionarinis - galima dapirkti atskira IR. (iki 80 Lt). Ir kabeliui ir IR reikainga programa(draiveris) kuri leis vienam kita matyti.

PO TO Reikalinga programa kuri leis Jums valdyti telefona per kompa! (prilauso nuo telefono modelio).

! 

Draudžiama:

8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše).
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt

Fėja-Būrėja
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2005 10 28, 19:05)
000189.gif Prašau pagalbos 000189.gif . Nusipirkau parduotuvėj naują Sony 512MB atminties kortelę, tačiau negaliu perkelti į kompą nuotraukų  help.gif . Iššoka: "The disk in drive E iš not formatted. Do you want to format it now?". Tada aš paspaudžiu "yes" ir iššoka - "The disk in drive E cannot be formatted". Kas negerai? Padėkit
OP - Windows XP
*

Viskas susitvarkė biggrin.gif . Tiesiog reikėjo nusipirkt naują USB reader'į doh.gif
cudo
Prasau pamokinkite kaip perkelti nuotraukas is fotiko i kompa ir ka daryti, kad galeciau jas parodyti
Kokere
kai pirkai skaitmenini fotika, turejo duoti ir cd su jo driver'iu bei programa. Jei ju netuti-teks susiieskoti internete pagal savofotika. Geriausia foto gamintojo svetaineje.
Tai va. Po to susiinstaliuoji ta driveri i kompa, susiinstaliuoji programa ir darbas kaip ir baigtas smile.gif. Per usb pajungi fotika prie kompo ir viskas-ta savo programa perkeli foto i kompa ( transfer from camera).
Sekmes. 4u.gif
Fortūna
O aš tai nusipirkau kortelių skaitytuvą, tai net nereikia paties fotiko jungti prie kompo, o užtenka tik tą kortelę įdėti į skaitytuvą. smile.gif
O dėl soft'o tai turėjo būti kompaktai prie fotiko. Daugelis firmų juos prideda. smile.gif
Bighead
Emi laida is dezutes, sujungi. Jai tai Win XP - MyComputer`ije atsiras naujas diskas su kurio dirbkit kaip su iprastiniu is Jusu kompo.
cudo
KODEL??? is sket.fot. antra karta neiseina iskelt foto,nupirkou net "swih" vistek ne paviksta net langas ne atsidaro,a pardautuve rodi ir ten paviku,a man ne KODEL ????
Bighead
O "My Computer"-ie atsirado naujas diskas? (kai pajuingi foto)
Julius3
QUOTE(cudo @ 2005 12 22, 19:21)
KODEL??? is sket.fot. antra karta neiseina iskelt foto,nupirkou net "swih" vistek ne paviksta net langas ne atsidaro,a pardautuve rodi ir ten paviku,a man ne KODEL ????
*

Jei paminetum koks fotoaparatas ir kokia operacine sistema naudoji, tai gal ir isheitu padet smile.gif
cudo
QUOTE(Julius3 @ 2005 12 23, 14:09)
Jei paminetum koks fotoaparatas ir kokia operacine sistema naudoji, tai gal ir isheitu padet smile.gif
*

Sveiki . Fotoapr.Praktica,fotoap.prejungijou pre kompu su laidu,a vakar nupirkou "swih"man atrodu toks pavadinimas MINI Gard Drive,no i per ji ne paviku,kampe atseranda užrašas USB Device Not Recognized,buvou atedarus no neko
Kokere
QUOTE(cudo @ 2005 12 23, 17:33)
Sveiki . Fotoapr.Praktica,fotoap.prejungijou pre kompu su laidu,a vakar nupirkou "swih"man atrodu toks pavadinimas MINI Gard Drive,no i per ji ne paviku,kampe atseranda užrašas USB Device Not Recognized,buvou atedarus no neko
*

O fotiko driverius suinstaliavai? Skaityk fotiko instrukcija-ten turi buti instrukcija, kaip suinstaliuoti draiverius, be to ir CD su draiveriais turi buti, jei jau nauja pirkai. jei neturi, tai is interneto parsisiusk
cudo
QUOTE(Kokere @ 2005 12 24, 13:39)
O fotiko driverius suinstaliavai? Skaityk fotiko instrukcija-ten turi buti instrukcija, kaip suinstaliuoti draiverius, be to ir CD su draiveriais turi buti, jei jau nauja pirkai. jei neturi, tai is interneto parsisiusk
*

KOMP.instaliacija ira
cudo
Wind. ira XP ,no kampe rašo :Regomend. :Try regonnecting the.tf Wind.still does not recogneze it,replace the device AŠ nesuprantu pirma karta buvo viskas gerai,čia rašo kaip istatou Mini Card Drive
Kokere
Atleisk, Cudo, bet iš tavo raštliavos, sutrumpinimų ir pan. - nieko nesuprantu ką nori pasakyti g.gif
Emperatriz
Aš čia gal biški ne į temą....

nu aš turbūt visai durna - prisiregistravau photobuckete ir man ten neišeina įsikelt nuotraukų iš kompo - gal kokių nustatymų pačiame kompe trūksta? paspaudžiu ten kur naršyti, išsirenku nuotrauką, paspaudžiu submit.... ir tuom viskas baigiasi.
svelni
Gal kas pades? g.gif
Nusipirkau Bluetooth, atrodo ir susiinstaliavau ir viska, bet niekaip negaliu is telefono perkelti i kompa foto? Gal ka nors pamirsau?Gal dar reikia kokiu laidu?Ar ko?
Pazystamo
QUOTE(svelni @ 2006 03 19, 20:27)
Gal kas pades? g.gif
Nusipirkau Bluetooth, atrodo ir susiinstaliavau ir viska, bet niekaip negaliu is telefono perkelti i kompa foto? Gal ka nors pamirsau?Gal dar reikia kokiu laidu?Ar ko?
*

Pirma reikia telefone aktyvuoti bluetooth,nes dazniausiai jis buna isjungtas saugumo sumetimais. Tada priklausomai nuo tel modelio pasirenki foto telefone ir spaudi siusti. Kitur tai galima padaryti ir su programa is kompo, priklauso nuo softo...
Kaliteja
QUOTE(svelni @ 2006 03 19, 19:27)
Gal kas pades? g.gif
*

Yra tam skirta tema,ten smulkiai viskas paaiškinta.Paieškok. "Kaip kelti foto iš telefono" mirksiukas.gif
Neigaja
gal galit padėt dar ryte kėliau viskas normaliai buvo,o vakare išmeta štai ką,gal žinot kas čia ir ką man toliau daryti.ačiū.

the action cannot be complekted because the other program is busy.choose "swictch to" to activate the busy program and correet the problem.
grange
QUOTE(laurin @ 2006 05 02, 20:49)
gal galit padėt dar ryte kėliau viskas normaliai buvo,o vakare išmeta štai ką,gal žinot kas čia ir ką man toliau daryti.ačiū.

the action cannot be complekted because the other program is busy.choose "swictch to" to activate the busy program and correet the problem.
*

as tau galiu mazdaug isversti kas cia, bet ka daryti toliau tai nzn... g.gif
"kazkoks tai veiksmas negali buti uzbaigtas, nes kita programa yra uzimta. pasirinkite "perjungti i " kad aktyvuotumete uzimta programa ir istaisytumete klaida. "
cia pagal situacija ziurek ka ir kur perjungti ten mirksiukas.gif
Neigaja
QUOTE(grange @ 2006 05 03, 11:58)
as tau galiu mazdaug isversti kas cia, bet ka daryti toliau tai nzn...  g.gif
"kazkoks tai veiksmas negali buti uzbaigtas, nes kita programa yra uzimta. pasirinkite "perjungti i " kad aktyvuotumete uzimta programa ir istaisytumete klaida. "
cia pagal situacija ziurek ka ir kur perjungti ten  mirksiukas.gif
*

ačiū už vertimą,pabandysiu aiškintis dabar.ačiū 4u.gif
arpos
Padėkit ir man, gal kas susidūrėt g.gif
sujungiu fotika su kompu, is fotiko rodo, kad siunčia, bet kur kompe ieškot?My Compiuter nieko neatsiranda....Suinstalkiavau visus driverius, nu, nezinau, ka ne taip darau...Kame priežastis gali būt?WindowsXP pas mane, o fotikas Panasonic DMC-FX...Pardavejas sakė, kad bus viskas ok.Gal aš ko nežinau?Instrukcija tik vokiškai.....Padėkit....Kur galų ieškot?
kutvela
help.gif help.gif help.gif aisku rasau ne sitoj temoj bet neradau kur butu galima parasyt. pasakykit kaip sumazint nuotrauka? niekur nerandu. bet nenaudojant photo shop? o gal kitaip neina? blush2.gif
Neigaja
labas 4u.gif gal galite padėti nežinau kodėl,bet nesikelia nuotraukos iš fotiko į kompą,visada gerai buvo,o dabar įjungiu ir ekranas pasiruošęs fotkinti,o keltis nesikelia niekas,gal galit padėti blush2.gif
M & G
QUOTE(laurin @ 2006 12 29, 14:40)
labas  4u.gif  gal galite padėti nežinau kodėl,bet nesikelia nuotraukos iš fotiko į kompą,visada gerai buvo,o dabar įjungiu ir ekranas pasiruošęs fotkinti,o keltis nesikelia niekas,gal galit padėti  blush2.gif
*

Gal kas su laidu negerai g.gif
Vilsen
QUOTE(M & G @ 2006 12 29, 16:03)
Gal kas su laidu negerai g.gif
*

arba fotike nustatymai pakesiti,man karta taip buvo
Palemonas
Kompe reikia atsidaryti fotiko programą ir TRNSFER setupus patikrinti, gali būti kad "varnelės" į kitas vietas nušoko, tada reiktų pažymėti poziciją AUTO.
AsIrTu
O fotike gal reikia pereiti į nuotraukų peržiūros režimą? T.y. ne į fotografavimo, o kaip nuotraukas peržiūrinėtum per patį fotiką g.gif
Neigaja
QUOTE(AsIrTu @ 2006 12 29, 18:55)
O fotike gal reikia pereiti į nuotraukų peržiūros režimą? T.y. ne į fotografavimo, o kaip nuotraukas peržiūrinėtum per patį fotiką g.gif
*

šitą variantą bandžiau dabar,nesigauna vistiek verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2006 12 29, 18:40)
Kompe reikia atsidaryti fotiko programą ir TRNSFER setupus patikrinti, gali būti kad "varnelės" į kitas vietas nušoko, tada reiktų pažymėti poziciją AUTO.
*

nu lyg pazymejau bet vistiek nesuprantu nesikelia raso sitoje programoje Not connected
jetau ka daryti nezinau doh.gif
Palemonas
QUOTE(laurin @ 2006 12 29, 19:40)
nu lyg pazymejau bet vistiek nesuprantu nesikelia raso sitoje programoje  Not connected 
jetau ka daryti nezinau  doh.gif
*

Tai jeigu not connected - su prijungimu kažkas negerai. Reikia žiūrėti laidą: kaip į kompą pajungta ir kaip į fotiką. Gal laidas perlaužtas? Visaip gali būti.
Neigaja
QUOTE(Palemonas @ 2006 12 29, 21:47)
Tai jeigu not connected - su prijungimu kažkas negerai. Reikia žiūrėti laidą: kaip į kompą pajungta ir kaip į fotiką. Gal laidas perlaužtas? Visaip gali būti.
*

gal ir perlauztas,as nesusigaudau,o plika akim nematau,siaubas nesivaizduoju kur man kreptis ir ka daryti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(VILGRA @ 2006 12 29, 17:07)
arba fotike nustatymai pakesiti,man karta taip buvo
*

bet is kur zinot kaip apkeisti,kad gerai butu blush2.gif
grange
o koks pas tave fotikas?
Neigaja
QUOTE(grange @ 2006 12 30, 15:32)
o koks pas tave fotikas?
*

Hp Photosmarkt M417
Palemonas
QUOTE(laurin @ 2006 12 29, 22:48)
gal ir perlauztas,as nesusigaudau,o plika akim nematau,siaubas nesivaizduoju kur man kreptis ir ka daryti

Pabandyk patį laidą ištraukti ir vėl įjungti į kompą ir į fotiką.
Neigaja
QUOTE(Palemonas @ 2006 12 30, 18:26)
Pabandyk patį laidą ištraukti ir vėl įjungti į kompą ir į fotiką.
*

bandžiau jau daug kartų verysad.gif ačiū,kad man padedat 4u.gif
žinokit kaip keistai ištraukiu pelės laidą ir bandau ten įkišti,tai kažką atrodo jungia taip kaip anksčiau,bet vistiek nesikelia,nesuprantu jau nieko verysad.gif
Vytautas :)
QUOTE(grange @ 2006 12 30, 15:32)
o koks pas tave fotikas?
*

Šaunuolė, nors vienas žmogus paklausė esminio dalyko, nuo kurio ir reikėjo pradėti!

Siunčiamės ir instaliuojam: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...7185&os=228
Neigaja
smile.gif+2006 12 30, 22:54-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 30, 22:54)
Šaunuolė, nors vienas žmogus paklausė esminio dalyko, nuo kurio ir reikėjo pradėti!

Siunčiamės ir instaliuojam: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...7185&os=228
*

gal galit man baltai varnai paaiskinti kaip atsisiusti? kur cia ka spausti.nes gerai moku vokieciu kalba,o anglu svakai verysad.gif
Papildyta:
šiaip aš tą programą fotiko kur priklauso tai turiu suinstaliavus,aš per ją ir keldavau nuotraukas,bet va dabar nesuprantu neina nors tu ką ,o taip reikia,jau baigiu koretele visa isfotkinti
grange
QUOTE(laurin @ 2006 12 30, 16:00)
Hp Photosmarkt M417

gaila,pas amne ne toks...
QUOTE(laurin @ 2006 12 31, 10:56)
gal galit man baltai varnai paaiskinti kaip atsisiusti? kur cia ka spausti.nes gerai moku vokieciu kalba,o anglu svakai  verysad.gif
Papildyta:
šiaip aš tą programą fotiko kur priklauso tai turiu suinstaliavus,aš per ją ir keldavau nuotraukas,bet va dabar nesuprantu neina nors tu ką ,o taip reikia,jau baigiu koretele visa isfotkinti

na ten iš to psl reikis spaust download only, bet jei turi jau tą programą. taiu gal nereik. ir iš vis, na nebnt nuo fotikų priklauso, bet kam programa? aš tai sujungiu laidus, ir sukeliu į kompą į kokį nors folderį ir viskas.
čia tau gal laidas koks palūžęs, jei neleidžia perkelti, jei neleistuų peržiūrėti, tai tada gal programa turėtų reikšmės. pabandyk gal kas turi pasiskolinti kitą laidą, arba į kitą kompą nuėjus pabandyk, žinosi tada kame kur reikalas. o kortelė tiesiai į kompą nesideda pas tave?
QUOTE(grange @ 2006 12 31, 15:16)
gaila,pas amne ne toks...

na ten iš to psl reikis spaust download only, bet jei turi jau tą programą. taiu gal nereik. ir iš vis, na nebnt nuo fotikų priklauso, bet kam programa? aš tai sujungiu laidus, ir sukeliu į kompą į kokį nors folderį ir viskas.
čia tau gal laidas koks palūžęs, jei neleidžia perkelti, jei neleistuų peržiūrėti, tai tada gal programa turėtų reikšmės. pabandyk gal kas turi pasiskolinti kitą laidą, arba į kitą kompą nuėjus pabandyk, žinosi tada kame kur reikalas. o kortelė tiesiai į kompą nesideda pas tave?
*

Neklaidink žmonių. HP fotoparatai yra irzlūs ir dažniausiai reikalauja draiverių. Ten ne tik programa, o ir tvarkyklių komplektas.

Beje, kokia operacinė sistema (Windows/Linux) pas temos autorę?
Neigaja
smile.gif+2006 12 31, 16:36-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 31, 16:36)
Neklaidink žmonių. HP fotoparatai yra irzlūs ir dažniausiai reikalauja draiverių. Ten ne tik programa, o ir tvarkyklių komplektas.

Beje, kokia operacinė sistema (Windows/Linux) pas temos autorę?
*

pas mane Windows smile.gif
QUOTE(laurin @ 2006 12 31, 18:55)
pas mane Windows  smile.gif
*

Jei pas tave Windows XP siuntiesi šitą ir instaliuoji sekdama visas instrukcijas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.