Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pabėgti nuo vyro, jo šeimos

Sveikos mamytės gyvenančios užsienyje. Kreipiuosi į jus patarimo. Prašau nesmerkit manęs, jei pagalvosite, kad ne į temą čia rašau. Aš tikrai nenoriu prašyti niekieno paramos.
Taigi, esu trijų dukryčių mama ir noriu bėgti iš Lietuvos. Nes nebegaliu kentėti savo vyro, uošvių ir t.t. Nebelaiko jokie nervai ir nebeturiu jėgų. Su vyru išsiskyriau, paskui patikėjusi pažadais, kad viskas bus gerai ir toliau žiūriu į jį gulintį lovoje, bet daugiau taip nebegaliu. Neturiu rimtų draugių užsienyje į kurias galėčiau kreiptis, todėl kreipiuosi į jus.
Prašymas mano būtų, gal jūs patartumėte į kokią šalį geriau važiuoti kur lengviau man būtų įsikurti? Bandysiu rašyti ir į ambasadas ir pan., bet nusprendžiau parašyti ir jums. Jūs gyvenančios užsienyje jau žinote jų tvarką.
Apie save galiu pasakyti tiek, kad aš darbo nebijau dirbčiau viską ką reiktų, bet be vaikų tikrai nevažiuočiau. Mano tėvai padėti niekuo čia negali, nebent pirmai pradžiai važiuotų padaboti vaikus. Mano vyriausia mergaitė dabar antrokė, o kitos dvi 4 ir 1 metų. Aš myliu jas be galo ir nenoriu, kad jos matytų tokį gyvenimą kokiį dabar mato. Geriau kukliai, bet visos keturios laikysimės, bet ne čia. Pabėgusi nuo eks vyro Lietuvoje žinau, kad ramybės nerasiu.
Aš pati baigusi aukštąjį buhalteriją. Smegenų tirai turiu, todėl manau, kad nepražūčiau, bet juk suprantate, kad aklai važiuoti negaliu su dukrytėmis.
Rašau ir verkiu, jūs neįsivaizduojate kaip sunku, kai nežinai kur bėgti ir ką daryti, bet daryti reikia kažką. Nes tuoj 30 metų, o susigadinti sau ir dukrytėm gyvenimo nenoriu, ne toks aš žmogus.

Patikėkit manim nėra lengva prašyti pagalbos, taigi kiekvienas patarimas man bus labai naudingas. Ačiū iš anksto
Atsakyti
Sunku ka patarti tokioj situacijoj.. Geriausia vaziuoti i tokia sali, kurios kalba bent siek tiek moki..
Visur ta krize dabar smaugia zmones..Gaila kad nelabai galiu kuom padeti. Sekmes didziausios. Atkakliems ir darbstiems zmonems sekasi..

Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2009 02 09, 16:03)
Sunku ka patarti tokioj situacijoj.. Geriausia vaziuoti i tokia sali, kurios kalba bent siek tiek moki..
Visur ta krize dabar smaugia zmones..Gaila kad nelabai galiu kuom padeti. Sekmes didziausios. Atkakliems ir darbstiems zmonems sekasi..


Aš moku anglų kalbą. Ne idealiai aišku, bet susikalbu tai tikrai. Mokyklos žinios pas mane tik primiršus nuo mokyklos. Bet gyvenant manau greit prisiminčiau ir išmokčiau ko nemoku.

Ačiū jums už nuomonę
Atsakyti
o as patarciau pasilikti Lietuvoj wink.gif ten bent jau darzeliai nemokami. o pragyventi su trim vaikais uzsienyje vienai tikrai nelengva. be to pagalvok ar uzteks tau pinigu susirasti busta kur gyventi, surasti vaikams aukle ar darzeli (ir uz ji sumoketi). bent jau kokiam menesiui pragyventi kol susirastum darba mastau.gif
Atsakyti
Sveika,

1. Turi susirasti darba ir tada vykti...o sali siulyciau i ta kur kalba moki...
2. Issiversti butiniausius dokumentus i anglu kalba ir tvirtinti notariskai...
3. is kart atvykus prasyti valstybes siulomo buto, nupasakojant savo dabartine situaccija...
4. Jeigu neturi pazistamu i ta sali kuria vyksti, turi atvykti pirmiau viena, susirasti darba, isitvirtinti, ir tada vestis vaikus, nes pvz,anglijos vaiku prieziuros sistema labai griezta, bus zinoma, kad esi vienisa mama, tai teks irodyt valstybei is ko gyveni ir kaip islaikai savo tris vaikus, nes jei kas pradeda kabinetis socialiniai darbuotojai... ax.gif
5. Pries vykstant i sali patariau pasidometi placiau apie vietove i kuria vyksi...kur artimiausia lt ambasada...kur lt baznycia ir .t.t Atmink kad lt kunigai padeda uzsieny...mums su drauge padejo karta... blush2.gif
6. Darba siulyciau ieskotis kur siulo apgyvendinima, viena is tokiu HOLIDAY VILLAGE...jei nori placiau rasyk man i az...Man teko vienam is tokiu dirbti... thumbup.gif

Sekmes, viskas bus gerai..!!!
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 02 09, 19:02)
Sveika,
3. is kart atvykus prasyti valstybes siulomo buto, nupasakojant savo dabartine situaccija...



o kuri valstybe cia jau taip dalina butus i kaire ir i desine, vos tik kas atvaziuoja i sali mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dadaida: 09 vasario 2009 - 19:08
QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 20:07)
o kuri valstybe cia jau taip dalina butus i kaire ir i desine, vos tik kas atvaziuoja i sali  mastau.gif


Forumiete jei vyks i Anglija turi prasyti council flat, ir prasymo formoj uzrasant PRIORITY...ilgai netruks ir manau gaus..vienisa mama su 3 vaikais...mano giminaiciai turi 5 vaikus ir gavo per kelias savaites...tik pas juos tevelis seimoj yra... ax.gif Priklauso, kurioj Anglijos zonoj prasysi... rolleyes.gif Kiekviena situacija skirtinga..kievienam tenka skirtinga laiko tarpa tenka laukti...
Atsakyti
QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 18:56)
o as patarciau pasilikti Lietuvoj  wink.gif ten bent jau darzeliai nemokami. o pragyventi su trim vaikais uzsienyje vienai tikrai nelengva. be to pagalvok ar uzteks tau pinigu susirasti busta kur gyventi, surasti vaikams aukle ar darzeli (ir uz ji sumoketi). bent jau kokiam menesiui pragyventi kol susirastum darba  mastau.gif


Šiaip Lietuvoj darželiai mokami. Tik man kainuoja puse kainos. Palikti vaiku nepaliksiu, jei reiks mama kuriam laikui važiuos kartu prižiūrėti vaikus. Bet negaliu likti aš čia, nes mano vyras manęs nepaliks ramybėje, dėl vaikų.
Atsakyti
Dalykas tas , kad be vyro sutikimo jus negalite isvesti vaiku is lietuvos, nes kitaip baigsis liudnai, norint isvesti vaikus is lt turite gauti vyro rastiska leidima, ypac jei vaikai nepilnameciai... ax.gif Kitaip skaitysis pagrobimas...
Atsakyti
Atsiprasau,kad isikisu, bet nuo pernai ar tai uzpernai metu LT yra isejas istatymas,kad vienas is tevu, be kito rastisko sutikimo gali issivesti vaika (-us) nepilnamecius i uzsieni. Anksciau reikejo nevykstancio tevo rastisko leidimo, dabar jau nebe. smile.gif
Papildyta:
Va cia galite pasiskaityti straipsni:
http://kauno.diena.l...i-vartai-105871
Na ir cia galite pasiskaityti:
http://www.pasienis....nyj/209#atvejai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo londonas: 09 vasario 2009 - 20:42
QUOTE(londonas @ 2009 02 09, 21:49)
Atsiprasau,kad isikisu, bet nuo pernai ar tai uzpernai metu LT yra isejas istatymas,kad vienas is tevu, be kito rastisko sutikimo gali issivesti vaika (-us) nepilnamecius i uzsieni. Anksciau reikejo nevykstancio tevo rastisko leidimo, dabar jau nebe. smile.gif
Papildyta:
Va cia galite pasiskaityti straipsni:
http://kauno.diena.l...i-vartai-105871
Na ir cia galite pasiskaityti:
http://www.pasienis....nyj/209#atvejai


na tada reikia pasidometi, nes mannes pasieny nuolat klausia ku tevas? blink.gif
Atsakyti
Toks istatymas yra isejas nuo 2007m birzelio 1dienos smile.gif
Atsakyti