Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pabėgti nuo vyro, jo šeimos

QUOTE(Ritta @ 2009 03 16, 23:16)
kazko as cia nesuprantu.pirmai taip begti norejo o dabar vel viskas gerai g.gif
manau,kad pati save apgaudineji ir visas tas gerumas baigsis ketvirto vaiko gimimu,o paskui vel praregejimas
noreciau buti neteisi.spresti tau,kad ir kaip nuspresi sekmes 4u.gif


As irgi labai pritariu sitam postui drinks_cheers.gif Gal nuskambes per stipriai, bet kartais zmonems patinka dramos, o cia man kaip tik i tai panasu: norim isvykti, pabegti, bet labiausiai tave mylim...ir be taves negalim g.gif Ai nezinau, bet kokiu atveju sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2009 03 15, 09:10)
g.gif o taip...darbine viza...

Ten moteris apie Ameriką kalbėjo, o jūs išvartėt, kad į UK vizos reikia doh.gif Gražu..

QUOTE
jei neturi uk pazystamu,draugu,kiurie tau suteiktu registracini adresa,nzn, g.gif
o kas is musu lietuviu panores tai padaryti? beto ir tas bustas,kuriame tariamai prisiregistruoji-neturi buti nuomuojamas,o valdiskas arba nuosavas g.gif ai,gal as cia kazka maisau del banko kreditines korteles gavimo... doh.gif sory
gal kas zino...

Briedai irnesakyk.gif Gali būti nuomojamas, gali būti draugo, kaimyno, kieno tik nori, svarbu, kad turėtum įrodymą, jog tuo adresu "gyveni". Ir jokių ten kryžiaus kelių ir baubų draugams/ne-draugams dėl to eit nereikia..
Tiktai maža smulkmena.. Kreditinių bankai tik atvykusiems ir bala žino kur gyvenantiems nedalina, tad teks tenkintis debetine, galbūt netgi tik easy-cash.

QUOTE
...atrodo,darbines vizos laukti reikia 2-3men g.gif gal dabar ilgiau....iki to -legaliai dirbti negali

Čia vėlgi, nežinia, apie kokią šaalį bešnekam.. Jei apie UK, tai jokios vizos nereikia, dirbi sau drąsiai, tik NI ir WRS eigoj susitvarkai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 18 kovo 2009 - 11:56
QUOTE(Brooke @ 2009 03 18, 12:49)
Ten moteris apie Ameriką kalbėjo, o jūs išvartėt, kad į UK vizos reikia doh.gif Gražu..
Briedai irnesakyk.gif Gali būti nuomojamas, gali būti draugo, kaimyno, kieno tik nori, svarbu, kad turėtum įrodymą, jog tuo adresu "gyveni". Ir jokių ten kryžiaus kelių ir baubų draugams/ne-draugams dėl to eit nereikia..
Tiktai maža smulkmena.. Kreditinių bankai tik atvykusiems ir bala žino kur gyvenantiems nedalina, tad teks tenkintis debetine, galbūt netgi tik easy-cash.
Čia vėlgi, nežinia, apie kokią šaalį bešnekam.. Jei apie UK, tai jokios vizos nereikia, dirbi sau drąsiai, tik NI ir WRS eigoj susitvarkai..

blush2.gif sorry...matyt,buvau blogai informuota... doh.gif arba pati kazka ne taip supratau.... doh.gif sneka buvo apie UK... doh.gif sorry dar karta....
Atsakyti
Viskas OK, neatsiprašinėk, visiems būna. Tiesiog norėjosi pataisyt, kad kitos nesigąsdintų tokiais dalykais..
4u.gif
Atsakyti
sveikos,nezinau ar cia rasau,noriu patarimo.auginu beveik metu laiko dukryte,esu vaiko prieziuros atostogose,gaunu tikrai nedaug 800lt,kita men ji dar sumazes.vaiko tetis airijoje,gauna bedarbio pasalpa ir dar kartais padirba nelegaliai,kviecia ir mus atvaziuoti pas ji.nesugalvoju ka daryti,ar vaziuoti ten bet ar gausim mes kokias ten pasalpas?as esu kuri laika airijoj legaliai dirbus turiu pps.ir ko gero man reikia atsisakyti visu pasalpu cia, g.gif
Atsakyti
QUOTE(sara26 @ 2009 03 23, 18:52)
sveikos,nezinau ar cia rasau,noriu patarimo.auginu beveik metu laiko dukryte,esu vaiko prieziuros atostogose,gaunu tikrai nedaug 800lt,kita men ji dar sumazes.vaiko tetis airijoje,gauna bedarbio pasalpa ir dar kartais padirba nelegaliai,kviecia ir mus atvaziuoti pas ji.nesugalvoju ka daryti,ar vaziuoti ten bet ar gausim mes kokias ten pasalpas?as esu kuri laika airijoj legaliai dirbus turiu pps.ir ko gero man reikia atsisakyti visu pasalpu cia, g.gif


tokioje situacijoje manes nieks i ta airija neisvarytu unsure.gif tai bent darba turetu, o db...juk airiai amzinai tos bedarbio pasalpos nemoka, bene puse metu, po to pasistengus galima prasitest iki 18men ( pati nesusidurus, bet kazkaip panasiai yra unsure.gif ).
mes, taupymo sumetimais, pastoviai stengiames is vieno atlyginimo gyvent, tai sunkiai mums sekasi, nors neislaidaujam doh.gif o jus ir kudikeli turit wub.gif


o vienisos mamos nesuprantu unsure.gif blondinas gerai rase, jog buhaltere galima lietuvoj dirbt ir, manyciau, uzsidirbt.
jei jau tas vyras persekiotu, tai i kita miesta galima isvaziuot, juk neprilakstytu tas vyras is vieno LT galo i kita g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 24 kovo 2009 - 06:40
[quote=besika,2009 03 17, 11:23]
[quote=vienisa.mama,2009 03 16, 14:25]

doh.gif ,juk tai laikinas dalykas,tu prarandi tik savo jaunyste,gyvenima,ir laika,kazkuria prasme....zmones nesikeicia.tai tik dar vienas tavo vyro vaidinimas,bent man taip atrodo.... g.gif nieko gero vistiek nebus.
gali manim netiket schmoll.gif bet paskui bus per velu,jeigu nepriimsi ryztingo sprendimo dabar.
....nes tai kartosis visa gyvenima.....ir neuzilgo vel rasysi cia...tik gal jau su 4vaikais....vyro vaikais neislaikysi-nors tuzina prigindyk.... schmoll.gif
o jau dabar,tai ,kad issiskyrei,pries tiek metu-o kas is to-gyvenimas vis vien nepasikeite...ir nepasikeis.aisku,bus kalnai pazadu,bet veliau-dar blogiau.na,bet linkiu sekmes thumbup.gif
pirmiausia-apsispresk-ko nori is gyvenimo,nes blaskaisi,gal,geriausia butu susituokti vel drinks_cheers.gif ,tada jau tikrai busit abu apsisprende,ir suprate,kad negalit vienas be kito.o po skyrybu-na kokia cia seima-bendro turo kaip ir nera,tu sau-jis sau,biudzeoirgi nera bendro,kazkoks chaosas,ir tas disbalansas-tarp jo ir tavo planu-vistiek isliks...
na, g.gif nebent jus issiskyret tik fiktyviai,del lengvatu vienisai motinai g.gif ,na,tada kai ka keicia....sito as nzn...bet kuriu atveju linkiu tau sekmes,bet pirmiausia-visada pasitikek tik savim.
[/quote]

------------------------------------------------------------------------------------------------
Visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Daugiau ryzto gyvenime darant sprendimus! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guld: 24 kovo 2009 - 22:32
QUOTE(sara26 @ 2009 03 23, 19:52)
sveikos,nezinau ar cia rasau,noriu patarimo.auginu beveik metu laiko dukryte,esu vaiko prieziuros atostogose,gaunu tikrai nedaug 800lt,kita men ji dar sumazes.vaiko tetis airijoje,gauna bedarbio pasalpa ir dar kartais padirba nelegaliai,kviecia ir mus atvaziuoti pas ji.nesugalvoju ka daryti,ar vaziuoti ten bet ar gausim mes kokias ten pasalpas?as esu kuri laika airijoj legaliai dirbus turiu pps.ir ko gero man reikia atsisakyti visu pasalpu cia, g.gif

Nezinau,as asmeniskai tam ryzciaus (jei buciau Lt) jei tik vyras turetu stabilu darba,pasalpos juk ne amzinos,turit dar nedideli vaikiuka .... Ar sugebes tetis islaikyt visus tris,ar zadi iskart eit dirbt(jei zinoma turi koki darba numacius) ?
Atsakyti
QUOTE(sara26 @ 2009 03 23, 20:52)
sveikos,nezinau ar cia rasau,noriu patarimo.auginu beveik metu laiko dukryte,esu vaiko prieziuros atostogose,gaunu tikrai nedaug 800lt,kita men ji dar sumazes.vaiko tetis airijoje,gauna bedarbio pasalpa ir dar kartais padirba nelegaliai,kviecia ir mus atvaziuoti pas ji.nesugalvoju ka daryti,ar vaziuoti ten bet ar gausim mes kokias ten pasalpas?as esu kuri laika airijoj legaliai dirbus turiu pps.ir ko gero man reikia atsisakyti visu pasalpu cia, g.gif

Ko gero, gautumet tik Child Benefit .. Vaiko pinigai... Cia jau anksciau rase, kokia suma ji sudaro... Bet laukti uzpildzius formu reiktu ilgai, jei vaikas gimes ne Airijoje, minimum 6-12 men. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sara26 @ 2009 03 23, 20:52)
sveikos,nezinau ar cia rasau,noriu patarimo.auginu beveik metu laiko dukryte,esu vaiko prieziuros atostogose,gaunu tikrai nedaug 800lt,kita men ji dar sumazes.vaiko tetis airijoje,gauna bedarbio pasalpa ir dar kartais padirba nelegaliai,kviecia ir mus atvaziuoti pas ji.nesugalvoju ka daryti,ar vaziuoti ten bet ar gausim mes kokias ten pasalpas?as esu kuri laika airijoj legaliai dirbus turiu pps.ir ko gero man reikia atsisakyti visu pasalpu cia, g.gif




as tai isvis neuprantu, kokio velnio vaziuot i kita sali ir sedet valstybei ant galvos...man butu geda...kiek cia vokietijoj tokiu lodoriu yra, kurie gyv ena is pasalpu, nes kam dirbt, juk valsytbe moka...galetu dar labiau sumazinti tas pasalpas, tai gal ir krizes nebebutu...
sara26, as cia ne jums konkreciai, tiesiog mane piktina tokie dalykai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sara26 @ 2009 03 23, 18:52)
sveikos,nezinau ar cia rasau,noriu patarimo.auginu beveik metu laiko dukryte,esu vaiko prieziuros atostogose,gaunu tikrai nedaug 800lt,kita men ji dar sumazes.vaiko tetis airijoje,gauna bedarbio pasalpa ir dar kartais padirba nelegaliai,kviecia ir mus atvaziuoti pas ji.nesugalvoju ka daryti,ar vaziuoti ten bet ar gausim mes kokias ten pasalpas?as esu kuri laika airijoj legaliai dirbus turiu pps.ir ko gero man reikia atsisakyti visu pasalpu cia, g.gif

Jei tetis pats neturi pastovaus darbelio, tai ar verta ten vykti ir gyventi abiems tik is pasalpu. Ten irgi ne pyragai ir reikia uz viska moketi. O Lietuvoje vis vien turbut padeda mociutes, artimieji su vaikeliu...
Cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita_b @ 2009 03 25, 13:51)
as tai isvis neuprantu, kokio velnio vaziuot i kita sali ir sedet valstybei ant galvos...man butu geda...kiek cia vokietijoj tokiu lodoriu yra, kurie gyv ena is pasalpu, nes kam dirbt, juk valsytbe moka...galetu dar labiau sumazinti tas pasalpas, tai gal ir krizes nebebutu...
sara26, as cia ne jums konkreciai, tiesiog mane piktina tokie dalykai 4u.gif


Juk zmones pirma savo interesu ziuri, o ne valstybes (juk del to ir patys isvaziavot). ir uk cia visi ant tu pasalpu sulipe sedi bet as tik dziaugiuosi- daugiau darbo atsiranda tokiems kaip mes atvaziavusiems ax.gif aisku neprotinga vaziuot pas vyra i kita sali kuris irgi be darbo sedi bet gal per ziauru lodariais vadintis doh.gif beto nezinot kada pati be darbo atsidursit ir 'atsisesit valstybei ant galvos'
Atsakyti