Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noriu pabėgti nuo vyro, jo šeimos
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
vienisa.mama
Sveikos mamytės gyvenančios užsienyje. Kreipiuosi į jus patarimo. Prašau nesmerkit manęs, jei pagalvosite, kad ne į temą čia rašau. Aš tikrai nenoriu prašyti niekieno paramos.
Taigi, esu trijų dukryčių mama ir noriu bėgti iš Lietuvos. Nes nebegaliu kentėti savo vyro, uošvių ir t.t. Nebelaiko jokie nervai ir nebeturiu jėgų. Su vyru išsiskyriau, paskui patikėjusi pažadais, kad viskas bus gerai ir toliau žiūriu į jį gulintį lovoje, bet daugiau taip nebegaliu. Neturiu rimtų draugių užsienyje į kurias galėčiau kreiptis, todėl kreipiuosi į jus.
Prašymas mano būtų, gal jūs patartumėte į kokią šalį geriau važiuoti kur lengviau man būtų įsikurti? Bandysiu rašyti ir į ambasadas ir pan., bet nusprendžiau parašyti ir jums. Jūs gyvenančios užsienyje jau žinote jų tvarką.
Apie save galiu pasakyti tiek, kad aš darbo nebijau dirbčiau viską ką reiktų, bet be vaikų tikrai nevažiuočiau. Mano tėvai padėti niekuo čia negali, nebent pirmai pradžiai važiuotų padaboti vaikus. Mano vyriausia mergaitė dabar antrokė, o kitos dvi 4 ir 1 metų. Aš myliu jas be galo ir nenoriu, kad jos matytų tokį gyvenimą kokiį dabar mato. Geriau kukliai, bet visos keturios laikysimės, bet ne čia. Pabėgusi nuo eks vyro Lietuvoje žinau, kad ramybės nerasiu.
Aš pati baigusi aukštąjį buhalteriją. Smegenų tirai turiu, todėl manau, kad nepražūčiau, bet juk suprantate, kad aklai važiuoti negaliu su dukrytėmis.
Rašau ir verkiu, jūs neįsivaizduojate kaip sunku, kai nežinai kur bėgti ir ką daryti, bet daryti reikia kažką. Nes tuoj 30 metų, o susigadinti sau ir dukrytėm gyvenimo nenoriu, ne toks aš žmogus.

Patikėkit manim nėra lengva prašyti pagalbos, taigi kiekvienas patarimas man bus labai naudingas. Ačiū iš anksto
Ecola
Sunku ka patarti tokioj situacijoj.. Geriausia vaziuoti i tokia sali, kurios kalba bent siek tiek moki..
Visur ta krize dabar smaugia zmones..Gaila kad nelabai galiu kuom padeti. Sekmes didziausios. Atkakliems ir darbstiems zmonems sekasi..

vienisa.mama
QUOTE(Ecola @ 2009 02 09, 16:03)
Sunku ka patarti tokioj situacijoj.. Geriausia vaziuoti i tokia sali, kurios kalba bent siek tiek moki..
Visur ta krize dabar smaugia zmones..Gaila kad nelabai galiu kuom padeti. Sekmes didziausios. Atkakliems ir darbstiems zmonems sekasi..
*

Aš moku anglų kalbą. Ne idealiai aišku, bet susikalbu tai tikrai. Mokyklos žinios pas mane tik primiršus nuo mokyklos. Bet gyvenant manau greit prisiminčiau ir išmokčiau ko nemoku.

Ačiū jums už nuomonę
dadaida
o as patarciau pasilikti Lietuvoj wink.gif ten bent jau darzeliai nemokami. o pragyventi su trim vaikais uzsienyje vienai tikrai nelengva. be to pagalvok ar uzteks tau pinigu susirasti busta kur gyventi, surasti vaikams aukle ar darzeli (ir uz ji sumoketi). bent jau kokiam menesiui pragyventi kol susirastum darba mastau.gif
Samojinga
Sveika,

1. Turi susirasti darba ir tada vykti...o sali siulyciau i ta kur kalba moki...
2. Issiversti butiniausius dokumentus i anglu kalba ir tvirtinti notariskai...
3. is kart atvykus prasyti valstybes siulomo buto, nupasakojant savo dabartine situaccija...
4. Jeigu neturi pazistamu i ta sali kuria vyksti, turi atvykti pirmiau viena, susirasti darba, isitvirtinti, ir tada vestis vaikus, nes pvz,anglijos vaiku prieziuros sistema labai griezta, bus zinoma, kad esi vienisa mama, tai teks irodyt valstybei is ko gyveni ir kaip islaikai savo tris vaikus, nes jei kas pradeda kabinetis socialiniai darbuotojai... ax.gif
5. Pries vykstant i sali patariau pasidometi placiau apie vietove i kuria vyksi...kur artimiausia lt ambasada...kur lt baznycia ir .t.t Atmink kad lt kunigai padeda uzsieny...mums su drauge padejo karta... blush2.gif
6. Darba siulyciau ieskotis kur siulo apgyvendinima, viena is tokiu HOLIDAY VILLAGE...jei nori placiau rasyk man i az...Man teko vienam is tokiu dirbti... thumbup.gif

Sekmes, viskas bus gerai..!!!
dadaida
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 02 09, 19:02)
Sveika,
3. is kart atvykus prasyti valstybes siulomo buto, nupasakojant savo dabartine situaccija...

o kuri valstybe cia jau taip dalina butus i kaire ir i desine, vos tik kas atvaziuoja i sali mastau.gif
Samojinga
QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 20:07)
o kuri valstybe cia jau taip dalina butus i kaire ir i desine, vos tik kas atvaziuoja i sali  mastau.gif
*

Forumiete jei vyks i Anglija turi prasyti council flat, ir prasymo formoj uzrasant PRIORITY...ilgai netruks ir manau gaus..vienisa mama su 3 vaikais...mano giminaiciai turi 5 vaikus ir gavo per kelias savaites...tik pas juos tevelis seimoj yra... ax.gif Priklauso, kurioj Anglijos zonoj prasysi... rolleyes.gif Kiekviena situacija skirtinga..kievienam tenka skirtinga laiko tarpa tenka laukti...
vienisa.mama
QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 18:56)
o as patarciau pasilikti Lietuvoj  wink.gif ten bent jau darzeliai nemokami. o pragyventi su trim vaikais uzsienyje vienai tikrai nelengva. be to pagalvok ar uzteks tau pinigu susirasti busta kur gyventi, surasti vaikams aukle ar darzeli (ir uz ji sumoketi). bent jau kokiam menesiui pragyventi kol susirastum darba  mastau.gif
*

Šiaip Lietuvoj darželiai mokami. Tik man kainuoja puse kainos. Palikti vaiku nepaliksiu, jei reiks mama kuriam laikui važiuos kartu prižiūrėti vaikus. Bet negaliu likti aš čia, nes mano vyras manęs nepaliks ramybėje, dėl vaikų.
Samojinga
Dalykas tas , kad be vyro sutikimo jus negalite isvesti vaiku is lietuvos, nes kitaip baigsis liudnai, norint isvesti vaikus is lt turite gauti vyro rastiska leidima, ypac jei vaikai nepilnameciai... ax.gif Kitaip skaitysis pagrobimas...
londonas
Atsiprasau,kad isikisu, bet nuo pernai ar tai uzpernai metu LT yra isejas istatymas,kad vienas is tevu, be kito rastisko sutikimo gali issivesti vaika (-us) nepilnamecius i uzsieni. Anksciau reikejo nevykstancio tevo rastisko leidimo, dabar jau nebe. smile.gif
Papildyta:
Va cia galite pasiskaityti straipsni:
http://kauno.diena.lt/dienrastis/uzribis/v...i-vartai-105871
Na ir cia galite pasiskaityti:
http://www.pasienis.lt/lit/Kad_vaiku_kelio...nyj/209#atvejai
Samojinga
QUOTE(londonas @ 2009 02 09, 21:49)
Atsiprasau,kad isikisu, bet nuo pernai ar tai uzpernai metu LT yra isejas istatymas,kad vienas is tevu, be kito rastisko sutikimo gali issivesti vaika (-us) nepilnamecius i uzsieni. Anksciau reikejo nevykstancio tevo rastisko leidimo, dabar jau nebe. smile.gif
Papildyta:
Va cia galite pasiskaityti straipsni:
http://kauno.diena.lt/dienrastis/uzribis/v...i-vartai-105871
Na ir cia galite pasiskaityti:
http://www.pasienis.lt/lit/Kad_vaiku_kelio...nyj/209#atvejai
*

na tada reikia pasidometi, nes mannes pasieny nuolat klausia ku tevas? blink.gif
londonas
Toks istatymas yra isejas nuo 2007m birzelio 1dienos smile.gif
vienisa.mama
Aš tikrai žinau, kad nebereikia tėvo sutikimo. Ir labai dėkinga valstybei už tokį sprendimą, nors vieną įstatymą priėmė gerą.
londonas
QUOTE(vienisa.mama @ 2009 02 09, 19:06)
Aš tikrai žinau, kad nebereikia tėvo sutikimo. Ir labai dėkinga valstybei už tokį sprendimą, nors vieną įstatymą priėmė gerą.
*

drinks_cheers.gif
dadaida
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 02 09, 19:23)
Forumiete jei vyks i Anglija turi prasyti council flat, ir prasymo formoj uzrasant PRIORITY...ilgai netruks ir manau gaus..vienisa mama su 3 vaikais...mano giminaiciai turi 5 vaikus ir gavo per kelias savaites...tik pas juos tevelis seimoj yra... ax.gif Priklauso, kurioj Anglijos zonoj prasysi... rolleyes.gif Kiekviena situacija skirtinga..kievienam tenka skirtinga laiko tarpa tenka laukti...
*

manau kad tokiu atveju patars kreiptis pagalbos i savo valstybe. tikrai niekas nelaukia emigrantu isskestom rankom ir dalina jiems butus. taigi ji nera dirbusi uk, vaikai neturi uk pilietybes. tai kodel manot kad uk turi pasirupinti kitos valstybes pilieciais mastau.gif
Samojinga
QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 22:19)
manau kad tokiu atveju patars kreiptis pagalbos i savo valstybe. tikrai niekas nelaukia emigrantu isskestom rankom ir dalina jiems butus. taigi ji nera dirbusi uk, vaikai neturi uk pilietybes. tai kodel manot kad uk turi pasirupinti kitos valstybes pilieciais  mastau.gif
*

Todel as ir rasau pradzioj, kad geriausiai mamytei atvaziuoti cia pradziai be vaiku, pradirbti koki pusmeti ar daugiau...moketi mokescius valstybei...ir .t.t Aisku susirasti darba kuris siulo apgyvendinima...o tik paskui vaikus atsivesti...kai jau isitvirtins salyje... rolleyes.gif
dadaida
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 02 09, 21:32)
Todel as ir rasau pradzioj, kad geriausiai mamytei atvaziuoti cia pradziai be vaiku, pradirbti koki pusmeti ar daugiau...moketi mokescius valstybei...ir .t.t Aisku susirasti darba kuris siulo apgyvendinima...o tik paskui vaikus atsivesti...kai jau isitvirtins salyje... rolleyes.gif
*

sutinku, bet ji sako kad vaiku nepaliks. o su vaikais vaziuoti tikrai kad neapsimoka ax.gif
Brooke
Kas čia per "neapsimoka" doh.gif? O kada vaikai apsimokėjo biggrin.gif? Manau, su vaikais bus sunkiau, bet nieko nėra neįmanomo. Pati čia žinau moterį kuri viena su trim mažais vaikučiais atvažiavo prieš, berods, penkis metus. Neprapuolė. Dabar turi savo versliuką, sutiko mylimą žmogų, ištekėjo ir iš esmės gyvena geriau už daugelį atvykusių pavieniui ar pilnomis šeimomis..
UK turbūt geriausias variantas vienišai mamai, nes čia socialinės garantijos netgi atvykėliams kaip mes tikrai nemažos, palyginus..
vienisa.mama
QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 21:51)
sutinku, bet ji sako kad vaiku nepaliks. o su vaikais vaziuoti tikrai kad neapsimoka  ax.gif
*

Niekada nepalikčiau savo vaikų, nes jos visas mano gyvenimas. Tai kaip jos be mamos gyventų? Atimu ir tėtį ir palieku močiutei? Jūs ką?
Žinau, kad būtų labai sunku, bet jos mano parama mano gyvenimo tikslas. Dėl to ir ryžtuosi tokiam žingsniui. Kad nematytų besipykstančių tėvų kiekvieną dieną, tėčio sėdinčio ant sofos, uošvienės ir uošvio niokojančių mūsų ir aiškinančių, kad mūsų vieta šiukšlyne.
O kaip galima sakyti neapsimoka? Geriau sunkiau, bet tik su vaikučiais.
Papildyta:
QUOTE(Brooke @ 2009 02 09, 22:34)
Kas čia per "neapsimoka" doh.gif? O kada vaikai apsimokėjo biggrin.gif? Manau, su vaikais bus sunkiau, bet nieko nėra neįmanomo.
UK turbūt geriausias variantas vienišai mamai, nes čia socialinės garantijos netgi atvykėliams kaip mes tikrai nemažos, palyginus..
*

Pasikartosiu, bet žinau, kad bus sunkiau, bet jų nepaliksiu.

Ačiū už patarimus.
maybe24
Na jei turetumet pragyvenimui bent porai menesiu,manau sansu isitvirtinti yra,sutinku,kad uk geriausia iseitis,tik manau reiketu rinktis ne Londona,o mazesni miesteli,taip ,manau,lengviau rasti darba
Pause
Didžiausios sėkmės linkiu smile.gif Šaunu jei mama kartu galės vykti, nes manau, kad labai brangu būtų surasti vaikams auklę, o vienų palikti juk įstatymai kai kuriose šalyse neleidžia iki kažkurio amžiaus.
Bet tikrai patarčiau vienai pradžioj nuvykti, įsidarbinti, o tada jau atsivežti vaikus ir mamą... Dabar visur sunkiau su darbais... Nebent turite santaupų, kurių užtektų bilietams, buto nuomai, užstatams ir pragyvenimui wink.gif
maybe24
Turbut geriausias variantas butu,kad kazkas atvaziuotu su jumis,kol ieskosites darbo,sakykim,brolis ar gera drauge ir pan,nes su vaikais darbo tikrai neisit ieskot
Pause
Idomu, o kur geriau gyventi atlyginimo ir pragyvenimo atžvilgiu: Didžiojoje Britanijoje ar Airijoje? smile.gif

londonas
QUOTE(Pause @ 2009 02 09, 21:00)
Idomu, o kur geriau gyventi atlyginimo ir pragyvenimo atžvilgiu: Didžiojoje Britanijoje ar Airijoje? smile.gif
*

Manau Didziojoje Britanijoje g.gif
vienisa.mama
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 09, 22:58)
Turbut geriausias variantas butu,kad kazkas atvaziuotu su jumis,kol ieskosites darbo,sakykim,brolis ar gera drauge ir pan,nes su vaikais darbo tikrai neisit ieskot
*

Brolio deja nebeturiu, bet šiaip jis senais laikasi buvo prisidavęs Anglijoje ir jam visai gerai buvo, tik, kad jis nenorėjo. Žinau, kad net valstybė jį į kursus siuntė, nes jis visai angliškai nemokėjo.
O kaip jūs galvojate kiek maždaug reiktų porai mėnesių?

QUOTE(Pause @ 2009 02 09, 23:00)
*

Aš irgi svarstau šias dvi galimybes.
maybe24
Asmeniskai as rinkciausi anglija,pas mus pora draugu grizo is Airjos vieni su vaikais ir sake ,kad cia geriau,gal kitiems kitokia patirtis.
O pinigu reikia nemazai
vieno miegamojo butas/namas kainuoja (cia musu mieste) apie 400 svaru,pvz Londone dvigubai brangiau
toliau maistas na taupant su 50 svaru savaitei manau issiverstumet,toliau registracija Home offise kainuoja berods 70 svaru,plius islaidos telefonui,kelionei ir t.t
vienisa.mama
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 09, 23:11)
Asmeniskai as rinkciausi anglija,pas mus pora draugu grizo is Airjos vieni su vaikais ir sake ,kad cia geriau,gal kitiems kitokia patirtis.
O pinigu reikia nemazai
vieno miegamojo butas/namas kainuoja (cia musu mieste)  apie 400 svaru,pvz Londone dvigubai brangiau
toliau maistas na taupant su 50 svaru savaitei manau issiverstumet,toliau registracija  Home offise kainuoja berods 70 svaru,plius islaidos telefonui,kelionei ir t.t
*

Jau senai apie tai galvoju, todėl taupausi, manau porai mėnesių sukrapštysiu tikrai. Nes iki vasaros noriu viską susitvarkyti, kad nuo rudens dukrytė galėtų eiti į mokyklą.
maybe24
QUOTE(vienisa.mama @ 2009 02 09, 22:16)
Jau senai apie tai galvoju, todėl  taupausi, manau porai mėnesių sukrapštysiu tikrai. Nes iki vasaros noriu viską susitvarkyti, kad nuo rudens dukrytė galėtų eiti į mokyklą.
*

Beveik kiekvienam mieste veikia moteru pagalbos centra ,jie padeda ekstra situacijose,zinau atveji,kai mamai parupino nemokama vaiku prieziura,kol ji ieskojo darbo,be to ten galima gauti ivairiu kursu,ju metu vaikai irgi priziurimi nemokamai,zodziu pagalbos tikrai galima gaut tik reikia zinot kur ieskot.Kaip pvz galiu imesti musu miestelio centra,manau jie visi veikia panasiu principu,gal rasi ka nors idomaus
http://www.peterboroughwomenscentre.org.uk/
vienisa.mama
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 09, 23:21)
Beveik kiekvienam mieste veikia moteru pagalbos centra ,jie padeda ekstra situacijose,zinau atveji,kai mamai parupino nemokama vaiku prieziura,kol ji ieskojo darbo,be to ten galima gauti ivairiu kursu,ju metu vaikai irgi priziurimi nemokamai,zodziu pagalbos tikrai galima gaut tik reikia zinot kur ieskot.Kaip pvz galiu imesti musu miestelio centra,manau jie visi veikia panasiu principu,gal rasi ka nors idomaus
http://www.peterboroughwomenscentre.org.uk/
*

Žinau, kad yra tokių centrų ir už tai į jus kreipiausi. Dėkinga už bet kokią informaciją 4u.gif
dadaida
nu nera viskas taip paprasta protest.gif niekas oro uoste atsistojes butu nedalina, pasalpu negausi kol nebusi kazkiek pradirbusi. o gauti darba siais laikas irgi nera taip paprasta. zmones praranda darbus, didziausi centrai uzsidarineja blink.gif o jus galvojat kad atvaziavus su trim mazameciais vaikais, bus viskas taip paprasta blink.gif vaiku negalima palikti vienu iki 11 metu amziaus. £1000 svaru manau menesiui tikrai reikia. o kas garantuos kad gausit darba po menesio ar dvieju wink.gif kas bus jeigu nerasit darbo puse metu?
vienisa.mama
QUOTE(dadaida @ 2009 02 10, 01:14)
nu nera viskas taip paprasta  protest.gif niekas oro uoste atsistojes butu nedalina, pasalpu negausi kol nebusi kazkiek pradirbusi. o gauti darba siais laikas irgi nera taip paprasta. zmones praranda darbus, didziausi centrai uzsidarineja  blink.gif o jus galvojat kad atvaziavus su trim mazameciais vaikais, bus viskas taip paprasta  blink.gif vaiku negalima palikti vienu iki 11 metu amziaus. £1000 svaru manau menesiui tikrai reikia. o kas garantuos kad gausit darba po menesio ar dvieju  wink.gif kas bus jeigu nerasit darbo puse metu?
*

O kas sako, kad paparasta, aš ne padiskutuoti atėjau, o tiesiog informacijos prašau. Ne 16 man metų, kad galvočiau, kad oro uoste butus dalina.
Neprašau mane teisti, o pagelbėti su informacija ir ne pinigų prašau. schmoll.gif
maybe24
Na man rodos,jums tiesiog butina susirasti zmogu,kuris galetu pagelbeti pvz surasti gyv plota kol atvaziuosit,tas kuris galetu parodyti,kur ieskotis darbo,kur tvarkytis dokumentus,kitaip as net nelabai isivaizduoju,kaip issiversit.Juk atvaziavus nestovesit lauke,kol namus surasit unsure.gif Ar turit kokiu pazistamu,kurie isvyke jau?
vienisa.mama
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 10, 12:34)
Na man rodos,jums tiesiog butina susirasti zmogu,kuris galetu pagelbeti pvz surasti gyv plota kol atvaziuosit,tas kuris galetu parodyti,kur ieskotis darbo,kur tvarkytis dokumentus,kitaip as net nelabai isivaizduoju,kaip issiversit.Juk atvaziavus nestovesit lauke,kol namus surasit  unsure.gif  Ar turit kokiu pazistamu,kurie isvyke jau?
*

Aš suprantu, kad reikia. Yra ten viena mano draugė dabar sukūrė šeima, bet ji ką tik pasigimdė kūdikėlį ir šiaip sunku su ja susikalbėti, išaiškinti ką ir kaip, kai ji ten nuvyko jai jos draugė ten padėjo. Taigi į ją vilčių nededu, nes paskui gali tekti nusivilti.
Ecola
Na, jei labai nori, manau kad imanoma viskas. Susirinksit visa reikiama info, jei esat darbsti ir atkakli, jei pradzioj yra kas vaikus paziuri, manau kad viskas imanoma. Lengva nebus, bet imanoma..
vienisa.mama
QUOTE(Ecola @ 2009 02 10, 13:48)
Na, jei labai nori, manau kad imanoma viskas. Susirinksit visa reikiama info, jei esat darbsti ir atkakli, jei pradzioj yra kas vaikus paziuri, manau kad viskas imanoma. Lengva nebus, bet imanoma..
*

Aš ir taip galvoju, darbo jokio nebijau, jau nuo 14 metu ejau i baze ledais prekiauti ir tikrai ne del to,kad pinigu truko, tiesiog patiko smile.gif
dadaida
kas bus jeigu blogiausiu atveju nerasit darbo kokius puse metu? ar turesit is ko pragyventi?
Ecola
QUOTE(dadaida @ 2009 02 10, 14:23)
kas bus jeigu blogiausiu atveju nerasit darbo kokius puse metu? ar turesit is ko pragyventi?
*

manau kad net neverta bandyti vaziuoti aklai. Pirmiausiai aisku kad reikia darbo pasieskoti, gal per agenturas..
fillipa
QUOTE(Ecola @ 2009 02 10, 17:57)
manau kad net neverta bandyti vaziuoti aklai. Pirmiausiai aisku kad reikia darbo pasieskoti, gal per agenturas..
*

drinks_cheers.gif Sutinku 100%
Nors as gyvenu DK, bet drystu pasakyti savo nuomone.
Kaip suprantau vienisa.mama nera buvusi uzsienyje ir ne labai isivaizduoja situacija. Viena su 3 mazais vaikais isvazioti i nepazistama sali... labai drastiska ir pavojinga, ypac vaiku atzvelgiu. Didelio noro neuztenka greitai susirasti darba ir islaikyti 4 zmones is vieno atliginimo. Buna aisku stebuklu kai per pirma diena zmones suranda gera darba, bet dazniausiai stebuklai atsitinka kitiems... Ir jei ir susiras darba tai jua tikrai ne su trumpom darbo valandom. O kaip vaikai... staigiai dingsta draugai, pazistami, gimines ir galu gale tevas. Jiems bus sunku susirasti naujus draugus ypac del kalbos. Galu gale ne visose rajonose yra saugu vaikams ant gatviu ypac vakarais (nemanau kad is karto susiras gera saugia vieta gyventi).
Nezinau, as nerizikociau vazioti su vaikais i nezinia doh.gif Nei bent butu karas, neduok Dieve. Vien pasirizymo ir didelio noro pakeisti gyvenima ne visada pakanka pasekti savo tikslo...
Ir dar, pasakysiu is savo asmenines ir kitu patirties. Dauguma moteru galvoja kad jinai turi teise spresti ar vaikai turi matytis su tevu ar ne. Jei jis ar as ji nemyliu tai ir vaikai neturi ji mylieti.. Jis man blogas vyras tai ir automatiskai blogas tevas...
Nenoriu izeisti vienisos.mamos - tiesiog issakau savo nuomone.

vienisa.mama
QUOTE(dadaida @ 2009 02 10, 15:23)
*

Taip aklai nevaziuosiu.

QUOTE(fillipa @ 2009 02 10, 16:24)
drinks_cheers.gif Sutinku 100%
Nors as gyvenu DK, bet drystu pasakyti savo nuomone.
Kaip suprantau vienisa.mama nera buvusi uzsienyje ir ne labai isivaizduoja situacija. Viena su 3 mazais vaikais isvazioti i nepazistama sali... labai drastiska ir pavojinga, ypac vaiku atzvelgiu. Didelio noro neuztenka greitai susirasti darba ir islaikyti 4 zmones is vieno atliginimo. Buna aisku stebuklu kai per pirma diena zmones suranda gera darba, bet dazniausiai stebuklai atsitinka kitiems... Ir jei ir susiras darba tai jua tikrai ne su trumpom darbo valandom. O kaip vaikai... staigiai dingsta draugai, pazistami, gimines ir galu gale tevas. Jiems bus sunku susirasti naujus draugus ypac del kalbos. Galu gale ne visose rajonose yra saugu vaikams ant gatviu ypac vakarais (nemanau kad is karto susiras gera saugia vieta gyventi).
Nezinau, as nerizikociau vazioti su vaikais i nezinia doh.gif  Nei bent butu karas, neduok Dieve. Vien pasirizymo ir didelio noro pakeisti gyvenima ne visada pakanka pasekti savo tikslo...
Ir dar, pasakysiu is savo asmenines ir kitu patirties. Dauguma moteru galvoja kad jinai turi teise spresti ar vaikai turi matytis su tevu ar ne. Jei jis ar as ji nemyliu tai ir vaikai neturi ji mylieti.. Jis man blogas vyras tai ir automatiskai blogas tevas...
Nenoriu izeisti vienisos.mamos - tiesiog issakau savo nuomone.
*

Aciu uz nuomone. Pazintumete situacija is arciau nuomone manau butu kitokia.
Tikiuosi man pavyks
Ecola
As papasakosiu kaip mes pradejom - draugas pasiule darba, aisku per agentura, bet ta agentura is karto suteike ir gyvenama plota. Vaika palikom su mociute net 4 men!! bet po 4 men jau buvom pasitaupe pinigeliu, nes dirbom kaip arkliai, naktimis ir virsvalandzius.. vienzo neatsisakydavom dabo jei pasiulydavo. Taigi, per tuos 4 men apsiziurejom aplinka, susiradom namuka, atsivezem sunu, isnuomavom viena kambari kad butu pigiau moketi, apsiziurejom mokyklas ir t.t. Tokia buvo pradzia, o po to - viskas kaip sviestu patepta. Mes tikriausiai buvom is tu zmoniu, kuriems atsitinka stebuklai smile.gif Po puses metu MB gavo nebloga darba, issikraustem i geresne vieta, paskui i dar geresne, tada jau as gavau nebloga darba, dabar dirbam geriau nei dirbom LT, turim nuosavus namus, gime dar vienas vaikelis.. Vienzo mums pasiseke. Bet mes buvom dviese, vaikas vienas.. Mums buvo nepalyginamai lengviau...
mamaLina
tik stiprybės galėčiau palinkėti. Galiu tik įsivaizduoti kaip tau dabar sunku ir kokia beviltiška padėtis jei pasirįžai tokiam žingsniui. Gaidžių gaidys, kad toks sunkmetis kaip tik dabar visam pasaulyje, reikia susikaupt, pergyventi visa tai, nesitęs tai amžinai.

O kažka konkrečiai jau esi sugalvojus? Dėl darbo ta prasme. Bent kokioj sritį ruošies darbintis.

Papildyta:
QUOTE(Ecola @ 2009 02 10, 17:28)
As papasakosiu kaip mes pradejom - draugas pasiule darba, aisku per agentura, bet ta agentura is karto suteike ir gyvenama plota. Vaika palikom su mociute net 4 men!! bet po 4 men jau buvom pasitaupe pinigeliu, nes dirbom kaip arkliai, naktimis ir virsvalandzius.. vienzo neatsisakydavom dabo jei pasiulydavo. Taigi, per tuos 4 men apsiziurejom aplinka, susiradom namuka, atsivezem sunu, isnuomavom viena kambari kad butu pigiau moketi, apsiziurejom mokyklas ir t.t. Tokia buvo pradzia, o po to - viskas kaip sviestu patepta. Mes tikriausiai buvom is tu zmoniu, kuriems atsitinka stebuklai smile.gif Po puses metu MB gavo nebloga darba, issikraustem i geresne vieta, paskui i dar geresne, tada jau as gavau nebloga darba, dabar dirbam geriau nei dirbom LT, turim nuosavus namus, gime dar vienas vaikelis.. Vienzo mums pasiseke. Bet mes buvom dviese, vaikas vienas.. Mums buvo nepalyginamai lengviau...
*

bet tai greičiausiai buvo ne šiemet. Tikrai situacija, kuri yra šiandien ir kuri buvo kad ir prieš du, tris metus, jau nekalbu apie dar seniau, yra visiškai kita.
Ecola
QUOTE(mamaLina @ 2009 02 10, 16:38)
tik stiprybės galėčiau palinkėti. Galiu tik įsivaizduoti kaip tau dabar sunku ir kokia beviltiška padėtis jei pasirįžai tokiam žingsniui. Gaidžių gaidys, kad toks sunkmetis kaip tik dabar visam pasaulyje, reikia susikaupt, pergyventi visa tai, nesitęs tai amžinai.

O kažka konkrečiai jau esi sugalvojus? Dėl darbo ta prasme. Bent kokioj sritį ruošies darbintis.
Papildyta:
bet tai greičiausiai buvo ne šiemet. Tikrai situacija, kuri yra šiandien ir kuri buvo kad ir prieš du, tris metus, jau nekalbu apie dar seniau, yra visiškai kita.
*

taip, tai buvo pries 4 metelius.. As jau anksciau rasiau, kad dabar ypac sunku, nes ta krize smaugia visus..
mamaLina
QUOTE(Ecola @ 2009 02 10, 17:51)
taip, tai buvo pries 4 metelius.. As jau anksciau rasiau, kad dabar ypac sunku, nes ta krize smaugia visus..
*

šiaip labai įdomu būtų, jei kuri mamytė atsikrausčius į užsienį tarkim 2008 m antroj pusėj ir vėliau papasakotų kaip sekas įsikurt šiuo metu.
Pause
Na mano draugė, draugas ir sesuo išvažiavo į Londoną rugpjūtį - rugsėjį smile.gif Draugė ir draugas įsidarbino per porą savaičių ir stabiliai dirba aptarnavimo srity, o sesuo angliškai kalbėjo sunkiai, labai tingėjo ir pusę darbo pokalbių pramiegodavo, bet ir tai retkarčiais nueidavo padirbėti kokiam viešbuty kai agentūra pakviesdavo. Kažkaip man pasirodė, kad per pusę metų nesusirasti betkokio darbo neįmanoma smile.gif
ugniukas
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 02 09, 18:36)
Dalykas tas , kad be vyro sutikimo jus negalite isvesti vaiku is lietuvos, nes kitaip baigsis liudnai, norint isvesti vaikus is lt turite gauti vyro rastiska leidima, ypac jei vaikai nepilnameciai... ax.gif Kitaip skaitysis pagrobimas...
*

nereikia jau leidimo smile.gif ir as kiek skriduas su mazium niekada niekas nera paklauses kur tevas ar pan g.gif

QUOTE(dadaida @ 2009 02 09, 23:14)
nu nera viskas taip paprasta  protest.gif niekas oro uoste atsistojes butu nedalina, pasalpu negausi kol nebusi kazkiek pradirbusi. o gauti darba siais laikas irgi nera taip paprasta. zmones praranda darbus, didziausi centrai uzsidarineja  blink.gif o jus galvojat kad atvaziavus su trim mazameciais vaikais, bus viskas taip paprasta  blink.gif vaiku negalima palikti vienu iki 11 metu amziaus. £1000 svaru manau menesiui tikrai reikia. o kas garantuos kad gausit darba po menesio ar dvieju  wink.gif kas bus jeigu nerasit darbo puse metu?
*

doh.gif dieve is kur tox negatyvumas? as suprantu reikia i viska ziureti blaivia galva ir rimtai apmastyti..bet kam taip iskarto i blogiausius krastutinumus sokti??? Galu gale jeigu nepavyks visada gali autore sugrizti i pragara Lietuvoje g.gif Bet jeigu yra pasiryzimas-pirmyn!!!
QUOTE(Ecola @ 2009 02 10, 11:48)
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif taip,tik reikia viska gerai apmastyti ...
trylika
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 09, 21:11)
registracija  Home offise kainuoja berods 70 svaru,plius islaidos telefonui,kelionei ir t.t
*

jau £90
Papildyta:
QUOTE(vienisa.mama @ 2009 02 09, 13:27)

Aš pati baigusi aukštąjį buhalteriją.

su savo specialybe neprazutum jei tik kalba moki mirksiukas.gif jei sunkiau su kalab-visad galima pasimokint,o buhalteriai cia reikalingi 4u.gif
Pause
Na konkretesnių patarimų apie Didžiąją Britaniją tai siūlau pasižiūrėti čia:

www.mysupermaket.co.uk - žinosite kiek maistas kainuoja
http://www.rightmove.co.uk - žinosite kiek nuoma kainuoja
http://www.direct.gov.uk/en/index.htm - žinosite mokesčių, pašalpų, bei visų "valstybinių" reikalų informaciją
Flaurencija
QUOTE(trylika @ 2009 02 10, 18:45)
jau £90
Papildyta:

su savo specialybe neprazutum jei tik kalba moki  mirksiukas.gif jei sunkiau su kalab-visad galima pasimokint,o buhalteriai cia reikalingi  4u.gif
*

Lt pabaigus buhalterinius mokslus ir dirbus buhalterini darba, niekas i tai UK neatsizvelgs ir sioje srityje diplomai gauti ne UK negalioja, nes kiekviena salis turi savo finansu tvarkymo systema ir istatymus. Niekas jos kaip buhalteres neidarbins, ir neklaidinkite mamos schmoll.gif, nes as pati dirbu finansu skiriuje ir teko viska mokytis is naujo, kad gauciau darba UK sioje srityje. Ir norint dirbti ofice, reikalinga gera snekamoji ir rasytine anglu kalba.
Samojinga
QUOTE(EglinaUK @ 2009 02 10, 22:01)
Lt pabaigus  buhalterinius  mokslus ir dirbus buhalterini darba, niekas  i tai UK neatsizvelgs ir sioje srityje diplomai gauti ne UK negalioja, nes kiekviena salis turi savo finansu tvarkymo systema ir istatymus. Niekas jos kaip buhalteres neidarbins, ir neklaidinkite mamos  schmoll.gif, nes as pati dirbu finansu skiriuje ir teko viska mokytis is naujo, kad gauciau darba UK sioje srityje. Ir norint dirbti ofice, reikalinga gera snekamoji ir rasytine anglu kalba.
*

ir as manau kad tai tiesa...jeigu norima dirbti finansu srityje - butina labai gerai kalbeti anglu kalba...Ir as cia beveik mokausi nuo pradziu, niekam neidomu koki popieriu turi, reikia ir cia mokslus baigti... thumbup.gif
Flaurencija
QUOTE(Pause @ 2009 02 10, 19:42)
Na konkretesnių patarimų apie Didžiąją Britaniją tai siūlau pasižiūrėti čia:

www.mysupermaket.co.uk - žinosite kiek maistas kainuoja
http://www.rightmove.co.uk - žinosite kiek nuoma kainuoja
http://www.direct.gov.uk/en/index.htm - žinosite mokesčių, pašalpų, bei visų "valstybinių" reikalų informaciją
*

Reikia zinoti ir tai, kad issinuomuoti nama ar buta padorioje vietoje, kad vaikai eitu i normalia mokykla ir pati nebijotum vakare gryzti namo, reikia tureti ne tik pinigu uz menesius i prieki (depositas ir menesio nuoma), bet ir banko saskaita, referensus, irodyti savo pajamas, kad turesi uz ka susimoketi nuoma. Nebent kur susirandi issinomuoti kokia skyle, tai gali ir be referensu prasisukti.

Kas liecia pasalpas, tai jau yra sukurtas istatymas, tik dar galutinai nepatvirtintas perlamento, kad uzsienieciams bus mokamos pasalpos tik tuo atveju, kai pragyveni ir moki mokescius salyje 5 metus.
Papildyta:
[quote=ugniukas,2009 02 10, 18:05]
nereikia jau leidimo smile.gif ir as kiek skriduas su mazium niekada niekas nera paklauses kur tevas ar pan g.gif
doh.gif dieve is kur tox negatyvumas? as suprantu reikia i viska ziureti blaivia galva ir rimtai apmastyti..bet kam taip iskarto i blogiausius krastutinumus sokti??? Galu gale jeigu nepavyks visada gali autore sugrizti i pragara Lietuvoje g.gif Bet jeigu yra pasiryzimas-pirmyn!!!

Daug kas gyvenime imanoma, bet reikia buti realistei irgi, ypac prie dabartines krizes ir bedarbystes. Vaziuoti i nezinia su 3 mazameciais vaikais neturint nei pas ka, nei kur, nei darbo, nei pinigu, reikia buti apsoliuciam doh.gif doh.gif doh.gif
Vienas dalykas yra kada esi viena, o kitas dalykas kai turi 3 vaikelius kurie nuo taves priklauso. Pasibaige UK laikai, kad visus uzsieniecius priimdavo isskestom rankom, o ypac is EU. Kartais vien didelio noro neuztenka, kad viskas susiklostytu tau palankia situacija verysad.gif verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.